Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

Üst Kurul

Hakan Ateş - Genel Müdür - Yönetim Kurulu Üyesi

1959 doğumlu olan ATEŞ, TED Ankara Koleji’nde öğrenimini tamamladıktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1981 yılında İş Bankası'nda Teftiş Kurulu Müfettişi olarak başlayan ATEŞ, 1986 –1993 yılları arasında Interbank'ın çeşitli birimlerinde görev aldıktan sonra Elmadağ, Şişli, Bakırköy, İzmir ve Merkez Şubeleri'nde Şube Müdürlüğü yapmıştır. Interbank'ın Nakit Yönetimi Sistemini kurmuş ve 1993 yılında Merkezi Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanmıştır. 1994-1996 yılları arasında Bank Ekspress'te Mali İşler ve Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmış ve Bank of America'nın danışmanlığında Bank Express’in yeniden yapılandırılması projesini yürütmüştür. Rusya'da GarantiBank Moscow'u kurmuş, 1996 Haziran ayından itibaren bir yıl boyunca burada Genel Müdür olarak görev yapmıştır. 1997 Haziran ayında DenizBank'ta Kurucu Genel Müdür olarak başladığı görevine halen devam etmektedir.

DenizBank hisseleri Ekim 2004'te halka arz edilmiş, arz miktarının 5.5 katı kadar talep toplanmıştır. Ayrıca Sayın ATEŞ yönetiminde Mayıs 2006’da Zorlu Holding sahipliğindeki DenizBank hisselerinin 3.250 Milyar Dolar bedel ve Türkiye’de en yüksek tutar olan 4,7 çarpan değeriyle Dexia S.A.'ya satış süreci gerçekleştirilmiştir. ATEŞ, 6 yıl sonra Haziran 2012’de Dexia Grubu sahipliğindeki DenizBank hisselerinin %99.85’inin 1.33 çarpan değeri ve 3.6 Milyar Dolar bedel ile Sberbank’a, Temmuz 2019’da ise zorlu piyasa koşullarına rağmen 1 çarpana yakın bedel ile 15,48 Milyar TL’ye Emirates NBD’ye satış sürecini yönetmiştir. Mayıs 2011’de Deniz Emeklilik’in defter değerinin 10 katı bedelle 256 Milyon Euro’ya, 15 yıllık satış anlaşması ile devredilmesi ve 2013 yılında Citi Türkiye Bireysel Bankacılık Bölümü’nün yaklaşık 1.500 çalışanıyla devralınması da Sayın ATEŞ’in yönetiminde gerçekleşmiştir.

DenizBank iştirakleri olan Deniz Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş., Intertech A.Ş., DenizBank Moskova ve DenizBank AG'de Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini sürdüren Hakan ATEŞ, 2020 Eylül ayı itibarıyla Emirates NBD Mısır’da Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. 2015 yılında Bahçeşehir Üniversitesi tarafından Türkiye’ye Değer Katanlar Ödülü’ne layık görülen ATEŞ, iki çocuk babasıdır ve iyi derece İngilizce bilmektedir.

Bjorn Lenzmann- Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Üyesi

Dr. Lenzmann, TU Dortmund Üniversitesi Fizik Bölümünden mezun olmuş ve 2001 yılında doktora çalışmalarını tamamlamıştır. Gelişmiş ve gelişmekte olan piyasalarda risk yönetimi, danışmanlık ve veri analitiği alanlarında 20 yıllık bir uluslararası deneyime sahip olan Dr. Lenzmann, kariyerine 1996 yılında Dortmund Üniversitesi’nde Araştırma Görevlisi olarak başlamıştır. 2001 – 2005 yılları arasında Commerzbank’ta Operasyonel Risk Ölçüm Ekibini yönetmiş, daha sonra da Kıdemli Piyasa Riski Yöneticisi unvanını almıştır. 2006 – 2008 yılları arasında ise KPMG’de Kıdemli Direktör görevini yürütmüştür.

Dr. Lenzmann, 2008 yılında Operasyonel Risk Grup Müdürü olarak Emirates NBD’ye katılmıştır. Ağustos 2010’dan itibaren operasyonel risk, siber risk yönetimi, iş sürekliliği yönetimi, itibar riski ve dış hizmet alımı, suiistimal inceleme ve önleme, şirket birleşmeleri ve dijital bankacılık alanlarındaki sorumlulukları üstlenerek, Genel Müdür Yardımcısı ve Operasyonel Risk Grubu Başkanı olarak görev yapmıştır. Ayrıca Dr. Lenzmann, Mart 2021’den bu yana DenizBank A.Ş. Yönetimi Kurulu ile Denetim ve Risk Komitesi Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Operasyonel risk, kurumsal risk, piyasa riski ile kredi riski çerçeve ve metodolojileri konusunda kurum çapında dönüşümlere imza atan Dr. Lenzmann, Avrupa, Orta Doğu ve Asya’da çok uluslu ve çapraz fonksiyonlu ekiplerin yönetiminde geniş bir tecrübeye sahiptir. Kariyeri boyunca başarılı bir şekilde Perakende Bankacılık, Servet Yönetimi, Özel Bankacılık, Kurumsal Bankacılık, Sermaye Piyasaları ve Hazine, Dijital Bankacılık, Sigorta, Varlık Yönetimi, Finansal Aracılık ve Ödeme Hizmetlerine yönelik risk yönetimi çerçeveleri tesis etmiştir.

