Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Kültür & Sanat

Kültür ve sanatın, insanlığın kazanımlarını kuşaklar arasında taşıyan başlıca disiplinlerden biri olmasından hareketle, kuruluşumuzdan itibaren “Sanata evet” diyoruz. Klasik müzikten operaya ve sinemaya; farklı dallarda ülkemizde kültür ve sanat hayatının sürdürülebilirliği ve toplumun tüm kesimleri için erişilebilirliğini odağımıza koyarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası

Klasik müziğin toplumun geniş kesimleriyle buluşması hedefiyle, 2004’ten bu yana İDSO kurumsal sponsorluğunu üstleniyor; İstanbul’un kültür sanat hayatında ayrıcalıklı yer edinen İDSO DenizBank Konserleri’ne ismimizi veriyoruz.

Karşıyaka Oda Orkestrası

Türkiye’de ilçe belediyeleri arasında kadrolu sanatçılarla kurulan ilk oda orkestrası olan Karşıyaka Oda Orkestrası’na 2017’den bu yana destek veriyoruz.

Başkent Orkestrası

Ankaralı sanatseverlerin kültür sanat ajandalarında önemli yer alan Orkestra Akademik Başkent DenizBank Konserleri’ne 2012’den bu yana desteğimizi sürdürüyoruz.

DenizBank Açıkhava Konserleri

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde gerçekleşen, gösteri dünyasının birçok ünlü ismini hayranlarıyla buluşturan DenizBank Açık Hava Konserleri’nde 2 başarılı sene geçirdik. 

DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışması

Senaryo yazımı konusunda yol gösterici bir platform oluşturmak ve sinema endüstrisinin bütününün yanında durmak üzere, Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) ile güçlerimizi birleştirerek DenizBank İlk Senaryo İlk Film’ Yarışması'nı hayata geçiriyoruz. Bu iş birliği ile 2015’ten bu yana, sinema sanatının bel kemiğini oluşturan senaryo yazımına uluslararası standartlarda bilimsel bir bakış açısı getirirken, genç senaristlerimizi de daha yolun başındayken cesaretlendiriyoruz.

DenizBank Çocuk Operası

Çocuklarımızın kalbine kültür-sanat sevgisinin tohumlarını erken yaşlarda ekmek üzere DenizBank Çocuk Operası’ını hayata geçiriyoruz. Başrolünde çocukların yer aldığı, dünyada ilk olan DenizBank Çocuk Operası, 2019’daki Papagenolar temsilinden bu yana çocuklara yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini genişletebilecekleri kıymetli bir alan sunuyor.

Sunay Akın Oyuncak Müzesi

Sunay Akın’ın 20 yıllık oyuncak koleksiyonunu 2005’ten bu yana toplumun her kesiminin beğenisine sunduğu İstanbul Oyuncak Müzesi’ne 2012 yılında destek olduk.

Kara Hafta Sponsorluğu

Büyük önem atfettiğimiz edebiyat alanında düzenlenen; Türkiye’den ve dünyadan, polisiye gibi niş bir alana gönül vermiş onlarca ismin bir araya geldiği Kara Hafta Festivali’ne 4 yıl destek verdik.

Gümüşlük Festivali

İlk kez 2010’da konser desteğiyle başladığımız yolculuğumuzu, 2010-2017 yılları arasında Festival Ana Sponsoru olarak sürdürdük. Müzik otoritelerinin yakından tanıdığı festivale desteğimiz ile ülkemizin dünya arenasında tanınmasına vesile olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Bodrum Müzik Festivali

Ülkemizin kültür-sanat yaşamına hediye olan Bodrum Müzik Festivali 2018’in destekçileri arasında yer aldık. 

Uluslararası Bodrum Opera ve Bale Festivalleri

Türkiye’nin ilk bale festivali olan; sadece ülkemizin değil, uluslararası bale sanatının da başarılı temsillerini izleme olanağı sunan Uluslararası Bodrum Festivali ile Türk ve dünya operalarının seçkin yapıtlarını sanatseverlerle buluşturan Uluslararası İstanbul Opera Festival’ini uzun yıllar destekledik.