Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

İşletme Kart Her KOBİ'ye Şart!

DenizBank işletme kart ticari kredi kartı özelliği ile birlikte KOBİ'ler için gereken tüm servisleri bir arada barındırır.

Hemen Başvur

Genel Bilgiler

Kredi ihtiyacı doğduğunda şubeye gitmeden, evrak prosedürleri ile uğraşmadan, dilediğiniz ATM noktasından anında para çekebilirsiniz.

İşletme Kart, size esneklik ve kolaylık sağlayarak işletmenizin finansal yönetimini daha etkin hale getirebilir. Şirketinize tanımlanacak tek limit üzerinden ihtiyaçlarınız doğrultusunda dilediğiniz gibi kullanım yapabilirsiniz. Şirket ihtiyaçları doğrultusunda İşletme Kart ile Üye İş yerlerinden şirket harcamalarını kredi kartı özelliğini kullanarak yapabilirsiniz. Ticari Kurtaran Hesap, işletmeniz için tasarlanmış acil ihtiyaçlarınıza yönelik düşünülmüş bir hesaptır. Bu hesap ile işletmenizin mali dengesini koruyabilir ve herhangi bir finansal krizle başa çıkabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacınızda şubeye gitmeden evrak hazırlama ile uğraşmadan Denizbank ATM’ lerinden veya MobilDeniz uygulamamızdan hızlı ve pratik çözüm sunuyoruz. Belirli sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize özel ödemesiz dönemlerden oluşan sezon ödemeli kredileri ile şubeye gelmeden ATM ve MobilDeniz’den kullanma imkânına sahip olabilirsiniz.

İşletme Kart ile Kredi Ürünleri Tek Bir Kartta!

KOBİ’lerin ticari ihtiyaçları için özel olarak düzenlenen DenizBank işletme kart farklı ürünlerin özellikleri ile donatılmıştır. Ticari kredi kartı, ticari kurtaran hesap, eşit taksitli veya sezon ödemeli kredi ürünleri tek bir kartta birleşir. İşletme kart kampanyaları sayesinde başka bir kart taşımanıza gerek kalmadan tüm imkânlardan yararlanabilirsiniz.

  • Ticari alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
  • Taksitlendirme ve taksit erteleme kampanyalarından faydalanabilirsiniz.
  • Acil ve nakit ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.
  • Evraksız ve formalitesiz kredi çekebilirsiniz.

TROY İşletme Kart Artık DenizBank’ta!

Türkiye’nin ödeme yöntemi TROY İşletme Kart şimdi DenizBank’ta KOBİ işletmeleriyle buluşuyor. İşletme kredi kartların sağ alt köşesinde yer alan ve ödeme yöntemi logosunu taşıyan artık bir Türk markası var !

TROY kartlarınız ile Türkiye’deki tüm ATM ve POS’lardan işlem yapabilir, internet ve mobil alışverişlerinizde güvenle kartınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca TROY kartın arka yüzünde yer alan uluslararası kart şemalarına ait logoların geçerli olduğu yerlerde kullanabilirsiniz. DenizBank ile TROY dünyasının avantajlarından yararlanmak isteyen KOBİ’lerimiz çağrı merkezimizi arayarak kolay bir şekilde TROY İşletme Kart başvurularını gerçekleştirebilirler.

İşletme Kart başvurusu için tıklayınız.

Kampanyalar

DenizBank, sektöründe lider olan markalarla çözüm ortaklığı yaparak, işletme giderlerinden tasarruf etmenizi sağlar. İşletme kart sahibi olan KOBİ’ler, indirimli fiyat avantajları ve özel fırsatlardan yararlanır.

İşletme Kart kampanyaları için tıklayınız.

Tüm DenizBank şubeleri, DenizBank ATM Şubeleri, MobilDeniz, Deniz Kartım ve İnternet Şubesi üzerinden İşletme Kart başvurusu yapabilirsiniz.