Derya Kumru - Proje Fin., Fin. Yapılandırma, Kredi Takip ve Risk İzleme Grubu Genel Müdür Yardımcısı - Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Üyesi

1964 doğumlu olan KUMRU, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde Lisans, İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Yüksek Lisans ve doktora eğitimini tamamlamıştır. 1987-1999 yılları arasında Esbank T.A.Ş'de çeşitli pozisyonlarda görev almış olup, 1998 yılında Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. KUMRU, 1999 yılında DenizBank Finansal Hizmetler Grubu ailesine katılmıştır. DenizBank A.Ş. Kurumsal Pazarlama Grubu'ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı, Deniz Leasing ve Deniz Faktoring Genel Müdürlüğü görevlerini yürüttükten sonra 2004 yılında DenizBank Moskova Genel Müdürü olarak görev yapmıştır. 2009-2011 yılları arasında DenizBank A.Ş. Kurumsal, Ticari Bankacılık, Kamu Proje Finans ve Yurt Dışı İştirakler Grubu'nda Genel Müdür Yardımcısı, 2011-2012 yılları arasında DenizBank A.Ş.'de Toptan Bankacılık Grubu'nda Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. Derya KUMRU, Aralık 2012'den itibaren DenizBank A.Ş.'de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir.

Jonathan Edward Morris - Yönetim Kurulu Üyesi

Jonathan Morris 1963 yılında doğmuş ve 1985 yılında Loughborough Üniversitesi Bankacılık & Finans Bölümü'nden onur derecesi ile mezun olmuştur. Lisansı sırasında çalışmaya başladığı HSBC'de, 14 yıl boyunca Perakende Bankacılık ve Kurumsal Bankacılık alanlarında, çoğunlukla Londra ve New York'ta görev yapmıştır. 2000 yılında Standard Chartered Bank'ta çalışmaya başlamış ve önce Birleşik Krallık'ta bankanın Kurumsal Bankacılık iş alanını yönetmiş, daha sonra ise 2001 yılında Kurumsal Bankacılık Avrupa Bölge Müdürü olmuştur. 2003 yılında Dubai'ye taşınarak BAE ve Umman'da Kurumsal Bankacılık Müdürü olarak benzer bir rol üstlenen, 2005'te ise Kurumsal Bankacılık Afrika Bölge Müdürü olan Morris, 2008'de Standard Chartered Genel Müdürü olarak tekrar Bahreyn'e gelmiştir. Daha sonra 2011'de Standard Chartered'ın faaliyet gösterdiği beşinci en büyük pazar olan BAE'ye Genel Müdür olarak dönen Morris, 2014 yılında Emirates NBD Bank'a Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı ve Toptan Bankacılık Grup Müdürü olarak katılmıştır.

Tanju Kaya - Yönetim Hizmetleri Grubu Genel Müdür Yardımcısı - Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Üyesi

1964 doğumlu olan KAYA, 1985 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1986 yılında Pamukbank'ta başlayan Tanju KAYA, sırası ile Türk Ekonomi Bankası, Marmara Bank ve Alternatif Bank'ta çalışmaya devam etmiştir. 1994-1997 yılları arasında Bank Ekspress'te Şube Müdürü olarak görev yapmıştır. 1997 yılında DenizBank A.Ş.'de Ankara Şube Müdürü olarak görevine başlayan Tanju KAYA, 2002-2003 yılları arasında İç Anadolu Bölge Müdürlüğü'nde Bölge Müdürlüğü görevine devam etmiş, 2003-2016 yılları arasında DenizBank A.Ş.'de Yönetim Hizmetleri Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini yürütmüştür. 2016-2020 yılları arasında DenizBankA.Ş.'de Yönetim Hizmetleri ve Yatırım Grubu Genel Müdür Yardımcısı ve DFHG Yatırım Şirketleri İcra Kurulu Başkanı olarak çalışan KAYA, Haziran 2020- Temmuz 2021 tarihleri arasında Yönetim Hizmetleri ve Yatırım Grubu’ndan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmış, Temmuz 2021 tarihinden itibaren Yönetim Hizmetleri Grubu’ndan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir.

Ali Murat Dizdar - Hukuk Baş Müşaviri - İcra Komitesi Üyesi

1960 doğumlu olan DİZDAR, 1982 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde Hukuk alanında Lisans, 1985 yılında Özel Hukuk Bölümü Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1982 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde Asistan olarak başlayan Ali Murat DİZDAR, 1990-1998 yılları arasında Altheimer & Gray Şirketi'nde Hukuk Müşaviri, 1998-2001 yılları arasında Birleşik Türk Körfez Bankası'nda Hukuk Bölümü Müdürü, 2001 yılında Osmanlı Bankası'nda Hukuksal Danışmanlık Birim Yöneticisi, 2002 yılında Taib Yatırımbank'ta Hukuk Müşavirliği ile Risk Yönetim Komitesi Başkanlığı görevlerini üstlenmiştir. 2002-2003 yılları arasında DenizBank A.Ş. Hukuk Bölümü'nde Hukuk Kurumsal Bölüm Müdürü, 2003-2010 yılları arasında Hukuk Bölümü'nde Hukuk Grup Müdürlüğü görevlerini üstlenmiş olup, 2010'dan itibaren DenizBank A.Ş.'de Hukuk Baş Müşaviri olarak görevini sürdürmektedir.

