Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Kobi Kimlik Koruma Sigortası

Her şeyin düşünüldüğü bir koruma hizmeti. Çünkü kimliğiniz en değerli varlığınızdır!

Hemen Başvur

Telefonunuzdan QR Kodu okutarak sigorta başvurusu yapabilirsiniz!

Genel Bilgiler

Kimlik Hırsızlığı, yabancı birilerinin bilginiz dışında, kimlik bilgilerinizle, sizin yerinize geçerek senet imzalaması, şirket kurması, banka kredisi kullanması, internette işlem yapması ya da adli bir suça karışmasıyla başınıza gelebilecek her türlü olay ve durumdur.

Bundan böyle şirket sahibi olarak sizin veya çalışanlarınızın, kimlikleriniz ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz her türlü sorunda uzman danışmanlarla yanınızda olacağız. Olası bir kimlik hırsızlığı durumunda bu süreci en doğru, en hızlı şekilde yönetmenize yardım edecek ve sağladığımız sigorta teminatlarıyla kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacağız.

Kobi Kimlik Koruma sigortası ile kendinizi ve şirket ortağınız veya şirket çalışanlarınız dâhil toplam 5 kişiye kadar risklerinizi güvence altına alabilir, hayatınızı daha özgür kılabilirsiniz.

Özellikleri

Kobi Kimlik Koruma Sigortasının sağladıkları;

 • Kimlik Hırsızlığı/Sahtekârlığı Harcamaları Teminatı: Tarafınıza açılabilecek her türlü alacak, ceza veya hukuk davalarında savunma yapmak ya da isminizi temize çıkarmak amacı ile karşı dava açmanız gerektiğinde yapacağınız ve önceden tarafımızdan onaylanacak avukatlık, hukuki danışmanlık ücretleri hukuki harcamalar teminatı ile 40.000 TL'ye kadar karşılanacaktır.

  Mağduriyetin çözümlenmesi aşamasında, karşı dava ya da savunma amaçlı mahkeme takipleri sırasında ücretsiz izin kullanmak zorunda kalındığında ya da ticari işletmenizin faaliyetlerine geçici olarak ara vermiş olmanız nedeniyle maruz kalabileceğiniz kazanç kaybınız gelir kaybı teminatı en fazla 1.500 TL olmak üzere ardışık dört hafta ile karşılanacaktır.

  İkamet edilen şehrin dışında gerçekleşebilecek mağduriyetin çözümü aşamasında yapılmak zorunda kalınabilecek seyahatler sırasında, ulaşım (otobüs, tren, uçak bileti) harcamaları, konaklama ve beslenme masrafları seyahat teminatı kapsamında günlük en fazla 300 TL'lik tutar karşılanacaktır.

  İletişim Masrafları Teminatı, bize, emniyet güçlerine, kredi kuruluşlarına, bankalara, avukatınıza veya diğer adli kurum ve kuruluşlarla yaşadığınız mağduriyet içerikli yapmak zorunda kalabileceğiniz her türlü yurtiçi ve yurtdışı iletişim (telefon, faks, posta, kurye vb.) harcamalarınızı 500 TL'ye kadar karşılayacaktır.
 • Kayıp/Çalıntı Kimlik Teminatı: Kayıp veya Çalıntı durumunda geçerli olmak üzere yeni kimlik, ehliyet veya pasaport çıkarılması için başvuru sırasında talep edilebilecek başvuru ücretleri, her türlü harç ve kart ücretleri ya da kanunen ödemeniz gereken para cezaları olması durumunda kimlik yenileme teminatı yıllık 2000 TL'ye kadar karşılanacaktır.
 • Kişisel Şifre Çalıntı (PIN) Teminatı: Finansal değer taşıyan şifreleriniz teknolojik yöntemler sonucunda kurgulanan sosyal mühendislik yoluyla ya da fiziksel tehdit uygulanarak çalınması sonrası, bankanız veya finansal kurumunuzun sizi sorumlu tuttuğu, çalınan şifrelerinizin kullanılması sonrası oluşabilecek ekonomik kaybınız olay başına 5.000 TL'ye kadar teminat altındadır.
 • ATM Kapkaç Teminatı: ATM kartınız ile ATM'den para çekme işleminizi takiben 30 dk içerisinde aynı ATM'nin 50 metre yakınına kadarlık mesafede eğer Gasp-Kapkaç veya benzeri fiziki şiddete maruz kalmanız durumunda çektiğiniz paranız çalınırsa, 5.000 TL'ye kadar teminat altında olacaksınız.
 • Özel Sahtecilik Uzmanı: Kimliğiniz ile ilgili başınıza gelen bir olayda size özel aksiyon planları hazırlar ve çözümlenene kadar tüm süreçte yanınızda olur.
 • Kaspersky Total Security Yazılımı: Kaspersky Total Security yazılımını aynı şirket içerisinde 10 cihaza kadar PC, tablet ve cep telefonu olmak üzere hayatınızın vazgeçilmez parçası olan cihazlarınızın içindeki bilgiler virüs, kötü niyetli saldırılara ve casus yazılımlara karşı korumaya yardımcı olur.
 • Kimlik Destek Hattı: Kimliğiniz ile ilgili her konuda size destek verir.
 • Gazete Zayii İlanı

Sıkça Sorulan Sorular

Bu Sigortaya Nasıl Sahip Olabilirim?

MobilDeniz'den veya size en yakın DenizBank Şubesi'ne giderek başvurabilirsiniz.