Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Eğitim

Eğitime sunduğumuz desteği, ardımızdan gelecek nesillere karşı borcumuz olarak değerlendiriyoruz. Bu anlayışla, eğitime erişimde fırsat eşitliğine katkı sunmak, çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirmesine destek olmak ve ülkemizin geleceğini sahiplenmek vizyonuyla, bu alanda da elimizi taşın altına koyuyoruz.

TOVAK

Toplum Hizmetleri Vakfı’nın (TOVAK) Milli Eğitim Bakanlığı ana çözüm ortaklığında hayata geçirdiği; ihtiyaç sahibi ilköğretim okullarının onarımı için, yardımseverlerin, yerel yönetimlerin, köy ya da mahalle sakinlerinin, öğretmenlerin ve öğrencilerin bir araya geldiği İMECE projesine katkı sağlayarak birçok okulun onarımına destek olduk; olmaya devam ediyoruz.

Türk Eğitim Derneği

Ülkemizin eğitim hayatına maddi ve bilimsel katkılar sağlamayı misyon edinen Türk Eğitim Derneği’ne 2003’ten bu yana destek sağlıyor; imkanı yeterli olmayan, köylerde yaşayan çiftçi ailelerin başarılı çocuklarına TED işbirliğinde tam eğitim bursu sunuyoruz.

İlk Fırsat Programı

Esas Holding’in sosyal yatırım birimi Esas Sosyal’in, az bilinen devlet üniversitelerinden mezun gençlerin, Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşlarında 12 ay tam zamanlı çalışarak iş hayatına geçişini kolaylaştırmak amacıyla hayata geçirdiği İlk Fırsat Programı’nı 2016’dan bu yana destekliyoruz.