Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Deniz Metal

En özel müşterilerimizin en özel anlarında yanında Deniz Metal.

Genel Bilgiler

Yurtiçinde tek seferde 500 TL ve üzeri yapacağınız harcamalarda %25 indirim kazanıyorsunuz. Harcamanızı yaptıktan sonra anında kartınıza indirim tutarı yansıtılacaktır. Denizbank olarak siz müşterilerimize sunduğumuz avantajlar yurtiçi ile sınırlı değildir. Yurtdışında tek seferde yapacağınız 2,500 TL karşılığı USD ve üzeri konaklama ve restoran harcamalarınıza %25 indirim kazanıyorsunuz.TAV Passport Card ile daha hızlı ve konforlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Hızlı giriş ve çıkışlar için uzun kuyruklar beklemek zorunda kalmazsınız. Özel bekleme salonlarında seyahatinizi beklerken internet erişimi, ücretsiz ikramlardan faydalanabilirsiniz. Havalimanında bulunan mağazalarda ve restoranlarda sizlere sunulan özel fırsatları değerlendirebilirsiniz. TAV Passport Card ile seyahatlerinizi konforlu hale getirin.

Özellikleri

 • Yurtdışında tek seferde yapacağınız 2,500 TL karşılığı USD ve üzeri konaklama ve restoran harcamalarınıza %25 indirim. Harcamanın yapıldığı işyeri MCC kodunun (İş yeri kodu) otel veya restoran dışında olması durumunda indirim kazanılmayacaktır. Yurtdışı restoranlarda ve otellerde %25 indirim kampanyaları birlikte değerlendirilmektedir. Her iki kampanya toplamında kart sahipleri bir ay içerisinde en fazla 4.500 TL karşılığı indirim almaya hak kazanabilecektir. İndirim TL olarak yansıtılır. İndirim tutarı, işlem yapıldığı an kartınıza yansır. Online işlemler dahildir.
 • Yurtiçinde tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri otel ve restoran harcamalarınıza %25 indirim. Harcamanın yapıldığı işyeri MCC kodunun (İş yeri kodu) otel veya restoran dışında olması durumunda indirim kazanılmayacaktır. Yurtiçi restoranlarda ve otellerde %25 indirim kampanyaları birlikte değerlendirilmektedir. Her iki kampanya toplamında kart sahipleri bir ay içerisinde en fazla 3.000 TL indirim almaya hak kazanabilecektir. İndirim tutarı, işlem yapıldığı an kartınıza yansır. Online işlemler dahildir.
 • Güzellik ve kuaför harcamalarınızda tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri harcamalarınız için %20 indirim kazanırsınız. Harcamanın yapıldığı işyeri MCC kodunun (İş yeri kodu) güzellik ve kuaför dışında olması durumunda indirim kazanılmayacaktır. Kampanya toplamında kart sahipleri bir ay içerisinde en fazla 250 TL indirim almaya hak kazanabilecektir. İndirim tutarı, işlem yapıldığı an kartınıza yansır. Online işlemler dahildir.
 • 750 TL ve üzeri yapacağınız kozmetik harcamalarınıza %20 indirim kazanırsınız. Harcamanın yapıldığı işyeri MCC kodunun (İş yeri kodu) kozmetik dışında olması durumunda indirim kazanılmayacaktır. Kampanya toplamında kart sahipleri bir ay içerisinde en fazla 250 TL indirim almaya hak kazanabilecektir. İndirim tutarı, işlem yapıldığı an kartınıza yansır. Online işlemler dahildir.
 • Araç kiralama harcamalarınızda tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri harcamalarınız için %20 indirim kazanırsınız. Harcamanın yapıldığı işyeri MCC kodunun (İş yeri kodu) araç kiralama dışında olması durumunda indirim kazanılmayacaktır. Kampanya toplamında kart sahipleri bir ay içerisinde en fazla 500 TL indirim almaya hak kazanabilecektir. İndirim tutarı, işlem yapıldığı an kartınıza yansır. Online işlemler dahildir.
 • Duty Free harcamalarınıza %10 indirim kazanırsınız. Harcamanın yapıldığı işyeri MCC kodunun (İş yeri kodu) duty free dışında olması durumunda indirim kazanılmayacaktır. Kampanya toplamında kart sahipleri bir ay içerisinde en fazla 250 TL indirim almaya hak kazanabilecektir. İndirim tutarı, işlem yapıldığı an kartınıza yansır. Online işlemler dahildir.
 • Kuru temizleme harcamalarınıza %20 indirim kazanırsınız. Harcamanın yapıldığı işyeri MCC kodunun (İş yeri kodu) kuru temizleme dışında olması durumunda indirim kazanılmayacaktır. Kampanya toplamında kart sahipleri bir ay içerisinde en fazla 250 TL indirim almaya hak kazanabilecektir. İndirim tutarı, işlem yapıldığı an kartınıza yansır.Online işlemler dahildir.
  • İstanbul Havalimanında sınırsız hızlı geçiş hakkı,
  • TAV Passport Card,
  • Sabiha Gökçen Havalimanında hızlı geçiş ve lounge hakkı,
  • İstanbul içerisinde yılda bir defa ücretsiz vize danışmanlık hizmeti,
 • DenizBank Metal Kart lacivert ve mor olmak üzere iki farklı renk seçeneğinde sunulmaktadır.
 • DenizBank Metal kart sınırlı sayıda üretilmiş ve DenizBank tarafından seçili müşterilere sunulmaktadır.

Mastercard World Elite ayrıcalıkları tüm dünyada yanınızda!

Deniz Metal Mastercard kredi kartınızla yurtdışında Mastercard’ın siz özel kart sahiplerine tüm seçkin markalarda sunduğu indirim ve ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Üstelik tüm dünyada 125’ten fazla şehir ve 1.000’e yakın havalimanında anlaşmalı lounge’lara giriş hakkına sahip olarak seyahatlerinize keyifle başlayabilirsiniz.

Diğer ayrıcalıklarda Deniz Metal

 • ATM’lerden günlük 20.000 TL veya bu tutarın yabancı para karşılığı kadar nakit çekim limiti
 • 750 TL altı tutarlarda temassız ödeme

0850 222 OZEL(6935)... Hattın diğer ucunda ayrıcalıklarınız var.

 • 0850 222 OZEL(6935)’i aradığınızda sesli yanıt sistemine bağlanmadan, hatta beklemeden müşteri temsilcinize ulaşabilir, tüm ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kartınız kaybolduğunda veya çalındığında 0850 222 OZEL(6935) üzerinden kartınızı acil yenileyebilir ve öncelikli teslim alabilirsiniz.

Önemli hatırlatmalar!

 • Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı ve blokeli olarak teslim edilmektedir. Şifrenizi aldığınızda kartınızın blokesi otomatik olarak kalkacaktır. Alışverişlerde şifre kullanımı zorunluluğu nedeniyle şifrenizi hemen kolaylıkla belirleyebilirsiniz.
 • Kredi kartı şifrenizi 0850 222 OZEL(6935)’i arayarak müşteri temsilcinizle oluşturabilir veya SMS ile anında belirleyebilirsiniz.
 • Şifrenizi SMS ile belirlemek için cep telefonunuzun kısa mesaj menüsüne SIFRE boşluk dört haneli kendi belirlediğiniz şifreyi yazıp tekrar boşluk bırakın, kart numaranızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki üç rakamı ekleyip 3280’e gönderin, şifrenizi anında oluşturun.