Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

Sigorta ve BES

Ferdi kaza sigortası nedir?

Kendilerini ve sevdiklerini riskli ve beklenmedik durumlara karşı koruma altına almak isteyenler sıklıkla ferdi kaza sigortası ve ferdi kaza nedir sorularının yanıtını arar. Ferdi kaza sigortası, beklenmedik kazalar ve harici diğer durumlarda meydana gelebilecek sakatlık ya da ölümlere karşı finansal güvence sunan sigorta ürünüdür.

Konut sigortası nedir? Neden konut sigortası tercih edilmeli?

Konut sigortası, evinizde meydana gelen ve maddi zarara uğratan olumsuz olaylara karşı evinizi güvence altına alır, hasarları sizin yerinize öder. Ortaya çıkan maddi hasarlar konut sigortası ödemesinden daha fazla olacağı için buna kıyasla daha düşük tutarlarla ev sigortası satın alınarak gelecek dönemlerde olası her ihtimale karşı cebinizden fazla fiyatın çıkmasını önlemiş olursunuz.

Aracımı nasıl sigortalatabilirim?

Size en yakın Denizbank şubesine gelerek dakikalar içerisinde aracınızın zorunlu trafik sigortasını yaptırabilir ve diğer kasko seçeneklerinden dilediğiniz kapsamlar dahilinde aracınızı koruma altına alabilirsiniz.

BES Nedir?

Bireysel Emeklilik Sistemi, bireylerin emeklilik dönemlerinde rahat etmeleri için çalışma dönemleri boyunca düzenli olarak tasarrufta bulunmasını sağlayan, yasalarla düzenlenmiş, işverenler için vergi avantajı, katılımcılar için ise devlet katkısı sağlayan bir sistemdir. Bireysel emeklilik sisteminde birikimleriniz büyüdükçe fon yatırım getiriniz de büyür.

Kuyumcu Paket Sigortası’ndan kimler faydalanabilir?

Kuyum sektöründe faaliyet gösteren satıcı, toptancı ve perakendeciler Kuyumcu Paket Sigortası yaptırarak risklere karşı iş yerlerini güvence altına alabilir.

Mühendislik sigortası nedir?

Firmanın talebi çerçevesinde yapılan mühendislik sigortası, proje başlangıcında şantiyenin kuruluşu, malzeme dökümü ve sahanın faaliyete geçmesi gibi ilk adımdan son aşamaya kadar geçen süre içerisinde çeşitli risk faktörlerine karşı banka tarafından garanti altına alınması işlemidir.

Nakliyat sigortası nedir?

Özel ya da hükmi şahıslara ait olan kıymetlerin ve emtiaların nakliyesi esnasında oluşabilecek hasarlara teminat veren sigorta ürünüdür.

Mesleki Sorumluluk Sigortası’ndan kimler yararlanabilir?

DenizBank Mesleki Sorumluluk Sigortası’ndan aşağıdaki meslekler yararlanabilir:

 • Doktorlar
 • Mimarlar
 • Mühendisler
 • Güvenlik Şirketleri
 • Yeminli Mali Müşavirler

Ticari araç sigortası fiyatlarını etkileyen faktörler nelerdir?

Ticari araç sigortasının yapıldığı il, zaman ve sürücü puanlarınız fiyatları etkileyen faktörler arasındadır.

Ferdi Kaza Plus Sigortası nedir?

Ferdi Kaza Plus Sigortası; kaza sonucu görülen vefat ya da tam ve daimi sakatlıklarda belirlenen teminatlar kapsamında sigortalıları finansal güvence altına alan sigorta ürünüdür.

İş yeri sigortası nedir?

İşyeri sigortası; sigorta bedeli 2.500.000 YTL’ye kadar olan işletmelerin emtea, 3. şahıs malları, bina, temeller, dekorasyon, demirbaş, makine tesisat, kasa, muhteviyat gibi birçok riskini tek bir poliçe içinde teminat altına alan sigorta paketidir.

Bireysel Emeklilik Planları nedir?

Yoğun bir çalışma hayatının ardından emeklilik döneminizin keyfini çıkarabileceğinizden emin olmak istersiniz. Yaşamın her anında, iyi ve kötü günlerde, bugün ve gelecekte müşterilerinin yanında ve yakınında olan MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş.’nin Bireysel Emeklilik planları, emekli olduğunuz yılları en rahat şekilde geçirmenizi sağlamak için hazırlandı. Birçok tercihe ve çalışma alanına uygun olarak tasarlanan BES Emeklilik planlarını inceleyebilir, size en uygun emeklilik planı ile gelecek hayatınıza şimdiden yatırım yapabilirsiniz.

 • Deniz Plan: Geleceğini kendi tasarlamak isteyen müşteriler için oluşturulan bir plandır. Finansal yatırım stratejisi müşteri ile birlikte oluşturulur ve 5 farklı risk grubu için hazırlanır. Plan, 5 farklı fon çeşidini içermekte olup, hisse ve dövizli emeklilik yatırım fonlarında da işlem yapmak isteyen müşterilerimiz için tasarlanmıştır.
 • Afili Plan: Plan 5 farklı risk grubuna göre hazırlanır ve emeklilik yatırım fonlarında da değerlendirilebilir. Plan içerisinde başlangıç katkı payı zorunluluğu belirlenmemiştir. Katkı payı yatırıldığı takdirde, emeklilik geliriniz de olumlu yönde etkilenecektir.
 • Emeklilik Plus Plan: Bu planda, yönetim gider kesintisi ve ödemeye ara verme kesintisi bulunmaz. Katkı payı bazında en düşük katkı payı 1.000 TL veya 20.000 TL’lik başlangıç kapitali ödemeniz durumunda 100 TL olan plan türüdür.
 • İşletme Plan: 5 farklı risk grubuna göre hazırlanan ve finansal yatırım stratejilerinin müşteri ile birlikte oluşturulduğu plan türüdür. Stratejilerin oluşturulması adına tek yapmanız gereken emekli olduğunuzda ne kadar gelire ihtiyaç duyacağınızı bize söylemek.
 • Üretici Plan: 5 farklı risk grubuna göre hazırlanan ve finansal yatırım stratejilerinin müşteri ile birlikte oluşturulduğu plan türüdür. Asgari katkı payı tutarı 100 TL’dir.
 • Alternatif Güvence Planı: Bu plan kapsamında aylık asgari katkı payı tutarı 150 TL’dir ve faiz içermez.
 • Grup Planları: Bu plan, grup oluşturarak sisteme katılmak isteyen müşteriler için tasarlanmıştır. Çalışanlarınız adına düzenli katkı payı ödeyerek emeklilik dönemi planlamalarına katkıda bulunabilir ve sizinle çalışmalarını bir avantaj olarak sunabilirsiniz.

