Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

GS Bonus Kredi Kartı

4 Yıldızlı Takımın Özel Taraftarlarının Kartı DenizBank GS Bonus Kredi Kartı.

Hemen Başvur

Özellikleri

GS Bonus'un Getirdiği Avantajlar ve Ayrıcalıklar

 • GS Store'larda %5 indirim ve vade farksız 5 taksit imkanı sunar.
 • Çekilişlerle Galatasaray Profesyonel Futbol Takım oyuncularının yer alacağı organizasyonlara katılma imkanı.
 • Türk Telekom Arena'da Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı'nın Spor TOTO Süper Lig maçlarına 2 gün öncelikli bilet hakkı sağlar.
 • GS Bonus sahipleri, Medical Park'ın tüm hizmetlerinden, %15 indirimli faydalanabilmektedir. SGK güvencesi altındaki GS Bonus Card sahipleri ise, alınan fark ücreti üzerinden yine %15 indirim hakkı kazanmaktadır. Bu kapsama doğum dahil değildir ve başka kampanyalar ve indirimler ile birleştirilemez. İndirim ödeme anında Medical Park tarafından sağlanacak indirime bağlıdır. İndirim, ödeme işlemi POS'tan tamamlanmadan önce sağlanmalıdır.
 • Yapacağınız tüm alışverişlerden bonus kazanacaksınız. Biriken bonuslarınız ile bonus program ortaklarında bedava alışveriş yapabileceksiniz. (1 Bonus = 1 TL)
 • Kartınız MasterCard Paypass temassız kart özelliğine sahip olup, temassız kart okuyucusu olan tüm noktalarda 750 TL ve altındaki işlemlerinizi şifre ve imzaya gerek kalmadan kartınızı okuyucuya göstererek hızlı ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • GS Bonus ile yurtiçi ve yurtdışındaki ATM'lerden dilediğiniz zaman nakit avans kullanabilirsiniz.
 • TT Arena Badget Group Restoran ve Büfelerinde %10 indirim.
 • Nakit limiti kadar Taksitli Nakit Avans ya da Nakit Avans kullanabilirsiniz.

DenizBank kampanyaları ile ilgili olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

GS Bonus Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Noktalar

Kart Ödemesi Yapabileceğiniz Noktalar

Dilerseniz Şubelere Giderek

 • Tüm DenizBank şubeleri ve Internet Bankacılığı ATM'lerinden,
 • Tüm Pratik Noktalardan*,
 • Tüm Garanti Bankası şube ve ATM'lerinden*,
 • Tüm PTT şube ve ATM'lerinden*,
 • Tüm ICBC TURKEY şubelerinden* yapabilirsiniz.

Dilerseniz Oturduğunuz Yerden

 • MobilDeniz uygulamasından,
 • EFT ile diğer bankalardan,
 • Otomatik ödeme talimatıyla DenizBank hesabınızdan,
 • 08502220800 Telefon Bankacılığı'ndan,
 • DenizKartım uygulamasından,
 • www.denizbank.com İnternet Bankacılığı'ndan yapabilirsiniz.

*Bu noktalardan yapacağınız ödemeler için ekstrenize işlem ücreti yansıtılacaktır. Güncel ücret bilgileri için tıklayınız.

