Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Hızlı, Güvenli, Kolay Kiosk Bankacılığı

DenizBank, bankacılık işlemlerini kolay bir hale getiren Kiosk’larla şubelerde sıra bekleme derdine son veriyor!

Genel Bilgiler

İnteraktif bankacılık deneyimini farklı bir noktaya taşıyan Kiosk’lar, şube ortamında güvenli bağlantı kurarak İnternet Bankacılığı üzerinden bankacılık ve kart işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirmenizi sağlar. Estetik kabinler içine yerleştirilen Kiosk’lar ergonomik bir kullanıma sahiptir. Her yaştan DenizBank müşterisinin kolaylıkla kullanabileceği Kiosk’lar sayesinde şubede sıra beklemeden işlemlerinizi gerçekleştirebilir, DenizBank’ın ayrıcalıklarla dolu hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Özellikleri

  • Tasarımın ve güvenliğin üst düzeyde bulunduğu Kiosk’lar, her yaştan DenizBank müşterisinin İnternet Bankacılığı’nı kolay bir şekilde kullanabilmesini sağlar.
  • Şubede sıra beklemeden ve banka personelinden yardım almadan tüm bankacılık ve kart işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kiosk’larla fatura ödemelerinizden kredi kartı işlemlerinize, para transferlerinden hesap yönetimine kadar farklı konulardaki işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • Cihazların üzerinde bulunan mouse ve klavyeler, Kiosk’ları kolaylıkla kullanabilmenizi sağlar. Yalnızca İnternet Bankacılığı işlemlerinizi gerçekleştirmekle kalmaz isterseniz DenizBank web sayfasında da gezebilirsiniz.
  • Kiosk’larla işlem yapabilmek için ister kredi kartınızı ya da banka kartınızı kart okuyucuya okutabilir, isterseniz de İnternet Bankacılığı kullanıcı adı, e-parola ve şifrenizle birlikte giriş yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kiosk bankacılığı nedir?

Kiosk’lar; estetik ve ergonomik olarak dizayn edilmiş olan kabinlerin içine yerleştirilmiş bir bilgisayar aracılığı ile reklam, tanıtım ya da bilgilendirme amacıyla kullanılan cihazlardır. Gerekli güvenlik şartlarının gerçekleştirilmesi ile birlikte görüntüleme ya da bankacılık ve kart işlemlerini şubede sıra beklemeden yapmak amacıyla kullanılır.

Kiosk’u nasıl kullanabilirim?

Kiosk’ların üzerinde bulunan mouse ve klavyeler sayesinde ister web sayfasında gezebilir isterseniz de İnternet Bankacılığı üzerinden işlem yapabilirsiniz. DenizBank İnternet Bankacılığı’nı kullanıyorsanız kullanıcı adınız, e-parolanız ve İnternet Bankacılığı şifreniz ile giriş yaparak bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. İnternet Bankacılığı kullanıcısı değilseniz de Kiosk’lardan yararlanabilirsiniz. DenizBank kredi kartı ya da banka kartınızı kart okuyucudan geçirerek kart şifrenizi girmeniz yeterli. Giriş yaptıktan sonra bankacılık ve kart işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kiosk’ları kullanmak için İnternet Bankacılığı şifrem gerekiyor mu?

Hayır. İnternet Bankacılığı şifrenizi bilmiyorsanız ya da unuttuysanız DenizBank kartınızla işlem yapabilirsiniz. Kartınızı Kiosk’ların belirlenen bölümüne okutarak klavyeden kart şifrenizi girebilir ve hesaplarınızı görüntüleyerek istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kiosk ile hangi işlemleri gerçekleştirebilirim?

Kiosk’ları kullanarak transferler, hesap yönetimi, kişisel işlemler, ödemeler, kredi kartı, yatırım gibi çok sayıda bankacılık ve kart işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kiosk kullanarak yapabileceğiniz tüm işlemleri buradan inceleyebilirsiniz.

Kiosk’lara kredi kartımı okutarak hangi işlemleri yapabilirim?

Kredi kartınızı kart okuyucudan geçirdikten sonra kart tipi, tanımlı limit, kullanılabilir limit, hesap kesim tarihi, son ödeme tarihi, toplam yurt içi yurt dışı borç, asgari ödeme ve kullanılabilir Bonus/DenizYıldızı bilgilerini ekranda görüntüleyebilirsiniz.

Kredi/banka kartımı okutarak Kiosk’a giriş yaptım fakat EFT işlemimi gerçekleştiremiyorum. Nedeni nedir?

İnternet Bankacılığı şifreniz yerine kart okutarak giriş yaptıysanız, yalnızca bazı bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu girişlerde güvenlik amacıyla sınırlı sayıda işlem yapılmasına izin verilir. EFT yapmak için İnternet Bankacılığı ya da AçıkDeniz şifrenizle Kiosk’lara giriş yapmanız gerekir.

Kiosk’lar üzerinden kredi kartıma ya da banka kartıma şifre alabilir miyim?

Evet. Kredi/banka kartınızı Kiosk’ların kart okuyucusundan geçirerek kartlarınız için şifre alabilirsiniz. Bunun için size sorulan güvenlik sorusuna cevap vermeniz gerekir.

Tüzel kişiler de Kiosk’ları kullanabilir mi?

Evet. Tüzel DenizBank müşterileri İnternet Bankacılığı kullanıcı adı, şifreleri ve e-parolaları ile giriş yaparak bankacılık işlemlerini Kiosk’lar üzerinden gerçekleştirebilir.