Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

DenizBank’tan Açıklama

15 Temmuz gecesi ülkemiz ve demokrasimiz malumunuz olduğu üzere çok önemli bir badire atlatmıştır.

Hükümetimiz ve siyasi parti liderlerinin mutabakat ve işbirliği içinde hareket etmesi, Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız, bakanlarımızın dirayetli ve yerinde kararları, basınımızın ve ülkenin gerçek sahibi halkımızın görüş farklılığı gözetmeden demokrasimize verdiği destek ile bu girişim başarısızlıkla sonuçlanmıştır.

Kurulduğumuz ilk günden beri yılmaz savunucusu olduğumuz Cumhuriyetimizin ve milli duruşumuzun bize verdiği güçle inanıyoruz ki; Türkiye Cumhuriyeti her badireden olduğu üzere yaşadığı bu müessif olaydan da güçlenerek çıkacaktır.

Yaşanan kritik süreçte gerekli her türlü olağan ve olağanüstü tedbirler ekonomiden sorumlu bakanlıklar, Merkez Bankası ve BDDK tarafından zamanında ve yerinde alınmıştır. Buna karşılık bankalar ve sermaye piyasasında faaliyet gösteren bütün kurumların eşgüdüm içerisinde hareket etmesi sonucunda bu tedbirlere gerek dahi duyulmamış, bütün bankalar müşterilerinin her türlü ihtiyacını zamanında karşılamıştır.

Öte yandan biz de DenizBank Finansal Hizmetler Grubu olarak 15.000’e yakın kaptan ve denizcimiz ile 760 şubemizde, siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacını her zaman olduğu gibi bundan sonra da bütün gayretimizle karşılamaya özen göstereceğiz.

Yanı sıra bireysel, KOBİ, tarım, kurumsal müşterilerimize ve ülkemiz geleceğinde stratejik öneme sahip projelere olan desteğimizi de artırarak sürdüreceğimizi bu vesile ile bir kez daha beyan ederiz.

15 Temmuz gecesi yaşanan üzücü olayları yüreğimizin derinliklerine gömerek, ülkemizin aydınlık geleceğine omuz omuza yürüyeceğimize inancımız tamdır.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

DenizBank