Ayşenur Hıçkıran - Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı – İcra Komitesi Üyesi

1969 doğumlu olan HIÇKIRAN, 1992 yılında Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1996 yılında Citibank'ta Satış Müdürü olarak başlamış olan Ayşenur HIÇKIRAN, 1996-2013 yılları arasında sırasıyla Bursa Bölge Müdürü, Ege Bölge Müdürü, Marmara Bölge Müdürü, Türkiye Satış Kanalları Grubu Başkanı, Tüketici Kredileri ve Satış Kanalları Grubu Başkanı Ödeme Sistemleri, Tüketici Kredileri ,Satış ve Alternatif Dağıtım Kanallarından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmış ve son olarak Bireysel Bankacılıktan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. Temmuz 2013'den itibaren DenizBank A.Ş.'de Ödeme Sistemleri ve Şube Dışı Kanalları Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Bora Böcügöz - Hazine, Finansal Kurumlar ve Yatırım Grubu Genel Müdür Yardımcısı - İcra Komitesi Üyesi

1967 doğumlu olan BÖCÜGÖZ, 1989 yılında Boğaziçi Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1989 yılında Garanti Bankası'nda Uzman Yardımcısı olarak başlayan Bora BÖCÜGÖZ, 1990-1994 yılları arasında Esbank'ta Sermaye Piyasaları Bölümü Müdür Yardımcısı, 1994 yılında Bank Espress Menkul Kıymetler Bölümü Müdür Yardımcısı, 1994-1997 yılları arasında Toprakbank'ta Menkul Kıymetler Bölümü Müdürü, 1997-2002 yılları arasında Kentbank'ta Hazine Koordinatörü, ve Fon, Kaynak Yönetimi ve Pazarlama Bölümü Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. 2002-2007 yılları arasında DenizBank A.Ş.'de Fon Yönetimi Grubu'nda Genel Müdür Yardımcısı,. 2007'den itibaren DenizBank A.Ş.'de Hazine, Finansal Kurumlar, Özel Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Mehmet Aydoğdu - Toptan Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı - İcra Komitesi Üyesi

1968 doğumlu olan Mehmet AYDOĞDU, lisans eğitimini 1993’te Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi'nde tamamlamıştır. Kariyerine 1995’te Ceylan Holding’de başlayan AYDOĞDU, takip eden yıllarda sırasıyla Bank Kapital, Demirbank A.Ş. ve Bayındırbank’ta farklı pozisyonlarda görevler üstlendikten sonra; 2002’de DenizBank’a katılmıştır. DenizBank bünyesinde, 2003-2005 yılları arasında Beşyüzevler Şube Müdürü, 2005’te Çağlayan Ticari Merkez Şube Müdürü, 2005-2009 arasında Maslak Ticari Merkez Şube Müdürü, 2009-2010 yılları arasında ise Ticari Bankacılık Satış Grup Müdürü olarak görev yapan AYDOĞDU; 2011 yılında Ticari Bankacılık ve Kamu Finansmanı Genel Müdür Yardımcılığı’na atanmış ve 2015 yılına kadar bu görevine devam etmiştir. 2015 yılında Kurumsal ve Ticari Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenen AYDOĞDU, Temmuz 2021’de Kurumsal ve Ticari Bankacılık, Kamu Finansmanı, KOBİ ve Tarım Bankacılığı faaliyetlerini kapsayan Toptan Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcılığı’na terfi etmiştir. AYDOĞDU, mevcut sorumlulukları ile birlikte İcra Komitesi Üyesi olarak da görevini sürdürmektedir.

Ruslan Abil - Mali İşler Grubu Genel Müdür Yardımcısı - İcra Komitesi Üyesi

1975 doğumlu olan ABIL, 1996 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Uluslararası İlişkiler alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1997 yılında Başaran Nas Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. 'de Denetçi olarak başlamış olan Ruslan ABIL, 2010-2012 yılları arasında Price Waterhouse Coopers USA'da Direktör, 2012-2013 yılları arasında Union Bank of California'da Teknik Projeler ve Grup Raporlaması Direktörü, 2013-2014 yılları arasında DenizBank A.Ş.'de Mali İşler Grup Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür. Şubat 2014'ten bu yana DenizBank A.Ş.'de Grup Raporlama ve Aktif Pasif Yönetimi Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan ABIL, Nisan 2017 itibariyle Mali İşler Grubu Genel Müdür Yardımcılığı ve İcra Komitesi Üyeliği'ne atanmıştır.

Ali Rıza Aydın - Bilgi Güvenliği ve Bilgi Teknolojileri Risk Yönetimi Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1972 doğumlu olan Ali Rıza AYDIN, 1994’te Hacettpe Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği’nden mezun olmuştur.Kariyerine aynı yıl T.C. Başbakanlık'ta başlayarak kurumun teknoloji dönüşüm çalışmalarında yer almıştır.2004’te Ziraat Bankası bankacılık sistemlerinin merkezileştirilmesi çalışmalarına katılmış;Bankacılık Merkezi Sistemler Müdürü olarak tüm finansal sistemlerin yönetimini gerçekleştirmiştir.2010’da Vakıflar Bankası Teknoloji Dönüşüm Projesi’nde Sistem Yönetim Başkanı olarak görev alan AYDIN,Bankanın mainframe tabanlı sistemlerinin konsolidasyonu ve teknoloji dönüşüm projesinde yer almıştır.2012’de DenizBank’a Intertech Altyapı ve Sistem Yönetim Genel Müdür Yardımcısı olarak katılan AYDIN, bankacılık sistemlerinin optimizasyonu, artan performans ihtiyaçlarının karşılanması ve bilgi teknoloji altyapısının güvenliği konularında görev almıştır.2018’de bilgi güvenliği ve bilgi riski yönetimi alanına tamamen yönelen AYDIN, sırasıyla Intertech Bilgi Güvenliği ve BT Risk Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığı ve DenizBank Bilgi Güvenliği ve Bilgi Teknolojileri Grup Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür. Bilgi güvenliği,güvenli bankacılık ve suistimalin önlenmesi, bilgi risk yönetimi, veri koruma ve iş sürekliliği yapılarının yönetimi konularında çalışan AYDIN; DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nda Bilgi Güvenliği Yöneticisi (CISO) ve Veri Koruma Yöneticisi (DPO) rollerini üstlenmiştir.2020’de Sabancı Üniversitesi Executive MBA Programı’nı tamamlayan AYDIN, Ağustos 2021'den itibaren Bilgi Güvenliği ve Bilgi Teknolojileri Risk Yönetimi Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Burak Koçak - Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1970 doğumlu olan KOÇAK, 1993 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Ekonometri alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1996 yılında Toprakbank'ta Ticari Bankacılık Departmanı'nda Uzman Yardımcısı olarak başlamış olan Burak KOÇAK, sırasıyla Bank Ekspress, Türk Ekonomi Bankası, Körfezbank ve Garanti Bankası'nda Şube Ticari ve Kurumsal Bankacılık Satış pozisyonlarında görev aldıktan sonra Akbank'ta Genel Müdürlük KOBİ Pazarlama ve Şube Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür. Burak KOÇAK, 2006-2009 yılları arasında DenizBank A.Ş.'de Şube Performans Yönetimi Grup Müdürü, 2009-2014 yılları arasında İstanbul Anadolu-2 Bölge Müdürlüğü yapmıştır. 2014-2016 yılları arasında DenizBank A.Ş.'de KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini yürütmüştür. Şubat 2016'dan itibaren DenizBank A.Ş.'de Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Cem Demirağ - İç Kontrol Merkezi ve Uyum Başkanı

