Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Mikro Tarife Paketleri

İşiniz için ihtiyacınız olan işlemler Mikro Tarife Paketleri’nde!

Hemen Başvur

Kampanya Detayları

İşiniz için gerekli olan ve sıklıkla kullanılan bankacılık işlemleri için DenizBank Mikro Tarife Paketleri ile yanınızdayız. Mikro S, Mikro M ve Mikro L tarifeleriyle tasarruf eder ve her işlem için ayrı ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

Tarifelerimize tüm DenizBank Şubeleri, 0212 708 92 22 numaralı KOBİ’deniz Hattı ya da İnternet Bankacılığı’nda yer alan ‘Başvurular – Avantaj Paketleri’ sekmesinden sahip olabilirsiniz.

Tarife Adı Ücret İçerik
Mikro S Tarife Paketi 1,060 TL 10 adet çek tahsilatı, 1 adet 10 yapraklı çek karnesi,5 adet KKB risk raporu, 5 adet KKB çek raporu,5 adet senet tahsilatı masraf muafiyeti (Çek karnesi ücret muafiyeti vergiyi kapsamamaktadır.)
Mikro M Tarife Paketi 1,880 TL 25 adet cek tahsilatı, 1 adet 25 yapraklı Çek Karnesi Masraf Muafiyeti (Çek karnesi ücret muafiyeti vergiyi kapsamamaktadır), 10’ ar adet KKB Risk ve Çek Raporu, 10 adet Senet Tahsile Alma ücreti
Mikro L Tarife Paketi 2,700 TL 30 adet çek tahsilatı, 1 adet 25 yapraklı çek karnesi,15 adet KKB risk raporu, KKB çek raporu,20 adet senet tahsilatı masraf muafiyeti (Çek karnesi ücret muafiyeti vergiyi kapsamamaktadır.)
 • Mikro Tarifeleri tek bir ücret altında tarife geçerlilik süresi boyunca ilgili tarife için belirlenmiş adetteki işlemlerin tanımlanan kanallarda ücretsiz veya indirimli yapılmasına olanak sağlayan bir bankacılık hizmetidir.
 • Bir tahsilat dönemi içerisinde aynı tarifeden birden fazla satın alınamaz. Aynı tahsilat dönemi içerisinde sahip olunan tarife türünün haricinde ikinci bir tarife de satın alınamaz.
 • Tarife, bankaya aksi bir talimat verilmedikçe süresi kadar olarak otomatik yenilenerek devam etmektedir.
 • Tarifenin iptal edilmesi halinde ücret iadesi yapılmaz. Tarife kullanıcı isteği ile iptal edildiğinde kullanılmamış avantajlar tahsilat dönemi sonuna kadar geçerliliğini korur.
 • Tarife ücret tahsilatı, vadesiz mevduat hesabınızdan veya Bankamız kredi kartlarından yapılabilmektedir. Eğer hesabınızda yeterli bakiye bulunmuyorsa ve hesabınıza bağlı Kredili Mevduat Hesabı’nız (KMH) varsa, ücret tahsilatı KMH’tan yapılacaktır.
 • Kredili mevduat hesabının bulunmaması durumunda, tahsilat sağlanamayan mevduat hesabı 10 gün boyunca sorgulanır. Bu sürenin sonunda ücret tahsilatı yapılamaz ise, tarife otomatik olarak iptal edilir.
 • Tarife kapsamındaki avantaj adetlerini aşan işlemler Bankamız standart ücret tarifesi üzerinden gerçekleştirilir.
 • Kullanılmayan avantajlar sonraki döneme devredilemez, sadece tahsilatın yapıldığı tarife döneminde kullanılabilir.
 • DenizBank herhangi bir anda tarife süresini, şartlarını, içeriğini değiştirebilir, güncelleyebilir ve tarifeyi sona erdirebilir. İlgili değişiklik ilk yenileme döneminden itibaren geçerli olur.
 • Ürün veya hizmetin kullanımıyla ilgili ücret değişikliğinin kabul edilmemesi durumunda Bankamızın, tarafınıza bu hizmeti vermeyi durdurma hakkı saklıdır.
 • Yurtdışı TL/Döviz gönderimleri ile yurtiçi diğer bankalara döviz gönderimleri tarife kapsamı dışındadır.
 • Tarife başlangıç tarihinden itibaren gerçekleşen düzenli ödeme talimatı işlemleri tarife kanal ve adet sınırı dâhilinde avantaj adetlerinden düşer.
 • Yukarıda özetlenen konular dışında her türlü detaylı bilgi/açıklama için DenizBank A.Ş. ile akdetmiş olduğunuz Temel Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi hükümleri geçerli olacaktır.