Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Ödeme Yönetimi Hizmetleri

Hemen Öde

Genel Bilgiler

Toplu Ödemeler Sistemi

Yoğun şekilde EFT-Havale işlemi yapıyorsanız, ödeme bilgilerinizi elektronik ortamda güvenli bir sistem ile bankamıza aktararak otomatik olarak gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Toplu Ödemeler Sistemi Nedir?

Toplu Ödemeler Sistemi Firmaların sürekli olarak mal ve hizmet alımında bulunduğu çeşitli kurum ve kuruluşlara yapmakta olduğu belirli günlere yoğunlaşan ödemelerinin, otomatik olarak elektronik dosya transferi yoluyla gerçekleştirilmesini sağlayan nakit yönetimi ürünümüzdür.

Sistemin amacı, belirli dönemlerde yoğunlaşan (aylık,haftalık) birden fazla EFT - Havale ödeme işlemlerinizin elektronik ortamda yapılmasını sağlamaktır. Ödeme bilgileri, İnternet Bankacılığı'ndan, FTP ya da E-posta yolu ile hızlı ve güvenli bir ortamda Bankamıza aktarılmaktadır.

Toplu Ödemeler Sistemi' nin Özellikleri
 • Toplu Ödeme ürünümüzde firmalar ödeme bilgilerini, kendi muhasebe sistemlerinden ya da firmaya özel ücretsiz olarak kuracağımız bankamız programından bir dosya şeklinde üreterek elektronik veri transferi yolu (FTP) ile, e-mail ile veya Açıkdeniz İnternet Bankacılığı'ndan bankamıza iletebilirler. Ayrıca Açıkdeniz İnternet Bankacılığı'ndan toplu ödeme girişlerini yapabilirler.
 • DenizBank Toplu Ödeme Programımız ile firmalar alıcılarına yapacakları toplu havale/eft'leri kolaylıkla hazırlayarak banka sistemine aktarımlarını sağlayabilmektedirler. Bu uygulama sayesinde firmaların ödemeleri hızlı ve güvenli şekilde yapılabilmektedir.
Toplu Ödemeler Sistemi'nin Size Sağlayacağı Faydalar
 • Toplu Ödeme Sistemi ile ödemelerinizi hızlı ve güvenli şekilde oluşturabilirsiniz.
 • Ödeme akıbet bilgilerinin bankamızdan firmanıza güvenli ortamda transferi sayesinde muhasebe kayıtlarınız otomatik yaratılırken, firmanızın operasyonel işyükü azalır.
 • Hatalı kayıtlar minimize edilir.
 • Ayrıca İnternet Bankacılığı'nden toplu ödeme işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde, size sunulan farklı yöntemlerle yapabilirsiniz
  • Kendi muhasebe sisteminizden veya bankamız Toplu Ödeme Programı aracılığıyla oluşturduğunuz çok sayıda kayıt içeren ödeme dosyasını bankamız sistemine transfer edebilirsiniz.
  • Ödeme yapacağınız kişilere ait hesap bilgilerini internet toplu ödeme menüleri üzerinden kayıt edebilir, istediğiniz şekilde gruplayabilir ve bu kişilere toplu ödeme girişleri yapabilirsiniz.
  • Ödemelerin gerçekleşip gerçekleşmediğini izleyebilir, sonuç dosyasını indirebilirsiniz.
  • Çoklu onay yapımız sayesinde firmanızdan bir kullanıcı ödeme girişlerini yaparken, işlemlerin istenirse ancak yetkili kullanıcılar tarafından onaylandığı takdirde gerçekleşmesi sağlanabilir. Böylece ödemeler üzerinde firma yetkilisinin kontrolü sağlanmış olur.
  • Dilerseniz girmiş olduğunuz toplu ödemeler için Internet üzerinden yazılı talimat dökümünü bastırabilirsiniz. Size yalnızca İnternet Bankacılığı'ndan temin ettiğiniz bu talimatı imzalayıp şubenize göndermek kalır.
  • Daha önce yaptığınız bir toplu ödemeyi Tekrarlama opsiyonunu kullanarak tekrar yapabilirsiniz. Daha önceden girdiğiniz alıcı bilgileri (bankası, şubesi, hesap numarası) otomatik listelenir ve sadece tutar bilgisini değiştirerek işlemleri hızlı ve pratik şekilde tamamlayabilirsiniz.
Çek Karnesi ile ticari hayatının ilerisi Deniz’de!

