Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Üst Kurul

Hakan Ateş - Genel Müdür - Yönetim Kurulu Üyesi

1959 doğumlu olan ATEŞ, TED Ankara Koleji’nde öğrenimini tamamladıktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1981 yılında İş Bankası'nda Teftiş Kurulu Müfettişi olarak başlayan ATEŞ, 1986 –1993 yılları arasında Interbank'ın çeşitli birimlerinde görev aldıktan sonra Elmadağ, Şişli, Bakırköy, İzmir ve Merkez Şubeleri'nde Şube Müdürlüğü yapmıştır. Interbank'ın Nakit Yönetimi Sistemini kurmuş ve 1993 yılında Merkezi Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanmıştır. 1994-1996 yılları arasında Bank Ekspress'te Mali İşler ve Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmış ve Bank of America'nın danışmanlığında Bank Express’in yeniden yapılandırılması projesini yürütmüştür. Rusya'da GarantiBank Moscow'u kurmuş, 1996 Haziran ayından itibaren bir yıl boyunca burada Genel Müdür olarak görev yapmıştır. 1997 Haziran ayında DenizBank'ta Kurucu Genel Müdür olarak başladığı görevine halen devam etmektedir.

DenizBank hisseleri Ekim 2004'te halka arz edilmiş, arz miktarının 5.5 katı kadar talep toplanmıştır. Ayrıca Sayın ATEŞ yönetiminde Mayıs 2006’da Zorlu Holding sahipliğindeki DenizBank hisselerinin 3.250 Milyar Dolar bedel ve Türkiye’de en yüksek tutar olan 4,7 çarpan değeriyle Dexia S.A.'ya satış süreci gerçekleştirilmiştir. ATEŞ, 6 yıl sonra Haziran 2012’de Dexia Grubu sahipliğindeki DenizBank hisselerinin %99.85’inin 1.33 çarpan değeri ve 3.6 Milyar Dolar bedel ile Sberbank’a, Temmuz 2019’da ise zorlu piyasa koşullarına rağmen 1 çarpana yakın bedel ile 15,48 Milyar TL’ye Emirates NBD’ye satış sürecini yönetmiştir. Mayıs 2011’de Deniz Emeklilik’in defter değerinin 10 katı bedelle 256 Milyon Euro’ya, 15 yıllık satış anlaşması ile devredilmesi ve 2013 yılında Citi Türkiye Bireysel Bankacılık Bölümü’nün yaklaşık 1.500 çalışanıyla devralınması da Sayın ATEŞ’in yönetiminde gerçekleşmiştir.

DenizBank iştirakleri olan Deniz Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş., Intertech A.Ş. ve DenizBank AG'de Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini sürdüren Hakan ATEŞ, 2020 Eylül ayı itibarıyla Emirates NBD Mısır’da Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. 2015 yılında Bahçeşehir Üniversitesi tarafından Türkiye’ye Değer Katanlar Ödülü’ne layık görülen ATEŞ, iki çocuk babasıdır ve iyi derece İngilizce bilmektedir.

Aazar Ali Khwaja - Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Üyesi

Aazar Khwaja, ENBD Grubunun Uluslararası Faaliyetler Başkanlığı görevini yürütmektedir. Eylül 2012'den bu yana ENBD Grubu bünyesinde çalışan Khwaja, hazine ve küresel piyasalar alanlarında farklı ülkelerde edinilmiş 25 yılı aşkın deneyime sahiptir.

Aazar, ENBD'ye 2012 yılında Grup Hazine ve Küresel Bankacılık ve Piyasalar Direktörü olarak katıldı. ENBD'ye katılmadan önce, Barclays Bank PLC'de Gelişen Pazarlar/Afrika Bölgesi Hazine Direktörü olarak görev aldı ve bu süre zarfında Barclays'in bölgesel Aktif ve Pasif Yönetimi Komitesi Başkanı olarak görev yaptı.

Önceki görevleri arasında Citigroup'un Orta ve Doğu Avrupa Bloğu Yöneticisi ve Piyasalar Başkanlığı, Suudi Arabistan Krallığı'nda Saudi Hollandi (ABN AMRO) Bank'ta Grup Hazine Direktörlüğü, Macaristan'da ABN AMRO/K&H Bank’ta Hazine Direktörlüğü, Romanya'da ABN AMRO Hazine Genel Müdürlüğü ve Pakistan'da Citibank NA’da Ülke Hazine Direktörlüğü yer almaktadır.

Aazar, Karaçi Üniversitesi'nden Ticaret alanında Lisans derecesine, Pakistan İşletme Enstitüsü'nden İşletme Yüksek Lisans Derecesine ve INSEAD, Fransa'dan Kurumsal Yönetim Uluslararası Yöneticiler Programı yeterliliğine sahiptir.

Bjorn Lenzmann- Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Üyesi

Dr. Lenzmann, TU Dortmund Üniversitesi Fizik Bölümünden mezun olmuş ve 2001 yılında doktora çalışmalarını tamamlamıştır. Gelişmiş ve gelişmekte olan piyasalarda risk yönetimi, danışmanlık ve veri analitiği alanlarında 20 yıllık bir uluslararası deneyime sahip olan Dr. Lenzmann, kariyerine 1996 yılında Dortmund Üniversitesi’nde Araştırma Görevlisi olarak başlamıştır. 2001 – 2005 yılları arasında Commerzbank’ta Operasyonel Risk Ölçüm Ekibini yönetmiş, daha sonra da Kıdemli Piyasa Riski Yöneticisi unvanını almıştır. 2006 – 2008 yılları arasında ise KPMG’de Kıdemli Direktör görevini yürütmüştür.

