Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

DenizBank Güvencesi ile Filo Kiralama Yapın!

İşletmenizin satış, pazarlama ve dağıtım gibi çeşitli araç ihtiyaçları için, araç satın almak yerine DenizBank güvencesi ile filo kiralama yapabilirsiniz!

Genel Bilgiler

DenizFilo, belirli süre ve hizmet kapsamında araçların tarafınıza kiralanmasını sağlayarak araç ihtiyacınızı karşılar. Araç kiralama filo ile pek çok avantajdan yararlanırsınız. Kiralama hizmeti ile araç ve araç kullanımı ile ilgili olan bakım maliyeti, hasar yönetimi, amortisman gibi riskler kiralama şirketine devredilir. Ayrıca filo yönetiminizi, plaka, tescil, sigorta ve vergi gibi operasyonel işlemlerinizi de DenizFilo'nun güvenilir ekibine bırakarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.
 

Sıkça Sorulan Sorular

Filo araç kiralama nedir ve avantajları nelerdir?

Operasyonel Kiralama, satın alma maliyetine katlanmadan ve riskleri üstlenmeden araç kullanmanın en doğru yolu olup, işletmenizin satış, pazarlama, dağıtım fonksiyonlarının yürütülmesi ve aynı zamanda yönetim kadrosuna hizmet amacıyla ortaya çıkan araç ihtiyacının karşılanması için belirlenen süre ve hizmet kapsamında araçların tarafınıza kiralanmasıdır.

  • Operasyonel araç kiralama toplu nakit çıkışı gerektirmez ve bu sayede müşterimizin nakdi dengesini korur.
  • Operasyonel araç kiralama banka limitlerinizi kısmaz. Bankalar nezdinde bir risk artışı olmayacağından kredibilite serbest kalır.
  • Kiralanan araçların vadesi gelmemiş taksitleri bilançoda yer almadığından ve bu araçlar banka kredisi veya nakit ile alınmadığı için daha güçlü bir bilanço görüntüsü elde edersiniz.
  • Operasyonel araç kiralamada ödemeler nettir, bu sayede müşterimiz aylık planlamalarınızı rahatlıkla yapabilir.
  • Müşterinin iş modeline ve ihtiyacına en uygun olan araçlar, Premium hizmet paketi ile uzman kadromuzun danışmanlığıyla belirlenir.
  • Araçlarınızın ödenmesi gereken tüm yasal vergileri ve yönetimi için fazladan insan kaynağı gerektirmez.
  • Seçmiş olduğunuz her markanın tüm işlemleri, markanın Türkiye genelindeki tüm yetkili servislerinde, sadece orijinal yedek parçalar ile konusunda uzman teknisyenler tarafından işlem görür.
  • Bakım, onarım, kaza gibi faaliyetlerinizin devamlılığını etkileyen faktörler, uzman kadrolar ile yönetilir, gerektiği durumlarda araçlarınız yedeklenir ve bu sayede kesintisiz işleyiş sağlanır.
  • Kanunen ödenmesi gereken tüm vergiler, sigorta, kasko yükümlülükleri uzman kadromuzca yönetilir.
  • Araçların 24 saati aşacak olan hareketsiz kalma, pert olma veya çalınma durumlarında, araçlarınız yedeklenir.

Kiralama süreleri nedir?

Araç kiralama süreleri 12 ay ile 47 ay arasındadır. Hizmetten yararlanan şirketlerin çoğunluğunun tercih ettiği süre ise 36 aydır.

Hangi araç türleri ve markaları kiralanabilir.En az kaç araç filo olabilir?

Binek ve Hafif Ticari segmentte, dönemsel olarak temin edilebilen tüm araçlar için kiralama yapılmaktadır. Filo araç kiralama işleminde sayı sınırlaması bulunmamaktadır.

İkinci el araç kiralaması yapılabiliyor mu?

Evet ikinci el araçlar için de kiralama yapılmaktadır.

Kiralama süresi sonunda kullanılan aracı satın alabilir miyiz?

Filo araç kiralamada belirlenen sürenin sonuna geldiğinizde, tedarik edilen aracı satın alma garantisi yoktur. Ancak talep ettiğiniz tarihteki koşullar üzerinden size satın alma önceliği sunulur.

Araçlar nereden teslim edilir?

Sipariş aşamasında talep edilen tüm illere araç teslimatı yapılmaktadır.

Filo araç kiralamanın fiyatı nedir?

Filo kiralama fiyatları, belirleyeceğiniz süre ve tahsil edilmesini isteyeceğiniz araç satışına göre farklılık gösterir. Online olarak denizfilo.com.tr adresi üzerinden kişisel bilgilerinizi ve kiralamayı düşündüğünüz araç, aracı kiralama süresi, yıllık öngörülen KM, mevcut araç sayınız gibi talep bilgilerinizi belirterek araç kiralama için teklif alabilirsiniz. Operasyonel araç kiralamada ödemeler net bir şekilde belirlenir. Kiralamada ÖTV ödemesi söz konusu olmamakla beraber, kira faturasına yansıyan KDV tutarlarının tamamı KDV indiriminden yararlanır.