Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Net Kart

Her şey Açık, her şey Net!

Yıllık kart aidatı yok!

Hemen Başvur

Genel Bilgiler

DenizBank ailesinin yeni üyesi Net kart ile yepyeni bir dünyaya adım atıyorsunuz. Artık kartınızın sahibi sizsiniz!

Özellikleri

Net Kart'ın Özellikleri

 • Yıllık kart aidatı yok!
 • Net kart sahipleri Bonus'a özel artı taksit ve ekstra bonus kampanyalarından faydalanamamaktadır.
 • Net kart temassız kart özelliğine sahiptir.
 • 750 TL'ye kadar harcamalar için temassız işlem kolaylığı sağlar.

Net Kart Başvurusu Yapabileceğiniz Noktalar

 • İnternet Bankacılığı
 • MobilDeniz Uygulaması
 • DenizKartım Uygulaması
 • DenizBank Atm’leri
 • 0850 222 0 800 İletişim Merkezi
 • Sms*

*NET boşluk TC Kimlik numaranız boşluk YYYY/AA/GG şeklinde Doğum Tarihinizi yazarak 3280'e gönderin sizi arayalım.

Net Kart Kredi Kartı Ödeme Noktaları

Dilerseniz Şubelere Giderek

 • Tüm DenizBank şubeleri ve İnternet Bankacılığı ATM'lerinden,
 • Tüm Pratik Noktalardan*,
 • Tüm Garanti Bankası şube ve ATM'lerinden*,
 • Tüm PTT şube ve ATM'lerinden*,
 • Tüm ICBC TURKEY şubelerinden* yapabilirsiniz.

Dilerseniz Oturduğunuz Yerden

 • EFT ile diğer bankalardan,
 • Otomatik ödeme talimatıyla DenizBank hesabınızdan,
 • 08502220800 Telefon Bankacılığı'ndan,
 • DenizKartım uygulamasından,
 • www.denizbank.com İnternet Bankacılığı'ndan yapabilirsiniz.

*Bu noktalardan yapacağınız ödemeler için ekstrenize işlem ücreti yansıtılacaktır. Güncel ücret bilgileri için tıklayınız.