Dr. Lenzmann, 2008 yılında Operasyonel Risk Grup Müdürü olarak Emirates NBD’ye katılmıştır. Ağustos 2010’dan itibaren operasyonel risk, siber risk yönetimi, iş sürekliliği yönetimi, itibar riski ve dış hizmet alımı, suiistimal inceleme ve önleme, şirket birleşmeleri ve dijital bankacılık alanlarındaki sorumlulukları üstlenerek, Genel Müdür Yardımcısı ve Operasyonel Risk Grubu Başkanı olarak görev yapmıştır. Ayrıca Dr. Lenzmann, Mart 2021’den bu yana DenizBank A.Ş. Yönetimi Kurulu ile Denetim ve Risk Komitesi Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Operasyonel risk, kurumsal risk, piyasa riski ile kredi riski çerçeve ve metodolojileri konusunda kurum çapında dönüşümlere imza atan Dr. Lenzmann, Avrupa, Orta Doğu ve Asya’da çok uluslu ve çapraz fonksiyonlu ekiplerin yönetiminde geniş bir tecrübeye sahiptir. Kariyeri boyunca başarılı bir şekilde Perakende Bankacılık, Servet Yönetimi, Özel Bankacılık, Kurumsal Bankacılık, Sermaye Piyasaları ve Hazine, Dijital Bankacılık, Sigorta, Varlık Yönetimi, Finansal Aracılık ve Ödeme Hizmetlerine yönelik risk yönetimi çerçeveleri tesis etmiştir.

Burcu Çalıklı – İcra Komitesi ve Yönetim Kurulu Üyesi

1969 doğumlu olan ÇALIKLI, lisans eğitimini 1992’de Orta Doğu Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini 2000’de Koç Üniversitesi İşletme MBA Bölümü’nde tamamlamıştır. Kariyerine 1992 yılında Retsam Ltd. Şti. Şirket Ortağı olarak başlayan ÇALIKLI, sonrasında 1995 – 1997 yılları arasında Dışbank’ta Müfettiş, 1997-2002 yılları arasında Citibank A.Ş.’de Kurumsal Krediler Analisti, Piyasa Riski Yöneticisi olarak görev yapmıştır. 2002-2009 yılları arasında bireysel krediler alanında çalışmalarını sürdüren ÇALIKLI, daha sonra Citibank A.Ş. Ülke Bireysel Krediler Başkanlığı görevini üstlenmiştir. 2009-2014 yılları arasında TFKB’de Risk Yönetimi Merkez Başkanlığı, 2014-2018 yılları arasında First Abu Dhabi Bank Kurumsal Krediler Direktörlüğü, 2018-2021 yılları arasında Commercial Bank of Dubai Krediler Bölüm Başkanlığını yürütmüş; 2021 yılında Emirates NBD’de Üst Düzey Risk Danışmanı olarak görev almıştır. ÇALIKLI, 2022 Ocak ayı itibarıyla DenizBank Yönetim Kurulu Üyeliği görevine atanmıştır.

Derya Kumru - Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Üyesi

1964 doğumlu olan KUMRU, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde Lisans, İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Yüksek Lisans ve doktora eğitimini tamamlamıştır. 1987-1999 yılları arasında Esbank T.A.Ş'de çeşitli pozisyonlarda görev almış olup, 1998 yılında Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. KUMRU, 1999 yılında DenizBank Finansal Hizmetler Grubu ailesine katılmıştır. DenizBank A.Ş. Kurumsal Pazarlama Grubu'ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı, Deniz Leasing ve Deniz Faktoring Genel Müdürlüğü görevlerini yürüttükten sonra 2004 yılında DenizBank Moskova Genel Müdürü olarak görev yapmıştır. 2009-2011 yılları arasında DenizBank A.Ş. Kurumsal, Ticari Bankacılık, Kamu Proje Finans ve Yurt Dışı İştirakler Grubu'nda Genel Müdür Yardımcısı, 2011-2012 yılları arasında DenizBank A.Ş.'de Toptan Bankacılık Grubu'nda Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. Derya KUMRU, Aralık 2012'den itibaren DenizBank A.Ş.'de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir.

Tanju Kaya - Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Üyesi

1964 doğumlu olan KAYA, 1985 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1986 yılında Pamukbank'ta başlayan Tanju KAYA, sırası ile Türk Ekonomi Bankası, Marmara Bank ve Alternatif Bank'ta çalışmaya devam etmiştir. 1994-1997 yılları arasında Bank Ekspress'te Şube Müdürü olarak görev yapmıştır. 1997 yılında DenizBank A.Ş.'de Ankara Şube Müdürü olarak görevine başlayan Tanju KAYA, 2002-2003 yılları arasında İç Anadolu Bölge Müdürlüğü'nde Bölge Müdürlüğü görevine devam etmiş, 2003-2016 yılları arasında DenizBank A.Ş.'de Yönetim Hizmetleri Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini yürütmüştür. 2016-2020 yılları arasında DenizBankA.Ş.'de Yönetim Hizmetleri ve Yatırım Grubu Genel Müdür Yardımcısı ve DFHG Yatırım Şirketleri İcra Kurulu Başkanı olarak çalışan KAYA, Haziran 2020- Temmuz 2021 tarihleri arasında Yönetim Hizmetleri ve Yatırım Grubu’ndan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmış, Temmuz 2021 tarihinden itibaren Yönetim Hizmetleri Grubu’ndan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir.

Ali Murat Dizdar - Hukuk Baş Müşaviri - İcra Komitesi Üyesi

1960 doğumlu olan DİZDAR, 1982 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde Hukuk alanında Lisans, 1985 yılında Özel Hukuk Bölümü Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1982 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde Asistan olarak başlayan Ali Murat DİZDAR, 1990-1998 yılları arasında Altheimer & Gray Şirketi'nde Hukuk Müşaviri, 1998-2001 yılları arasında Birleşik Türk Körfez Bankası'nda Hukuk Bölümü Müdürü, 2001 yılında Osmanlı Bankası'nda Hukuksal Danışmanlık Birim Yöneticisi, 2002 yılında Taib Yatırımbank'ta Hukuk Müşavirliği ile Risk Yönetim Komitesi Başkanlığı görevlerini üstlenmiştir. 2002-2003 yılları arasında DenizBank A.Ş. Hukuk Bölümü'nde Hukuk Kurumsal Bölüm Müdürü, 2003-2010 yılları arasında Hukuk Bölümü'nde Hukuk Grup Müdürlüğü görevlerini üstlenmiş olup, 2010'dan itibaren DenizBank A.Ş.'de Hukuk Baş Müşaviri olarak görevini sürdürmektedir.

