Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Site Aidat Ödemeleri

DenizBank aidat ödeme sistemi ile site ve apartman ödemelerinizi kolayca yapın!

En Yakın Şube

Genel Bilgiler

Vadeli ya da vadesiz hesabınıza düzenli ödeme talimatı vererek DenizBank'ın site aidat ödeme sistemine geçebilirsiniz. Hesabınızda bakiye bulunması halinde bankaya gitmenize gerek kalmadan hızlı ve kolay bir şekilde aidat ödemelerinizi gerçekleştirebilir, DenizBank'ın ayrıcalıklarla dolu hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Özellikleri

  • Hesabınızda yeterli bakiye olduğu takdirde site ve apartman aidat ödemelerinizi otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Aidat ödemeleriniz için DenizBank şubelerine gitmenize gerek kalmaz. Tüm ödemeleriniz, verdiğiniz talimat doğrultusunda belirlenen hesaba aktarılır.
  • Site aidat ödeme sistemine geçerek her ay aidat ödeme tarihini takip etmek zorunda kalmazsınız. Otomatik ödeme talimatı, site ya da apartman aidatlarını günü geçmeden ödemenizi sağlar.
  • DenizBank İnternet Bankacılığı üzerinden tüm aidat ödemelerinizi istediğiniz zaman takip edebilirsiniz.
  • Site aidat ödemeleri için belirttiğiniz hesapta yeterli bakiyeniz olması gerekir. Bununla birlikte, DenizBank Kurtaran Hesap’ı vadesiz hesabınıza tanımlatarak bakiyeniz olmasa da ödeme yapabilirsiniz.
  • DenizBank’a site aidat ödeme talimatı verebilmek için yalnızca site bilgileri, ödeme tarihleri ve ödeme tutarını bankaya bildirmeniz yeterlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Aidat ödemesi için şubeye gitmeme gerek var mı?

Hayır. DenizBank site apartman ödemeleri otomatik olarak gerçekleşir. Şubenize talimat vererek bankaya gitmenize gerek kalmadan aidat ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Site aidatlarımı otomatik ödemek için nasıl talimat verebilirim?

DenizBank site aidat ödeme sistemine geçmeniz için ödeme yapılacak siteye ait bilgileri, ödeme yapılacak tarihleri ve ödeme tutarını DenizBank’a bildirmeniz yeterli. Belirttiğiniz tarihlerde aidat ödemeleriniz otomatik olarak gerçekleştirilir.

Hesabımda yeterli bakiye olmasa bile aidat ödememi gerçekleştirebilir miyim?

Evet. DenizBank Kurtaran Hesap, hesabınızda bakiye olmasa bile belirttiğiniz tarihte aidat ödemenizi otomatik olarak yapar. Bunun için vadesiz hesabınıza Kurtaran Hesap’ı tanımlatmanız gerekir. Bu sayede site ya da apartman aidat ödemenizi zamanı geçmeden yapabilirsiniz.

Site aidat ödeme sistemi ile ilgili nasıl bilgi alabilirim?

Site aidat ödemeleri ile ilgili detaylı bilgi için size en yakın DenizBank şubesine gidebilir ya da 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığı ile görüşebilirsiniz.