Garantör hayat sigortası nedir?

DenizBank ve MetLife işbirliği çerçevesinde sunulan, 18 - 70 yaş arasında olan DenizBank müşterilerine özel ferdi hayat sigortası ürünüdür.

Cüzdan Sigortasına Nasıl Sahip Olabilirim?

Size en yakın DenizBank Şubesi'ne gitmeniz yeterli. Poliçeniz başvurduğunuz Şubede anında düzenlenerek size teslim edilir.

Trafik Sigortasına nasıl sahip olabilirim?

Size en yakın DenizBank Şubesi'ne gitmeniz yeterli. Poliçeniz başvurduğunuz Şubede anında düzenlenerek size teslim edilir.

Grup Hayat Sigortası nedir?

DenizBank ticari bankacılık sigorta ürünleri arasında olan toplu poliçe sistemidir. MetLife Emeklilik ortaklığı ile imzalanan sözleşme koşulları dahilinde çalışanlarınız ve aileleri için kaza, sakatlık ya da ölüm gibi ciddi risklere karşı güvence sağlar.

Garantör Hayat Sigortası nedir?

DenizBank ve MetLife işbirliği çerçevesinde sunulan, 18 - 70 yaş arasında olan DenizBank müşterilerine özel ferdi hayat sigortası ürünüdür.

Sağlık Sigortasına nasıl sahip olabilirim?

Size en yakın DenizBank Şubesi'ne gitmeniz yeterli. Poliçeniz başvurduğunuz Şubede anında düzenlenerek size teslim edilir.

Hayvan Hayat Sigortasına nasıl sahip olabilirsiniz?

Size en yakın DenizBank Şubesine gitmeniz yeterli.

Eşya Sigortasına nasıl sahip olabilirim?

Size en yakın DenizBank Şubesi'ne gitmeniz yeterli. Poliçeniz başvurduğunuz Şubede anında düzenlenerek size teslim edilir.

Ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Ödeme aracı olarak kredi kartını veya hesaptan otomatik ödeme talimatını seçebilirsiniz.

Bireysel Konut Sigortasına nasıl sahip olabilirim?

Size en yakın DenizBank Şubesi'ne gitmeniz yeterli. Poliçeniz başvurduğunuz Şubede anında düzenlenerek size teslim edilir.

Kimler faydalanabilir?

18-64 yaş arası bireyler bu sigortadan yararlanabilir.

POS Cihazları Sigortasına nasıl sahip olabilirim?

Size en yakın DenizBank Şubesi'ne gitmeniz yeterli.

Zorunlu Deprem Sigortasına nasıl sahip olabilirim?

Size en yakın DenizBank Şubesi'ne gitmeniz yeterli. Poliçeniz başvurduğunuz Şubede anında düzenlenerek size teslim edilir.

Bitkisel Ürün Sigortasına nasıl sahip olabilirsiniz?

Size en yakın DenizBank Şubesine gitmeniz yeterli.

Sera Sigortasına nasıl sahip olabilirsiniz?

Size en yakın DenizBank Şubesine gitmeniz yeterli.

Kimler faydalanabilir?

18-62 yaşlarındaki kişiler sigortadan faydalanabilir.

Bu sigortanın avantajları nelerdir?

 • ABD, Kanada, Japonya hariç ve dahil olmak üzere, seyahat edilecek yere göre 2 farklı fiyat alternatifi,
 • Poliçenin 7 – 365 gün arasında istenilen vadede yapılabilmesi,
 • 4 farklı alternatif ölüm/sürekli sakatlık teminat limiti sunulması,
 • Ürünün Klasik Ferdi kaza teminatının yanında, belirli limitler dahilinde birçok asistans hizmetleri de içermesi.

Dar Kapsamlı Seyahat Sigortası

Yurt dışına çıkışlarda zorunlu tutulan sağlık sigortası ihtiyacını karşılar.

 • Asistance hizmeti
  • Ayakta ve Yatarak (hastanede)Tıbbi Tedavi Teminatı (30.000.-Euro limitli)
  • Sigortalının tıbbi nedenlerle nakli ve seyahati
  • Tıbbi bilgi ve danışmanlık
  • Sigortalının vefatı halinde cenazenin tıbbi şartlara uygun olarak nakli

Geniş Kapsamlı Seyahat Sigortası

Sigortalıyı ve ailesini beklenmedik ve ani kazalar sonucu oluşabilecek yaşam kaybı ve sürekli sakatlık durumuna karşı Ferdi Kaza Sigortası genel şartları dahilinde koruma altına alan, asistance hizmetleri ve seyahatte oluşabilecek riskleri teminat altına alır.

 • Asistance hizmeti
  • Kaza sonucu ölüm teminatı
  • Kaza sonucu sürekli sakatlık
  • Bagaj ve Şahsi Eşya teminatı
  • Rezervasyon iptali
  • Kişisel Sorumluluk

Sağlık sigortasına nasıl sahip olabilirim?

Bu özel sağlık sigortası hizmetinden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken bir DenizBank şubesine gitmek ve başvuru yapmaktır. Sağlık sigortası poliçeniz, şubede hemen düzenlenerek anında size teslim edilir. SGK anlaşmalı tüm özel hastanelerde tüm tedavi masraflarınız DenizBank ayrıcalıkları ile karşılanır.

Kart Borcum Güvende Hayat Sigortası neleri kapsar?

 • DenizBank kredi kartı sahibi olan sigortalının, sigorta süresi içerisinde vefat etmesi durumunda, lehtara teminat ödemesi gerçekleşir. Sigortalının vefatında, meydana gelen riskin kredi kartı sigortası ve ekte yer alan genel ve özel şartlar dahilinde sigorta kapsamında olması koşulu ile vefatın gerçekleştiği tarih itibariyle, sigorta ettirene sigorta bedeli ödenir.
 • Kredi kartı sahibi olan sigortalının kaza sonucu derhal veya kaza tarihini izleyen 2 yıl içerisinde kalıcı sakatlık yaşaması durumunda teminat devreye girer. Sigortalının kaza sonucunda sürekli tam sakat kalması halinde, sakatlığa yol açan kazanın meydana geldiği tarihteki kredi kartı borç tutarı, MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından DenizBank’a teminat olarak ödenir.
 • Kredi kartı sahibi olan sigortalının, hastalık nedeniyle kalıcı sakatlık yaşaması durumunda teminat devreye girer. Hastalığın başladığı tarihten itibaren, sigortalının 180 gün boyunca kesintisiz olarak herhangi bir meslek ya da işle iştigal etmesine, kâr veya ücret karşılığında herhangi bir girişim yapmasına engel olan, 180 gün sonunda da iyileşme ihtimali bulunmayan, geri dönülmez sakatlık durumunda geçerlidir. Sigortalının hastalık sonucunda sürekli tam sakat kalması halinde, sakatlığa yol açan hastalığın meydana geldiği tarihteki kredi kartı borç tutarı, MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından DenizBank’a teminat olarak ödenir.
 • Özel Emekli Sandığı veya Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamında sigortalı olarak istihdam ilişkisinde bordrolu çalışanların istek dışı işsiz kalması halinde veya istek dışı işsizlik teminatı şartları dışında kalan sigortalının kritik hastalıklara yakalanması halinde, DenizBank’a ait kredi kartı ekstresinde bildirilen, ilgili aya mahsup hesap kesim tarihinde görünen harcamaların TL cinsinden toplam tutarı teminattır. 

Hayat sigortası nedir? Neden hayat sigortası yaptırmalıyım?

Hayat sigortası, olumsuz durumlara ve risklere karşı kendinizi ve geleceğinizi güvence altına almak için oluşturulmuş destek paketleridir. Hayat sigortası yaptırmak, sakatlık, işsizlik ve ciddi hastalıklar yaşamanız durumunda size, vefat durumunuzda ise yakınlarınıza teminatlar kapsamında maddi destek sağlanması için gereklidir.

DenizBank Sağlığım Tamam Kadın Girişimci Sigortası Anlaşmalı Sağlık Kurumları’na nasıl ulaşabilirim?

Poliçenize özgü anlaşmalı kurumlarımıza AXAFit uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Ticari İşletme Sorumluluk Sigortası’na Nasıl Başvurabilirim?

Başvuru talebiniz ile detaylı bilgi için şubelerimize bekliyoruz. Size en yakın şube için tıklayınız .

Yazar Kasa POS Sigortası'na Nasıl Başvurabilirim?

Başvuru talebiniz ile detaylı bilgi için şubelerimize bekliyoruz. Size en yakın şube için tıklayınız.

Ticari Kart Koruma Sigortasına nasıl sahip olabilirim?

MobilDeniz uygulamasından ve size en yakın DenizBank Şubesi'nden başvurabilirsiniz.

Bu Sigortaya Nasıl Sahip Olabilirim?

MobilDeniz'den veya size en yakın DenizBank Şubesi'ne giderek başvurabilirsiniz.

Bu Sigortaya Nasıl Sahip Olabilirim?

MobilDeniz'den veya size en yakın DenizBank Şubesi'ne giderek başvurabilirsiniz.

Ödemelerimi Nasıl Yapabilirim?

Prim Ödemelerinizi Denizbank kredi kartınız ile 12 eşit taksite kadar taksitlendirme imkânından faydalanabilirsiniz.

DenizBank Sağlığım Tamam Kadın Girişimci Sigortası’na Nasıl Başvurabilirim?

Başvuru talebiniz ile detaylı bilgi için şubelerimize bekliyoruz. Size en yakın şube için tıklayınız.

Hayat sigortasından kimler yararlanabilir?

Hayat sigortaları kendi özelinde yaş gruplarına sahiptir. Bu yaş gruplarına ve genel sigorta şartlarına uyan herkes Hayat Sigortası hizmetinden yararlanabilir.

Prim ödemeleri nasıl düzenlenir?

DenizBank kredi kartı hesap kesimi tarihinde görünen borç bakiyesi %1 ile çarpılır. Bunun sonucunda sigortalı için aylık prim tutarı belirlenir. Örnek olarak, 100 TL değerinde kredi kartı borcunuz varsa, vefat, sakatlık, kritik hastalık, işsizlik gibi risklere karşı sadece 1 TL aylık prim ödeyerek borcunuzu güvence altında tutabilirsiniz. DenizBank, kart sigortası ürününü size en iyi şekilde sunabilmek için, global bir marka olan MetLife ile çözüm ortağıdır. Kart Borcum Güvende Hayat Sigortası hakkında detaylı bilgi için hafta için 08.00-24.00, hafta sonu 09.00-18.30 saatleri arasında MetLife Müşteri Hizmetleri birimi ile irtibata geçebilirsiniz.

Yurt Dışı Seyahat Sigortasına nasıl sahip olabilirim?

Size en yakın DenizBank Şubesi'ne gitmeniz yeterli. Poliçeniz başvurduğunuz Şubede anında düzenlenerek size teslim edilir.

Ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Prim Ödemelerinizi Denizbank kredi kartınız ile 12 eşit taksite kadar taksitlendirme imkanından faydalanabilirsiniz.

Ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Ödeme aracı olarak kredi kartını veya hesaptan otomatik ödeme talimatını seçebilirsiniz.

Denizbank Bonus kredi kartınız ile 3 eşit taksite kadar taksitlendirme imkanından faydalanabilirsiniz .

Ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Ödeme aracı olarak kredi kartını veya hesaptan otomatik ödeme talimatını seçebilirsiniz.

Prim ödemelerinizi peşin veya 3 eşit taksit ile ödeme imkanına sahip olabilirsiniz.

Prim ödemeleri

Sigorta teminatı ve sigorta primleri TL olarak belirlenmekte ve yıllık olarak ödenmektedir. Prim tutarını ister DenizBank hesabınızdan isterseniz de kredi kartına peşin veya 12 taksit imkânıyla ödeyebilirsiniz

Detaylı bilgi için hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında 0850 222 0 638 (MET) MetLife İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Zorunlu Deprem Sigortası, 1 yıllık bir sigorta olup, poliçe primi peşin olarak tahsil edilir.

DenizBank Bonus ile 2 eşit taksit ile ödeme kolaylığımızdan da faydalanabilirsiniz.

Prim ödemelerinizi nasıl yapabilirsiniz?

Prim ödemelerinizi, "DenizBank Üretici Kartı" nızı kullanarak, %10'u peşin, kalan %90'lık kısmını da hasat sonunda yapabilirsiniz.

Prim ödemelerinizi nasıl yapabilirsiniz?