Ayşenur Hıçkıran - Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı – İcra Komitesi Üyesi

1969 doğumlu olan HIÇKIRAN, 1992 yılında Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1996 yılında Citibank'ta Satış Müdürü olarak başlamış olan Ayşenur HIÇKIRAN, 1996-2013 yılları arasında sırasıyla Bursa Bölge Müdürü, Ege Bölge Müdürü, Marmara Bölge Müdürü, Türkiye Satış Kanalları Grubu Başkanı, Tüketici Kredileri ve Satış Kanalları Grubu Başkanı Ödeme Sistemleri, Tüketici Kredileri ,Satış ve Alternatif Dağıtım Kanallarından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmış ve son olarak Bireysel Bankacılıktan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. Temmuz 2013'den itibaren DenizBank A.Ş.'de Ödeme Sistemleri ve Şube Dışı Kanalları Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Bora Böcügöz - Hazine, Finansal Kurumlar ve Yatırım Grubu Genel Müdür Yardımcısı - İcra Komitesi Üyesi

1967 doğumlu olan BÖCÜGÖZ, 1989 yılında Boğaziçi Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1989 yılında Garanti Bankası'nda Uzman Yardımcısı olarak başlayan Bora BÖCÜGÖZ, 1990-1994 yılları arasında Esbank'ta Sermaye Piyasaları Bölümü Müdür Yardımcısı, 1994 yılında Bank Espress Menkul Kıymetler Bölümü Müdür Yardımcısı, 1994-1997 yılları arasında Toprakbank'ta Menkul Kıymetler Bölümü Müdürü, 1997-2002 yılları arasında Kentbank'ta Hazine Koordinatörü, ve Fon, Kaynak Yönetimi ve Pazarlama Bölümü Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. 2002-2007 yılları arasında DenizBank A.Ş.'de Fon Yönetimi Grubu'nda Genel Müdür Yardımcısı,. 2007'den itibaren DenizBank A.Ş.'de Hazine, Finansal Kurumlar, Özel Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini üstlenmiştir. Temmuz 2021 yılından itibaren Hazine, Finansal Kurumlar ve Yatırım Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini yürütmektedir.

Mehmet Aydoğdu - Toptan Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı - İcra Komitesi Üyesi

1968 doğumlu olan Mehmet AYDOĞDU, lisans eğitimini 1993’te Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi'nde tamamlamıştır. Kariyerine 1995’te Ceylan Holding’de başlayan AYDOĞDU, takip eden yıllarda sırasıyla Bank Kapital, Demirbank A.Ş. ve Bayındırbank’ta farklı pozisyonlarda görevler üstlendikten sonra; 2002’de DenizBank’a katılmıştır. DenizBank bünyesinde, 2003-2005 yılları arasında Beşyüzevler Şube Müdürü, 2005’te Çağlayan Ticari Merkez Şube Müdürü, 2005-2009 arasında Maslak Ticari Merkez Şube Müdürü, 2009-2010 yılları arasında ise Ticari Bankacılık Satış Grup Müdürü olarak görev yapan AYDOĞDU; 2011 yılında Ticari Bankacılık ve Kamu Finansmanı Genel Müdür Yardımcılığı’na atanmış ve 2015 yılına kadar bu görevine devam etmiştir. 2015 yılında Kurumsal ve Ticari Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenen AYDOĞDU, Temmuz 2021’de Kurumsal ve Ticari Bankacılık, Kamu Finansmanı, KOBİ ve Tarım Bankacılığı faaliyetlerini kapsayan Toptan Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcılığı’na terfi etmiştir. AYDOĞDU, mevcut sorumlulukları ile birlikte İcra Komitesi Üyesi olarak da görevini sürdürmektedir.

Ruslan Abil - Mali İşler Grubu Genel Müdür Yardımcısı, CFO- İcra Komitesi Üyesi

Ruslan Abil, DenizBank'a 2013 yılında Mali İşler Grup Müdürü ve eş zamanlı olarak da SberBank Finans Grubu’nda yönetici görevi ile katılmıştır. Ocak 2014'te aynı pozisyonda Genel Müdür Yardımcısı, Nisan 2017'de ise DenizBank İcra Komitesi Üyesi ve Grup CFO olarak atanmıştır. 2013 yılında ABD, San Francisco'da çok uluslu bir bankada yöneticilik yapan Abil, kariyerine 1997 yılında PricewaterhouseCoopers'ta mali müşavir olarak başlamış; kurumun İstanbul ve Los Angeles ofislerinde çalışmıştır. Abil, 1997 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun olmuştur. ABD'de CPA (Certified Public Accountant) unvanına sahiptir. 2017 yılında London Business School Yönetici Geliştirme Programı’nı bitirmiştir.

Ali Rıza Aydın - Bilgi Güvenliği ve Bilgi Teknolojileri Risk Yönetimi Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1972 doğumlu olan Ali Rıza AYDIN, 1994’te Hacettpe Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği’nden mezun olmuştur.Kariyerine aynı yıl T.C. Başbakanlık'ta başlayarak kurumun teknoloji dönüşüm çalışmalarında yer almıştır.2004’te Ziraat Bankası bankacılık sistemlerinin merkezileştirilmesi çalışmalarına katılmış;Bankacılık Merkezi Sistemler Müdürü olarak tüm finansal sistemlerin yönetimini gerçekleştirmiştir.2010’da Vakıflar Bankası Teknoloji Dönüşüm Projesi’nde Sistem Yönetim Başkanı olarak görev alan AYDIN,Bankanın mainframe tabanlı sistemlerinin konsolidasyonu ve teknoloji dönüşüm projesinde yer almıştır.2012’de DenizBank’a Intertech Altyapı ve Sistem Yönetim Genel Müdür Yardımcısı olarak katılan AYDIN, bankacılık sistemlerinin optimizasyonu, artan performans ihtiyaçlarının karşılanması ve bilgi teknoloji altyapısının güvenliği konularında görev almıştır.2018’de bilgi güvenliği ve bilgi riski yönetimi alanına tamamen yönelen AYDIN, sırasıyla Intertech Bilgi Güvenliği ve BT Risk Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığı ve DenizBank Bilgi Güvenliği ve Bilgi Teknolojileri Grup Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür. Bilgi güvenliği,güvenli bankacılık ve suistimalin önlenmesi, bilgi risk yönetimi, veri koruma ve iş sürekliliği yapılarının yönetimi konularında çalışan AYDIN; DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nda Bilgi Güvenliği Yöneticisi (CISO) ve Veri Koruma Yöneticisi (DPO) rollerini üstlenmiştir.2020’de Sabancı Üniversitesi Executive MBA Programı’nı tamamlayan AYDIN, Ağustos 2021'den itibaren Bilgi Güvenliği ve Bilgi Teknolojileri Risk Yönetimi Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Burak Koçak - DenizLeasing Genel Müdürü

