DenizBank ve TOSYÖV Türkiye’nin 7 bölgesinde KOBİ’ler için güç birliği yaptı!

Yenilikçi hizmetler ile Türkiye ekonomisinin dinamosu KOBİ’lere her türlü desteği vermeyi öncelikleri arasında gören DenizBank, KOBİ müşterileri için de önemli avantajlar sunmaya devam ediyor. DenizBank, TOSYÖV ‘ün (Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler, Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticileri Vakfı) düzenlediği Türkiye’nin 7 bölgesinde gerçekleşecek olan “KOBİ Zirveleri”, “KOBİ Destek Toplantıları” ve “KOSGEB Eğitimleri” etkinliklerine ana sponsor olmuştur.

Bu sponsorluk kapsamında;

29 Eylül 2016 tarihinde DenizBank ana sponsorluğunda Samsun SMMMO Toplantı Salonu’nda düzenlenen “KOBİ’lere ve Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları” konulu toplantıda KOBİ’lere ve girişimcilere sağlanan finans olanakları ve destekler anlatıldı.

DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Kulaksız, TOSYÖV Başkanı Ş. Nezih Kuleyin, Samsun SMMO Başkanı Hayrul Kayar, KGF A.Ş. Genel Müdürü İsmet Gergerli, Samsun Merkez OSB Başkan Vekili Orhan Bülbüloğlu, Samsun Vali Yardımcısı Hakan Kubalı tarafından açılış konuşmalarının yapıldığı etkinliğe Samsun ve civar illerdeki KOBİ’ler de katılım sağladı.

Açılış konuşmalarının akabinde TOSYÖV Denetim Kurulu Üyesi ve Eski Başkanı Hilmi Develi tarafından yönetilen panele konuşmacı olarak katılan DenizBank Karadeniz Bölge Müdürü Seyfi Doğan Atakent, T.C. Ekonomi Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü KOBİ ve Kümelenme Destekleri Daire Başkanı Mustafa Ali Yurdapak, TÜBİTAK TEYDEB Başuzmanı Utku Seçkin, Samsun KOSGEB Müdürü Ahmet Dursunoğlu, KGF A.Ş. Kurumsal İletişim ve Ürün Yönetimi Bölüm Müdürü Şeyda Yavuz tarafından kurumlarının KOBİ’lere ve girişimcilere sağladıkları destekler ve sundukları finans olanakları anlatıldı.

20 Ekim 2016 tarihinde Ankara’da DenizBank ana sponsorluğunda, KOSGEB ve TÜBİTAK işbirliği ile “Endüstriyel Dönüşüm için Paydaşlar Zirvesi” gerçekleştirildi.

DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, TOSYÖV Başkanı Ş. Nezih Kuleyin, KOSGEB Başkanı Recep Biçer, TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Arif Ergin tarafından açılış konuşmaları yapılan zirveye Ankara’daki KOBİ’ler de katılım sağladı.

Akabinde “Sanayi Bakış Açısı ile Dönüşüm Süreci” ve “Sanayi Dönüşümünde Teşvikler, Destekler ve Mevzuat” konulu oturumlar gerçekleştirildi.

11 Kasım 2016 tarihinde DenizBank ana sponsorluğunda Antakya Ticaret Borsası Toplantı Salonu’nda düzenlenen “KOBİ’lere ve Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları” konulu toplantıda KOBİ’lere ve girişimcilere sağlanan finans olanakları ve destekler anlatıldı.

DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Kulaksız, TOSYÖV Hatay Destekleme Derneği Başkanı Tahsin Rende, TOSYÖV Başkanı Ş. Nezih Kuleyin, Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri, KGF A.Ş. Genel Müdürü İsmet Gergerli, Antakya Ticaret Borsası Başkanı Hikmet Çinçin , Hatay Vali Yardımcısı Hasan Volkan Köksal açılış konuşmalarını yaptı.

