Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Sağlıkla, kesintisiz hizmet vermek için çalışıyoruz.

Türkiye’nin 81 ilinde, 14 bini aşkın çalışanıyla faaliyet gösteren bir kurum olarak, iki yılı aşkın sürede tüm dünyayı etkileyen küresel salgın ile mücadelede, toplum sağlığı açısından risk oluşturabilecek durumlara karşı gerekli önlemleri ilk günden itibaren uygulamaya aldık. Toplum olarak göstermiş olduğumuz dayanışma sayesinde bugün artık salgınla mücadelede geleceğe daha güvenle bakabildiğimiz aşamaya geçmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Salgının bir günde sona ermeyeceği gerçeğinden hareketle yeni dönemde de özellikle bireysel tedbirleri uygulamanın hassasiyetine inanıyoruz.

Uzaktan çalışma, Aşı Merkezi’nin kurulması, ortak kullanım alanlarının kısıtlanması, sosyal mesafe, şubelerimiz, ATM’lerimiz ve tüm temas alanlarının yoğun temizlikle hijyeninin sağlanması, maske ve dezenfektan temini ve işyeri hekimlerimiz tarafından çalışanlarımızın sağlık durumlarının yakın takibi başta olmak üzere Bankamız genelinde uygulamaya alınan önem ve hizmetleri aşağıda paylaşıyoruz:

Müşterilerimize Yönelik

 • Şube içerisinde konfor alanı oluşturmak ve bu dönemdeki hassasiyete paralel olarak fiziki mesafeyi korumak adına müşteri holüne girişler, güvenlik görevlilerimizin yönlendirmesiyle yapılmaktadır.
 • Bankacılık işlemleri, şubelerimizin yanı sıra 7/24, DenizBank İnternet Şubesi, MobilDeniz, DenizKartım uygulamalarından ve İletişim Merkezi üzerinden gerçekleştirilmekte; DenizBonus kredi kartı alışverişleri ise internetten güvenle yapılabilmektedir.
 • ATM'lerimizden kart veya QR Kod ile günlük para çekme limitinin ücretsiz minimum 5000 TL'ye yükseltilmesinin yanında; sadece QR Kod ile tek temasla günlük 20.000 TL’ye kadar para yatırma olanağı sağlanmaktadır.
 • Temassızlık konusunda kolaylık sağlamak üzere, 500 TL’ye kadar olan ödemeler, temassız özelliği bulunan DenizBank Kart veya DenizKartım uygulamasında yer alan karekod ve mobil ödeme seçenekleri ile güvenle gerçekleştirilmektedir.
 • Dijital kanallardan faydalanarak temel bankacılık ihtiyaçlarını aksatmadan karşılamak için ihtiyaç duyduğunuz bilgilere, web sayfamız ve uygulamalarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Çalışanlarımıza Yönelik

Müşterilerimize kesintisiz hizmet sunarken çalışanlarımızın sağlığının koruması amacıyla da tedbirlerimizi uygulamaya devam ediyoruz:

 • Genel Müdürlük binamızda çalışanlarımızın aşılamalarını randevu sistemi ile tamamlamak üzere Aşı Merkezi’mizi kurduk.
 • Kronik rahatsızlığı olan, hamile ve süt izni kullanan çalışanlarımızla, eşi sağlık çalışanı olan personelimize evden çalışma, idari izin veya yılık izin önceliği sağladık.
 • Salgın nedeni ile kapalı olan Genel Müdürlük binamızdaki sosyal alanları, normalleşme kurallarına uygun şekilde kullanıma açtık.
 • Genel Müdürlük binamıza zorunlu haller dışında ziyaretçi alınmamakta; olası ziyaretçiler İç Hizmetler Bölümü’ne önceden bildirimi yapılıp onayı alınarak kabul edilmektedir.
 • Kalabalık toplanma alanlarının oluşmasına engel olmak amacıyla toplantılarımız mümkünse öncelikli dijital kanallarda gerçekleştirilmekte; zorunlu toplantılar ise en fazla 3 kişinin katılımıyla ve çift maske takılarak yapılmaktadır.
 • Yemekhane kullanımını kısıtlandırarak, oturma gruplarını sosyal mesafeye uygun şekilde düzenledik. Menüler sağlığa zararlı maddelerin bulunmaması ve kronik rahatsızlıkların engellenmesi gibi prensipler gözetilerek hazırlanırken; bağışıklık sistemini kuvvetlendirecek sebze ve meyveler tercih ediliyor.
 • Çalışanlarımızın ruh ve beden sağlığını koruyabilmek amacıyla Kurum Psikoloğumuzun, yine evden çalışma sırasında sağlıklı beslenme konularında Kurum Diyetisyenimizin online destek verdiği uygulamayı hayata geçirdik.
 • Tüm çalışanlarımıza “Koronavirüs Bilgilendirme Serisi” başlığıyla Koronavirüs ile mevsimsel grip farkı, bulaşma yolları ve riskli kişiler, korunma yöntemleri, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi ve beslenme konulu içeriklerle destek oluyoruz.
 • DenizBank Genel Müdürlük binasında hizmet veren çalışanlarımız, DenizKlinik’te belirtiler doğrultusunda muayene edilerek; ateş ölçümü, kan tahlillerinin yapılması gibi kontrollerin ardından, kurum doktorlarının takibine tabi olarak evlerinde istirahat ettiriliyor. İlgili kişiler ile iletişimi sürdürerek; ateşin artması, nefes darlığı, göğüs ağrısı, morarma vb. belirtiler görülmesi durumunda, hastanelerde müşahede altına alınmaları için gerekli yönlendirmeleri sağlıyoruz.
 • Çalışanlarımız eğitimlerini uzaktan online platformlar ile kesintisiz sürdürüyor. Ayrıca staj programlarımızı da online sürdürüyoruz.
 • Her zaman önem ve öncelik verdiğimiz kurumsal ortak aklımızı da bu süreçte devreye alarak, çalışanlarımızın kıymetli öneri ve düşüncelerini yöneticilerimizle paylaşabildikleri bir iletişim hattı oluşturduk.
 • Bankamızdaki söz konusu, tedbirler İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanları tarafından denetlenmektedir.