1970 doğumlu KOÇAK, 1993 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Ekonometri alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1996 yılında Toprakbank'ta Ticari Bankacılık Departmanı'nda Uzman Yardımcısı olarak başlayan KOÇAK, sırasıyla Bank Ekspress, Türk Ekonomi Bankası, Körfezbank ve Garanti Bankası'nda Şube Ticari ve Kurumsal Bankacılık Satış pozisyonlarında görev aldıktan sonra Akbank'ta Genel Müdürlük KOBİ Pazarlama ve Şube Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür. KOÇAK, 2006-2009 yılları arasında DenizBank A.Ş.'de Şube Performans Yönetimi Grup Müdürü, 2009-2014 yılları arasında İstanbul Anadolu-2 Bölge Müdürlüğü ardından da 2014-2016 yılları arasında DenizBank A.Ş.'de KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Şubat 2016'dan itibaren DenizBank A.Ş.'de Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini yapan KOÇAK, Temmuz 2023’ten itibaren DenizLeasing Genel Müdür olarak görevini sürdürmektedir.

Cem Demirağ - İç Kontrol Merkezi ve Uyum Başkanı

1968 doğumlu olan DEMİRAĞ, Ortadoğu Teknik Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1991 yılında Garanti Bankası'nda Yönetmen olarak başlayan Cem DEMİRAĞ, 1995-2002 yılları arasında EGS Bank'ta Şube Müdürü, 2002-2003 yılları arasında DenizBank A.Ş.'de Şube Müdürü, 2003 yılında Halkbankası'nda Ticari KOBİ Bankacılığı'ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, 2004-2005 yılları arasında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nda Kurum Baş Danışmanı, Vakıflar Bankası ve Türkiye Sınai Kalkınma Bankası'nda Yönetim Kurulu Üyesi, 2009-2010 yılları arasında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nda Başkanlık Danışmanı, 2010-2012 yılları arasında DenizBank A.Ş. İç Kontrol Merkezi ve Uyum Başkanlığı'nda İç Kontrol Merkezi ve Uyum Başkanlığı görevlerini üstlenmiştir. Ağustos 2012 yılından itibaren görevini DenizBank A.Ş.'de Yönetim Kurulu Üyesi olarak sürdürmüş olup Kasım 2012 yılında - İç Kontrol Merkezi ve Uyum Başkanlığı'na atanmıştır. 2013'den itibaren DenizBank A.Ş.'de İç Kontrol Merkezi ve Uyum Başkanlığı Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini yürütmektedir.

Haldun Alperat - Deniz Portföy Genel Müdürü

1970 doğumlu olan ALPERAT, Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği’nde Lisans, University of Wolverhampton’da MBA eğitimini tamamlamıştır. ALPERAT, finans sektöründeki toplam 28 yıllık tecrübesiyle, birçok kurumda ve de ülkemizin tanınmış şirketlerinde görev almış ve 2024 yılı itibarıyla Deniz Porföy Genel Müdürü olarak atanmıştır.

Kariyerine 1996 yılında Garanti Bankası’nda başlayan ALPERAT, sırasıyla Ege Yatırım, Caspian Securities, Ege Menkul Değerler ve Raymond James Menkul Değerler’de görev yaptıktan sonra Ekspres Yatırım genel müdürü olarak DenizBank ailesine katılmıştır. Acun Medya ve Simit Sarayı firmalarında CFO’luk görevini başarıyla yürütmüştür. ALPERAT, 2024 yılı itibarıyla, Deniz Portföy'de Genel Müdür & Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almaktadır.

Engin Eskiduman - KOBİ Bankacılığı,Tarım Bankacılığı ve Kamu Finansmanı Grubu Genel Müdür Yardımcısı 

1973 doğumlu ESKİDUMAN, 1996'da Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nde lisans eğitimini tamamlamıştır. Bankacılık kariyerine 1998'de Şekerbank'ta başlayan Eskiduman, sırasıyla Etibank ve Türkiye Ekonomi Bankası Teftiş Kurulu Başkanlığı'nda görev aldıktan sonra, DenizBank ailesine yine Teftiş Kurulu Başkanlığı'nda müfettiş olarak 2002'de katılmıştır. ESKİDUMAN, sırasıyla İşletme Bankacılığı, Çukurova ve İç Anadolu Bölge Satış Müdürlüğü, Teftiş Kurulu Başkanlığı Grup Müdürlüğü, Bireysel Bankacılık Performans Yönetimi ve İş Geliştirme Grup Müdürlüğü ve son olarak Çukurova Bölge Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. 2021-2023 yılları arasında KOBİ Bankacılığı ve Kamu Finansmanı Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini üstlenen ESKİDUMAN’ın mevcut sorumluluk alanlarına Temmuz 2023’ten itibarıyla Tarım Bankacılığı Grubu da eklenmiştir.

Gürhan Çam - NEOHUB Genel Müdürü

1980 doğumlu olan Çam, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü Lisans ve Bahçeşehir Üniversitesi Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi Yüksek Lisans Bölümü mezunudur. Bankacılık kariyerine 2002’de Fortis Bank’ta Kurumsal Pazarlama Yönetici Yardımcısı olarak başlayan Çam, 2004’te Sistem Analiz Projeler - CM İş Analisti olarak DenizBank ailesine katılmış; sırasıyla Intertech A.Ş. Bilgi Teknolojisi Krediler Projeleri Bölüm Müdürlüğü, Intertech A.Ş. Perakende Bankacılık Projeleri Bölüm Müdürlüğü, Dijital Kuşak Bankacılığı Projeleri Bölüm Müdürlüğü, Dijital Ödeme Sistemleri Bulut Bankacılığı - Mobil Platformlar Yönetimi Grup Müdürlüğü, Fintech Bankacılığı, İnovasyon ve Dijital Pazarlama Grup Müdürlüğü ve son olarak Dijital Kuşak Bankacılığı Grup Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. Temmuz 2021’den itibaren Intertech A.Ş.’nin iştiraki olarak kurulan NEOHUB A.Ş. Genel Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

