Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Maaş Müşterisine Özel İhtiyaç Kredisi

Tüm maaş müşterilerimize özel faiz oranları, 36 aya varan vadelerle

Hemen Başvur

Genel Bilgiler

Herhangi bir koşul olmaksızın tüm maaş müşterilerine verilen ihtiyaç kredisi, eğitimden konuta, taşıttan tüketime birçok ihtiyaç için kolaylık sağlar. Üstelik DenizBank maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisine başvurmak da oldukça basit. DenizBank İnternet Bankacılığı'ndan veya MobilDeniz uygulaması üzerinden evraksız maaş müşterisi kredi başvurusu yapabilir ya da size en yakın DenizBank şubesinden de sadece nüfus cüzdanınız ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Özellikleri

  • DenizBank maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisi, kişiselleştirilmiş hizmetlerin yanında temelde genel ihtiyaç kredisi özellikleri taşır.
  • DenizBank maaş müşterisi kredi üst limiti 55.000 TL olup, maksimum vade miktarı 36 aydır. 
  • Başlangıçta bir sefer olmak üzere, kredi tutarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti uygulanır. 
  • DenizBank maaş müşterileri yıllık taksit ve vade oranlarını kendi imkanlarına göre düzenleyerek, belirleyebilir. 
  • DenizBank maaş müşterisi kredi hesaplama aracını kullanılarak örnek planda belirtilen kredi tutarı, vade, aylık faiz oranı, taksit tutarı, kredi tahsisi ücreti, sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı, aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Aylık/yıllık maliyet oranlarına dair hesaplamaya sigorta primi dışında tüm masraf ve vergiler dahil edilmiştir.  
  • Hayat sigorta primi yaş ve kredi tutarına göre değişiklikler göstereceği için dilerseniz örnek ödeme planı üzerinden yapılan hesaplamalardan ya da DenizBank Şubeleri'nden bilgi edinebilirsiniz.

Oran ve Fiyatlar

Maaş müşterilerimize özel ihtiyaç kredisine kolayca başvurabilir, 55.000 TL‘ye kadar olan kredi limiti ve 36 aya varan taksitlerle kredi kullanabilirsiniz. Üstelik kredinizi evraksız İnternet Bankacılığı'ndan/MobilDeniz’den hemen veya nüfus cüzdanınızla size en yakın DenizBank Şubesi’nden kullanabilirsiniz.

Kredi Tutarı (TL) Vade (Ay) Aylık Faiz
Oranı (%)
Aylık Taksit
Tutarı (TL)
Kredi Tahsis
Ücreti (TL)
Sigorta ve Vergi Dahil
Ücretler Toplamı (TL)
Aylık Toplam
Maliyet Oranı (%)
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı (%)
10.000 12 4,46 1.179,60 50,00 296,46 8,2513 99,0153
10.000 18 4,36 900,68 50,00 357,69 7,9552 95,4628
10.000 24 4,66 801,07 50,00 461,87 8,6655 103,9862
10.000 36 4,64 686,56 50,00 636,57 8,5886 103,0634

Örnek ödeme tablosu, 10.000 TL baz alınarak oluşturulmuştur. Kredi üst limiti 250.000 TL'dir. Yasal vade sınırlamaları gereği 100.000 TL üzerindeki tutarlar için maksimum vade 12 ay, 50.000 TL - 100.000 TL aralığındaki tutarlar için 24 ay, 50.000 TL ve altındaki tutarlar için 36 aya kadardır. Findeks kredi notu, borçluluk seviyesi, müşterinin segmenti ve çalışma şekline göre fiyatlamalar belirtilen kriterlerde aylık faiz oranı değişiklik göstermektedir. Kredi tahsis ücreti, başlangıçta bir defaya mahsus alınacak olup kredi tutarının binde 5’i oranındadır. Tabloda yer alan kredi tahsis ücretine vergi dâhil edilmemiştir. ”Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı”, kredi tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Aylık/yıllık toplam maliyet oranlarına sigorta primi hariç tüm masraf ve vergiler dâhil edilmiştir. Örnek kredi için sigorta primi hesaplamalarında ortalama 35 yaş baz alınmıştır. Hayat sigortası primi 10.000 TL için; 12 ay vadede 296.46 TL, 18 ay vadede 357.12 TL,24 ay vadede 461.87 TL, 36 ay vadede 636.57 TL'dir. Banka, faiz oranlarında değişiklik yapma, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Krediye ilişkin ilgili belgeleri imzalamadan önce faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır.

İlginizi Çekebilir

Sıkça Sorulan Sorular

Maaş müşterisi kimdir? Kimler maaş müşterisi kredisinden faydalanabilir?

Maaş müşterisi, çalıştığı işyeri tarafından maaşı düzenli olarak belli bir bankaya yatan müşteridir. Maaş müşterisine özel kredi, DenizBank bünyesinde bulunan maaş müşterilerine özel tasarlanmış bir kredi çeşididir. Bu kredi ile maaş işlemlerini DenizBank üzerinden yapan müşteriler çeşitli avantajlardan yararlanabilir.

DenizBank maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisinin avantajları nelerdir?

Maaş müşterilerine sunulan bu kredi çeşiti, kişiselleştirilebilir özellikleri ile müşterilerin kendine ait ödeme planı oluşturmasına imkan sağlar. Sunulan faiz oranları, vade taksitleri ve kredi limiti düşünüldüğünde oldukça karlı fırsatlara sahip bu kredi çeşiti, kolay başvurulabilirliği ile de avantajlıdır.

DenizBank maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisi maliyet ve faiz oranları nasıldır?

Müşteri bazlı farklılıklara sahip olabilen maliyet ve faiz oranları, her müşteriye uygun  olarak düzenlenir.

Maaş müşterisi özel kredimi hangi ihtiyaçlar için kullanabilirim?

Maaş müşterisi ihtiyaç kredisi, doğumdan eğitime, evlilikten konuta, araçtan tatile her türlü ihtiyaç için kullanılabilecek bir kredi türüdür. Müşterilerin ihtiyacı doğrultusunda koşulsuz kullanım hakkı bulunur.

DenizBank maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisine nasıl başvurabilirim?

Maaş müşterilerine özel kredi için başvuru yapmak oldukça kolay. İnternet bankacılığı ve MobilDeniz uygulaması aracılığı ile yapılacak başvurularda evraksız kredi kullanım hakkına sahip olursunuz. DenizBank şubelerinden yapacağınız başvurularda ise nüfus cüzdanınız ile size en yakın şubeye gitmeniz yeterlidir.

Ödemelerimi maaş günüme denk gelecek şekilde düzenleyebilir miyim?

Evet, ödemelerinizi maaşınızın yatırıldığı gün hesabınızdan kesilecek şekilde düzenleyebilirsiniz.