GS Bonus ile ilgili Yasal Bilgiler

 • Kredi kartınız güvenliğiniz için kurye gönderimi esnasında kapalı tutulmaktadır.
 • Kartınızı teslim aldığınızda şifrenizi hemen MobilDeniz ve DenizKartım Mobil Bankacılık uygulamalarımızdan veya SMS* ile alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz. SMS ile şifre almak için SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280'e SMS gönderebilirsiniz. Örnek: SIFRE 1234 1234567).
 • *Elektronik Bankacılık ve Bilgi Sistemleri Yönetmeliğinde yapılan düzenleme ile 1 Temmuz 2020 tarihinden itibaren mobil bankacılık kanalları aktif bulunan müşterilerimiz kart şifrelerini SMS yöntemi yerine mobil bankacılık kanalları üzerinden alabilmektedirler.
 • Kart şifrenizi sizin için hatırlanması zor, doğum tarihiniz gibi üçüncü kişiler tarafından tahmin edilmesi kolay rakamlardan seçmeyiniz. Kartınızı ve kartınızın kullanılması için gerekli şifre bilgilerinizi güvenli bir şekilde korumanız, üçüncü kişilerce paylaşmamanız ve başkaları tarafından kullanılmasına engel olacak önlemleri almanız gerekmektedir.
 • Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 08502220800 Telefon Bankacılığı'nı arayarak haber veriniz.
 • Kayıp / çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlusunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup yapılan harcamaların tamamından sorumlu olacaksınız. Kayıp / çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL'nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir, dilerseniz bankamız aracılığıyla bu ürüne sahip olmak için 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığı'nı arayabilirsiniz.
 • İletişim bilgileri değişikliklerini en geç 15 gün içerisinde şubelerimiz, 08502220800 veya www.denizbank.com aracılığıyla güncellemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan bilgilendirmeler elinize ulaşmayabilir.
 • Banka, Müşterinin kartıyla yurtdışında yaptığı harcamaları ve diğer dövizli işlemleri hesabına kayıt ettiği tarihte kendi döviz satış kuru veya bu tür harcamalar için tespit edeceği aylık ortalama kur üzerinden Türk lirasına çevirir. Yurtdışı kredi kartı işlemlerinde Bankanın kurumlarla anlaşması USD döviz cinsi olarak yapılmıştır. Yurtdışı kaynaklı harcamalar, orijinal döviz cinsi ne olursa olsun, uluslararası kart çıkaran kuruluşlar olan Visa International ve/veya MasterCard International'ın, uyguladığı dönüşüm kurları esas alınarak önce USD'ye çevrilir ve uyguladıkları %3'e varan komisyonu da içerecek şekilde BANKA'ya USD olarak yansıtılır. Banka tarafından, bu uluslararası kart çıkaran kuruluşlarca yansıtılan işlem bedelleri Müşteri tercihlerine göre USD veya TL olarak hesap özetine yansıtılır, Müşteri borcunu TL veya USD olarak ödeyebilir. Visa/MasterCard tarafından USD'ye çevrilen ve takastan Bankaya iletilen tutarın TL'ye çevriminde işlemin takastan geldiği günkü Bankanın cari döviz satış kuru kullanılacaktır. Ancak Türkiye' de bulunan yabancı havayollarında yapılan harcamalar, satış belgesinde Türk lirası olarak düzenlenmekle beraber ABD Doları olarak hesap özetinde yer alabilir. Müşterinin yurtiçinde ve yurtdışındaki harcamaları, nakit avans çekişleri ile ilgili otorizasyon masrafları da hesap özetinde (yurtiçi otorizasyon masrafları Türk lirası, yurtdışı otorizasyon masrafları ABD Doları hesap özetinde) yer alır.

Sıkça Sorulanlar

Taraftar kartı nedir?

DenizBank’ın takım tutanlara özel olarak sunduğu taraftar kredi kartları, yaptığınız harcamalarda yalnızca sizin değil takımınızın da kazanmasını sağlar. Kulüp kazançları için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Taraftar kartlarla takımınıza özel sürpriz ve kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

GS Bonus kredi kartına nasıl başvuru yapabilirim?

DenizBank İnternet Bankacılığı ve tüm DenizBank şubeleri üzerinden GS Bonus kredi kartına başvuru yapabilirsiniz. İnternet Bankacılığı üzerinden başvuru yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • Başvuru ekranından öncelikle “Kart Sınıfı”nı seçmeniz gerekir. Bonus özelliğe sahip olan GS kredi kartınızı Bonus Classic, Bonus Gold ya da Bonus Platinum sınıfları arasından seçebilirsiniz. Her kartın özellikleri farklılık gösterir.
 • “Kart Görseli” bölümünden ise kredi kartınızın üzerindeki Galatasaray görselini yatay ya da dikey olacak şekilde seçebilirsiniz. Bonus Platinum sınıfına ait kartlarda yalnızca yatay tasarımı kullanabilirsiniz.
 • Sonraki Adım butonuna tıklayarak T.C. kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızla birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

GS Bonus kredi kartımla hangi işlemleri gerçekleştirebilirim?

Bonus özellikli diğer DenizBank kredi kartlarında olduğu gibi kartınızın özelliklerine uygun olarak ister taksitli alışveriş yapabilir, isterseniz de nakit avans çekerek acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Aynı zamanda para çekme, para yatırma, tüm bankacılık ve kart işlemlerinizi de DenizBank ATM’leri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. GS Bonus kredi kartları ile yaptığınız tüm harcamalarla Galatasaray Spor Kulübünün galibiyet ve transferlerinde pay sahibi olabilir, GS zaferlerine katkı sağlayabilirsiniz.