Hacı Mehmet Oflaz - Kurumsal ve Ticari Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1981 doğumlu olan OFLAZ, lisans eğitimini 2004'de Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi, İngilizce İstatistik Bölümü'nde, yüksek lisans eğitimini ise 2019'da Galatasaray Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Finansal Ekonomi Bölümü'nde tamamlamıştır. Kariyerine 2005 yılında Burgan Bank'ta Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi olarak başlamış ve aynı bankada Faktoring Satış ve Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak çeşitli pozisyonlarda görev almıştır. 2013 yılında DenizBank ailesine katılan OFLAZ, sırasıyla Ticari Bankacılık Satış Yönetmenliği, Kamu Finansmanı Satış Bölüm Müdürlüğü, Kurumsal ve Ticari Bankacılık Satış ve Performans Yönetimi Grup Müdürlüğü ve Büyük Ölçekli Krediler İdari ve Özel Takip-1 Grup Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. OFLAZ, Nisan 2023'den itibaren Kurumsal ve Ticari Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Halit Cihan Tunçbilek - Ödeme Sistemleri Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1963 doğumlu olan Tunçbilek, Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Lisans, Virginia Tech Üniversitesi Endüstri ve Sistem Mühendisliği Yüksek Lisans ve Virginia Tech Üniversitesi Endüstri ve Sistem Mühendisliği Doktora Bölümü mezunudur. Bankacılık kariyerine 1995’te Citibank’ta başlayan Tunçbilek, çeşitli pozisyonlarda görev yaptıktan sonra, son olarak Kredi Kartları ve Krediler Grup Başkanı olarak çalışmıştır. 2013 yılında Kredi Kartları Portföy Yönetimi Grup Müdürü olarak DenizBank ailesine katılarak, Banka ve Kredi Kartları Yönetimi Grup Müdürlüğü görevini üstlenmiştir. Tunçbilek, Temmuz 2021’den itibaren Ödeme Sistemleri Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Hayri Cansever - DenizBank AG Genel Müdür

1974 doğumlu olan Cansever, 1998 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği alanında lisans, 2003 yılında Yeditepe Üniversitesi Bankacılık ve Finans alanında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Bankacılık kariyerine 1998 yılında DenizBank'ta Yönetici Adayı programıyla başlayan Hayri CANSEVER, sırasıyla 1998-1999 yılları arasında Zorlu Holding Finansman Bölümünde Uzman, 1999-2004 yılları arasında Karaköy Şube'de Kurumsal Bankacılık Pazarlama Bölümünde Uzman, Yetkili ve Yönetmen pozisyonlarında çalışmıştır. 2004-2007 yılları arasında DenizBank Moskova'da Kurumsal Bankacılık Bölüm Müdürü ve 2007-2008 yılları arasında Kurumsal Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı, 2008-2010 yılları arasında DenizBank A.Ş. Bayrampaşa Ticari Merkez Şubesinde Şube Müdürü, 2010-2011 yılları arasında DenizBank A.Ş. Kurumsal Bankacılık Grup Müdürü, 2011-2012 yılları arasında DenizBank Moskova Genel Müdür, 2013-2015 yılları arasında DenizBank A.Ş. Kurumsal Bankacılık ve Nakit Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı, 2015-2016 yılları arasında Destek Varlık Yönetim A.Ş. Genel Müdürü görevlerini yürütmüştür. Ocak 2017'de DenizBank A.Ş. Genel Sekreterlik ve Sberbank Koordinasyon Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır. 2019 Temmuz ayı itibariyle Genel Sekreterlik ve Yurtdışı İştirakler Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini yürütmüştür. 2022 Haziran ayı itibari ile DenizBank AG Genel Müdür – Vekili olarak görevini yürütmüştür. Son olarak 2023 Haziran ayı itibari ile DenizBank AG Genel Müdür olarak görevini sürdürmektedir.

Hüseyin Melih Akosman - Deniz Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. Genel Müdürü

1971 doğumlu olan AKOSMAN, 1994 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde İşletme alanında Lisans, 1997 yılında Loyola Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde İşletme alanında Yüksek Lisans eğitimlerini tamamlamıştır. Kariyerine 1991 yılında Aktuğ Plastik INC.'de Finans Analisti olarak başlamış olup, sırasıyla REFCO LaSalle Grup, Torunlar Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.'de görev almıştır. 2004-2008 yılları arasında Deniz Türev Şirket Genel Müdür Yardımcısı, 2008-2010 yılları arasında Deniz Yatırım Türev Araçları Faaliyetleri Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Melih AKOSMAN, 2010'dan itibaren Deniz Yatırım A.Ş. İcra Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir.

Kishore Swayamberdutt Bhatt - Kredi Tahsis Grubu Genel Müdür Yardımcısı

Sn. Kishore Bhatt lisans derecesini Hindistan’da bulunan Garhwal Üniversitesi Fen Fakültesi’nde tamamlamış ve ardından 1988’de Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Kariyerine 1988’de Hindistan Devlet Bankası’nın Kurumsal Bankacılık Departmanı’nda Yönetici Yardımcısı olarak başlamış, ardından 2000 ve 2006 yılları arasında IDBI Bank Toptan Bankacılık Grup Müdürü olarak görev almıştır.

Sn. Kishore Bhatt, 2006 yılında Emirates NBD Birleşik Arap Emirlikleri Risk Grubu’na katılarak, Toptan Bankacılık ve Finansal Kurumlar Portföyü’nde, bankanın kredi stratejisi ile paralel büyüme sağlamak ve kredi tahsisine odaklanmak üzere sorumluluk almıştır. Kishore hâlihazırda DenizBank’ta Kredi Tahsis Grubu Genel Müdür Yardımcısı ve CCO olarak görevini sürdürmektedir.

Özellikle Toptan Bankacılık, Finansal Kurumlar ve Hazine alanlarında proaktif kredi riski yönetiminde lider bankalarda çalışmış Bhatt’ın, çeşitli alanlarda 25 yıldan fazla deneyimi bulunmaktadır.

