Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Bireysel Finansman Hesaplama

Bireysel Finansman (İpotekli Destek)

Genel Bilgiler

Kredi tutarı ve faiz hesaplamalarında ise DenizBank’ın bireysel finansman hesaplama araçlarını kullanabilir, dakikalar içinde bilgi alabilirsiniz.

Ev teminatlı bireysel finansman kredisi fırsatları ile evin mi var kredin var! İster tadilat ister dekorasyon, isterseniz de diğer acil durumlar için kredi fırsatından yararlanabilirsiniz.

Özellikleri

 • Bireysel finansman hesaplama aracı ile yapacağınız işlemlerde kredi faiz oranı %1,49 olarak alınır. Dilerseniz, kendi faiz oranınızı girerek de hesaplama yapabilirsiniz.
 • Hesaplama aracında maksimum 60 ay vadeli işlemleri yapabilirsiniz.
 • Bireysel Finansman Kredisi kullanmaya hak kazananlardan bir defaya mahsus olarak 5000 TL için 25 TL kredi tahsis ücreti alınır. Bireysel finansman hesaplamalarında bu tutar da işleme eklenir.
 • Hesaplama sonucu ortaya çıkan taksit tutarına faiz, anapara ve vergiler (BSMV ve KKDF) dahildir.
 • Bireysel finansman hesaplamalarında, DenizBank tarafından belirlenen faiz ve vade oranında Yıllık Maliyet Oranı %445,41 olarak görülür. Bu oran içinde Taşınır ve Taşınmaz Rehin Tesis Ücreti 155,76 TL (KDV Dahil) ve Ekspertiz Ücreti 600 TL (KDV Dahil) bulunur.
 • Bireysel finansman hesaplama aracı yalnızca belirlenen faizlerle birlikte aylık taksit tutarı ya da kredi tutarı hakkında bilgi verir. Kredi başvurunuz sırasında faiz oranları değişebilir.

Nasıl Kullanılır?

DenizBank, her yaştan müşterisinin kolay bir şekilde kullanabileceği bireysel finansman hesaplama aracı geliştirir. Aşağıdaki adımları takip ederek kısa sürede kredi tutarınızı ya da aylık taksit tutarınızı hesaplayabilirsiniz.

 • Bireysel finansman hesaplama aracında “Kredi Türü” olarak Bireysel Finansman (İpotekli Destek) seçilidir. Bu kısmı değiştirmeden işleme devam edebilirsiniz.
 • Opsiyonel “Kendi Faiz Oranım” bölümünü isterseniz doldurabilirsiniz. Bu bölümün boş bırakılması halinde hesaplamalar %1,49 faiz oranı üzerinden yapılır.
 • “Vade” bölümünde 1-60 ay vade seçeneklerinden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.
 • “Belirleyici Değer” bölümünde ise Kredi Tutarı ya da Aylık Taksit Tutarı’nı işaretleyerek ister toplam tutarı isterseniz de aylık ödemeniz gereken taksit tutarını öğrenebilirsiniz.
 • Son olarak “Kredi Tutarı” bölümüne kullanmak istediğiniz Bireysel Finansman Kredi tutarını girebilirsiniz.
 • “Hesapla”ya tıklayarak saniyeler içinde ihtiyaç duyduğunuz bilgilere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda, tüm bilgileri “Ödeme Planı” ekranından da görebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bireysel Finansman Kredisi nedir?

Bireysel Finansman Kredisi, acil ve yüksek tutarlı nakit ihtiyaçlarınıza karşılık olarak evinizi teminat göstererek alabileceğiniz kredi türüdür. 60 aya varan vadelerle kredi koşullarından yararlanabilir ve uygun koşullarla geri ödeyebilirsiniz.

Bireysel Finansman Kredisi’ne kimler başvurabilir?

18 yaşını doldurmuş, düzenli gelir sahibi ve acil nakit ihtiyacını karşılamak üzere krediye karşılık evini teminat gösterebilecek herkes bireysel finansman kredisine başvurabilir.

Bireysel Finansman Kredisi’ne başvuru yapmak için hangi belgeler gerekli?

Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, Gelir belgesi. (Ücretliyseniz, maaş bordrosu ya da şirketin imza sirküleri ile birlikte maaş yazısı; serbest meslek sahibiyseniz, son 3 yıllık vergi levhası)

Bireysel finansman hesaplamalarımı hangi para birimleri üzerinden yapabilirim?

DenizBank bireysel finansman hesaplama aracı ile yalnızca TL cinsinden hesaplama yapabilirsiniz.

Bireysel finansman hesaplamalarında ne kadar faiz uygulanır?

Hesaplama aracını kullanarak işlem yaparken sabit %1,49 oranında faiz uygulanır. Bununla birlikte, hesaplama sırasında kendi belirlediğiniz faiz oranını da girebilirsiniz. “Kendi Faiz Oranım” bölümü opsiyoneldir.

Bireysel Finansman Kredisi’ne başvuru yaptım. Sonucunu nasıl öğrenebilirim?

DenizBank şubeleri ve Telefon Bankacılığı üzerinden kredi sorgulama yapabilirsiniz. DenizBank, aynı zamanda onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme, faiz oranını değiştirme gibi haklara sahiptir. Konu hakkında detaylı bilgi için DenizBank şubelerine gidebilir ya da 08502220800 Telefon Bankacılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir