Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Ferdi Kaza Plus Sigortası

Ferdi Kaza Plus Sigortası olası kazalara karşı sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alıyor!

Genel Bilgiler

MetLife Emeklilik’in DenizBank müşterilerine özel olarak sunduğu Ferdi Kaza Plus Sigortası, kaza sonucu vefat ya da sakatlık durumlarında kendinizi ve sevdiklerinizi finansal güvence altına almanızı sağlar. Sigortalı olduğunuz süre boyunca Diş Sağlığı Paketi’nden de faydalanabileceğiniz Ferdi Kaza Plus Sigortası’na hemen başvurun, beklenmedik durumlara hazırlıklı olun!

Özellikleri

 • Ferdi Kaza Plus Sigortası sayesinde kaza sonucu vefat ya da tam ve kalıcı maluliyet risklerine karşı korunmuş olursunuz.
 • Sigortalılar; Diş Sağlığı Paketi kapsamında sigorta süresi boyunca diş hekimi muayenesi, diş röntgen filmi ve diş sağlığı temizliği başta olmak üzere birçok hizmetten faydalanabilir.
 • Sigortalılar, ödedikleri sigorta primlerini vergi matrahından indirebilir.
 • Sigorta süresi 1 yıldır.
 • Sigorta primleri peşin ya da en fazla 12 taksitli olacak şekilde ödenebilir.

Sıkça Sorulanlar

Ferdi Kaza Plus Sigortası nedir?

Ferdi Kaza Plus Sigortası; kaza sonucu görülen vefat ya da tam ve daimi sakatlıklarda belirlenen teminatlar kapsamında sigortalıları finansal güvence altına alan sigorta ürünüdür.

Ferdi Kaza Plus Sigortası’ndan kimler faydalanabilir?

Ferdi Plus Kaza Sigortası’ndan 18- 64 yaş arasındaki bireyler faydalanabilir.

Ferdi Kaza Plus Sigortası neleri kapsar?

 • Kaza Sonucu Vefat
  Sigorta süresi içinde gerçekleşen kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren en geç bir sene içinde vefatı ifade eder. Kaza sonucu vefatınız durumunda seçmiş olduğunuz paket dahilindeki tazminat tutarı yakınlarınıza ödenir.
 • Kaza Sonucu Tam ve Daimi Sakatlık
  Sigorta süresi içinde gerçekleşen kaza sonucu derhal veya kaza tarihinden itibaren iki sene içinde kalıcı olarak sakat kalmanızı ifade eder. Kaza sonucu kalıcı sakat kalmanız durumunda, seçmiş olduğunuz teminat tutarı dahilindeki tazminat tutarı tarafınıza ödenir.
 • Diş Sağlığı Paketi
  MetLife Emeklilik, müşterilerine Ferdi Kaza Plus Sigortası kapsamında özel olarak sunulan Diş Sağlığı Paketi kaza sonucu oluşan ve/veya acil olarak müdahale edilmesi gereken diş rahatsızlıklarında, ağrıyı veya tıbbi tehlikeyi ortadan kaldırıp hastayı stabil hale getirinceye kadar gereken acil müdahale işlemlerini kapsar. Bu hizmetlerin dışında kalan her türlü diş tedavisi, ilgili olaya bağlı acil tedavinin devamında gerekecek tüm tedaviler ve kronik enfeksiyonlu dişler (önceden gelen rahatsızlık veya çürük nedeniyle) kapsam dışındadır.

  Ek olarak, yılda birer kez olmak üzere diş taşı temizliği, teşhis/planlama ve ağız hijyeni eğitimi hizmetleri acil durumlardan bağımsız olarak sağlanır.

Ferdi Kaza Plus Sigortası prim ödemelerimi nasıl yapabilirim?

TL cinsinden belirlenen sigorta teminatı ve sigorta primleri yıllık olarak ödenir. Prim tutarını ister DenizBank hesabınızdan isterseniz de kredi kartına peşin veya 12 taksit imkânıyla ödeyebilirsiniz.

Sigorta süresi ne kadardır?

Ferdi Kaza Plus Sigorta süresi 1 yıldır. Sigorta ve teminatlar hakkında detaylı bilgi almak için Müşteri Hizmetleri temsilcilerimize hafta içi her gün 08:00-24:00, hafta sonu ise 09:00-18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.