Mehmet Çitil - Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Genel Müdürü

1966 doğumlu olan ÇİTİL, 1987 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık alanında Lisans, 1988 İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde İşletme alanında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1988 yılında Interbank'ta İnşaat Bölümü'nde başlamıştır. 1997-2013 yılları arasında DenizBank A.Ş. İnşaat ve Emlak Grup Müdürü olarak görev yapan Mehmet ÇİTİL, Ocak 2014'den itibaren Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Genel Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

Murat Kulaksız - Deniz Faktoring Genel Müdürü

1972 yılında doğan Murat Kulaksız, 1996'da Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde İşletme alanında lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine aynı yıl Toprak Holding'de İthalat Departmanı'nda başlayan Kulaksız, sırasıyla ToprakBank ve BayındırBank'ta müfettiş olarak çalışmıştır. Kulaksız, 2003-2004 yılları arasında DenizBank Çağlayan Şubesi'nde Yetkili Müşteri Temsilcisi, 2004'te Ayazağa Şubesi'nde Kurumsal Pazarlama Yönetmeni, 2004-2005 arasında aynı şubede Ticari Bankacılık Yönetmeni, 2005'te Çağlayan Şubesi'nde Ticari Bankacılık Yönetmeni, 2005-2007 arasında Maslak Ticari Merkez ve İstanbul Kamu Finansmanı Şubesi'nde Ticari Bankacılık Yönetmeni ve 2007'de aynı şubede Şube Müdürü olarak görev yapmıştır. 2007-2009 yılları arasında Ayazağa Şube Müdürlüğünü üstlenmiş; ardından Maslak Ticari Merkez ve İstanbul Kamu Finansmanı Şubesi'nde 2009-2011 arasında Şube Müdürlüğü, 2011-2012 yılları arasında ise Kurumsal Bankacılık Şube Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür. 2012-2016 arasında Avrupa-2 Bölge Müdürlüğünü üstlenen Kulaksız, Şubat 2016'da DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmış; Mayıs 2019'da KOBİ Bankacılığı ve Kamu Finansmanı Grubundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Ekim 2021'den itibaren ise DenizFaktoring A.Ş. Genel Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

Mustafa Okan Çetinkaya - Analitik, Veri ve Müşteri Değer Yönetimi Politikaları Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1973 doğumlu olan ÇETİNKAYA, 1997’de Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Lisans, 2015’te Özyeğin Üniversitesi MBA Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1999’da Pamukbank’ta ADK Yönetmen Yardımcısı olarak başlayan ÇETİNKAYA, 2003-2007 yılları arasında Halkbank A.Ş Proje Geliştirme, Veri Tabanı Pazarlama ve Pazarlama departmanlarında görev aldıktan sonra, 2007 – 2016 arasında ise QNB Finansbank A.Ş Bireysel, Ticari ve Kurumsal Pazarlama Analitiği, Strateji ve Proje Yönetimi’nden Sorumlu Yönetici olarak çalışmıştır. 2016 yılında Bankamıza Organizasyon Grup Müdürü olarak katılmış ve son olarak İş Analitiği ve CRM Grup Müdürlüğü görevini üstlenmiştir. Mart 2021’den itibaren DenizBank A.Ş.’de Analitik, Veri ve Müşteri Değer Yönetimi Politikaları Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Mustafa Özel - Şube ve Merkezi Operasyonlar Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1966 doğumlu olan ÖZEL, 1988 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1988 yılında Türk Ticaret Bankası Galata Şubesi'nde Krediler Servisi'nde başlayan Mustafa ÖZEL, 1993-1997 yılları arasında Interbank'ta Merkezi Operasyon Uzmanı, 1997 yılında DışBank'ta İç Kontrol Bölümü'nde Yönetmen, 1997-1998 yılları arasında DenizBank A.Ş. İç Kontrol Merkezi'nde Yönetmen, 1998 yılında DenizBank A.Ş. İç Kontrol Bölümü'nde Grup Müdürü, 1999-2001 yılları arasında Teftiş Kurulu Başkanı-Grup Müdürü, 2002-2007 yılları arasında İç Kontrol Merkezi Başkanı , 2008-2010 yılları arasında İç Kontrol Merkezi ve Uyum Başkanı, 2010'dan itibaren DenizBank A.Ş.'de Şube ve Merkezi Operasyonlar Grubu Şube ve Merkezi Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

N.Yavuz Elkin - İnsan Kaynakları ve Deniz Akademi Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1971 doğumlu olan ELKİN, 1993 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi'nde İngilizce İşletme alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1993 yılında Yapı Kredi Bankası'nda Müfettiş Yardımcısı olarak başlamış olan Yavuz ELKİN, 1998-2000 yılları arasında Kurumsal Pazarlama Bölümü'nde Müşteri Yönetimi Birim Müdürü, 2000-2004 yılları arasında Dışbank'ta Ticari Pazarlama Direktörü, 2004-2007 yılları arasında DenizBank A.Ş.'de Ticari Bankacılık Grup Müdürü, 2007-2008 yılları arasında DenizBank A.Ş.'de Eğitim Grup Müdürü, 2008-2014 yılları arasında DenizBank A.Ş.'de İnsan Kaynakları ve Deniz Akademi Grup Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. Şubat 2014'den itibaren DenizBank A.Ş.'de İnsan Kaynakları ve Deniz Akademi Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Oğuz Yalçın - CJSC DenizBank Moscow Genel Müdürü

1975 doğumlu olan YALÇIN, 1998 yılında Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Bankacılık kariyerine 1998 yılında Management Trainee eğitiminin ardından Bank Ekspres Elmadağ Şubesinde Kurumsal Bankacılık Pazarlama Uzmanı olarak başlamış olan Yalçın, 2002-2004 yılları arasında DenizBank Maslak Şube ve 2004-2005 yılları arasında İstanbul Kurumsal Şube Kurumsal Bankacılık Pazarlama Yetkilisi olarak görev yapmıştır. 2005 yılında DenizBank Moskova' da Kurumsal Bankacılık Pazarlama Müdür Yardımcısı olarak göreve başlamış, bu bankada 2007-2013 yılları arasında DenizBank Moskova Kurumsal Bankacılık Bölüm Müdürlüğü görevini yürütmüştür. Ocak 2013'den itibaren JSC DenizBank Moscow'da Şirket Genel Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