Prim ödemelerinizi, "DenizBank Üretici Kartı"nızı kullanarak, %25'i peşin, kalan %75'lik kısmını da 5 eşit taksitte yapabilirsiniz...

Ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Ödeme aracı olarak kredi kartını veya hesaptan otomatik ödeme talimatını seçebilirsiniz.

Prim ödemelerinizi %25'i peşin kalanı 5 taksit olarak yapabilirsiniz. Denizbank Bonus kredi kartınız ile 9 eşit taksite kadar taksitlendirme imkanından faydalanabilirsiniz.

Prim ödemelerinizi nasıl yapabilirsiniz?

Prim ödemelerinizi, "DenizBank Üretici Kartı"nızı kullanarak, %25'i peşin, kalan %75'lik kısmını da 5 eşit taksitte yapabilirsiniz...

Ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Ödeme aracı olarak kredi kartını veya hesaptan otomatik ödeme talimatını seçebilirsiniz.

Prim ödemelerinizi %25'i peşin kalanı 5 taksit olarak yapabilirsiniz. Denizbank Bonus kredi kartınız ile 7 eşit taksite kadar taksitlendirme imkanından faydalanabilirsiniz.

Ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Ödeme aracı olarak kredi kartını veya hesaptan ödeme talimatını seçerek peşin veya 6 eşit taksite kadar taksitlendirme imkanından faydalanabilirsiniz.

Grup Hayat Sigortasından kimler faydalanabilir?

Haftada en az 30 saat çalışan 18-70 yaş aralığında bulunan tam zamanlı çalışanlar faydalanabilir.

Ödemelerimi Nasıl Yapabilirim?

Prim ödemelerinizi peşin veya taksitli olarak yapabilirsiniz. Denizbank Bonus kredi kartınız ile 9 eşit taksite kadar taksitlendirme imkanından da faydalanabilirsiniz.

Ödemelerimi nasıl yapacağım?

Trafik sigortalarınızı dilerseniz hesaptan otomatik ödeme talimatı tanımlatarak dilerseniz de Denizbank kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Üstelik Denizbank’ta kredi kartınız ile 3 eşit taksitle ödeme kolaylığı da mevcut.

Prim ödemeleri ne şekilde yapılır?

 • Sigortanın teminatı ve sigorta primleri Türk Lirası cinsinden hesaplanır.
 • Ödemeler yıllık olarak yapılır.
 • DenizBank hesabından peşin veya en fazla 12 taksitli ya da tüm banka kartlarına peşin veya en fazla 12 taksite bölünebilir.

Sigorta süresi ne kadar?

Eğitim dönemi ve yıllık okul masraflarına göre en uygun teminat tutarını belirleyerek çocuğunuzun eğitimini 4’er yıllık paketler halinde güvence altına alabilir veya 16 yıla kadar poliçe süresini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Acenteliklerimiz

Axa Sigorta A.Ş.

BES nedir?

Bireysel Emeklilik Sistemi, bireylerin emeklilik dönemlerinde rahat etmeleri için çalışma dönemleri boyunca düzenli olarak tasarrufta bulunmasını sağlayan, yasalarla düzenlenmiş, işverenler için vergi avantajı, katılımcılar için ise devlet katkısı sağlayan bir sistemdir. Bireysel emeklilik sisteminde birikimleriniz büyüdükçe fon yatırım getiriniz de büyür.

Prim ödemeleri ne şekilde yapılır?

 • Sigortanın teminatı ve sigorta primleri Türk Lirası cinsinden hesaplanır.
 • Ödemeler yıllık olarak yapılır.
 • Hesaptan ya da kredi kartından peşin ödeme yapılabilir.
 • Kredi kartıyla yapılan ödemeler 9 taksite bölünebilir.

Güncel teminat limitleri ve prim tutarları hakkında bilgi almak için hafta içi 08.30 - 17.30, hafta sonu 09.00 - 18.30 saatleri arasında 0 850 222 0 638 (MET) MetLife iletişim merkezindeki müşteri temsilcileriyle irtibat kurabilirsiniz. Metlife Şikayet Yönetim Sistemi üzerinden de hizmetlerle ilgili şikayet ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

İş yeri sigortası neleri kapsar?

İş yeri paket sigortaları demirbaşlar, doğal afetler, hırsızlık, cam kırılması, 3. şahıs sorumluluk gibi isteğe bağlı olarak da değişen teminatları kapsar.

Ferdi Kaza Plus Sigortası’ndan kimler faydalanabilir?

Ferdi Plus Kaza Sigortası’ndan 18- 64 yaş arasındaki bireyler faydalanabilir.

Ticari araç sigortası neleri kapsamalı?

 • Aracın çalınması, çalınmaya teşebbüsü veya bundan doğan zararlar dahil edilmeli.
 • Karayollarında sadece motorlu değil, motorsuz araçlarla çarpışmayı da kabul etmeli.
 • Üçüncü kişilerin sebep olduğu kaza veya çarpışmalar ya da üçüncü şahıslara araca verdiği bilinçli zararlar dahil olmalı.
 • Şoförün iradesi dışında araca cisim çarpması, aracın cisme çarpması, düşme, devrilme ve yuvarlanma gibi riskleri kapsamalı.
 • Aracın teknik, mekanik ya da elektriksel nedenlerle yanması durumunu içermeli.

Emtia sigortası nedir?

Ticarete konu olan, insanların temel ihtiyaçlarını karşılamak için alınıp satılan her türlü mal ve ürün emtiadır. Hammaddeler de emtia sınıfında değerlendirilir. Emtiaların nakliyesi sırasında oluşabilecek muhtemel fiziksel zararlara teminat veren sistem emtia sigortasıdır.

Mühendislik sigortası kapsamında makinelerin çalınması teminat dahilinde midir?

Mühendislik sigortalarında makinelere karşı hırsızlık ya da hırsızlığa teşebbüs kaynaklı hasarlar sigorta teminat kapsamına alınmamaktadır.

Kuyumcu Paket Sigortası teminatları nelerdir?