1968 doğumlu olan DEMİRAĞ, Ortadoğu Teknik Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1991 yılında Garanti Bankası'nda Yönetmen olarak başlayan Cem DEMİRAĞ, 1995-2002 yılları arasında EGS Bank'ta Şube Müdürü, 2002-2003 yılları arasında DenizBank A.Ş.'de Şube Müdürü, 2003 yılında Halkbankası'nda Ticari KOBİ Bankacılığı'ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, 2004-2005 yılları arasında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nda Kurum Baş Danışmanı, Vakıflar Bankası ve Türkiye Sınai Kalkınma Bankası'nda Yönetim Kurulu Üyesi, 2009-2010 yılları arasında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nda Başkanlık Danışmanı, 2010-2012 yılları arasında DenizBank A.Ş. İç Kontrol Merkezi ve Uyum Başkanlığı'nda İç Kontrol Merkezi ve Uyum Başkanlığı görevlerini üstlenmiştir. Ağustos 2012 yılından itibaren görevini DenizBank A.Ş.'de Yönetim Kurulu Üyesi olarak sürdürmüş olup Kasım 2012 yılında - İç Kontrol Merkezi ve Uyum Başkanlığı'na atanmıştır. 2013'den itibaren DenizBank A.Ş.'de İç Kontrol Merkezi ve Uyum Başkanlığı Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini yürütmektedir.

Cemil Cem Önenç - Özel Bankacılık ve Yatırım Satış Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1971 doğumlu olan ÖNENÇ, 1995 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği alanında Lisans, 1997 yılında New York Pace University, Lubin School of Business'ta finans alanında MBA ve 2001 yılında Marmara Üniversitesi'nde Bankacılık alanında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. 2011 yılında Marmara Üniversitesi'nde Bankacılık alanında Doktora yapmıştır.

Kariyerine 1997 yılında DenizBank A.Ş. Hazine Bölümü'nde Uzman Dealer olarak başlayan Cem ÖNENÇ, sırasıyla İç Anadolu Bölge Müdürlüğü Hazine Satış, DenizBank AG Vienna Özel Bankacılık Bölüm Müdürlüğü, DenizBank A.Ş. Özel Bankacılık Şube Müdürlüğü, Özel Bankacılık Grup Müdürlüğü ve Şubat 2014 itibariyle; Özel Bankacılık ve Yatırım Grubu GMY olarak atanmıştır. Haziran 2016 tarihinde bu görevine ek olarak Deniz Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Murahhas Üyeliği'ni de üstlenmiştir.

Edip Kürşad Başer - Bireysel, KOBİ, Tarım Bankacılığı Kredi Tahsis ve IFRS Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1967 doğumlu olan BAŞER, 1988 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nde Elektrik Elektronik alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1989 yılında Bilkent Üniversitesi'nde Araştırma alanında başlamış olan Edip Kürşad BAŞER, 1990-1997 yılları arasında InterBank'ta, 1997-1999 yılları arasında Nergis Holding Özel Projeler Müdürü, 2000-2001 yılları arasında Doğuş Hizmet Yön. A.Ş.'de Genel Müdür Yardımcısı, 2001-2003 yılları arasında Yassı Metal Sanayi A.Ş.'de Genel Müdür Yardımcısı, 2004 yılında DenizBank A.Ş.'de Nakit Yönetimi Bölüm Müdürü, 2004-2007 yılları arasında Nakit Yönetimi Grup Müdürü, 2007-2008 yılları arasında Kurumsal Bankacılık Grup Müdürü, 2008-2009 yılları arasında Kurumsal Bankacılık-Satış Grup Müdürü, 2009-2012 yılları arasında Kredi Politikaları ve Risk İzleme Grup Müdürü, 2012-2014 yılları arasında Kredi Metodolojisi Grup Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. Kasım 2014'den itibaren DenizBank A.Ş.'de Kurumsal Kredi Politikaları Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Engin Eskiduman - KOBİ Bankacılığı ve Kamu Finansmanı Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1973 yılında doğan Engin Eskiduman, 1996'da Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nde lisans eğitimini tamamlamıştır. Bankacılık kariyerine 1998'de Şekerbank'ta başlayan Eskiduman, sırasıyla Etibank ve Türkiye Ekonomi Bankası Teftiş Kurulu Başkanlığı'nda görev aldıktan sonra, DenizBank ailesine 2002'de Teftiş Kurulu Başkanlığı'nda müfettiş olarak katılmıştır. Eskiduman, sırasıyla İşletme Bankacılığı Çukurova ve İç Anadolu Bölge Satış Müdürlüğü, Teftiş Kurulu Başkanlığı Grup Müdürlüğü, Bireysel Bankacılık Performans Yönetimi ve İş Geliştirme Grup Müdürlüğü ve son olarak Çukurova Bölge Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. Ekim 2021'den itibaren ise KOBİ Bankacılığı ve Kamu Finansmanı Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Fatih Arabacıoğlu - Deniz Portföy Genel Müdürü