Oğuzhan Özark - Bireysel ve Özel Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1976 doğumlu olan ÖZARK, 1997 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Matematik Mühendisliği alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1997 yılında Garanti Bankası'nda Bireysel Bankacılık Bölümü'nde Uzman Yardımcısı olarak başlamış olan Oğuzhan ÖZARK, daha sonra KOBİ Bankacılığı Grubu'nda görev almıştır. 2004 yılında DenizBank A.Ş.'de KOBİ Bankacılığı İş Geliştirme Bölüm Müdürü olarak görev yapan ÖZARK, sırasıyla Sermaye Piyasası Araçları Satış, Performans ve İş Geliştirme Bölüm Müdürü, KOBİ Bankacılığı Pazarlama Küçük Boy İşletmeler Grup Müdürü, KOBİ Bankacılığı Pazarlama Grup Müdürü, Bireysel Bankacılık Satış Yönetimi Grup Müdürü, Kitle Bankacılık Satış Yönetimi Grup Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. Şubat 2014'den itibaren DenizBank A.Ş.'de Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır. Son olarak Şubat 2022 tarihi itibariyle Bireysel ve Özel Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Okan Aksu - Hazine Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1982 doğumlu olan AKSU, lisans eğitimini 2003’de Bilkent Üniversitesi İktisat Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini de 2008’de İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümü’nde tamamlamıştır. Kariyerine 2003 yılında DenizBank’ta Management Trainee olarak başlayan Aksu, Hazine Grubu’nda çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra, 2010 yılında Sabit Getirili Menkul Değerler Bölüm Müdürlüğü’ne atanmıştır. 2010-2015 yılları arasında Royal Bank of Scotland’ta Hazine Müdürü olarak görev yapan AKSU, 2015’te DenizBank’ta Sabit Getirili Menkul Değerler ve Para Piyasaları Grup Müdürlüğü görevini üstlenmiştir. AKSU, Aralık 2021’den itibaren Hazine Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Ömer Uyar - Intertech Bilgi İşlem ve Pazarlama Ticaret A.Ş. Genel Müdürü

1977 doğumlu olan UYAR, 2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1996 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Sistem Mühendisi olarak başlamış olan Ömer UYAR, 2000-2008 yılları arasında DenizBank A.Ş.'de Bilgi Teknolojisi, İç Kontrol Teknoloji ve Güvenlik, Temel Bankacılık İşlemleri ve AR-GE Bölümleri'nde görev almıştır. 2009-2012 yılları arasında Intertech Şirket Genel Müdür Yardımcısı görevini yürütmüş olup, Mart 2012'den itibaren Intertech'te Genel Müdür olarak görevini sürdürmektedir.

Ramazan Işık - DenizBank Teftiş Kurulu Başkanı

1977 doğumlu olan Ramazan IŞIK, lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde; yüksek lisans eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi Bankacılık ve Finans MBA Yüksek Lisans Programı’nda tamamlamıştır. Teftiş, iç denetim ve suistimal inceleme konularında önemli deneyime sahip olan IŞIK, mesleki kariyerine 1999’da Yapı Kredi Bankası Teftiş Kurulu’nda başlamıştır. 7 yıl bu kurumda görev yaptıktan sonra, 2006- 2013 yılları arasında Rusya’da faaliyet gösteren Credit Europe Bank’ta Teftiş Kurulu Başkanı olarak çalışmıştır.

2013 yılı başından bu yana DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nda Teftiş Kurulu Başkanı olarak görev yapmakta; Bankanın ve tüm yurtiçi / yurtdışı iştiraklerinin iç denetim, inceleme ve soruşturma faaliyetlerinin sorumluluğunu üstlenmektedir. CIA (Sertifikalı İç Denetçi), CRMA (Sertifikalı Risk Yönetimi Güvence Uzmanı), CFE (Sertifikalı Suistimal İnceleme Uzmanı) ve CRISC (Sertifikalı Bilgi Sistemleri Kontrol Uzmanı) gibi uluslararası mesleki sertifikalara sahiptir. 2018-2021 yılları arasında Türkiye İç Denetim Enstitüsü’nde Denetim Komitesi Üyesi olarak sorumluluk üstlenen IŞIK, halen aynı enstitüde Etik Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. İyi derece İngilizce ve Rusça bilmektedir.

Rasim Orman – Genel Sekreterlik ve Davalar Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1970 doğumlu olan ORMAN, lisans eğitimini 1997'de Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde, yüksek lisans eğitimini ise 2003'de Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Özel Hukuk Ana Bilim Dalı'nda tamamlamıştır. Kariyerine 1997 yılında Esbank T.A.Ş.'de Müfettiş Yardımcısı olarak başlayan ORMAN, aynı bankada Müfettiş olarak çalıştıktan sonra, 2002 yılında TMSF Tahsilat Dairesi'nde görev almıştır. Aynı yıl Müfettiş olarak DenizBank ailesine katılan ORMAN, Teftiş Kurulu Başkanlığı'nda Müfettiş, Bölüm Müdürü ve Teftiş Kurulu Grup Müdürü olarak sorumluluk almış, 2011'de ise Hukuk Grubu - Dava ve Takipler Grup Müdürlüğü görevini üstlenmiştir. ORMAN, Ağustos 2022'den itibaren Genel Sekreterlik ve Davalar Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Savaş Çıtak - Proje Finansmanı, Finansal Yapılandırma ve Krediler Uluslararası Koordinasyon Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1977 doğumlu olan ÇITAK, 1999’da Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Lisans, 2016’da Sabancı Üniversitesi Executive - MBA Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1999 yılında Pamukbank’ta Proje Finansmanı Bölümü’nde başlayan ÇITAK, 2003’te Nakit Yönetimi Yetkilisi olarak DenizBank ailesine katılmış ve sırasıyla CJSC DenizBank Moscow Kurumsal Pazarlama ve Satış Bölüm Müdürlüğü, Krediler Uluslararası Koordinasyon Grup Müdürlüğü ve son olarak Proje Finansmanı, Finansal Yapılandırma ve Krediler Uluslararası Koordinasyon Grup Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. Mart 2021’den itibaren DenizBank A.Ş.’de Proje Finansmanı, Finansal Yapılandırma ve Krediler Uluslararası Koordinasyon Grubu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini sürdürmektedir.