Kredi Kartınız İle İlgili Yasal Zorunluluklar

 • Kredi kartınız güvenliğiniz için kurye gönderimi esnasında kapalı tutulmaktadır.
 • Kartınızı teslim aldığınızda şifrenizi hemen MobilDeniz ve DenizKartım Mobil Bankacılık uygulamalarımızdan veya SMS* ile alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz. SMS ile şifre almak için SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280'e SMS gönderebilirsiniz. Örnek: SIFRE 1234 1234567).
 • *Elektronik Bankacılık ve Bilgi Sistemleri Yönetmeliğinde yapılan düzenleme ile 1 Temmuz 2020 tarihinden itibaren mobil bankacılık kanalları aktif bulunan müşterilerimiz kart şifrelerini SMS yöntemi yerine mobil bankacılık kanalları üzerinden alabilmektedirler.
 • Kart şifrenizi sizin için hatırlanması zor, doğum tarihiniz gibi üçüncü kişiler tarafından tahmin edilmesi kolay rakamlardan seçmeyiniz. Kartınızı ve kartınızın kullanılması için gerekli şifre bilgilerinizi güvenli bir şekilde korumanız, üçüncü kişilerce paylaşmamanız ve başkaları tarafından kullanılmasına engel olacak önlemleri almanız gerekmektedir.
 • Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 08502220800 Telefon Bankacılığı'nı arayarak haber veriniz.
 • Kayıp / çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlusunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup yapılan harcamaların tamamından sorumlu olacaksınız. Kayıp / çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL'nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir, dilerseniz bankamız aracılığıyla bu ürüne sahip olmak için 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığı'nı arayabilirsiniz.
 • İletişim bilgileri değişikliklerini en geç 15 gün içerisinde şubelerimiz, 08502220800 veya www.denizbank.com aracılığıyla güncellemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan bilgilendirmeler elinize ulaşmayabilir.
 • Banka, Müşterinin kartıyla yurtdışında yaptığı harcamaları ve diğer dövizli işlemleri hesabına kayıt ettiği tarihte kendi döviz satış kuru veya bu tür harcamalar için tespit edeceği aylık ortalama kur üzerinden Türk lirasına çevirir. Yurtdışı kredi kartı işlemlerinde Bankanın kurumlarla anlaşması USD döviz cinsi olarak yapılmıştır. Yurtdışı kaynaklı harcamalar, orijinal döviz cinsi ne olursa olsun, uluslararası kart çıkaran kuruluşlar olan Visa International ve/veya MasterCard International'ın, uyguladığı dönüşüm kurları esas alınarak önce USD'ye çevrilir ve uyguladıkları %3'e varan komisyonu da içerecek şekilde BANKA'ya USD olarak yansıtılır. Banka tarafından, bu uluslararası kart çıkaran kuruluşlarca yansıtılan işlem bedelleri Müşteri tercihlerine göre USD veya TL olarak hesap özetine yansıtılır, Müşteri borcunu TL veya USD olarak ödeyebilir. Visa/MasterCard tarafından USD'ye çevrilen ve takastan Bankaya iletilen tutarın TL'ye çevriminde işlemin takastan geldiği günkü Bankanın cari döviz satış kuru kullanılacaktır. Ancak Türkiye' de bulunan yabancı havayollarında yapılan harcamalar, satış belgesinde Türk lirası olarak düzenlenmekle beraber ABD Doları olarak hesap özetinde yer alabilir. Müşterinin yurtiçinde ve yurtdışındaki harcamaları, nakit avans çekişleri ile ilgili otorizasyon masrafları da hesap özetinde (yurtiçi otorizasyon masrafları Türk lirası, yurtdışı otorizasyon masrafları ABD Doları hesap özetinde) yer alır.

Sıkça Sorulanlar

DenizBank Net Kart nedir?

Net Kart, DenizBank’ın müşterilerine daha geniş bir alan tanıdığı ve kartın sahipliğini tamamen müşterilere verdiği bireysel bir kredi kartıdır.

Kart aidatı nedir? Kart aidatı ödemediğimde ne olacak?

Kart aidatı, bankaların hizmet ve maliyet bedellerine karşılık olarak kartı talep ettiğiniz an itibari ile başlayıp ve kartı kullandığınız süre boyunca ödemenizi istediği üyelik bedelidir. DenizBank, Net Kart ile birlikte alışılmış üyelik bedeli anlayışını kaldırarak, ilk asıl kart alma işleminden itibaren kredi kartınıza ait herhangi bir aidat ödemesi talep etmez. Bu sayede, kredi kartınız herhangi bir aidat ödemediğiniz, tamamen sizin olan bir karta dönüşür.

Net Kart’ımı hangi alanlarda kullanabilirim?

Net Kart kullanımı konusunda herhangi bir kısıtlamaya sahip değildir. Yasal zorunlulukları yerine getirdiğiniz sürece Net Kart ile her alanda harcama yapabilirsiniz.

Net Kart ile ilgili yasal zorunluluklar nelerdir?

Net Kart, genel bir kredi kartının sahip olduğu yasal zorunlulukların birçoğuna sahiptir. Bu konu ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilmek için tıklayın.

Net Kart için başvuru yapmak istiyorum. Herhangi bir özel koşul bulunuyor mu? Başvurumu nasıl yapabilirim?

Net Kart’ın sıradan bir kredi kartından farkı, aidatsız olmasıdır. Bu sebeple başvuru esnasında herhangi bir özel koşul bulunmaz. DenizBank Net Kart’a başvurmak için, internet üzerinden cep telefonlarınızı yanınızda bulundurarak, DenizBank şubeleri aracılığı ile de TC Kimlik kartınız ile beraber kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.