Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Kadın Girişimciler ‘Deniz’de Sağlığım Tamam’ Diyor !

DenizBank Sağlığım Tamam Kadın Girişimci Sigortanızı yaptırın, SGK ile anlaşmalı sağlık kuruluşlarında fark ücreti ödemeyin.

Genel Bilgiler

DenizBank Sağlığım Tamam Kadın Girişimci Sigortası, yalnızca şahıs şirketi sahibi kadın girişimci müşterilerimiz için geçerlidir. Kampanyadan 18-55 yaş arası kadın müşterilerimiz yararlanabilir.

Bu sigorta ile AXA Sigorta A.Ş. tarafından belirlenmiş kurumlarda geçerli olmak şartıyla, Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından alacağınız sağlık hizmetleri teminat altına alınır.

Özellikleri

  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırarak SGK ile ulaşabildiğiniz genel sağlık hizmetlerinden daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası avantajları sayesinde SGK anlaşması bulunan özel hastanelerde ve sağlık kurumlarında fark ücreti ödemeden sağlık hizmeti alabilirsiniz.
  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası faydaları arasında Asistans hizmetler de yer alır. DenizBank Sağlığım Tamam Kadın Girişimci Sigortası yaptırarak Mamografi, Psikolojik Danışmanlık, Diyetisyen hizmetlerinden yılda bir kez ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.
  • Ayrıca TSS’li olmanız halinde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası vergi indirimi sayesinde; ödediğiniz primleri, aylık gelirinizin %15'ini ve brüt asgari ücretin yıllık tutarını aşmamak koşuluyla gelir vergisi matrahınızdan düşebilirsiniz.

Pakete Dahil Ürünler:

1- Yatarak Tedavi Teminatı

Cerrahi ve dahili yatışlar, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, küçük müdahale koroner anjiyografi giderlerinden oluşur. Standart tek kişilik özel oda, yemek ve bir adet refakatçi giderleri bu teminattan karşılanır.

Poliçenizin başladığı tarihten sonra ortaya çıkan rahatsızlıklarınızın tedavisi için ihtiyaç duyacağınız cerrahi işlemleriniz ve küçük müdahaleler ile acil müdahale gerektiren sağlık giderleriniz bu teminat kapsamında karşılanır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teminatları kapsamında SGK anlaşmalı özel hastanelerde tek kişilik odada kalabilirsiniz. Böylece konforlu bir tedavi süreci geçirebilirsiniz. Evde bakım hizmetleri, yardımcı tıbbı malzeme, suni uzuv giderleri, ambulans hizmetleri poliçede belirtilen teminat limitleri dahilinde poliçe kapsamındadır.

2- Ambulans Hizmetleri Teminatı

Sigortalının hayatını tehdit eden acil durumda yerinde müdahaleyi ve/veya uygun donanıma sahip en yakın sağlık kuruluşuna naklini, sigortalının tedavisinin gerçekleştiği hastanede uygun ekipmanın olmaması durumunda mevcut bedensel zarar veya hastalığa daha uygun ekipmanlı bir hastaneye, gereken gözetim altında kara ambulansı ile naklini içeren bir teminattır.

3- Mamografi / Meme Ultrasonu (USG)

Hizmet ağı içerisinde yer alan kuruluşlarda geçerli olmak üzere ‘Kadın Sağlığı Paketi’ teminatı bulunan kadın sigortalılarına paket içerisinde yer alan ‘Mamografi veya Meme Ultrasonu (USG)’ hizmetinin sağlanmasını ve ilgili hizmet sonrası rapor verilmesi işlemini yılda 1 kez ücretsiz olarak sağlamaktadır.

4- Estetik Danışmanlık (İstanbul) ve Diyetisyen

Hizmet ağı içerisinde yer alan kuruluşlarda geçerli olmak üzere ‘Kadın Sağlığı Paketi’ teminatı bulunan kadın sigortalılarına paket içerisinde yer alan Estetik muayene( Istanbul) , Estetik Saç muayenesi (Istanbul) , Estetik cilt muayanesi (Istanbul) ve Diyetisyen (Tüm Türkiye) hizmetlerini yılda bir kez yüz yüze AXA Partners’ ın yönlendireceği kurumlarda veya talep edilmesi durumunda on-line görüşme ile tüm hizmetler tüm Türkiye’ de olacak şekilde, ücretsiz olarak sağlamaktadır.

Sıkça Sorulanlar

DenizBank Sağlığım Tamam Kadın Girişimci Sigortası Anlaşmalı Sağlık Kurumları’na nasıl ulaşabilirim?

Poliçenize özgü anlaşmalı kurumlarımıza AXAFit uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

DenizBank Sağlığım Tamam Kadın Girişimci Sigortası’na Nasıl Başvurabilirim?

Başvuru talebiniz ile detaylı bilgi için şubelerimize bekliyoruz. Size en yakın şube için tıklayınız.

DenizBank Sağlığım Tamam Kadın Girişimci Sigortası Özel Şart ve Formları