Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Spor

Sporun tüm branşlarını, özelllikle de amatör ve olimpik dallara en fazla kaynak aktarımı sağlayan futbolu desteklemeyi sorumluluğumuz biliyoruz. Kulüplerimize sağladığımız destekle, A takımların yanı sıra, sportif geleceğimiz olan farklı branşların gelişimine, böylece ülkemize uluslararası platformlarda sayısız başarı kazandıracak sporcularımızın yetişmesine katkı sunuyoruz.

Türkiye Futbol Federasyonu Milli Takım Sponsorluğu

2020’de Türkiye Futbol Federasyonu ile 3 yıl sürecek iş birliği anlaşması imzalayarak tüm erkek Milli Futbol Takımlarının ana sponsoru olduk. 2014’ten sonra Milli Takım banka sponsorluğunu ilk kez üstlenen kurum sıfatıyla, toplumun tüm kesimlerinin kenetlendiği bir platformda futbol ekonomisini desteklerken, sosyal vazifemizi de yerine getirmekten mutluluk duyuyoruz. 

DenizBank Euroleague Global Sponsorluk

Avrupa basketbolunun kulüpler düzeyinde en saygın organizasyonu Euroleague Basketball ile Global Sponsorluk anlaşmamız kapsamında, 2019 – 2020 sezonunda başlayan 6 yıllık iş birliği ile Turkish Airlines Euroleague ile 7DAYS EuroCup şampiyonalarının global sponsorluğunu üstlendik. Yapmış olduğumuz ortaklık ile basketbol sevgisinin toplumun geniş kesimleriyle buluşması için katkı sağlıyoruz.

CEV Voleybol Şampiyonlar Ligi

2013’te Avrupa’da voleybolun kıtasal yönetim organı konumundaki CEV ile güçlerimizi birleştirerek, “CEV Voleybol Şampiyonlar Ligi”ne ismimizi verdik. Avrupa voleybol ailesinin önemli bir parçası haline geldiğimiz bu iş birliği kapsamında, dünya voleybolunun en elit kulüp şampiyonası, 2014 sezonundan itibaren 3 yıl boyunca “CEV DenizBank Voleybol Şampiyonlar Ligi” olarak anıldı. 2017 – 2018 yılları arasında ise iş birliğimize CEV’in resmi partneri olarak devam ettik.