 • Stok Teminatı
  Ticari faaliyete konu olan stoklar, eşyalar ve banka senetleri yangın, infilak gibi risklere karşı stok teminatı kapsamında güvence altına alınır.
 • Seyahat Riskleri Teminatı
  Sigortalının Türkiye Cumhuriyeti içinde yaptığı ticari amaçlı seyahatlerde yanlarında taşıdığı ticari faaliyet konusu olan stoklar, eşyalar ve banka senetleri seyahat riskleri teminatı kapsamında güvence altına alınır.
 • Çalışma Saatleri Dışında Kasada Bulunmayan Ürünler Teminatı
  Sigortalı, ticari faaliyetlerine konu olan stoklar, eşyalar ve banka senetlerini poliçede belirttiği adreste güvenli bir şekilde saklayamıyorsa, çalışma saatleri dışında poliçe kapsamındaki varlıkları daha güvenli bir yerde saklayabilir. Bu durumda, bu varlıklar da risklere karşı güvence altına alınır.

  Bu teminatlara ek olarak grev, lokavt, halk hareketleri, terör eylemleri, deprem ve kötü niyetli hareketler gibi teminatlar isteğe bağlı olarak poliçeye eklenebilir.

BES Sistemi Neden Güvenli?

Sistem Hazine Müsteşarlığı, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) ve Bağımsız Denetim Kurumları tarafından denetlenir. Emeklilik Gözetim Merkezi ve Takasbank ise günlük olarak denetim ve gözetim işlevini yapar. Fonlarınız emeklilik şirketindeki hesabınızda değil, Takasbank hesabınızda saklanır.

Konut sigortasını kimler yaptırabilir?

Ev sahibi ve kiracılar en yakın DenizBank Şubesi’ne gelerek konut sigortası sorgulama ve hesaplama işlemlerini gerçekleştirerek sigortalarını yaptırabilir.

Ferdi kaza poliçesi nedir?

Ferdi kaza poliçesi; sigorta sözleşmesinin teminatlarını, prim ödeme şartlarını, teminat başlangıç ve bitiş tarihlerini ve diğer koşulları belirten belgedir. Sigortalı ve sigortacının haklarını korumayı amaçlayan poliçeler, sözleşmeyi temsil eden belgelerdir.

Ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Sağlık sigortası ödemelerinizi kredi kartı aracılığı ile veya hesabınızdan ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz. Ödemelerinizi peşin olarak ya da taksit seçeneği ile ödeyebilirsiniz. Özel sağlık sigortası fiyatları sigortalının sağlık geçmişi, poliçenin kapsadığı teminatlar, yaş ve cinsiyet gibi kriterlere göre değişkenlik gösterebilir. DenizBank’ın sunduğu ödeme kolaylıkları ile kolayca ödemelerinizi taksitlendirebilirsiniz.

Hastalık anında ne yapmalıyım?

Beklenmeyen bir hastalık durumunda DenizBank sağlığım tamam sigortası aracılığıyla, SGK ile anlaşması olan geniş kurum ağında olan hastanelerden tüm tedavi hizmetlerini sağlık sigortası kapsamında alabilirsiniz. DenizBank sağlık sigortası, dilediğiniz sağlık kurumunu ve doktoru seçmenizi sağlar. Sigortalıların beklenmeyen kaza ve hastalık durumlarında ortaya çıkacak ayakta ve yatarak tedavi masrafları karşılanır.

Konut sigortası zorunlu mu?

Zorunlu sigortalar kapsamında bulunmasa da kişilerin doğabilecek risklere karşılık evlerini garanti altına almasını sağlayacak faydalı sigortalar arasındadır.

Zorunlu trafik sigortası yaptırmazsam ne olur?

Adı üstünde zorunlu olan bu sigortası yaptırmamanız halinde cezai işlem uygulanarak aracınız trafikten men edilir.

Bireysel Emeklilik Sistemi Nasıl İşliyor?

Bireysel emeklilik sistemine giriş tarihinizden itibaren en az 10 yıl sistemde bulunmanız ve 56 yaşını tamamlamanız durumunda emekliliğe hak kazanırsınız. Sadece bir emeklilik sözleşmesinden emeklilik hakkı kazanmanız emekli olmanız için yeterlidir. Adınıza açılan Bireysel Emeklilik hesabınıza gelecekte almak istediğiniz emekli maaşına veya paraya bağlı olarak belirleyeceğiniz katkı paylarını aylık, yıllık veya seçtiğiniz dönemler içinde yatırabilirsiniz.

Sıfır alınan ya da garantisi devam eden makineler sigorta ettirilmeli mi?

Sıfır alınan ya da garantisi hâlen devam eden makinelerde sadece üretim kaynaklı hasarlar giderilir. Kullanıcı hatası, doğal afet, yangın vb. durumlarda oluşabilecek hasarların giderilmesi için sigorta edilmesi önerilir.

Kıymet sigortası nedir?

Kıymetli evrak, maden, para ve bunlara benzer değerli şeylerin taşınmaları sırasında oluşabilecek risk ve tehlikeler teminat altına alınır. Sigorta poliçesinin geçerli olabilmesi için sigorta sahibiyle birlikte taşınıyor olması ya da taşıyıcı araçta bulunan sorumlu kişiye teslim edilmiş olması ile olağan yöntemlerle taşınması gereklidir.

Ferdi Kaza Plus Sigortası neleri kapsar?

 • Kaza Sonucu Vefat
  Sigorta süresi içinde gerçekleşen kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren en geç bir sene içinde vefatı ifade eder. Kaza sonucu vefatınız durumunda seçmiş olduğunuz paket dahilindeki tazminat tutarı yakınlarınıza ödenir.
 • Kaza Sonucu Tam ve Daimi Sakatlık
  Sigorta süresi içinde gerçekleşen kaza sonucu derhal veya kaza tarihinden itibaren iki sene içinde kalıcı olarak sakat kalmanızı ifade eder. Kaza sonucu kalıcı sakat kalmanız durumunda, seçmiş olduğunuz teminat tutarı dahilindeki tazminat tutarı tarafınıza ödenir.
 • Diş Sağlığı Paketi
  MetLife Emeklilik, müşterilerine Ferdi Kaza Plus Sigortası kapsamında özel olarak sunulan Diş Sağlığı Paketi kaza sonucu oluşan ve/veya acil olarak müdahale edilmesi gereken diş rahatsızlıklarında, ağrıyı veya tıbbi tehlikeyi ortadan kaldırıp hastayı stabil hale getirinceye kadar gereken acil müdahale işlemlerini kapsar. Bu hizmetlerin dışında kalan her türlü diş tedavisi, ilgili olaya bağlı acil tedavinin devamında gerekecek tüm tedaviler ve kronik enfeksiyonlu dişler (önceden gelen rahatsızlık veya çürük nedeniyle) kapsam dışındadır.

