Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Okul Ödemeleri

DenizBank’ın ayrıcalıklarla dolu dünyasına girin, okul ödemelerinizi düşünmeyin!

En Yakın Şube

Genel Bilgiler

DenizBank'ın okul ödeme sistemi ile okul ödemelerinizi otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Vadesiz hesabınızı tanımlatarak, yeterli bakiyeniz olduğu takdirde okul ödemeleriniz DenizBank tarafından yapılır. Ödeme tarihlerini takip etmenize ve şubelere gitmenize gerek kalmadan oturduğunuz yerden ödemeleriniz gerçekleştirilir.

Özellikleri

  • Eğitim sektöründe faaliyet gösteren özel okullar ve bu okullarda eğitim gören öğrenci velileri, DenizBank okul ödemeleri sisteminden faydalanabilir.
  • Hesabınızda yeterli bakiye olduğu takdirde okul ve harç ödemelerinizi otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Okul ödemeleriniz için DenizBank şubelerine gitmenize gerek kalmaz. Tüm ödemeleriniz, verdiğiniz talimat doğrultusunda belirlenen hesaba aktarılır.
  • Okul ödeme sistemine geçerek her ay taksit ödeme tarihini takip etmek zorunda kalmazsınız. Otomatik ödeme talimatı, okul ödemelerinizi günü geçmeden ödemenizi sağlar.
  • DenizBank İnternet Bankacılığı üzerinden tüm okul ödemelerinizi istediğiniz zaman takip edebilirsiniz.
  • Okul ödemeleri için belirttiğiniz hesapta yeterli bakiyeniz olması gerekir. Bununla birlikte, DenizBank Kurtaran Hesap’ı vadesiz hesabınıza tanımlatarak bakiyeniz olmasa da ödeme yapabilirsiniz.
  • DenizBank’a okul ödeme talimatı verebilmek için yalnızca okul bilgileri, ödeme tarihleri ve ödeme tutarını bankaya bildirmeniz yeterlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Okul ödemeleri için şubeye gitmeme gerek var mı?

Hayır. DenizBank okul ödemeleri, verdiğiniz talimat doğrultusunda otomatik olarak gerçekleşir. Şubenize talimat vererek bankaya gitmenize gerek kalmadan okul ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Okul ödemelerimi otomatik olarak gerçekleştirmek için nasıl talimat verebilirim?

DenizBank okul harcı ödeme sistemine geçmeniz için ödeme yapılacak okula ait bilgileri, ödeme yapılacak tarihleri ve ödeme tutarını DenizBank’a bildirmeniz yeterli. Belirttiğiniz tarihlerde okul ödemeleriniz otomatik olarak gerçekleştirilir.

Hesabımda yeterli bakiye olmasa bile okul ödemelerimi gerçekleştirebilir miyim?

Evet. DenizBank Kurtaran Hesap, hesabınızda bakiye olmasa bile belirttiğiniz tarihte okul ödemenizi otomatik olarak yapar. Bunun için vadesiz hesabınıza Kurtaran Hesap’ı tanımlatmanız gerekir. Bu sayede okul ödemelerinizi zamanı geçmeden, kolaylıkla yapabilirsiniz.

Okul ödeme sistemi ile ilgili nasıl bilgi alabilirim?

Okul ve harç ödemeleri ile ilgili detaylı bilgi için size en yakın DenizBank şubesine gidebilir ya da 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığı ile görüşebilirsiniz.