Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

Deniz’den Toprağa, DenizBank Her Zaman Yanınızda!

Deniz’den Toprağa sayesinde maliyetlerinizi azaltırken veriminizi artırın!

Uygulamayı İndir

Genel Bilgiler

Her çiftçinin tarladaki akıllı danışmanı Deniz’den Toprağa sayesinde maliyetlerinizi azaltırken veriminizi artırın! Son teknoloji kullanılarak geliştirilen uygulamayı tek tıkla indirebilir, üretiminize bereket katabilirsiniz.

Teknoloji desteği ile özel ürünler geliştiren DenizBank, çiftçilerin yararlanabileceği Deniz’den Toprağa uygulamasını sunar. Bu uygulama ile üretim maliyetlerini düşürürken verimi artırmak amaçlanır. Uygulama sayesinde alacağınız tavsiyeler uzman ziraat mühendisleri tarafından hazırlanır. Tavsiyeler doğrultusunda olası riskleri azaltabilir, hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. İster çiftçi olun isterseniz de hobi amacıyla bahçe işleriyle ilgilenin uygulamadan ihtiyaçlarınız doğrultusunda yararlanabilirsiniz.

Özellikleri

 • Deniz’den Toprağa uygulaması sayesinde her çiftçi tarlasında kullanabileceği kendine özel akıllı bir danışmana sahip olur.
 • Türkiye genelinde yetiştirilen 100’den fazla zirai ürün için sulama, ekim, gübreleme, ilaçlama ve hasat tavsiyeleri alabilirsiniz.
 • Çiftçiler, tarlalarında karşılaşabilecekleri her türlü problemde alanında uzman ziraat mühendislerine danışabilir. Ziraat mühendislerine ulaşmak için video ve ses kaydı, fotoğraf ya da yazılı dosya kullanabilirsiniz.
 • Uygulama üzerinden tahmini 3 günlük hava durumunu takip edebilirsiniz. Bu sayede don, sel ve aşırı yağış gibi olası risklere karşı önceden önlem alabilirsiniz.
 • En güncel borsa ve hal fiyatlarını uygulama üzerinden görebilirsiniz.
 • Uydu bağlantısı sağlayan Deniz’den Toprağa uygulaması sayesinde tarlanızın güncel durumunu istediğiniz zaman, istediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz.
 • Uygulama sayesinde tarım desteklerini anında öğrenebilirsiniz.
 • Deniz’den Toprağa uygulamasından yararlanabilmek için DenizBank müşterisi olmanıza gerek yok. Tüm çiftçiler bu zirai danışmanlık uygulamasından yararlanabilir.

Sıkça Sorulanlar

Deniz’den Toprağa uygulaması nedir?

Deniz’den Toprağa; çiftçilerin tarımdan elde ettikleri verimi artırmak ve üretim maliyetlerini düşürmek amacıyla özel çözümler üreten zirai danışmanlık uygulamasıdır.

Deniz’den Toprağa uygulamasını nasıl indirebilirim?

IOS ve Android işletim sistemi ile çalışan mobil cihazınıza Deniz’den Toprağa uygulamasını indirebilir ve kolayca kurabilirsiniz. iPhone kullanıcıları App Store, Android kullanıcıları ise Google Play Store üzerinden uygulamayı ücretsiz indirebilir. Doğrudan link üzerinden ya da Deniz’den Toprağa indir şeklinde arama yaparak uygulamaya erişebilirsiniz.

Uygulamaya nasıl kayıt olabilirim?

Uygulamayı indirdikten sonra tarla bilgilerinizi girerek uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Bu bilgilerin güncel ve doğru olması, uzmanlar tarafından verilen tavsiyelerin de isabetli olması açısından büyük önem taşır.

Uzman tavsiyeleri için hangi bilgileri girmem gerekir?

 • Tarla, bağ ya da bahçenizde yetiştirdiğiniz ürünler ve çeşitleri,
 • Ürünlerin yetiştiği il, ilçe ve köy bilgisi,
 • Tarla, bağ ya da bahçenizin büyüklüğü,
 • Sulama durumu,
 • Toprak tipi ve toprağın pH değeri,
 • Tahmini ekim ve hasat tarihleri.

Hangi konularda Deniz’den Toprağa uygulamasından tavsiye alabilirim?

Girdiğiniz bilgiler doğrultusunda ekim ve hasat, sulama, gübreleme, ilaçlama işlemleri için uygulama üzerinden tavsiye alabilirsiniz. Aynı zamanda tarlanız, bahçeniz, bağınız ya da ürün yetiştirdiğiniz arazi hakkında tüm soru ve sorunlarınızı uzman ziraat mühendisleri ile paylaşabilirsiniz. Uzmanlarımız sorularınızı en kısa sürede uygulama üzerinden cevaplandırır. Uygulamaya kayıtlı telefon numaranızdan sizi arayarak bilgilendirme yapılır.

Deniz’den Toprağa uygulamasını kimler kullanabilir?

Tarımsal üretimden elde edilen verimi artırmayı amaçlayan bu uygulama genellikle çiftçiler tarafından kullanılsa da hobi amacıyla bahçe işleri ile ilgilenenler de uygulamadan faydalanabilir.

DenizBank müşterisi değilim. Deniz’den Toprağa uygulamasını kullanabilir miyim?

Evet. Çiftçilere zirai danışmanlık hizmeti sunan uygulamadan faydalanmak için DenizBank müşterisi olmanıza gerek yoktur.

Uygulama sayesinde hangi avantajları elde edebilirim?

 • Özel hava durumu raporu sayesinde olası risklere karşı önlem alabilirsiniz.
 • Yakınınızdaki çiftçilere traktör kiralayabilir ya da bu çiftçilerin traktörlerini kiralayabilirsiniz.
 • Ürün ve tarım faaliyetleri ile ilgili uzman ziraat mühendislerinden destek alabilirsiniz.
 • Uzman tavsiyeleri doğrultusunda riskleri azaltabilir, veriminizi artırabilirsiniz.
 • Tarım sektörü, hal ve borsa bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.