  Ek olarak, yılda birer kez olmak üzere diş taşı temizliği, teşhis/planlama ve ağız hijyeni eğitimi hizmetleri acil durumlardan bağımsız olarak sağlanır.

İş yeri sigortası fiyatları nelerdir?

İşyeri sigortası fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için size en yakın DenizBank şubesine gidebilirsiniz.

BES neden güvenli?

Sistem Hazine Müsteşarlığı, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) ve Bağımsız Denetim Kurumları tarafından denetlenir. Emeklilik Gözetim Merkezi ve Takasbank ise günlük olarak denetim ve gözetim işlevini yapar. Fonlarınız emeklilik şirketindeki hesabınızda değil, Takasbank hesabınızda saklanır.

Acenteliklerimiz

Axa Sigorta A.Ş.

Acenteliklerimiz

Axa Sigorta A.Ş

Acenteliklerimiz

Axa Sigorta A.Ş

Acenteliklerimiz

Axa Sigorta A.Ş

Acenteliklerimiz

Axa Sigorta A.Ş.

Acenteliklerimiz

Axa Sigorta A.Ş.

Acenteliklerimiz?

Axa Sigorta A.Ş

Ferdi kaza sigortasından kimler faydalanabilir?

Bu sigortadan 18-70 yaş arasında bulunan herkes yararlanabilir. Ferdi kaza sigortasını sigortalanabilir yaşı teminat yapısına göre değişkenlik gösterir, bu alanda ürün teminatına göre en fazla 70 yaşına kadar sigortalanabilir 74 yaşına kadar yenilebilir.

Hasar Anında Ne Yapmalıyım?

Poliçeniz ile ilgili hasar ihbarlarınızda; vefat ve sürekli sakatlık tazminatı için 0 850 250 99 99, diğer teminatlara ilişkin hasarlar için ise 0 216 524 33 98 numaralı telefondan dosya açtırılmalıdır.

Hasar anında ne yapmalısınız?

Büyükbaş Hayvan Hayat Sigortasında, teminat kapsamındaki herhangi bir riskin gerçekleşmesi halinde, sigorta ettiren/sigortalı tarafından en geç 24 saat içinde doğrudan ya da acente aracılığı ile TARSİM ÇAĞRI MERKEZİNE (0850 250 82 77) hasar ihbarı yapılır. Ayrıca; “TARSİM MOBİL” uygulaması ile sigortalı/sigorta ettiren tarafından zamandan ve mekandan bağımsız olarak hasar ihbarları doğrudan yapılabilmektedir.

Büyükbaş Hayvan Hayat Sigortasında; Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) tarafından görevlendirilen Tarım Sigortaları Havuzu Veteriner Hekim eksper hasar ihbarı yapılan hayvanı en kısa süre içerisinde görüp, gerekli incelemesini yaparak, Devlet Destekli Hayvan Hayat Sigortası-Büyükbaş-Hasar Tespit Raporunu düzenler. Hasar dosyası tamamlanarak, kesinleşmiş olan tazminat miktarları, en geç 30 gün içinde yine Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) tarafından sigortalıya banka kanalıyla ödenir.

Hasar anında ne yapmalısınız?

En geç 5 iş günü içerisinde, DenizBank Şubenize hasar başvurusunda bulunmanız yeterli.

Hasar tespitleri Tarım Sigortaları Havuzu İşletmesi A.Ş. (TARSİM) tarafından görevlendirilen eksperler tarafından yapılacak ve kesinleşen tazminat miktarı en geç 30 gün içinde size ödenecektir.

Hasar anında ne yapmalısınız?

En geç 24 saat içerisinde, DenizBank Şubenize hasar başvurusunda bulunmanız yeterli.

Hasar tespitleri Tarım Sigortaları Havuzu İşletmesi A.Ş. (TARSİM) tarafından görevlendirilen eksperler tarafından yapılacak ve kesinleşen tazminat miktarı en geç 30 gün içinde size ödenecektir.

Prim ödemeleri

Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası’na en yakın DenizBank şubesinden veya MetLife acentelerinden sahip olabilir, poliçenizin prim ödemesini ilk yıl peşin veya yıllık olarak, kredi kartınıza 12 taksit fırsatıyla yapabilirsiniz. Seçtiğiniz sigorta paketinin primini poliçenizin ilk yılında peşin ödemeniz durumunda 39%’a varan indirim avantajından faydalanabilirsiniz.

Vergi Avantajı: Ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan düşürerek vergi avantajından faydalanabilirsiniz. Vergi avantajından faydalanmayı unutmayın!

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimize hafta içi her gün 08.00-24.00 saatlerinde ulaşabilirsiniz. Temsilcilerimize hafta sonu ise 09:00-18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

https://www.metlife.com.tr/destek-merkezi/sikayet-yonetim-sistemi/

Ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Ödeme aracı olarak kredi kartını seçebilirsiniz.

Hasar anında ne yapmalıyım?

 • 7 gün 24 saat boyunca poliçeniz ile ilgili hasar ihbarınızı;
 • Axa Sigorta A.Ş; Acil Yardım ve hasar destek hattı 0850-250 99 99

Hayat sigortaları hangi durumları kapsar?

Hayat sigortaları teminatlarına göre farklı kapsamlara sahiptir. Farklı sigorta ürünlerinde vefat, kaza sonucu sakatlık, tedavi masrafı, tehlikeli hastalık, günlük hastane masrafları gibi farklı teminatlar bulunur. Seçeceğiniz sigorta paketine göre teminatlara sahip olursunuz.

DenizBank Sağlığım Tamam Kadın Girişimci Sigortası Özel Şart ve Formları

Hasar Anında Ne Yapmalıyım?

7 gün 24 saat boyunca poliçeniz ile ilgili hasar ihbarınızı CPP Group Acil Yardım ve hasar destek hattı 0 (212) 370 24 25 nolu telefonu arayarak yapabilirsiniz.

Hayat sigortası seçerken neye göre karar vermeliyim?

İhtiyaçlarınızı, planlarınızı ve bütçenizi göz önünde bulundurarak, size en uygun hayat sigortasını seçmek için DenizBank’ın hazırladığı farklı hayat sigortası seçenleri hakkında internetten, şubelerden ve Metlife acentalarından bilgi alabilirsiniz.

Hasar anında ne yapmalıyım?

7 gün 24 saat boyunca poliçeniz ile ilgili hasar ihbarınızı;

Axa Sigorta A.Ş; Acil Yardım ve hasar destek hattı 0850-250 99 99

Hasar anında ne yapmalıyım?

