Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

Cebimde Kredi

Cebimde Kredi ile Krediniz 5 Dakikada Hesabınızda!

Genel Bilgiler

Bireysel kredilerin sunduğu seçeneklerden biri olan ihtiyaç kredisinin geniş yelpazesinde yer alan Cebimde Kredi ile ne zaman isterseniz kredi başvurunuzu anında yapabilirsiniz. Böylelikle uzun süren başvuru süreci ve kredi sonucunuzu öğrenmek için fazladan zaman harcamazsınız. Kredim cepte ile onay süreciniz sadece 5 dakika içerisinde gerçekleşir.

Özellikleri

  • Cebimde kredi sayesinde şubeye gidip sıra beklemeden ve evraklarla uğraşmadan kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kredi başvurusu ve onay süreci için şubede beklemenize gerek kalmaz. SMS yolu ile cep telefonunuzdan kısa mesaj göndererek kredi sonucunuzu ve onay durumunuzu 5 dakika içerisinde öğrenebilirsiniz.
  • DenizBank cebimde kredi ile 36 aya varan vadelerle ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • 55.000 TL’ye varan kredi tutarından yararlanabilirsiniz.
  • İhtiyaç kredisi kapsamında kullanılabilen DenizBank cebimde kredisinin faiz oranları, kredinin vadesine göre değişiklik gösterir.
  • Kredi tahsis ücreti başlangıçta bir defaya mahsus alınır ve kredi tutarının binde 5’i oranındadır.

Oran ve Fiyatlar

Kredi Tutarı (TL) Vade (Ay) Aylık Faiz
Oranı (%)
Aylık Taksit
Tutarı (TL)
Kredi Tahsis
Ücreti (TL)
Sigorta ve Vergi Dahil
Ücretler Toplamı (TL)
Aylık Toplam
Maliyet Oranı (%)
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı (%)
10.000 12 1,89 961,23 50,00   142,43   2,6846 32,2153
10.000 24 1,89 544,90 50,00   184,84 2,6339 31,6071
10.000 36 1,89 409,41 50,00   238,57 2,6163 31,3960

Örnek ödeme tablosu, 10.000 TL baz alınarak oluşturulmuştur. Kredi üst limiti 55.000 TL'dir. Yasal vade sınırlamaları gereği 50.000 TL üzerindeki tutarlar için maksimum vade 24 ay, 50.000 TL ve altındaki tutarlar için maksimum vade 36 aydır. %1.90 faiz oranı 36 aya kadar Findeks Kredi Notu 1900 üzerinde olanalr için geçerlidir. Kredi tahsis ücreti, başlangıçta bir defaya mahsus alınacak olup kredi tutarının binde 5’i oranındadır. Tabloda yer alan kredi tahsis ücretine vergi dâhil edilmemiştir. ”Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı”, kredi tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Aylık/yıllık toplam maliyet oranlarına sigorta primi hariç tüm masraf ve vergiler dâhil edilmiştir. Örnek kredi için sigorta primi hesaplamalarında ortalama 35 yaş baz alınmıştır. Hayat sigortası primi 12 ay vadede 89.93 TL, 24 ay vadede 132.34 TL, 36 ay vadede 186.07 TL'dir. Banka, faiz oranlarında değişiklik yapma, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Krediye ilişkin ilgili belgeleri imzalamadan önce faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır

Sıkça Sorulanlar

Cebimde kredi başvurusunu nasıl yapabilirim?

Cep telefonunuzdan “KREDİM” yazarak T.C. kimlik numaranızı da mesaja ekleyip 3280’e kısa mesaj yolu ile göndererek kredi başvurusunu oluşturabilirsiniz. Başvuru sonucunuz cep telefonunuza 5 dakika içerisinde gönderilir. Başvurunuzun olumlu olması durumunda kullanabileceğiniz kredi limiti ve vadesi de cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilir.

Cepte kredi başvurum onaylandıktan sonra ne yapmam gerekiyor?

DenizBank’ın müşterilerinin finansman ihtiyaçlarını karşılamak için sunduğu seçeneklerden biri olan cepte kredi başvurunuz onaylandıktan sonra yapmanız gereken tek şey size en yakın olan DenizBank Şube’sine nüfus cüzdanınız ile giderek kredi başvuru sürecini devam ettirmeniz olacaktır. Ayrıca banka, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme, faiz oranını değiştirme gibi bazı haklara sahiptir. Konu hakkında ayrıntılı bilgi almak için size en yakın olan, dilediğiniz DenizBank Şube’sine gidebilir ya da 08502220800 telefon bankacılığını arayabilirsiniz.

DenizBank cebimde kredi başvurusu için gerekli belgeler nelerdir?

Cep telefonunuzdan kısa mesaj ile kredi sürecinizi başlatıp onayınızı aldıktan sonra bankaya nüfüs cüzdanı aslı ve fotokopisi ile beraber giderek sürece devam edebilirsiniz.

Cepte kredi faiz oranı nedir?

DenizBank ihtiyaç kredisi kapsamında olan cepte kredinin faiz oranları kredinin vadesine göre değişiklik gösterir. Örneğin hayat sigortası primi 10.000 TL için; 12 ay vadede 78,20 TL,24 ay vadede 131,92 TL, 36 ay vadede 184,95 TL, 48 ay vadede 244,35 TL ve 60 ay vadede 309.74 TL’dir. Konu dahilinde detaylı bilgiye ulaşmak için denizbank.com internet sitesine bakabilir, faiz oranları ve maliyetler hakkında oluşan tablodan ayrıntılı bilgileri edinebilirsiniz.

Cep telefonumdan SMS ile başvurduğum DenizBank cebimde kredi kampanyasına onay mesajı geldiği halde şube tarafından kredim kullandırılmadı. Neden?

Çünkü krediniz SMS yolu ile onaylansa dahi bankanın, kredinin kullanımı için son kararı verme ve ek belge isteme ve kefil gösterilmesi gibi müşterilerden konu bazında taleplerde bulunma hakkı vardır.

Cebimde kredi başvurusu sonucum onaylandıktan sonra iptalini isteyebilir miyim?

DenizBank’ın sunduğu kampanyalardan olan cepte kredinizi kullandığınız gün içinde iptal etme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kredinizi kullandığınız gün içerisinde iptal etmezseniz, kredinizi vadesinden önce erken kapatabilirsiniz. Ancak erken kapatılan kredilerde geçen gün sayısı kadar faiz işlenecektir.