Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

DenizBank Güvencesi ile Filo Kiralama Yapın!

İşletmenizin satış, pazarlama ve dağıtım gibi çeşitli araç ihtiyaçları için, araç satın almak yerine DenizBank güvencesi ile filo kiralama yapabilirsiniz!

Genel Bilgiler

DenizFilo, belirli süre ve hizmet kapsamında araçların tarafınıza kiralanmasını sağlayarak araç ihtiyacınızı karşılar. Araç kiralama filo ile pek çok avantajdan yararlanırsınız. Kiralama hizmeti ile araç ve araç kullanımı ile ilgili olan bakım maliyeti, hasar yönetimi, amortisman gibi riskler kiralama şirketine devredilir. Ayrıca filo yönetiminizi, plaka, tescil, sigorta ve vergi gibi operasyonel işlemlerinizi de DenizFilo'nun güvenilir ekibine bırakarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Kampanyalar

DenizFilo müşterilerine çeşitli avantajlar sunar. Belirli araç modellerini kampanyaya dahil ederek kolaylıklar sağlar. DenizFilo kampanyası içerisindeki araç sayısı stoklarda sınırlıdır ve kampanya 36 ay kiralama, yıllık 10.000 km için geçerlidir. Ayrıca İşletme Kart, DenizBank Afili Bonus, DenizBank Bonus Business ile kiralayacağınız araçları 1 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Her kampanya kendi içinde çeşitli avantajlar sağlar ve müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli imkanlar sunar. Belirli sürelere kadar geçerli olan kampanyalardan online olarak bilgi alabilir, başvurunuzu gerçekleştirebilir veya en yakın DenizBank Şubesi'ne giderek talebinizi oluşturabilirsiniz. DenizBank ve DenizFilo kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sıkça Sorulanlar

Filo araç kiralama nedir ve avantajları nelerdir?

Araçların belirli süre ve tanımlar doğrultusunda kullanım hakkı elde etmek amacıyla uzun dönem araç kiralama işlemidir. Araçları satın almak yerine kiralayarak finansman kaynaklarını gerçek faaliyet alanlarında kullanabilir, KDV ve MTV gibi vergileri kira ödemeleri içinde gerçekleştirebilir, araçların periyodik bakımlarında ve olası hasar durumlarında servis hizmetlerinden yararlanabilir, araçların 24 saati aşan servis durumlarında yedek araç hizmeti alabilir ve araç başı 1 milyon TL limitli mali mesuliyet sigortaları gibi pek çok avantajdan faydalanılabilir. Profesyonel ekibin filo danışmanlığı desteği ile iş şekline uygun ve ihtiyaçları karşılayan araç modeli kolaylıkla seçilir. Olası herhangi bir hasar durumunda müşterilere yedek araç tahsis edilir ve 7 gün 24 saat boyunca 0 (212) 337 44 55 no’lu telefondan yol yardım desteği sağlanır.

Kiralama süreleri nedir?

Araç kiralama süreleri 12 ay ile 47 ay arasındadır. Hizmetten yararlanan şirketlerin çoğunluğunun tercih ettiği süre ise 36 aydır.

Hangi araç türleri kiralanabilir ve en az kaç araç filo olabilir?

Operasyonel kiralama işlemi sadece binek otomobiller için geçerli olur ve filo araç kiralama işleminde sayı sınırlaması bulunmamaktadır.

Hangi markalar kiralanabilir?

Türkiye’de satışı gerçekleştirilen tüm binek otomobiller söz konusu kiralama işlemine dahildir.

İkinci el araç kiralaması yapılabiliyor mu?

Evet ikinci el araçlar için de durum geçerlidir.

Kiralama süresi sonunda kullanılan aracı satın alabilir miyiz?

Filo araç kiralamada belirlenen sürenin sonuna geldiğinizde, tedarik edilen aracı satın alma garantisi yoktur. Ancak talep ettiğiniz tarihteki koşullar üzerinden size satın alma önceliği sunulur.

Günlük kiralama yapan firmalara araç kiralanır mı?

Sözleşmenin verdiği gerekçelere göre alt kiralama yapan firmalara araç tedariği sağlanmamaktadır.

Araçlar nereden teslim edilir?

Sipariş aşamasında talep edilen tüm illere araç teslimatı yapılmaktadır.

Filo araç kiralamanın fiyatı nedir?

Filo kiralama fiyatları, belirleyeceğiniz süre ve tahsil edilmesini isteyeceğiniz araç satışına göre farklılık gösterir. Online olarak denizfilo.com.tr adresi üzerinden kişisel bilgilerinizi ve kiralamayı düşündüğünüz araç, aracı kiralama süresi, yıllık öngörülen KM, mevcut araç sayınız gibi talep bilgilerinizi belirterek araç kiralama için teklif alabilirsiniz. Operasyonel araç kiralamada ödemeler net bir şekilde belirlenir. Kiralamada ÖTV ödemesi söz konusu olmamakla beraber, kira faturasına yansıyan KDV tutarlarının tamamı KDV indiriminden yararlanır.