Selim Efe Teoman - Krediler Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1970 doğumlu TEOMAN, 1993 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde İktisat alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1994 yılında Türkiye İş Bankası'nda Müfettiş Yardımcısı olarak başlayan TEOMAN, 1997-1998 yılları arasında InterBank A.Ş.'de Krediler Yetkilisi, 1998-2002 yılları arasında Kredi Tahsis Yönetmeni, 2002-2003 yılları arasında Ziraat Bankası'nda Pazarlama Bölüm Müdürü, DenizBank A.Ş'de sırasıyla 2003 yılında Kurumsal Krediler Yönetmeni, 2003-2004 arasında Krediler Bölüm Müdürü, 2004-2006 arasında Kurumsal Krediler Bölüm Müdürü, 2006-2011 arasında Taahhüt Sektörü Tahsis Grup Müdürü, 2011-2013 arasında Kurumsal Krediler Grup Müdürü görevlerini üstlenmiştir. 2013 ve 2023 yılları arasında DenizBank A.Ş.'de Kurumsal ve Ticari Krediler Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan TEOMAN, 2023 Temmuz tarihinden itibaren sorumluluk alanını genişletilmiş Krediler Grubu’nun Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirilmiştir.

Serkan Boran – Sorunlu Alacak Çözümleme Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1973 doğumlu olan BORAN, lisans eğitimini 1997'de Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nde Jeoloji Mühendisliği, yüksek lisans eğitimini ise 2009'da Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde İşletme Yönetimi Bölümü'nde tamamlamıştır. Kariyerine 1998'de DenizBank'ta Uzman Müşteri Temsilcisi olarak başlayan BORAN, 2000 yılında A Bank'ta Portföy Yöneticiliği, 2002 yılında ise DenizBank'ta Yetkili Müşteri Temsilciliği görevlerini üstlenmiştir. 2004'te TurklandBank'ta Pazarlama Müdürü ve Şube Müdürü olarak çalışan BORAN, 2008'de bir yıl süreyle BurganBank'ta Şube Müdürlüğünü yürütmüş, ardından yeniden DenizBank ailesine katılmıştır. Burada sırasıyla Şube Müdürü, Ticari Plus Şube Müdürü, Kurumsal Bankacılık Şube Müdürü ve Büyük Ölçekli Krediler İdari ve Kanuni Takip-2 Grup Müdürü sorumluluklarını üstlenen BORAN, Ağustos 2022 itibarıyla Kredi Takip Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini yürütmüştür. Son olarak 2023 Şubat ayı itibari ile Sorunlu Alacak ve Çözümleme Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Sinan Yılmaz - Risk Yönetimi Grubu Başkanı

1974 doğumlu olan YILMAZ, 1997 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde İşletme Mühendisliği alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1998 yılında DenizBank A.Ş.'de Yönetim Hizmetleri Grubu'nda Uzman Yardımcısı olarak başlamış olan Sinan YILMAZ, sırasıyla Mali Planlama ve Kontrol, Bütçe Planlama ve Risk Yönetimi Bölümlerinde çeşitli pozisyonlarda görev yapmıştır. Sinan YILMAZ, son olarak Risk Yönetimi Grup Müdürlüğü görevini üstlenmiştir. Şubat 2014'den itibaren DenizBank A.Ş.'de Genel Müdür Yardımcısı olarak Risk Yönetimi Grubu Başkanı olarak görevini sürdürmektedir.

Umut Özdoğan - Bilgi Sistemleri Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1976 doğumlu ÖZDOĞAN, İstanbul Lisesi'ndeki öğreniminin ardından, Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Lisans ve Yeditepe Üniversitesi İngilizce İşletme Yüksek Lisans alanlarında eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1999 yılında DenizBank ailesinde Uzman Yardımcısı olarak başlayan ÖZDOĞAN, sırasıyla Mali Tahlil ve İstihbarat Uzmanlığı, Kredi ve Pazarlama Uzmanlığı, Özellikli Krediler ve Fiyatlama Yetkililiği yapmıştır. 2003 yılında DenizBank AG'ye geçiş yapan ÖZDOĞAN, 2003-2004 yılları arasında DenizBank AG Özel Bankacılık Bölüm Müdürlüğü, 2004-2006 yılları arasında DenizBank AG Pazarlama Departmanı Bölüm Müdürlüğü görevini üstlenmiştir. 2007 yılı itibariyle Kamu Finansmanı Bölüm Müdürlüğü ve takiben 2011-2015 yılları arasında Ticari Bankacılık Satış ve Kamu Finansmanı Grup Müdürlüğü görevinde bulunmuştur. 2015 yılında İstanbul Kurumsal Şube Müdürlüğü görevini devralan ÖZDOĞAN, 2017 Nisan ayı itibarıyla Nakit Yönetimi, Kamu Finansmanı ve Organizasyon Grubu'ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmış; 2018 şubat ayı itibarıyla Dijital Dönüşüm, CRM ve Değişim Yönetimi Grubu'ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. 2021 -2023 yılları arasında  Dijital Dönüşüm, Değişim Yönetimi ve ŞDK Grubu'ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan ÖZDOĞAN; 2023 Temmuz ayından beri Bilgi Sistemleri Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir. Umut Özdoğan evli ve iki çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Verda Beril Yüzer Oğuz - Finansal Kurumlar ve Sürdürebilirlik Koordinasyon Grubu Genel Müdür Yardımcısı

1975 doğumlu olan OĞUZ, Marmara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 1997 yılında Interbank'ta Uzman Yardımcısı olarak başlamış olan OĞUZ sırasıyla Ulusalbank A.Ş.'de Muhabir İlişkiler Yönetmeni, Türk Barter A.Ş.'de Dış İlişkiler Sorumlusu, TEB'de Muhabir İlişkiler Bölüm Müdürü olarak görevlerini yürütmüştür. 2010 yılında Finansal Kurumlar Grup Müdürü olarak DenizBank ailesine katılan OĞUZ, 2010-2013 yılları arasında Muhabir İlişkileri, Dış Ticaret Finansmanı, Yapılandırılmış Finansman ve Finansal Kurumlar Kredi Analiz bölümlerinde Grup Müdürü olarak görev yapmıştır. Ağustos 2016'da DenizBank A.Ş.'de Finansal Kurumlar Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır. Şubat 2022’de Finansal Kurumlar ve Sürdürebilirlik Koordinasyon Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.