Açılış konuşmalarının akabinde TOSYÖV Denetim Kurulu Üyesi ve Eski Başkanı Hilmi Develi tarafından yönetilen panele konuşmacı olarak katılan DenizBank Çukurova Bölge Müdürü Engin Eskiduman , T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Bilim ve Teknoloji Genel Müdürlüğü Sanayi Teknoloji Uzman Yardımcısı Samet Arslan, T.C. Ekonomi Bakanlığı Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü Dış Ticaret Uzmanı Cem Emre Özköse, TÜBİTAK TEYDEB Başuzmanı Utku Seçkin, KOSGEB Hatay Müdürü Kenan Sert, KGF A.Ş. Kurumsal İletişim ve Ürün Yönetimi Bölüm Müdürü Şeyda Yavuz , Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Onur Yıldız, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Hatay Koordinatörü Savaş Özgürsoy tarafından kurumlarının KOBİ’lere ve girişimcilere sağladıkları destekler ve sundukları finans olanakları anlatıldı.

Panelin ardından Hatay ilinde gerçekleştirilen KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri’ne katılanlara sertifikaları verildi.

19 Ocak 2017 tarihinde DenizBank ana sponsorluğunda Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen “KOBİ’lere ve Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları” konulu toplantıda KOBİ’lere ve girişimcilere sağlanan finans olanakları ve destekler anlatıldı.

KOBİ’ler ve girişimciler tarafından yoğun katılım sağlanan toplantıda DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Kulaksız, TOSYÖV Başkanı Ş. Nezih Kuleyin, Bursa Ticaret Borsası Başkanı ve KGF Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOSYÖV Başkan Yardımcısı İbrahim Burkay, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdulkadir Karlık, Bursa Vali Yardımcısı İbrahim Avcı yaptıkları açılış konuşmalarında Bursa ekonomisi ve sanayisine ilişkin bilgilerden, Bursa ilinin Türkiye ekonomisindeki öneminden, KOBİ’lerin finansmana erişim yollarından ve sağlanan desteklerden bahsettiler.

Açılış konuşmalarının akabinde TOSYÖV Denetim Kurulu Üyesi Hilmi Develi moderatörlüğünde “KOBİ ve Girişimcilere Destek Sağlayan Kuruluşlar” paneli düzenlendi. Panelde DenizBank Marmara Bölge Müdürü Burak Bozkaya, KGF Kurumsal İletişim ve Ürün Yönetimi Bölüm Müdürü Şeyda Yavuz, KOSGEB Bursa Müdürü V. Erkan Güngör , T.C. Ekonomi Bakanlığı Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü Dış Ticaret Uzman Yardımcısı Onur Çakmak, T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bilim ve Teknoloji Genel Müdürlüğü Uzman Yardımcısı Murat Güryeli tarafından KOBİ ve girişimcilere yönelik yeni uygulamalar ve destekler hakkında sunumlar yapıldı, kurumların KOBİ’lere verdiği destekler katılımcılar ile paylaşıldı.

23 Şubat 2017 tarihinde DenizBank ana sponsorluğunda Kayseri SMMMO Toplantı Salonu’nda düzenlenen “KOBİ’lere ve Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları” konulu toplantıda KOBİ’lere ve girişimcilere sağlanan finans olanakları ve destekler anlatıldı.

DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Kulaksız, TOSYÖV Başkanı Ş. Nezih Kuleyin, Kayseri SMMO Başkanı Anfer Yılmaz, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz tarafından açılış konuşmalarının yapıldığı etkinliğe KOBİ’ler ve girişimciler tarafından yoğun katılım sağlandı.

Açılış konuşması sonrasında ‘KOBİ ve Girişimcilere Destek Sağlayan Kuruluşlar’ paneline geçildi.

