Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Ödemelerinizi Kolayca Taksite Bağlayın!

Mutluluklar peşin, ödemeler taksitli!

Hemen Başvur
Kampanya Geçerlilik Tarihi
-
Kampanyaya Nereden Katılırım?
İnternet Bankacılığı, MobilDeniz, DenizBank iletişim Merkezi

Kampanya Detayları

 • Peşine Taksit, kredi kartından yapılan alışveriş ya da nakit harcamalarınızın sonradan mevzuata uygun olarak taksitlendirilmesidir. Yurt dışından yapılan alışverişler ile taksitli harcamalara peşine taksit uygulanmaz. Toplam geri ödeme tutarına anapara, faiz, KKDF, BSMV tutarları dahildir. Peşine taksit işleminiz için erken ödeme ya da kapama taleplerinizi 0850 222 0800 Telefon Bankacılığı’ndan talimat vererek iletebilir ilgili tutarınızı ödeyerek yapabilirsiniz.
 • Peşine taksit için kredi kartı hesap özetinizin kesilmemiş olması gerekir. Hesap özetiniz kesildikten sonra yeni dönem harcamalarınız içinde bulunmayan bir harcamaya peşine taksit yapılamaz.
 • Peşine Taksit için tutar ya da işlem adedi sınırı bulunmamaktadır. Sonradan taksitlendirilmeye uygun tüm işlemler, gecikme ya da limit aşımında olunmadığı sürece uygun dönemde taksitlendirilebilir.
 • Ödeme planında ilk taksit faiz tutarı, Peşine Taksit kredisine ilişkin kredinin kullanıldığı tarih ile son ödeme tarihi arasında geçen gün sayısı dikkate alınarak hesaplanır.
 • Peşine Taksit işlemine ait taksitler, kredi kartı hesap özetinde yer alır. Hesap özeti asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari tutar içerisindeki anapara üzerinden kredi kartı gecikme faizi ve asgari tutarı aşan anapara tutarı üzerinden de kredi kartı akdi faizi uygulanır.
 • Peşine Taksit işlemlerinde borcun tamamı ödenerek erken ödeme ile tüm taksitlerin kapaması yapılabilir. Erken ödeme/kapama taleplerinizi 08502220800 Telefon Bankacılığı`ndan, DenizBank Şube’lerinden ya da www.denizbank.com Internet Bankacılığı Kartlar - Kredi Kartı İşlemleri – Taksitli Ürün Erken Ödeme/Kapama menüsü altından ödeme yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca taksitlikapamatalep yazıp 3280’e göndererek de talebinizi iletebilirsiniz. Kredi kartının kapatılması durumda, Peşine Taksit ayrıca kapatılmadığı sürece devam etmektedir.
 • Peşine Taksit kullanan tüketicilerin kartlarının hesap kesim tarihleri taksitler tamamlanıncaya kadar değiştirilemez.
 • Peşine Taksit işlemlerinizin otomatik olarak gerçekleştirilmesini istiyorsanız 08502220800 Telefon Bankacılığından detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Peşine Taksite ilişkin burada yer almayan hususlarda bankamızla imzalamış olduğunuz Temel Bankacılık Hizmet Sözleşmesi, Kredi Kartları Ürün Bilgi ve Tercih Formu, Kredi Kartı Ürün ve Sözleşme Öncesi Bilgi Formu, Kredi Kartı Sözleşmesi hükümleri geçerli olacaktır.
 • Talebiniz halinde Peşine Taksit Sözleşmesi ve Ödeme Planı şubelerimizden kağıt üzerinde basılı olarak temin edilebilecektir. Ayrıca www.denizbank.com adresindeki Internet Bankacılığı içerisinde Kartlar-Kredi Kartı İşlemleri-Sözleşmeler menüsünden Peşine Taksit Sözleşmesi ve Ödeme Planı’na ulaşabilir, basılı olarak alabilir ya da e-posta gönderebilirsiniz. Ayrıca kayıtlı e-posta adresinize de iletilmektedir. Dilediğiniz zaman 08502220800 Telefon Bankacılığı’ndan kayıtlı e-posta adresinizi değiştirebilir, e-posta olarak gönderilmesini talep edebilirsiniz.
 • Şikayet ve itiraza ilişkin başvuruları Tüketici Mahkemelerine veya Tüketici Hakem Heyetine yapabilirsiniz.
 • Her türlü öneri, şikayet ya da itirazlarınızı 08502220800 Telefon Bankacılığına ya da şubelerimize iletebilirsiniz.
 • DenizBank A.Ş bankacılık alanında Büyükdere Cad. No: 141 Esentepe-İstanbul adresinde faaliyet göstermekte olup MERSİS numarası 0292 – 0084 – 4960 – 0341, telefon numarası 08502220800 ve web sitesi adresi www.denizbank.com'dur.
 • Burada yer alan bilgilendirme hükümleri DenizBank A.Ş’nin belirleyeceği süre ile sınırlıdır.
 • Hesaplama aracı için tıklayınız.

Kampanyaya Nereden Katılırım?

İnternet Bankacılığı, MobilDeniz, DenizBank iletişim Merkezi üzerinden harcamanızı yaptıktan sonra taksitlendirme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

başvuru

Bonus Dolu Bir Yıl Geçirin!

Siz de hemen kart başvurusu yapın, kampanyalarla yılda 45.000 TL’ye varan Bonus kazanma fırsatı yakalayın.

başvuru

Sözüne BONUS Kampanyası!

Sözüne BONUS Kampanyası’na hemen katılın, 300 TL’ye varan BONUS kazanma fırsatını yakalayın.