Ticaret hayatında önemli bir yere sahip olan çeklere ilişkin işlemlerin daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için Kredi Kayıt Bürosu (KKB) tarafından geliştirilen Karekodlu Çekler Deniz’de!

Bankamızdan temin edebileceğiniz bu çekler üzerindeki karekodu, Findeks Mobil Uygulaması’na okutarak hem çekin doğruluğuna hem de keşidecinin çek ödeme performansına ilişkin bilgilere saniyeler yaşamayacağınızı ön görebilir, Karekodlu Çek keşidecisi olarak güven ve saygınlığınızı arttırarak ticari hayatınızı kolaylaştırmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

 Çek talepleri tüm DenizBank şubelerinden yapılabilmektedir.

Çek’in avantajları nelerdir?
 • Çek hamili Karekodlu Çek’i sorgulayarak keşidecinin geçmiş dönem çek ödeme performansı hakkında bilgi sahibi olur ve çeki alıp almayacağına karar verebilir.
 • Sahtecilik ve tahrifat riski önlenebilir
 • Karşılıksız çek endişesi azalır.
 • Piyasadaki güvenilir oyuncuların birbirleri ile karşılaşması kolaylaşır.
 • Karekodlu Çek keşidecileri için piyasadaki itibar ve güvenilirlik artar.
Çek talebini nasıl yapabilirim?
 • Size en yakın şubemizden Çek defterini talep edebilir, mevcutta çek müşterimiz iseniz yeni çek karnesi talebinizi İnternet Bankacılığı'ndan yapabilirsiniz.
 • Karekodlu Çek defteri talep edebilmek için Findeks üyesi olunması gerekmektedir. Findeks üyeliğini tüm DenizBank Şubeleri’nden gerçekleştirebilirsiniz.
Karekodlu Çek’i nasıl sorgulayabilirim?
 • Çek hamili akıllı telefonuna Findeks Mobil Uygulamasını indirerek üye girişi yapar ve çekin üzerinde bulunan karekodu (QR Kod) sisteme okutur.
Findeks Mobil Uygulamasını nereden indirebilirim?

AppStore: Uygulamayı indirmek için tıklayınız.
GooglePlay: Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

Sürekli Çek Basım Programı

Sürekli çek yazılımı, bankamız çeklerinin bilgisayar ortamında otomatik olarak ve çok kısa bir sürede topluca basılabilmesi amacıyla geliştirilmiş bir programdır.

Sürekli Çek Basım Programı, manuel olarak çek yazma işlemine son veren, firmaların çeklerini bilgisayar yardımı ile çok hızlı ve düzenli bir şekilde yazmasını ve kestiği çeklere ilişkin bilgileri bilgisayar ortamında saklayabilmesini, işlem süresini ve operasyonel yükleri azaltarak hata olasılığını en aza indirebilmesini ve keşide tarihlerine göre ödeme planı yapabilmesini sağlayan bir nakit yönetimi hizmetidir.

Sürekli çek yazılımı Windows işletim sistemi yüklü bulunan PC'lerde kullanılabilir. Çeklerinizi laser veya Dotmatrix (Nokta vuruşlu) yazıcılardan bastırabilirsiniz.

 • Klasik yöntemle çek yazımına göre işlem süreleri kısalmaktadır.
 • Çek programından kesilen çeklerin düzgün ve standart görünümü, firma prestijine olumlu katkı sağlamaktadır.
 • Klasik yöntemle yazılan çeklerdeki olası hataların en aza indirilmesi sağlanmaktadır.
 • Çek üzerinde yapılabilecek oynama ve tahrifatlar azalmaktadır.
 • Firmanın çekli ödeme yaptığı müşterileri programda kayıtlı tutulmaktadır. Her çek kesiminde bu kayıtlı müşteri bilgileri kullanılabilmektedir.
 • Basımı yapılmış ve yapılacak çeklere ait (vade/borçlu ve çek referansına göre) rapor alınabilmektedir.