Panelin moderatörlüğünü TOSYÖV Denetim Kurulu Üyesi Hilmi Develi yürüttü. Panele; DenizBank Orta Anadolu Bölge Müdürü Cem Turgut Gelgör, KOSGEB Kayseri Müdürü Ahmet Özbekler, TÜBİTAK TEYDEB Başuzmanı Utku Seçkin, KGF A.Ş. Kayseri Şube Müdürü Alpay Aykol, T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bilim ve Teknoloji Genel Müdürlüğü Uzmanı Alihan Güzeldülger, T.C.Ekonomi Bakanlığı Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü Uzman Yardımcısı Sefa Akyol katıldı. Konuşmacılar, KOBİ ve girişimcilere yönelik yeni uygulamalar ve destekler hakkında sunumlarını paylaştı.

7 Nisan 2017 tarihinde DenizBank ana sponsorluğunda Çorlu Hilton Garden Inn’ de düzenlenen “KOBİ’lere ve Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları” konulu toplantıda KOBİ’lere ve girişimcilere sağlanan finans olanakları ve destekler anlatıldı.

DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Kulaksız, KGF A.Ş. Genel Müdürü İsmet Gergerli ve TOSYÖV Başkanı Ş. Nezih Kuleyin tarafından açılış konuşmalarının yapıldığı etkinliğe KOBİ’ler ve girişimciler tarafından yoğun katılım sağlandı.

Açılış konuşması sonrasında ‘KOBİ ve Girişimcilere Destek Sağlayan Kuruluşlar’ paneline geçildi.

Panelin moderatörlüğünü TOSYÖV Denetim Kurulu Üyesi Hilmi Develi yürüttü. Panele; DenizBank Trakya Bölge Müdürü Ahmet ÇELİK, KOSGEB Müdürlükleri Koordinasyon Dairesi Başkanı Ertuğrul ÇETİNKAYA, TÜBİTAK TEYDEB Başuzmanı Hasan GÖNENÇ, KGF A.Ş. Kurumsal İletişim ve Ürün Yönetimi Bölüm Müdürü Şeyda YAVUZ, T.C. Ekonomi Bakanlığı Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü Uzmanı Emre SAĞ, T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bilim ve Teknoloji Genel Müdürlüğü Uzmanı Alihan GÜZELDÜLGER katıldı. Konuşmacılar, KOBİ ve girişimcilere yönelik yeni uygulamalar ve destekler hakkında sunumlarını paylaştı.

25 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul’da DenizBank ana sponsorluğunda, KOSGEB ve TOBB işbirliği ile “Endüstriyel Dönüşümle Geleceğin KOBİ’leri” ana temasıyla XIII. KOBİ zirvesi gerçekleştirildi.

DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, KGF Genel Müdürü İsmet Gergerli, TOSYÖV Yönetim Kurulu Başkanı Ş. Nezih Kuleyin, KOSGEB Başkan Yardımcısı Süleyman İslamoğlu, İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Orduhan tarafından açılış konuşmaları yapılan zirveye İstanbul’daki pek çok KOBİ de katıldı.

Akabinde “Geleceğin KOBİ’lerinin Dijital Dönüşümü” konulu oturumda DenizBank Bilgi Teknolojileri ve Destek Operasyonları Grubu Genel Müdür Yardımcısı & Intertech Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dilek Duman da konuşmasını gerçekleştirdi.

Zirvede ayrıca “Geleceğin KOBİ’lerinin Fırsat ve Tehditleri” , “Geleceğin KOBİ’lerine Destek ve Finansman Olanakları” ve “Geleceğin KOBİ’lerinin Ekosistemi” konulu oturumlar da yoğun katılımla gerçekleşti.

13 Ekim 2017 tarihinde DenizBank ana sponsorluğunda Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıda KOBİ’lere ve girişimcilere sağlanan finans olanakları ve destekler anlatıldı.

DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Kulaksız, KGF A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Caner Teberoğlu, TOSYÖV Başkanı Ş. Nezih Kuleyin, EBSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Gökçüoğlu tarafından açılış konuşmaları yapıldı.

