Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

Emlak Ofisleri İle Çalışma Şartnamesi

  • Bankamızca satışa sunulan taşınmazların tanıtımı, başta internet sayfamız (www.denizbank.com) olmak üzere, Bölge Müdürlüklerimiz, Şubelerimiz, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve diğer tüm kanallar kullanılarak yapılmaktadır. Dolayısıyla, Bankamız taşınmazlarını satın almak isteyen herkes dilediği zaman Gayrimenkul Bölümümüze (gayrimenkulyonetimi@denizbank.com) başvurarak talip olabilir, satın alma teklifinde bulunabilirler. Bankamız taşınmazları dilediği kişilere satma hakkına sahiptir.
  • Bankamızca herhangi bir gayrimenkul danışmanı/emlak ofisi/şirkete münhasıran taşınmazı satma yetkisi verilmesi, ancak Bankamız ile gayrimenkul danışmanı/emlak ofisi/firma arasında özel sözleşme yapılması halinde mümkündür. Böyle bir durumun olması, diğer kişileri hukuken bağlamaz.
  • Gayrimenkul danışmanı/emlak ofisi/şirketler satışa sunulan gayrimenkullerimizin satışına aracılık edebilirler. Pazarlama amaçlı olarak Bankamızdan temin ettikleri taşınmaza ilişkin bilgileri müşterileri ile paylaşabilirler ancak internette veya başka herhangi bir mecrada yayınlayamazlar. Gayrimenkul danışmanı/emlak ofisi/şirketler, Bankamız internet sayfasında bulunan taşınmaza ilişkin bilgileri asla değiştirerek pazarlayamazlar. Aksi durumda, Bankamızın yasal haklarını kullanma hakkı saklıdır.
  • Gayrimenkulümüzün satışına aracılık eden Gayrimenkul danışmanı/emlak ofisi/şirketlere, Bankamız tarafından hiçbir şekilde hizmet bedeli (komisyon) ödenmemektir.
  • Bankamızca satışa sunulmuş taşınmazların satışına aracılık edenler iş bu şartnameyi okumuş ve kabul etmiş sayılır.
  • İş bu “Denizbank Emlak Ofisleri ile Çalışma Şartnamesi” www.denizbank.com linkinde yayınlandığı sürece geçerli olacaktır.