Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Koruyucu Meleğim Hayat Sigortası

Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası ile çocuğunuzun eğitimi güvence altında

Hemen Başvur

Genel Bilgiler

Siz çocuğunuzun geleceği için hayatının her döneminde ona destek olurken biz hem bugün hem de eğitim süresi boyunca hayatın beklenmedik sürprizlerinde sizin ve çocuğunuzun yanındayız.

Çocuğunuz için en büyük arzunuzun ona kendi ayakları üzerinde durabildiği güvenli bir gelecek bırakmak olduğunu biliyoruz. Eğitimine, hayatın beklenmedik sürprizleriyle karşılaştığında da devam edebilmesi ve kariyer koçluğu gibi hizmetlerimiz sayesinde geleceğiyle ilgili doğru kararlar verebilmesi için Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası ile yanınızdayız.

Sigorta süresini kendiniz belirleyebilirsiniz! Eğitim dönemine ve yıllık okul masrafına en uygun teminat tutarını belirleyerek çocuğunuzun eğitimini 4’er yıllık paketler halinde bugünden korumaya alabilirsiniz.

Peşin ödemede %39’a varan indirim avantajı! Poliçenizin paket prim ödemesini ilk yıl peşin veya 12 taksit fırsatıyla yapabilirsiniz. Seçtiğiniz sigorta paketinin primini poliçenizin lk yılında peşin ödemeniz durumunda 39%’a varan indirim avantajından faydalanabilirsiniz.

Üstelik siz çocuğunuzun eğitimini güvence altına alırken biz de sizin adınıza Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı’ndaki çocukların 1 yıllık eğitimine destek oluyoruz!

Özellikleri

Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası Neleri Kapsar?

Vefatınız durumunda çocuğunuzun eğitim masrafları poliçe süresi boyunca güvence altında.

Kaza veya Hastalık Sonucu Tam ve Kalıcı Sakatlık:

Kaza veya hastalık sonucu sakat kalmanız durumunda çocuğunuzun eğitim masrafları poliçe süresi boyunca güvence altında.

Eğitim Desteğim Asistanslık Paketi:

Çocuğunuzun bebeklik döneminden gençlik yıllarına kadar hayatın her aşamasında onu doğru yönlendirebilmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz destek hizmetlerimiz;

  • Kariyer Koçluğu
  • Psikolojik Danışma
  • İzotomi
  • Çocuk Sağlığı Danışma
  • Tıbbi Bilgi ve Danışma

Sıkça Sorulanlar

Kimler faydalanabilir?

18-62 yaşlarındaki kişiler sigortadan faydalanabilir.

Sigorta süresi ne kadar?

Eğitim dönemi ve yıllık okul masraflarına göre en uygun teminat tutarını belirleyerek çocuğunuzun eğitimini 4’er yıllık paketler halinde güvence altına alabilir veya 16 yıla kadar poliçe süresini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Prim ödemeleri

Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası’na en yakın DenizBank şubesinden veya MetLife acentelerinden sahip olabilir, poliçenizin prim ödemesini ilk yıl peşin veya yıllık olarak, kredi kartınıza 12 taksit fırsatıyla yapabilirsiniz. Seçtiğiniz sigorta paketinin primini poliçenizin ilk yılında peşin ödemeniz durumunda 39%’a varan indirim avantajından faydalanabilirsiniz.

Vergi Avantajı: Ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan düşürerek vergi avantajından faydalanabilirsiniz. Vergi avantajından faydalanmayı unutmayın!

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimize hafta içi her gün 08.00-24.00 saatlerinde ulaşabilirsiniz. Temsilcilerimize hafta sonu ise 09:00-18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

https://www.metlife.com.tr/destek-merkezi/sikayet-yonetim-sistemi/