7 gün 24 saat boyunca poliçeniz ile ilgili hasar ihbarınızı CPP Group Acil Yardım ve hasar destek hattı 0 (216) 665 25 25 nolu telefonu arayarak yapabilirsiniz.

Hasar anında ne yapmalıyım?

 • 7 gün 24 saat boyunca poliçeniz ile ilgili hasar ihbarınızı;
 • Axa Sigorta A.Ş; Acil Yardım ve hasar destek hattı 0850-250 99 99

Hasar anında ne yapmalıyım ?

7 gün 24 saat boyunca poliçeniz ile ilgili hasar ihbarınızı;

Axa Sigorta A.Ş; Acil Yardım ve hasar destek hattı 0850-250 99 99 nolu telefonu arayarak yapabilirsiniz.

Hasar anında ne yapmalıyım?

7 gün 24 saat boyunca poliçeniz ile ilgili hasar ihbarınızı;

 • Axa Sigorta A.Ş; Acil Yardım ve hasar destek hattı 0850-250 99 99 nolu telefonu arayarak yapabilirsiniz.

Hastalık anında ne yapmalıyım ?

SGK ile anlaşmalı geniş kurum ağında olan tüm hastanelerden tedavi hizmeti alınabilir.

Bireysel Emeklilik Sistemi nasıl işliyor?

Bireysel emeklilik sistemine giriş tarihinizden itibaren en az 10 yıl sistemde bulunmanız ve 56 yaşını tamamlamanız durumunda emekliliğe hak kazanırsınız. Sadece bir emeklilik sözleşmesinden emeklilik hakkı kazanmanız emekli olmanız için yeterlidir. Adınıza açılan Bireysel Emeklilik hesabınıza gelecekte almak istediğiniz emekli maaşına veya paraya bağlı olarak belirleyeceğiniz katkı paylarını aylık, yıllık veya seçtiğiniz dönemler içinde yatırabilirsiniz.

İş yeri sigortalarına nasıl başvurabilirim?

Size en yakın DenizBank şubesine giderek ihtiyaçlarınıza uygun iş yeri paket sigortasına başvuruda bulunabilirsiniz.

Ferdi Kaza Plus Sigortası prim ödemelerimi nasıl yapabilirim?

TL cinsinden belirlenen sigorta teminatı ve sigorta primleri yıllık olarak ödenir. Prim tutarını ister DenizBank hesabınızdan isterseniz de kredi kartına peşin veya 12 taksit imkânıyla ödeyebilirsiniz.

Tekne sigortası nedir?

Tekne kadar değerli olan iç ve dış donanımları da kapsayan poliçelerle, hem mekanik hem elektronik tüm ekipmanları, önceden belirlenemeyen, aniden meydana gelen, doğal afet ve dış risk faktörlerine karşı sigortalayan sistemdir.

Hasar sonrası sigorta süresi ne kadardır?

Hasar durumu tam ise, makine kullanılmaz duruma gelmiş ise sigorta teminatı sonlandırılır. Kısmen hasar gören makineler için sigorta bedeli, hasarın meydana geldiği tarihin baz alınmasıyla hesaplanarak ödeme yapılan tutara göre azalır.

BES’teki Haklarım Neler?

Sistem içerisinde cayma, ödemeye ara verme, fon, plan ve katkı payı değişikliği, birikimlerin aktarımı ve sistemden ayrılma gibi haklarınız bulunmaktadır.

Kaza durumunda ne yapmam gerekir?

Denizbank ve Axa Sigorta iş birliği dahilinde nerede olursanız olun, 7/24 Axa Sigorta destek hattını arayarak yardım alabilirsiniz.

Konut sigortasının avantajları nelerdir?

Ortaya çıkan hasarlar yüzünden konutunuzun oturulmaz bir hale gelmesi durumunda konutunuz koruma altına alınırken sizlere otelde konaklama imkanı sunar.

Hane halkının sağlığını ilgilendiren durumlarda, konutunuza doktor ve ambulans yollama hizmeti bu sigorta kapsamına girer.

Assistance hizmeti, Acil Yardım’ı arayarak su ve elektrik tesisatçı çağırmaktan, çilingir hizmetine kadar geniş seçeneklere sahip birçok hizmetten hiçbir ücret ödemeden ev sigortanız sayesinde yararlanabilirsiniz.

Hangi durumlarda ferdi kaza sigortamdan faydalanabilirim?

Trafik ve ev kazaları ile diğer beklenmedik kazalarda gerçekleşen vefat, kalıcı sakatlık ve yaralanmalarda ferdi kaza sigortasından yararlanabilirsiniz. Sigorta kapsamında belirtilen süreler dahilinde poliçede belirtilen teminat tutarını almaya hak kazanırsınız.

Sigorta acenteliklerimiz nedir?

DenizBank, Axa Sigorta A.Ş güvencesi ile sizlere sağlık sigortası hizmetini sunar.

Teminat kapsamında olan tedavi giderleri nelerdir?

Reçeteli ilaçlar, protezler, cerrahi işlemler, fizik tedavi, doktor masrafları ve tetkikler teminat kapsamındadır. Poliçe kapsamı dışında kalan giderler ise bitkisel ilaçlar ve kozmetik amaçlı kullanılan ürünlerdir.

Trafik sigortası ve kasko arasındaki fark nedir?

Trafik sigortası yasalar gereği zorunlu olan bir sigorta çeşidi iken kasko isteğe bağlıdır. Bu bağlamda trafik sigortası olası bir kaza durumunda karşı tarafın hasarını karşılarken kasko hem sizin hem karşı tarafın hasarını karşılayan bir araç sigortası türüdür. Kasko trafik sigortasına ek olarak yangın, hırsızlık, sel, su baskını ve deprem gibi birçok farklı kazaya karşı da aracınızı güvence altına alır. Trafik sigortası sizin için karşı tarafın masrafını karşılarken kaskonuz olması halinde hem kendi aracınızı hem kusurluysanız karşı tarafın masraflarını sigortalatmış olursunuz.

Sigortalı araç dahilinde bulunan iç aksesuarlar teminat altına alınır mı?

Sigorta yaptırdığınız araçlar içinde değerli iç aksesuar bulunuyorsa, ek olarak bildirmediğiniz sürece teminat kapsamına alınmaz.

Sigorta süresi ne kadardır?