1966 doğumlu olan ARABACIOĞLU, 1988 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme alanında Lisans ve 1994 yılında Edinburgh Heridt-Watt Üniversitesi'de Bankacılık ve Finans alanında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1988 yılında Deloitte Şirketi'nde Denetçi olarak başlayan ARABACIOĞLU, 1991-1994 yılları arasında VakıfBank'ta Yatırım Uzmanı, 1994-1996 yılları arasında Bayındır Menkul Kıymetler A.Ş.'de Portföy Yönetimi Müdürü, 1996-1998 yılları arasında Kent Yatırım ve Menkul Kıymetler A.Ş.'de Grup Başkanı, 1998-1999 yılları arasında İktisat Yatırım A.Ş.'de Genel Müdür Yardımcısı, 1999-2001 yılları arasında DenizYatırım'da Varlık Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı, 2001-2003 yılları arasında DenizBank A.Ş. Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Genel Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. Haziran 2003'den itibaren DenizBank İştirakı olan Deniz Portföy'de Genel Müdür olarak görevini sürdürmektedir.

Gürhan Çam - NEOHUB Genel Müdürü

1980 doğumlu olan Çam, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü Lisans ve Bahçeşehir Üniversitesi Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi Yüksek Lisans Bölümü mezunudur. Bankacılık kariyerine 2002’de Fortis Bank’ta Kurumsal Pazarlama Yönetici Yardımcısı olarak başlayan Çam, 2004’te Sistem Analiz Projeler - CM İş Analisti olarak DenizBank ailesine katılmış; sırasıyla Intertech A.Ş. Bilgi Teknolojisi Krediler Projeleri Bölüm Müdürlüğü, Intertech A.Ş. Perakende Bankacılık Projeleri Bölüm Müdürlüğü, Dijital Kuşak Bankacılığı Projeleri Bölüm Müdürlüğü, Dijital Ödeme Sistemleri Bulut Bankacılığı - Mobil Platformlar Yönetimi Grup Müdürlüğü, Fintech Bankacılığı, İnovasyon ve Dijital Pazarlama Grup Müdürlüğü ve son olarak Dijital Kuşak Bankacılığı Grup Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. Temmuz 2021’den itibaren Intertech A.Ş.’nin iştiraki olarak kurulan NEOHUB A.Ş. Genel Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

Halit Cihan Tunçbilek - Ödeme Sistemleri Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1963 doğumlu olan Tunçbilek, Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Lisans, Virginia Tech Üniversitesi Endüstri ve Sistem Mühendisliği Yüksek Lisans ve Virginia Tech Üniversitesi Endüstri ve Sistem Mühendisliği Doktora Bölümü mezunudur. Bankacılık kariyerine 1995’te Citibank’ta başlayan Tunçbilek, çeşitli pozisyonlarda görev yaptıktan sonra, son olarak Kredi Kartları ve Krediler Grup Başkanı olarak çalışmıştır. 2013 yılında Kredi Kartları Portföy Yönetimi Grup Müdürü olarak DenizBank ailesine katılarak, Banka ve Kredi Kartları Yönetimi Grup Müdürlüğü görevini üstlenmiştir. Tunçbilek, Temmuz 2021’den itibaren Ödeme Sistemleri Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Hayri Cansever - Genel Sekreterlik ve Yurtdışı İştirakler Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1974 doğumlu olan Cansever, 1998 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği alanında lisans, 2003 yılında Yeditepe Üniversitesi Bankacılık ve Finans alanında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Bankacılık kariyerine 1998 yılında DenizBank'ta Yönetici Adayı programıyla başlayan Hayri CANSEVER, sırasıyla 1998-1999 yılları arasında Zorlu Holding Finansman Bölümünde Uzman, 1999-2004 yılları arasında Karaköy Şube'de Kurumsal Bankacılık Pazarlama Bölümünde Uzman, Yetkili ve Yönetmen pozisyonlarında çalışmıştır. 2004-2007 yılları arasında DenizBank Moskova'da Kurumsal Bankacılık Bölüm Müdürü ve 2007-2008 yılları arasında Kurumsal Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı, 2008-2010 yılları arasında DenizBank A.Ş. Bayrampaşa Ticari Merkez Şubesinde Şube Müdürü, 2010-2011 yılları arasında DenizBank A.Ş. Kurumsal Bankacılık Grup Müdürü, 2011-2012 yılları arasında DenizBank Moskova Genel Müdür, 2013-2015 yılları arasında DenizBank A.Ş. Kurumsal Bankacılık ve Nakit Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı, 2015-2016 yılları arasında Destek Varlık Yönetim A.Ş. Genel Müdürü görevlerini yürütmüştür. Ocak 2017'de DenizBank A.Ş. Genel Sekreterlik ve Sberbank Koordinasyon Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır. Son olarak 2019 Temmuz ayı itibariyle Genel Sekreterlik ve Yurtdışı İştirakler Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Hüseyin Melih Akosman - Deniz Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. Genel Müdürü

1971 doğumlu olan AKOSMAN, 1994 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde İşletme alanında Lisans, 1997 yılında Loyola Üviversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde İşletme alanında Yüksek Lisans eğitimlerini tamamlamıştır. Kariyerine 1991 yılında Aktuğ Plastik INC.'de Finans Analisti olarak başlamış olup, sırasıyla REFCO LaSalle Grup, Torunlar Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.'de görev almıştır. 2004-2008 yılları arasında Deniz Türev Şirket Genel Müdür Yardımcısı, 2008-2010 yılları arasında Deniz Yatırım Türev Araçları Faaliyetleri Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Melih AKOSMAN, 2010'dan itibaren Deniz Yatırım A.Ş. İcra Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir.