Açılış konuşmalarının ardından ‘KOBİ ve Girişimcilere Destek Sağlayan Kuruluşlar’ paneline geçildi. Panelin moderatörlüğünü TOSYÖV Denetim Kurulu Üyesi Hilmi Develi yürüttü. Panele; DenizBank Ege Bölge Müdürü Semih Şenbakar, KOSGEB İzmir Güney Müdürü Mustafa Çanakçı, TÜBİTAK TEYDEB Başuzmanı Hakan Gönenç, Logo Yazılım İcra Kurulu Üyesi Akın Sertcan, KGF Kurumsal İletişim ve Ürün Yönetimi Bölüm Müdürü Şeyda Yavuz, T.C. Ekonomi Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü İhracatı Geliştirme Uzmanı Ümit Ateşağaoğlu katılarak KOBİ’lere verilen destek ve teşvikleri anlattı.

25 Ekim 2017 tarihinde Ankara’da DenizBank ana sponsorluğunda “Endüstri 4.0’dan Toplum 5.0’a” konulu zirve gerçekleşti.

DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, KGF A.Ş. Genel Müdürü İsmet Gergerli, TOSYÖV Başkanı Ş. Nezih Kuleyin, TÜBİTAK TEYDEB (Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkanlığı) Başkanı Mehmet Aslan tarafında açılış konuşmaları yapıldı.

Yoğun katılımın olduğu zirvede, açılış konuşmalarının ardından “Endüstri 4.0 Ekosistemi” , “Toplum 5.0 (Süper Akıllı Toplum)” ve “Toplumsal Dönüşümüm Yol Haritası” panelleri gerçekleşti.

26 Şubat 2018 tarihinde DenizBank ana sponsorluğunda Gaziantep Ticaret Odası Toplantı Salonu’nda düzenlenen “KOBİ’lere ve Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları” konulu toplantıda KOBİ’lere ve girişimcilere sağlanan finans olanakları ve destekler anlatıldı.

KOBİ’ler ve girişimciler tarafından yoğun katılım sağlanan toplantıda DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Satış ve Performans Yönetimi Grup Müdürü Tayfur GELER, Gaziantep Milletvekili ve TBMM Plan Bütçe Komisyonu Sözcüsü A. Nejat KOÇER, TOSYÖV Başkanı Ş. Nezih KULEYİN, Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Şevket Beyhan HIDIROĞLU, TOSYÖV Gaziantep Destekleme Derneği Başkanı Necati BİNİCİ yaptıkları açılış konuşmalarında Gaziantep ekonomisi ve sanayisine ilişkin bilgilerden KOBİ’lerin finansmana erişim yollarından ve sağlanan desteklerden bahsettiler.

Açılış konuşmalarının akabinde TOSYÖV Denetim Kurulu Üyesi Hilmi DEVELİ moderatörlüğünde “KOBİ ve Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları” paneli düzenlendi. Panelde DenizBank Çukurova Bölge Müdürü Engin ESKİDUMAN, KGF A.Ş. Gaziantep Şube Müdürü Aysu ÖZKEÇECİ, KOSGEB Gaziantep Müdürü Sadık GÖZEK, TÜBİTAK TEYDEB Bil. Prog. Başuzmanı Ayşe FİLİBELİOĞLU, T.C. Ekonomi Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü Dış Ticaret Uzmanı Zeynep SEZEN KOBİ’lere verilen destek ve teşvikleri katılımcılarla paylaştı.

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz.
Çerezleri kapatmak için “Ayarlar/Gizlilik/İçerik Ayarları/Çerez kullanımını kapat” seçeneğini kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası'ndan ulaşabilirsiniz.

Kapat

Döviz Çevirici

Kapat

İzin Pazarlama Button
Kapat

Kapat

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.
Kapat
Yükleniyor...
Kapat
Yükleniyor...