Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Eşya Sigortası

İster Ev Sahibi olun ister kiracı Eşyalarınızı Denizbank’la güvence altına alın keyfinize bakın.

Genel Bilgiler

DenizBank Eşya Sigortası ile; eşyalarınızı Yangın, Hırsızlık, Dahili su, Sel su baskını, Fırtına, Duman, Cam Kırılması, Elektrik Hasarları, Terör, Misafir Eşyaları, Kişisel 3. Şahıs Sorumluluk gibi birçok riske karşı toplu olarak tek bir poliçede satın alabilirsiniz. 40, 60 ve 75 bin TL'lik 3 alternatifli eşya bedelinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Seçtiğiniz eşya bedeli ile ilk ateş esasına göre maddi zararları teminat altına alırsınız. Ek bir primle Deprem teminatını da poliçenize ekleyebilirsiniz.

Özellikleri

  • Kiracı Boya Badana vb. masrafları poliçe teminatları kapsamında sigorta bedelinin %5 ‘ine kadar teminat altındadır.
  • Ev cihazları teminatı ile TV, Müzik Seti, Kişisel Bilgisayarlar, Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, kombi ve benzeri eşyalarda elektrik dalgalanmaları ve voltaj değişiklikleri sonucu oluşacak hasarlar teminat altındadır.
  • Misafir Eşyaları yangın ve ek teminatlardan meydana gelecek hasarlarda güvence altındadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Eşya Sigortası nasıl yapılır?

Size en yakın DenizBank Şubesi'ne gitmeniz yeterli. Poliçeniz başvurduğunuz Şubede anında düzenlenerek size teslim edilir.

Ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Ödeme aracı olarak kredi kartını veya hesaptan otomatik ödeme talimatını seçebilirsiniz.

Prim ödemelerinizi %25'i peşin kalanı 5 taksit olarak yapabilirsiniz. Denizbank Bonus kredi kartınız ile 8 eşit taksite kadar taksitlendirme imkanından faydalanabilirsiniz.

Acenteliklerimiz

Axa Sigorta A.Ş.

Hasar anında ne yapmalıyım?

  • 7 gün 24 saat boyunca poliçeniz ile ilgili hasar ihbarınızı;
  • Axa Sigorta A.Ş; Acil Yardım ve hasar destek hattı 0850-250 99 99

Eşya Sigortası avantajları nelerdir?

Eşya Sigortası eşyalarınızın kaybolması, çalınması, zarar görmesi durumunda eşyaların onarılması veya yeniden satılması için gerekli mali kaynaklardır. Eşya sigortası, yangın, hırsızlık, su basmaları ve diğer beklenmedik olaylara karşı koruma sağlar. Bu tür olaylar, eşyalarınızı kaybetme veya hasar görme riskini azaltır. Bazı Eşya Sigortası poliçeleri, eşyalarınızı taşıma veya seyahat sırasında oluşabilecek hasar veya kayıplara karşı koruma sağlar. Eşyalarınızı sigortalatmak size iç huzur ve güven verecektir. Olası kayıp yaşadığınız anlarda stresinizi azaltacak, psikolojinize de yardımcı olacaktır.

Neden Eşya Sigortası yaptırmalıyız?

Eşya Sigortası yaptırmak önemlidir çünkü kişisel veya iş yeri eşyalarınızı çeşitli risklere karşı koruma sağlar ve bir dizi fayda sunar. Eşya Sigortası eşyalarınızın başına gelecek beklenmedik olaylara karşı eşyalarınızı korur. Bu tür olaylar, eşyalarınızın kaybı veya hasar görmesi riskini azaltır. Eşyalarınızın kaybolması, çalınması veya zarar görmesi durumunda maddi koruma sağlar. Sigorta şirketi, eşyalarınızın onarılması veya yeniden satın alınması için gerekli mali kaynakları temin eder. Eşya Sigortası poliçeleri genellikle kişiselleştirilebilir. Özellikle korumak istediğiniz bir eşya varsa onun için ayrı bir kapsam belirleyebilirsiniz. Poliçe sahibi, hangi riskleri kapsamasını istediğini ve sigorta bedelini belirleyebilir. Bazı Eşya Sigortası poliçeleri, eşyalarınızı taşıma veya seyahat sırasında oluşabilecek hasar veya kayıplara karşı koruma sağlar.

Eşya Sigortası için gerekli belgeler nelerdir?

Size en yakın DenizBank Şubesi'ne Eşya Sigortası için gittiğinizde sizden bazı gerekli belgeler istenir. Bu belgeler kimlik, ikametgah, gelir beyanı gibi belgeler olabilir. Ek olarak istenen belgeler için en doğru bilgiyi şubelerimizden edinebilirsiniz.