Kishore Swayamberdutt Bhatt - Kredi Tahsis Grubu Genel Müdür Yardımcısı

Sn. Kishore Bhatt lisans derecesini Hindistan’da bulunan Garhwal Üniversitesi Fen Fakültesi’nde tamamlamış ve ardından 1988’de Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Kariyerine 1988’de Hindistan Devlet Bankası’nın Kurumsal Bankacılık Departmanı’nda Yönetici Yardımcısı olarak başlamış, ardından 2000 ve 2006 yılları arasında IDBI Bank Toptan Bankacılık Grup Müdürü olarak görev almıştır.

Sn. Kishore Bhatt, 2006 yılında Emirates NBD Birleşik Arap Emirlikleri Risk Grubu’na katılarak, Toptan Bankacılık ve Finansal Kurumlar Portföyü’nde, bankanın kredi stratejisi ile paralel büyüme sağlamak ve kredi tahsisine odaklanmak üzere sorumluluk almıştır. Kishore hâlihazırda DenizBank’ta Kredi Tahsis Grubu Genel Müdür Yardımcısı ve CCO olarak görevini sürdürmektedir.

Özellikle Toptan Bankacılık, Finansal Kurumlar ve Hazine alanlarında proaktif kredi riski yönetiminde lider bankalarda çalışmış Bhatt’ın, çeşitli alanlarda 25 yıldan fazla deneyimi bulunmaktadır.

Mehmet Çitil - Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Genel Müdürü

1966 doğumlu olan ÇİTİL, 1987 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık alanında Lisans, 1988 İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde İşletme alanında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1988 yılında Interbank'ta İnşaat Bölümü'nde başlamıştır. 1997-2013 yılları arasında DenizBank A.Ş. İnşaat ve Emlak Grup Müdürü olarak görev yapan Mehmet ÇİTİL, Ocak 2014'den itibaren Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Genel Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

Murat Kulaksız - Deniz Faktoring Genel Müdürü

1972 yılında doğan Murat Kulaksız, 1996'da Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde İşletme alanında lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine aynı yıl Toprak Holding'de İthalat Departmanı'nda başlayan Kulaksız, sırasıyla ToprakBank ve BayındırBank'ta müfettiş olarak çalışmıştır. Kulaksız, 2003-2004 yılları arasında DenizBank Çağlayan Şubesi'nde Yetkili Müşteri Temsilcisi, 2004'te Ayazağa Şubesi'nde Kurumsal Pazarlama Yönetmeni, 2004-2005 arasında aynı şubede Ticari Bankacılık Yönetmeni, 2005'te Çağlayan Şubesi'nde Ticari Bankacılık Yönetmeni, 2005-2007 arasında Maslak Ticari Merkez ve İstanbul Kamu Finansmanı Şubesi'nde Ticari Bankacılık Yönetmeni ve 2007'de aynı şubede Şube Müdürü olarak görev yapmıştır. 2007-2009 yılları arasında Ayazağa Şube Müdürlüğünü üstlenmiş; ardından Maslak Ticari Merkez ve İstanbul Kamu Finansmanı Şubesi'nde 2009-2011 arasında Şube Müdürlüğü, 2011-2012 yılları arasında ise Kurumsal Bankacılık Şube Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür. 2012-2016 arasında Avrupa-2 Bölge Müdürlüğünü üstlenen Kulaksız, Şubat 2016'da DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmış; Mayıs 2019'da KOBİ Bankacılığı ve Kamu Finansmanı Grubundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Ekim 2021'den itibaren ise DenizFaktoring A.Ş. Genel Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

Mustafa Okan Çetinkaya - Analitik, Veri ve Müşteri Değer Yönetimi Politikaları Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1973 doğumlu olan ÇETİNKAYA, 1997’de Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Lisans, 2015’te Özyeğin Üniversitesi MBA Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1999’da Pamukbank’ta ADK Yönetmen Yardımcısı olarak başlayan ÇETİNKAYA, 2003-2007 yılları arasında Halkbank A.Ş Proje Geliştirme, Veri Tabanı Pazarlama ve Pazarlama departmanlarında görev aldıktan sonra, 2007 – 2016 arasında ise QNB Finansbank A.Ş Bireysel, Ticari ve Kurumsal Pazarlama Analitiği, Strateji ve Proje Yönetimi’nden Sorumlu Yönetici olarak çalışmıştır. 2016 yılında Bankamıza Organizasyon Grup Müdürü olarak katılmış ve son olarak İş Analitiği ve CRM Grup Müdürlüğü görevini üstlenmiştir. Mart 2021’den itibaren DenizBank A.Ş.’de Analitik, Veri ve Müşteri Değer Yönetimi Politikaları Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Mustafa Özel - Şube ve Merkezi Operasyonlar Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1966 doğumlu olan ÖZEL, 1988 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1988 yılında Türk Ticaret Bankası Galata Şubesi'nde Krediler Servisi'nde başlayan Mustafa ÖZEL, 1993-1997 yılları arasında Interbank'ta Merkezi Operasyon Uzmanı, 1997 yılında DışBank'ta İç Kontrol Bölümü'nde Yönetmen, 1997-1998 yılları arasında DenizBank A.Ş. İç Kontrol Merkezi'nde Yönetmen, 1998 yılında DenizBank A.Ş. İç Kontrol Bölümü'nde Grup Müdürü, 1999-2001 yılları arasında Teftiş Kurulu Başkanı-Grup Müdürü, 2002-2007 yılları arasında İç Kontrol Merkezi Başkanı , 2008-2010 yılları arasında İç Kontrol Merkezi ve Uyum Başkanı, 2010'dan itibaren DenizBank A.Ş.'de Şube ve Merkezi Operasyonlar Grubu Şube ve Merkezi Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

N.Yavuz Elkin - İnsan Kaynakları ve Deniz Akademi Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1971 doğumlu olan ELKİN, 1993 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi'nde İngilizce İşletme alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1993 yılında Yapı Kredi Bankası'nda Müfettiş Yardımcısı olarak başlamış olan Yavuz ELKİN, 1998-2000 yılları arasında Kurumsal Pazarlama Bölümü'nde Müşteri Yönetimi Birim Müdürü, 2000-2004 yılları arasında Dışbank'ta Ticari Pazarlama Direktörü, 2004-2007 yılları arasında DenizBank A.Ş.'de Ticari Bankacılık Grup Müdürü, 2007-2008 yılları arasında DenizBank A.Ş.'de Eğitim Grup Müdürü, 2008-2014 yılları arasında DenizBank A.Ş.'de İnsan Kaynakları ve Deniz Akademi Grup Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. Şubat 2014'den itibaren DenizBank A.Ş.'de İnsan Kaynakları ve Deniz Akademi Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Oğuz Yalçın - CJSC DenizBank Moscow Genel Müdürü

1975 doğumlu olan YALÇIN, 1998 yılında Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Bankacılık kariyerine 1998 yılında Management Trainee eğitiminin ardından Bank Ekspres Elmadağ Şubesinde Kurumsal Bankacılık Pazarlama Uzmanı olarak başlamış olan Yalçın, 2002-2004 yılları arasında DenizBank Maslak Şube ve 2004-2005 yılları arasında İstanbul Kurumsal Şube Kurumsal Bankacılık Pazarlama Yetkilisi olarak görev yapmıştır. 2005 yılında DenizBank Moskova' da Kurumsal Bankacılık Pazarlama Müdür Yardımcısı olarak göreve başlamış, bu bankada 2007-2013 yılları arasında DenizBank Moskova Kurumsal Bankacılık Bölüm Müdürlüğü görevini yürütmüştür. Ocak 2013'den itibaren JSC DenizBank Moscow'da Şirket Genel Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

Oğuzhan Özark - Bireysel Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1976 doğumlu olan ÖZARK, 1997 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Matematik Mühendisliği alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1997 yılında Garanti Bankası'nda Bireysel Bankacılık Bölümü'nde Uzman Yardımcısı olarak başlamış olan Oğuzhan ÖZARK, daha sonra KOBİ Bankacılığı Grubu'nda görev almıştır. 2004 yılında DenizBank A.Ş.'de KOBİ Bankacılığı İş Geliştirme Bölüm Müdürü olarak görev yapan ÖZARK, sırasıyla Sermaye Piyasası Araçları Satış, Performans ve İş Geliştirme Bölüm Müdürü, KOBİ Bankacılığı Pazarlama Küçük Boy İşletmeler Grup Müdürü, KOBİ Bankacılığı Pazarlama Grup Müdürü, Bireysel Bankacılık Satış Yönetimi Grup Müdürü, Kitle Bankacılık Satış Yönetimi Grup Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. Şubat 2014'den itibaren DenizBank A.Ş.'de Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Ömer Uyar - Intertech Bilgi İşlem ve Pazarlama Ticaret A.Ş. Genel Müdürü

1977 doğumlu olan UYAR, 2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1996 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Sistem Mühendisi olarak başlamış olan Ömer UYAR, 2000-2008 yılları arasında DenizBank A.Ş.'de Bilgi Teknolojisi, İç Kontrol Teknoloji ve Güvenlik, Temel Bankacılık İşlemleri ve AR-GE Bölümleri'nde görev almıştır. 2009-2012 yılları arasında Intertech Şirket Genel Müdür Yardımcısı görevini yürütmüş olup, Mart 2012'den itibaren Intertech'te Genel Müdür olarak görevini sürdürmektedir.

Ramazan Işık - Teftiş Kurulu Başkanı

1977 doğumlu olan IŞIK, 1999 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Ekonomi, 2003 yılında Yeditepe Üniversitesi'nde İngilizce İşletme (Bankacılık) alanında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1999 yılında Yapı Kredi Bankası'nda Müfettiş olarak başlamış olan Ramazan IŞIK, 2006-2013 yılları arasında Credit Europe Bank LTD.' de İç Denetim Departmanı Başkanı olarak görevini üstlenmiştir. Şubat 2013'ten itibaren DenizBank A.Ş.'de Teftiş Kurulu Başkanı olarak görevini sürdürmektedir.

Savaş Çıtak - Proje Finansmanı, Finansal Yapılandırma ve Krediler Uluslararası Koordinasyon Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1977 doğumlu olan ÇITAK, 1999’da Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Lisans, 2016’da Sabancı Üniversitesi Executive - MBA Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1999 yılında Pamukbank’ta Proje Finansmanı Bölümü’nde başlayan ÇITAK, 2003’te Nakit Yönetimi Yetkilisi olarak DenizBank ailesine katılmış ve sırasıyla CJSC DenizBank Moscow Kurumsal Pazarlama ve Satış Bölüm Müdürlüğü, Krediler Uluslararası Koordinasyon Grup Müdürlüğü ve son olarak Proje Finansmanı, Finansal Yapılandırma ve Krediler Uluslararası Koordinasyon Grup Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. Mart 2021’den itibaren DenizBank A.Ş.’de Proje Finansmanı, Finansal Yapılandırma ve Krediler Uluslararası Koordinasyon Grubu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini sürdürmektedir.