Ticari Kurtaran Hesap Ekstre

Ticari Kurtaran Hesap: Acil nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz ve belirli bir limit dahilinde mevduat hesabınızdan var olan tutardan daha fazlasını kullanmasına izin veren bir hesaptır.

Müşteri Numarası: Bankamızda size özel verilen ve tanınmanızı sağlayan numaradır.

Şube: Hesabınızın bulunduğu şubenin kodunu ve adını gösterir.

Vergi Numarası: DenizBank sisteminde kayıtlı olan vergi kimlik numaranızı gösterir.

İşlem Tarihi: İşlemin yapıldığı tarihi gösterir.

Valör: İşlemin geçerli olduğu tarihi gösterir.

Açıklama: İşlem türünü ve ilgili açıklamayı içerir.

İşlem Tutarı: Yapılan her bir işlemin tutarını gösterir.

B/A: ”B” borç kayıtlarını göstermektedir. Borç kayıtları Kurtaran Hesabınızdan yaptığınız kullanımlar olup eksi (-) bakiye olarak yansımaktadır. ”A” ise alacak kayıtlarını göstermektedir. Kurtaran Hesabınıza yaptığınız ödemeler olup (+) bakiye olarak yansımaktadır.

Risk Bakiyesi: Bu hesap özetinin düzenlediği tarih itibarıyla Kurtaran Hesabınızın toplam bakiyesini gösterir. Bakiyenin (-) olması hesap özetinin düzenleme tarihi itibarıyla kredi kullanmakta olduğunuzu gösterir.

Limit: Tarafınıza tahsis edilmiş ve kullanımınıza sunulan Kurtaran Hesap, Okul KMH ve/veya projeler için tahsis edilen limittir.

Kullanılabilir Limit: Limitinizin, hesap özetinin düzenlendiği tarih itibarıyla kullanabileceğiniz kısmını gösterir.

Akdi Faiz Oranı (Aylık): Hesabınızın eksi bakiyeye geçmesi durumunda uygulanan aylık kredi faiz oranı / oranlarını gösterir. Bu oran / oranlar üzerinden hesaplanacak faiz tutarına vergi eklenecektir. 

Hesap Kesim Tarihi: Her ayın son işgünü olarak belirlenmiştir.

Asgari Ödeme Tutarı: Hesap kesim tarihinden sonra Kurtaran Hesabınızdan kullanılan kredi tutarına işleyen faiz tutarı ile kullanılan anapara ve tahakkuk eden vergi ve fon tutarının Banka tarafından belirlenen yüzde oranına tekabül eden tutarı içermektedir. Ticari Kurtaran Hesap ekstrenizin asgari ödemesi anapara, tahakkuk eden faiz tutarı ve bsmv’nin %20’si kadardır. Asgari ödeme 1 defa yapılabilmektedir.

Son Ödeme Tarihi: Asgari ödeme tutarının son ödeme tarihini gösterir.

Gecikme Faiz Oranı: Hesap özetinizde belirtilen Kurtaran Hesabınızın asgari ödeme tutarının son ödeme tarihinde asgari ödemenin gerçekleşmemesi durumunda sadece kullanmış olunan anapara tutarına gecikme faizi işler. Müşteriye gönderilen hesap özetinde yer alan Ticari Kurtaran Hesap’ın asgari ödeme tutarının en geç son ödeme tarihinde ödenmesi gerekmektedir ve bildirilen ödeme tarihinde Müşteri tarafından kullanılmış olan Ticari Kurtaran Hesabı tutarının ödenmemesi durumunda, gecikme (temerrüd) faizi uygulanır.

Banka ve Sigorta Muamele Vergisi (BSMV): Aylık işleyen faiz tutarı üzerinden tahsil edilir.

Hesap özetinizde yazılı olan bilgiler farklılık ya da yanlışlık varsa lütfen size en yakın DenizBank şubesinden ya da 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığından bilgilerinizi güncelleyiniz.