Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

E-Posta Güvenliği

DenizBank ismini ve logosunu kullanarak, sizden kişisel ve finansal (hesap,müşteri veya kredi kartı numaranız gibi) bilgilerinizi isteyen e-postalara kesinlikle cevap vermeyiniz.

Genel Bilgiler

  • DenizBank ismini ve logosunu kullanarak, sizden kişisel ve finansal (hesap,müşteri veya kredi kartı numaranız gibi) bilgilerinizi isteyen e-postalara kesinlikle cevap vermeyiniz. DenizBank tarafından gönderilen e-postalarda www.denizbank.com adresi ve İnternet Bankacılığı'na bağlanan herhangi bir link bulunmamakta ve size ait bu tip bilgiler istenmemektedir.
  • DenizBank ile bağlantılı olarak adresinize gönderilmiş linkli e-postalar alırsanız hemen 08502220800 İnternet Telefon Bankacılığı'nı veya Müşteri Memnuniyeti'ni kullanarak DenizBank yetkilileriyle irtibata geçiniz.
  • Size gönderilen e-postalarda bulunan herhangi bir linki tıklayarak veya farklı sayfalardan yönlendirilme yöntemiyle İnternet Bankacılığı'na giriş yapmayınız. İnternet Bankacılığı'na sadece www.denizbank.com adresi üzerinde bulunan İnternet Bankacılığı "GİRİŞ" linkini kullanarak giriniz.