Selim Efe Teoman - Kurumsal ve Ticari Krediler Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1970 doğumlu olan TEOMAN, 1993 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde İktisat alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1994 yılında Türkiye İş Bankası'nda Müfettiş Yardımcısı olarak başlamış olan TEOMAN, 1997-1998 yılları arasında InterBank A.Ş.'de Krediler Yetkilisi, 1998-2002 yılları arasında Kredi Tahsis Yönetmeni, 2002-2003 yılları arasında Ziraat Bankası'nda Pazarlama Bölüm Müdürü, 2003 yılında DenizBank A.Ş'de Kurumsal Krediler Yönetmeni, 2003-2004 yılları arasında Krediler Bölüm Müdürü,2004-2006 yılları arasında Kurumsal Krediler Bölüm Müdürü, 2006-2011 yılları arasında Taahhüt Sektörü Tahsis Grup Müdürü, 2011-2013 yılları arasında Kurumsal Krediler Grup Müdürü görevlerini üstlenmiştir. Ocak 2013'den itibaren DenizBank A.Ş.'de Kurumsal ve Ticari Krediler Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Sinan Yılmaz - Risk Yönetimi Grubu Başkanı

1974 doğumlu olan YILMAZ, 1997 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde İşletme Mühendisliği alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1998 yılında DenizBank A.Ş.'de Yönetim Hizmetleri Grubu'nda Uzman Yardımcısı olarak başlamış olan Sinan YILMAZ, sırasıyla Mali Planlama ve Kontrol, Bütçe Planlama ve Risk Yönetimi Bölümlerinde çeşitli pozisyonlarda görev yapmıştır. Sinan YILMAZ, son olarak Risk Yönetimi Grup Müdürlüğü görevini üstlenmiştir. Şubat 2014'den itibaren DenizBank A.Ş.'de Genel Müdür Yardımcısı olarak Risk Yönetimi Grubu Başkanı olarak görevini sürdürmektedir.

Umut Özdoğan - Dijital Dönüşüm, Değişim Yönetimi ve ŞDK Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1976 doğumlu olan ÖZDOĞAN, İstanbul Lisesi'ndeki öğreniminin ardından, Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Lisans ve Yeditepe Üniversitesi İngilizce İşletme Yüksek Lisans alanlarında eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1999 yılında Denizbank ailesinde Uzman Yardımcısı olarak başlayan Özdoğan, sırasıyla Mali Tahlil ve İstihbarat Uzmanlığı, Kredi ve Pazarlama Uzmanlığı, Özellikli Krediler ve Fiyatlama Yetkililiği yapmıştır. 2003 yılında DenizBank AG'ye geçiş yapan Özdoğan, 2003-2004 yılları arasında DenizBank AG Özel Bankacılık Bölüm Müdürlüğü, 2004-2006 yılları arasında DenizBank AG Pazarlama Departmanı Bölüm Müdürlüğü görevini üstlenmiştir. 2007 yılı itibariyle Kamu Finansmanı Bölüm Müdürlüğü ve takiben 2011-2015 yılları arasında Ticari Bankacılık Satış ve Kamu Finansmanı Grup Müdürlüğü görevini üstlenmiştir. 2015 yılında İstanbul Kurumsal Şube Müdürlüğü görevini devralan Özdoğan,2017 Nisan ayı itibariyle Nakit Yönetimi, Kamu Finansmanı ve Organizasyon Grubu'ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır. Son olarak 2018 şubat ayı itibariyle Dijital Dönüşüm, CRM ve Değişim Yönetimi Grubu'ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir. Umut Özdoğan evli ve iki çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Verda Beril Yüzer Oğuz - Finansal Kurumlar Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1975 doğumlu olan OĞUZ, Marmara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1997 yılında Interbank'ta Uzman Yardımcısı olarak başlamış olan OĞUZ sırasıyla Ulusalbank A.Ş.'de Muhabir İlişkiler Yönetmeni, Türk Barter A.Ş.'de Dış İlişkiler Sorumlusu, TEB'de Muhabir İlişkiler Bölüm Müdürü olarak görevlerini yürütmüştür. 2010 yılında Finansal Kurumlar Grup Müdürü olarak DenizBank ailesine katılan OĞUZ, 2010-2013 yılları arasında Muhabir İlişkileri, Dış Ticaret Finansmanı, Yapılandırılmış Finansman ve Finansal Kurumlar Kredi Analiz bölümlerinde Grup Müdürü olarak görev yapmıştır. Ağustos 2016'da DenizBank A.Ş.'de Finansal Kurumlar Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.

Wouter Van Roste - DenizBank AG Genel Müdürü

1965 doğumlu olan VAN ROSTE, Limburg (Belçika) Üniversitesi'nde Pazarlama alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1989 yılında Bacob Bank'ta Kurumsal Satış Departmanı'nda başlamış olup, Paribas Bank Belçika ve Artesia BC'de Kurumsal Satış Müdürü, Yapılandırılmış Ürünler ve Döviz Türevleri Bölümleri'nde Bölüm Müdürü, 2002 yılında Dexia'da Hazine ve Finansal Piyasalar Grubu'nda Finansal Mühendislik ve Türev Ürünleri Müdür Yardımcısı görevlerini üstlenmiş olup, 2003-2005 yılları arasında Kamu ve Proje Finansmanı Grubu Yapılandırılmış Finans ve İhracat Finansmanı Bölümü'nde görev almıştır. 2005-2007 yılları arasında Dexia Holding'de Üst Düzey Yönetici, 2007 yılında DenizBank A.Ş. Kamu ve Proje Finansmanı Grubu'nda Kamu ve Proje Finansmanı Grubu Genel Müdür Yardımcısı, 2007-2009 yılları arasında DenizBank A.Ş. Kamu Proje Finansmanı ve Kurumsal Bankacılık Grubu'nda Kamu Proje Finansmanı ve Kurumsal Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcılığı ve 2009 -2020 yılları arasında DenizBank A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini üstlenmiştir. Wouter Van Roste 1 Nisan 2020 itibarıyla DenizBank AG'nin Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır.