Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Mobil İşlemlerim Güvende Sigortası

Mobil İşlemlerim Güvende ile tam koruma!

Hemen Başvur

Telefonunuzdan QR Kodu okutarak sigorta başvurusu yapabilirsiniz!

Genel Bilgiler

Her geçen gün alışverişlerimizi yaparken daha fazla temassız kart ve mobil ödeme seçeneklerini kullanıyoruz. Bu durum bize hızlı ve kolay ödeme imkânı sağlarken, bir yandan da bazı riskleri beraberinde getiriyor.

Mobil işlemlerim Güvende sigortası ile tüm bankalara ait kullanmakta olduğunuz temassız özelliğe sahip veya mobil yakın iletişime uyumlu (NFC) banka ya da kredi kartınızdan bilginiz dışında bir işlem yapılırsa AXA Sigorta güvencesi ile teminat altında olursunuz.

Ayrıca; tüm bankalara ya da finansal kurumlara ait kredi kartı, banka kartı, ATM, e-ticaret, internet ya da mobil bankacılık şifrelerinizin teknolojik yöntemler veya fiziksel tehdit uygulanarak çalınması durumunda zararınızı 20.000 TL’ye kadar karşılıyoruz.

Özellikleri

Mobil İşlemlerim Güvende Sigortasının Sağladıkları;

Temassız Kart Teminatı:

Eğer kullanmakta olduğunuz temassız kartlarınız bilginiz dışında temassız işlemler varsa, kartınızı tanzim eden kuruluşa kartın yetkisiz kişiler tarafından kullanılması sebebiyle doğrudan yapmanız gereken tüm ödemeler (faiz de dâhil olmak üzere), temassız kart başına her poliçe döneminde en fazla 2.000 TL'ye kadar teminat altındadır.

Mobil Cihaza Tanımlı Yakın Alan İletişimi Uyumlu (NFC)  Kart Teminatı:

Eğer yakın alan iletişimi uyumlu mobil cihazlara tanımlı banka kartları kullanıyorsanız mobil cihazınızın kayıp veya çalınması sonrasında kartınızı tanzim eden kuruluşa kartın yetkisiz kişiler tarafından kullanılması sebebiyle doğrudan yapmanız gereken tüm ödemeler (faiz de dâhil olmak üzere) en çok 3.000 TL'ye kadar teminat altındadır.

Kişisel Şifre (PIN) Teminatı:

Finansal değer taşıyan şifreleriniz (internet şubesi, diğer finansal kurumlara ait internet hesapları, e-ticaret, kredi veya banka kartlarınız ve mobil bankacılık hesaplarına ulaşmak için kullanıyor olduğunuz tüm şifreler) teknolojik yöntemler sonucunda kurgulanan sosyal mühendislik yoluyla ya da fiziksel tehdit (kapkaç veya şifrelerin gasp yoluyla ele geçirilmesi) uygulanarak çalınması sonrası, bankanız veya finansal kurumunuzun sizi sorumlu tuttuğu, çalınan şifrelerinizin kullanılması sonrası oluşabilecek ekonomik kaybınız olay başına 20.000 TL'ye kadar teminat altındadır.

Kaspersky Total Security:

Aynı aile içerisinde 5 kişiye kadar PC, Mac, Telefon ( iOS, android) olmak üzere kişilerin hayatlarının vazgeçilmez parçası olan cihazlarının içindeki bilgilerini gelebilecek kötü niyetli saldırılara ve casus yazılımlara karşı maksimum güçlendirilmiş güvenlik koruması sağlayan güvenli tarayıcı yazılımıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu Sigortaya Nasıl Sahip Olabilirim?

MobilDeniz'den veya size en yakın DenizBank Şubesi'ne giderek başvurabilirsiniz.