Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

DenizPOS ile İş Yerinizde de Hayatınızı Kolaylaştırın!

DenizPOS'u İndir

Genel Bilgiler

Üye iş yerlerine özel ayrıcalıklardan yararlanmak için hemen DenizPOS uygulamasını indirin! POS işlemleriniz DenizBank POS mobil uygulama ile artık çok kolay!

DenizBank, Denizpos uygulaması ile işletmelerin hayatını kolaylaştırmayı amaçlar. Uygulamayı kullanan üye iş yerleri DenizBank’ın sağladığı çok sayıda avantajdan yararlanabilir. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden POS cihazı talebinizi iletebilir, tüm POS arızalarında teknik destek almak için bildirimde bulunabilirsiniz. Üye iş yerlerinin sağladığı ayrıcalık ve kampanyalardan haberdar olmak için hemen Deniz POS uygulamasını indirebilirsiniz.

Özellikleri

 • İstediğiniz an, istediğiniz yerden kullandığınız POS’la ilgili taleplerinizi mobil uygulama üzerinden iletebilirsiniz.
 • POS cihazınızla ilgili ekstre ve rulo talebi işlemlerini tek tıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 • Erken bloke çözümlerinden yararlanabilirsiniz.
 • Blokede bekleyen paranızı vadesi gelmeden kullanabilir, acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
 • Uygulama üzerinden ulaşabileceğiniz “Hangi POS Bana Uygun” bölümü, iş yeriniz için kullanmanız gereken POS cihazı seçeneklerini sunar.
 • DenizBank müşterisi olmanız fark etmeksizin Deniz POS mobil uygulama üzerinden yeni POS talebinde bulunabilirsiniz.
 • “Genel Duyurular ve Kampanyalar” bölümü sayesinde en güncel kampanya ve duyuruları anında öğrenebilirsiniz.
 • 4440802 numaralı DenizBank POS destek hattı 7/24 POS cihazınızla ilgili soru ve sorunlarınızı iletebileceğiniz hattır. POS arızalarınızı ister bu hattı arayarak isterseniz de Deniz POS uygulaması üzerinden iletebilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar

Deniz POS uygulamasını nasıl indirebilirim?

Deniz POS uygulamasını akıllı telefonlarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilir ve kısa sürede kurabilirsiniz. IOS işletim sistemi destekli mobil cihazlara App Store, Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara ise Google Play Store üzerinden uygulamayı indirmek mümkün.

Deniz POS uygulamasını indirdikten sonra nasıl kayıt olabilirim?

Deniz POS uygulamasını kayıt olmanıza gerek yok. Uygulamayı indirip mobil cihazınıza kurduktan sonra doğrudan kullanmaya başlayabilirsiniz.

DenizBank müşterisi değilim. Deniz POS uygulamasından yararlanabilir miyim?

Evet. Deniz POS uygulamasını kullanabilmeniz için DenizBank müşterisi olmanıza gerek yoktur. Özellikle yeni POS talebinde bulunmak istiyorsanız uygulama üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

Nasıl ekstre alabilirim?

Ekstre almak istiyorsanız öncelikle üye iş yeri olmanız gerekir. Sistemde kayıtlı üye iş yeri ve T.C. kimlik numaralarını uygulamaya girerek doğrulama yapabilirsiniz. Talebinizin ardından istediğiniz aya ait ekstre e-mail adresinize gönderilir. Tüzel işletmelerin ise ekstre taleplerini DenizBank şubelerine iletmeleri gerekir.

Üye iş yeri başvurusunu nasıl yapabilirim?

İster size en yakın DenizBank şubesine giderek isterseniz de İnternet Bankacılığı üzerinden üye iş yeri olmak için başvuru yapabilirsiniz.

DenizBank’ta üye iş yeri olmanın avantajları nelerdir?

 • Nakit işlemlerdeki zorluk ve riskleri ortadan kaldırabilirsiniz.
 • Tüm banka kartlarına ve Visa, Mastercard, JCB , American Express ve China Union Pay logolu kartlara mal ve hizmet satışı yapabilirsiniz.
 • Günlük bildirim talebinde bulunabilir, üye iş yeri ekstreleri ve internet üzerinden aylık POS hareketlerini takip edebilirsiniz.
 • Yabancı kart sahiplerine dolar, Euro, Sterlin, Japon yeni ve ruble olmak üzere 5 ayrı para birimi üzerinden işlem yapabilirsiniz.
 • DenizBank’a bağlı bonus program ortağı olarak kayıp, çalıntı, iptal edilmiş ya da geçersiz kart gibi güvenlikle ilgili riskleri ortadan kaldırabilirsiniz.

POS cihazımla ilgili arıza ve sorularımı nasıl iletebilirim?

4440802 numaralı DenizBank POS destek hattına ihtiyaç duyduğunuz an ulaşabilirsiniz. Destek hattının yanı sıra doğrudan Deniz POS uygulaması üzerinden de POS arızalarınızı iletebilirsiniz.

DenizBank POS destek telefon hattı ve Deniz POS üzerinden hangi arızalar için destek alabilirim?

Adaptör arızaları, POS cihazının açılmaması, hat yok hatası, cihazın arama yapmaması, ekran arızaları, şarj problemleri, haberleşme sağlanamaması, pinpad hatası, tuş takımı arızası ve doğrudan sistem hataları için hem uygulama hem de telefon hattı üzerinden destek alabilirsiniz.