Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

Maaş Müşterisine Özel İhtiyaç Kredisi

Tüm maaş müşterilerimize özel faiz oranları, 36 aya varan vadelerle

Hemen Başvur

Genel Bilgiler

Herhangi bir koşul olmaksızın tüm maaş müşterilerine verilen ihtiyaç kredisi, eğitimden konuta, taşıttan tüketime birçok ihtiyaç için kolaylık sağlar. Üstelik DenizBank maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisine başvurmak da oldukça basit. DenizBank İnternet Bankacılığı'ndan veya MobilDeniz uygulaması üzerinden evraksız maaş müşterisi kredi başvurusu yapabilir ya da size en yakın DenizBank şubesinden de sadece nüfus cüzdanınız ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Özellikleri

  • DenizBank maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisi, kişiselleştirilmiş hizmetlerin yanında temelde genel ihtiyaç kredisi özellikleri taşır.
  • Denizbank maaş müşterisi kredi üst limiti 55.000 tl olup, maksimum vade miktarı 60 aydır. 
  • Başlangıçta bir sefer olmak üzere, kredi tutarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti uygulanır. 
  • DenizBank maaş müşterileri yıllık taksit ve vade oranlarını kendi imkanlarına göre düzenleyerek, belirleyebilir. 
  • DenizBank maaş müşterisi kredi hesaplama aracını kullanılarak örnek planda belirtilen kredi tutarı, vade, aylık faiz oranı, taksit tutarı, kredi tahsisi ücreti, sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı, aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Aylık/yıllık maliyet oranlarına dair hesaplamaya sigorta primi dışında tüm masraf ve vergiler dahil edilmiştir.  
  • Hayat sigorta primi yaş ve kredi tutarına göre değişiklikler göstereceği için dilerseniz örnek ödeme planı üzerinden yapılan hesaplamalardan yahut DenizBank şubelerinden bilgi edinebilirsiniz.

Oran ve Fiyatlar

Maaş müşterilerimize özel ihtiyaç kredisine kolayca başvurabilir, 55.000 TL‘ye kadar olan kredi limiti ve 36 aya varan taksitlerle kredi kullanabilirsiniz. Üstelik kredinizi evraksız İnternet Bankacılığından/MobilDeniz’den hemen* veya nüfus cüzdanınızla size en yakın DenizBank Şubesi’nden kullanabilirsiniz.

Kredi Tutarı (TL) Vade (Ay) Aylık Faiz
Oranı (%)
Aylık Taksit
Tutarı (TL)
Kredi Tahsis
Ücreti (TL)
Sigorta ve Vergi Dahil
Ücretler Toplamı (TL)
Aylık Toplam
Maliyet Oranı (%)
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı (%)
10.000 12 2,17 981,02 50,00 142,43 3,1277 37,5320
10.000 24 2,17 565,57 50,00 185,85 3,0751 36,9010
10.000 36 2,17 431,38 50,00 241,26 3,0569 36,6827

Örnek ödeme tablosu, 10.000 TL baz alınarak oluşturulmuştur. Kredi üst limiti 55.000 TL'dir. Yasal vade sınırlamaları gereği 50.000 TL üzerindeki tutarlar için maksimum vade 24 ay,50.000 TL ve altındaki tutarlar için maksimum vade 36 aydır. Kredi tahsis ücreti, başlangıçta bir defaya mahsus alınacak olup kredi tutarının binde 5’i oranındadır. Tabloda yer alan kredi tahsis ücretine vergi dâhil edilmemiştir. ”Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı”, kredi tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Aylık/yıllık toplam maliyet oranlarına sigorta primi hariç tüm masraf ve vergiler dâhil edilmiştir. Örnek kredi için sigorta primi hesaplamalarında ortalama 35 yaş baz alınmıştır. Hayat sigortası primi 10.000 TL için; 12 ay vadede 89.93 TL, 24 ay vadede 133.35 TL, 36 ay vadede 188.76 TL'dir. Banka, faiz oranlarında değişiklik yapma, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Krediye ilişkin ilgili belgeleri imzalamadan önce faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Sıkça Sorulanlar

Maaş müşterisi kimdir? Kimler maaş müşterisi kredisinden faydalanabilir?

Maaş müşterisi, çalıştığı işyeri tarafından maaşı düzenli olarak belli bir bankaya yatan müşteridir. Maaş müşterisine özel kredi, DenizBank bünyesinde bulunan maaş müşterilerine özel tasarlanmış bir kredi çeşididir. Bu kredi ile maaş işlemlerini DenizBank üzerinden yapan müşteriler çeşitli avantajlardan yararlanabilir.

DenizBank maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisinin avantajları nelerdir?

Maaş müşterilerine sunulan bu kredi çeşiti, kişiselleştirilebilir özellikleri ile müşterilerin kendine ait ödeme planı oluşturmasına imkan sağlar. Sunulan faiz oranları, vade taksitleri ve kredi limiti düşünüldüğünde oldukça karlı fırsatlara sahip bu kredi çeşiti, kolay başvurulabilirliği ile de avantajlıdır.

DenizBank maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisi maliyet ve faiz oranları nasıldır?

Müşteri bazlı farklılıklara sahip olabilen maliyet ve faiz oranları, her müşteriye uygun   olarak düzenlenir. Maaş müşterisine kredi maliyet ve faiz oranlarını öğrenmek için tıklayınız.

Maaş müşterisi özel kredimi hangi ihtiyaçlar için kullanabilirim?

Maaş müşterisi ihtiyaç kredisi, doğumdan eğitime, evlilikten konuta, araçtan tatile her türlü ihtiyaç için kullanılabilecek bir kredi türüdür. Müşterilerin ihtiyacı doğrultusunda koşulsuz kullanım hakkı bulunur.

DenizBank maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisine nasıl başvurabilirim?

Maaş müşterilerine özel kredi için başvuru yapmak oldukça kolay. İnternet bankacılığı ve MobilDeniz uygulaması aracılığı ile yapılacak başvurularda evraksız kredi kullanım hakkına sahip olursunuz. DenizBank şubelerinden yapacağınız başvurularda ise nüfus cüzdanınız ile size en yakın şubeye gitmeniz yeterlidir.

Ödemelerimi maaş günüme denk gelecek şekilde düzenleyebilir miyim?

Evet, ödemelerinizi maaşınızın yatırıldığı gün hesabınızdan kesilecek şekilde düzenleyebilirsiniz.