Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Deniz’e Çek Gönder ile Anında Çekinizin Değerini Öğrenin!

DenizBank, çekini nakde çevirmek isteyenler için hayatı kolaylaştıran uygulamalar sunuyor.

Hemen İndir

Telefonunuzdan QR Kodu okutarak Deniz'e Çek Gönder'i indirebilirsiniz!

Genel Bilgiler

Deniz’e Çek Gönder uygulaması ile istediğiniz an çekinizin fotoğrafını DenizFaktoring’e gönderin, çekinizin karşılığını anında öğrenin!

Faktoring işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olan Deniz’e Çek Gönder uygulamasını hemen cep telefonlarınıza indirip kısa sürede kurabilirsiniz. Hangi banka olduğu fark etmeksizin, mobil uygulama üzerinden faturalı çekinizin fotoğrafını DenizFaktoring’e yüklemeniz mümkün. Finansman tutarını öğrendiğiniz çekinizi size en yakın DenizBank şubesine giderek anında nakde çevirebilirsiniz.

Özellikleri

  • Deniz’e Çek Gönder uygulaması ile istediğiniz an, istediğiniz yerde nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
  • Uygulamaya hem IOS hem de Android işletim sisteminin kullanıldığı mobil cihazlar üzerinden erişebilirsiniz.
  • Faturalı çeklerinizi kısa sürede DenizFaktoring’e yüklemek için ister karekoddan yararlanabilir isterseniz de direkt fotoğraf çekerek uygulamaya yükleyebilirsiniz.
  • DenizBank, faturalı çekinize karşılık gelen nakit tutarını cep telefonunuza gönderdiği SMS ile bildirir. Gelen mesaj ile size en yakın DenizBank şubesine giderek nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Deniz’e Çek Gönder uygulamasını nasıl kullanırım?

Mobil cihazınıza indirdiğiniz uygulamada karşınıza öncelikle Hızlı Başvur ekranı çıkar. Bu ekran üzerinden ilgili alanları doldurarak kısa sürede başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Faturalı çeklerinizin finansman değerini öğrenebilmek için uygulamadan 2 şekilde yararlanabilirsiniz:

  • QR Code ile çekinizi uygulamaya yükleyebilmek için çek üzerinde bulunan karekodu uygulamaya okutmanız yeterlidir.
  • Üzerinde karekod bulunmayan faturalı çeklerle başvuru yapabilmek için çekin arkalı önlü fotoğrafını çekerek uygulamaya yükleyebilirsiniz.

Hem karekod hem de fotoğraf yükleme işlemleri için uygulamanın kameranıza erişimine izin vermeniz gerekir. İşlemleri tamamladığınızda başvuru talebiniz DenizFaktoring’e iletilir.

Deniz’e Çek Gönder uygulaması ile hangi avantajları elde edebilirim?

  • Deniz’e Çek Gönder uygulamasının sağladığı en önemli avantajlardan biri vadesi gelmemiş çeklerin nakde çevrilebilmesidir. Hangi bankadan olursa olsun faturalı çekinizin fotoğrafını uygulamaya yükleyerek anında başvuru yapabilirsiniz.
  • DenizBank müşterisi olmayanlar da bu uygulamadan yararlanabilir.
  • Yalnızca birkaç dakika içinde çekinizin karşılığı olan nakit tutarı öğrenmek için başvuru yapabilirsiniz.
  • Uygulama üzerinden size en yakın DenizBank şubelerini de görüntüleyebilir, güncel haritalardan yol tarif bilgisi alabilirsiniz.

Çekimin vadesi henüz gelmedi. Yine de nakde çevirebilir miyim?

Evet. Deniz’e Çek Gönder uygulaması ile çekinizin vadesinden önce belirlenen tutarını DenizBank şubelerinden tahsil edebilirsiniz.

Uygulama üzerinden yaptığım başvurunun sonucunu nasıl öğrenebilirim?

DenizBank, en kısa sürede başvuru sonucunu size bildirir. Başvuru sonucunda çekin karşılığı olan nakit tutar SMS ile başvuru sahiplerine iletilir. İlgili SMS ile size en yakın DenizBank şubesine giderek çekin karşılığı olan nakit tutarı tahsil edebilirsiniz.

Deniz’e Çek Gönder uygulamasını ne zaman kullanabilirim?

Çek üzerinde yer alan QR Code’u ya da çekin arkalı önlü fotoğrafını 7/24 uygulamaya yükleyebilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz an, dilediğiniz yerde nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Deniz’e Çek Gönder uygulamasını nasıl indirebilirim?

Uygulamayı IOS ve Android işletim sisteminin desteklediği mobil cihazlar üzerinden indirebilirsiniz. iPhone için App Store, Android içinse Google Play Store üzerinden uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir ve cihazınıza kurabilirsiniz.

DenizBank müşterisi değilim. Deniz’e Çek Gönder uygulamasını kullanabilir miyim?

Evet. Deniz’e Çek Gönder uygulamasından yararlanabilmeniz için DenizBank müşterisi olmanıza gerek yoktur. Hangi banka olursa olsun faturalı çekinizin fotoğrafını DenizFaktoring’e yükleyerek size en yakın DenizBank şubesinden nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.