Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Dış Ticarete İlk Adım DenizBank'la Atılır!

DenizBank Dış Ticaret Kredileri ile iş ortaklarınıza teminat güvencesi sunarak yolunuza sağlam adımlarla devam edin!

Genel Bilgiler

Döviz Kredisi

İhracat ve döviz kazandırıcı faaliyette bulunan KOBİ'lere döviz olarak açılan ve döviz üzerinden izlenen, spot veya rotatif olarak kullanılabilen kredi ürünüdür. İhracat öncesi nakit ihtiyaçlar için finans kaynağı sağlar.

  • Mal alış ve satışlarını döviz cinsi üzerinden gerçekleştiren KOBİ'ler için kur riski azalır.
  • Kur endeksinin Türk Lirası faizlerinin altında seyretmesi durumunda fiyat avantajı sağlar.

EximBank Kredisi

İhracat yapma taahhüdü veren KOBİ'lere özel olan bir kredi türüdür. Eximbank'ın belirlediği Türk menşei malların kesin olarak ihracı gereklidir.

  • İhracatın geliştirilmesi amacıyla Türkiye İhracat Bankası A.Ş. (Eximbank) tarafından bankalar aracılığıyla kullandırılır.
  • Bankalarca kullandırılan diğer ihracat kredileri karşısında fiyat avantajı sağlar.

İthalat Akreditif

Alıcı ve satıcı için güvenilir bir ödeme yöntemi olarak kullanılan ithalat akreditifi, uluslararası sahada ticaret yapanlar tarafından tercih edilir.

  • İthalat işlemlerinde, ithalatçı firmanın ödediği ya da vadesinde ödeyeceği bedele karşılık istediği nitelikte malın alınmasını ve ihracatçının belirlenen koşullarda mal bedelini tahsil etmesini DenizBank garantisi altında gösterebilirsiniz.
  • Alıcının bankası, ihracatçının ülkesindeki bir banka aracılığı ile belirlenen süre içinde malların gönderildiğini gösterir belgelerin ibrazı karşılığında satıcıya ödeme yapacağını taahhüt eder.

Kabul Aval / Kredileri

Bankamız müşterisi ithalatçı firmaların dış ticaret işlemlerinden doğan borçlarını ileri bir tarihte ödemelerine olanak sağlayarak, ihracatçı firma tarafından keşide edilen poliçelere aval verilir. DenizBank'ın ödeme garantisi altına alınan işlemlerle hem ihracatçılar hem de ithalatçılar için karşılıklı güven içerisinde işlem yapma olanağı sağlanır.

Harici Garantiler

DenizBank'ın yurt dışı ticari işlemlerde bulunan KOBİ'ler için düzenlediği, yurt dışındaki muhataba olan taahhütlerin yerine getirileceği hususunu garantileyen teminat mektubu türüdür. Taahhüdün süresi içinde ve iki taraf arasındaki sözleşmeye uygun olarak yerine getirilmemesi durumunda talep edilen bedel muhataba ödenir.

Ülke Kredileri

Müşterilerimizin yatırım malı ithalatlarında, yaklaşık 40 farklı ülkede, ihracat sigorta kuruluşları aracılığıyla orta ve uzun vadeli kredi imkânı sağlanır.

Kredi Başvuru evrakları için tıklayınız.

Tüm ürünler hakkında detaylı bilgi almak ve güncel faiz oranlarını öğrenmek için en yakın DenizBank şubesine gelebilir veya 0 850 222 0 800 numaralı hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir