Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

DenizKültür

 Müzik

Müzik

Kültür sanat etkinliklerine desteğimiz, ‘Sanata Evet’ anlayışımız doğrultusunda, müzik alanındaki öncü organizasyonlara sağladığımız katkı ile toplumun geniş kesimlerine ulaşıyor.

 Çocuk

Çocuk

DenizBank olarak çocuklarımız için hayal ettiğimiz geleceğe katkı sağlamak üzere faaliyetlerimizi sürdürürken, onların sosyal ve kültürel yaşama daha fazla dahil olmaları amacıyla operadan sergiye birçok alanda projelere destek veriyoruz.

 Sergi

Sergi

Kültür ve sanatın tüm dallarına evet demeyi toplumsal görev bilen Bankamız, 2017 yılında açılışını yaptığımız sergi mekânımız GaleriDeniz’de, ülkemizin kültür sanat hayatını zenginleştirecek ve farkındalık yaratacak birçok sergiye ev sahipliği yapıyor.

 Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

Tüm iş süreçlerinin odağına “insan” faktörünü yerleştiren bir kurum olarak, finansal faaliyetlerimizle ülke ekonomisine sağladığımız katkıyı eğitim, kültür, sanat ve spora destek vererek toplumsal alana da yaymayı hedefliyoruz.

 Festivaller

Festivaller

Günümüzde kültür & sanat organizasyonlarının tatil ajandalarındaki belirleyici rolü ile giderek yükseliyor. Festivaller ise bulundukları şehirlerin en büyük zenginlikleri olma nitelikleriyle ülke tanıtımı ve marka değerine ciddi katkı sağlıyorlar. 

 Müzik CD

Müzik CD

Sanatın toplumsal gelişim ve kalkınmanın ayrılmaz parçası olduğu anlayışıyla, insanlarımıza müziğin evrensel diliyle ulaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Bugüne kadar 2 müzik yapımını hazırlayarak sanatseverlerle buluşturduk.

 Belgeseller

Belgeseller

2004 yılında kurulan DenizKültür iştirakimiz ile farklı eserlerin sanatseverlerle buluşturulmasına destek veriyor, birbirinden değerli içerik ve yapımları kültür hazinemize kazandırıyoruz. Bu misyonla 2006 yılından bu yana pek çok farklı alanda tarihe düşülmüş notlar olarak hafızalara kazınan belgesel içerikleri hazırlıyoruz. 

 Sesli Edebiyat

Sesli Edebiyat

Türk edebiyatından seçme öykülerin seslendirildiği, hikaye anlatıcılığının Türkiye'deki gelişim çizgisini belgeleyen sesli edebiyat eserlerimiz ile edebiyatseverlerin yanı sıra Türkçe öğrenmeye çalışan yabancıların ve görme engelli vatandaşlarımızın da faydalanabileceği bir çalışma seti sunmaktan mutluluk duyuyoruz

 Kitap

Kitap

DenizBank Kültür Sanat Yayıncılık Ticaret ve Sanayi A.Ş., bilimsel araştırma, sanat ve edebiyat başta olmak üzere kültür etkinlikleri düzenlemek ve bu tip etkinliklere destek olmak amacıyla 2004 yılında kuruldu. 

 Arkeoloji

Arkeoloji

DenizBank olarak toplumsal gelişime katkı sağlayacak pek çok projeyi önemsiyor; tarihsel bir sosyo-ekonomik yapının açığa çıkmasına katkı sunan ve tarihimize ışık tutacak nitelikte olan arkeoloji kazı çalışmalarına destek olmaktan gurur duyuyoruz.

 Deniz Kültür Yayın Talep Formu

Deniz Kültür Yayın Talep Formu