Ferdi Kaza Plus Sigorta süresi 1 yıldır. Sigorta ve teminatlar hakkında detaylı bilgi almak için Müşteri Hizmetleri temsilcilerimize hafta içi her gün 08:00-24:00, hafta sonu ise 09:00-18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

İş yeri sigortası nasıl hesaplanır?

İşyeri sigortası hesaplama araçlarından yararlanarak kısa sürede prim ödemelerinizi hesaplayabilirsiniz.

BES’teki haklarım neler?

Sistem içerisinde cayma, ödemeye ara verme, fon, plan ve katkı payı değişikliği, birikimlerin aktarımı ve sistemden ayrılma gibi haklarınız bulunmaktadır.

Konut Sigortasına Nasıl Sahip Olurum?

Bunun için tek yapmanız gereken size en yakın DenizBank Şubesi’ne gitmek. Gideceğiniz şubede poliçeniz anında düzenlenir ve sizlere hemen teslim edilir.

Devlet katkısı nedir?

Bireysel Emeklilik hesabına yatırılan her katkı payı için %30 ilave devlet katkısı kazanılır. Bir katılımcının yararlanabileceği maksimum devlet katkısı, bir takvim yılı içerisinde belirlenen yıllık asgari brüt ücretin %30’unu aşamaz. Bu limiti aşan katkı / ek katkı payları için ödendiği yılları takip eden takvim yıllarında da devlet katkısı hesaplaması ve ödemesi yapılır.

Devlet katkısı, düzenli veya toplu olarak yatırdığınız tüm katkı paylarının %30’u oranında size ödenir. Örneğin, aylık 200 TL katkı payı ödüyorsanız her ay 60 TL, 1.000 TL ödüyorsanız her ay 300 TL Devlet Katkısı ödenir. Katkı payınızı ne kadar yüksek tutarsanız o kadar yüksek devlet katkı payından yararlanırsınız. Bireysel Emeklilik sözleşmelerinde devlet katkısı için kademeli hak ediş uygulanır. Buna göre, 1 Ocak 2013 tarihinden sonra en az 3 yıl sistemde kalanlar devlet katkısı ve varsa getirilerin %15’ine, en az 6 yıl sistemde kalanlar %35’ine, en az 10 yıl sistemde kalanlar %60’ına, emeklilik hakkı kazananlarla vefat veya maluliyet nedeniyle sistemden ayrılanlarsa tamamına hak kazanır

Sigorta prim ödemelerimi nasıl yapabilirim?

İş yeri sigortası prim ödemeleri opsiyoneldir. Sigorta sahipleri isterlerse %25 peşin ve kalanı 5 taksitli, isterlerse indirim avantajı da sağlayan %6 peşin olarak ödeme yapabilir. Ödemelerinizi kredi kartı ya da hesaptan otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Konut sigortası nasıl hesaplanır ve fiyatları nelerdir?

Konut sigortası hesaplama işlemi için eviniz hakkında bazı bilgileri bilmeniz gerekir. Metrekaresi, bina inşa bedeli, eşya bedeli ve sigortanıza dahil edeceğiniz teminatlar doğrultusunda hesaplama işlemi gerçekleştirilir. Konut sigortası fiyatları, sigorta poliçesinin kapsamına göre değişir. Poliçeye eklenen teminatlar sigorta fiyatını artıracaktır. Buna ek olarak konutun yaşı, konumu gibi durumlar da fiyatın belirlenmesinde etkin rol oynar. Konu dahilinde detaylı bilgi almak için size en yakın olan DenizBank Şubesi’ne gidebilirsiniz.

Dört Dörtlük Asistans Hizmeti nedir?

DenizBank’ın müşterilerine özel hazırladığı ferdi kaza sigortası ile ücretsiz danışmanlık hizmetinden de yararlanabilirsiniz. 7/24 ulaşabileceğiniz Dört Dörtlük Asistans Hizmeti kapsamında tıbbi danışmanlık, hasta nakil yardımı, organizasyon hizmeti ve seyahat yardımı alabilirsiniz.

Ödemeleri nasıl yapabilirim?

Ödeme işlemlerinizi kredi kartınızı kullanarak veya hesaptan otomatik ödeme talimatınızı seçerek gerçekleştirebilirsiniz. Prim ödemelerinizi %25’i peşin kalanı da 5 taksit olarak yapabilir, DenizBank Bonus kredi kartınız ile de 9 eşit taksitlendirme seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

İş yeri paket sigortaları kapsamında hangi sigortalardan faydalanabilirim?

 • İş Yerim Güvende
  Küçük ya da büyük ölçekli işletmeler bina ve bina içindeki varlıklarını doğal afetler ve hırsızlık gibi risklere karşı güvence altına alır.
 • POS Cihazları Sigortası
  İş yerlerinde bulunan mobil ve masaüstü POS cihazları ferdi kaza ve hırsızlık gibi risklere karşı güvence altına alınır.
 • Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortası
  Otel ve tatil köyleri su baskınlarından yangınlara, catering hizmetlerinden hırsızlığa kadar geniş teminat aralığına sahip olan sigortadan yararlanabilir.
 • Eczane Paket Sigortası
  Eczane Paket Sigortası yalnızca bina ve demibaşlarınızı değil tahsil için biriktirilen kupürleri de güvence altına alır.
 • Akaryakıt İstasyon Paket Sigortası
  Akaryakıt istasyonunuzu çevre kirliliği, makine kırılması ve yangın gibi risklere karşı Akaryakıt İstasyonu Paket Sigortası ile koruma altına alabilirsiniz.
 • Yazarkasa POS Cihazı Sigortası
  İş yerlerinde bulunan yazarkasa POS cihazları elektronik cihaz risklerine karşı güvence altına alınır.

Ferdi kaza sigorta süresi ne kadardır?

Sigorta süresi ürüne göre en az 1 en fazla 5 yıldır.

Sigorta prim ödemelerimi nasıl gerçekleştirebilirim?

Sigorta primlerini yıllık ödeyebilirsiniz. İster DenizBank hesabınızdan peşin veya en fazla 12 taksitli ya da tüm banka kartlarına peşin veya en fazla 12 taksitli ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz.

İş yeri paket sigortalarının avantajları nelerdir?

 • İhtiyaçlarınız doğrultusunda seçtiğiniz ve sektörünüze uygun iş yeri paket sigortası, tek poliçede birçok farklı teminatı kapsar.
 • İsteğe bağlı ek teminatlarla poliçe kapsamı genişletilebilir.
 • İş yeri paket sigortası ödemeleri kredi kartı ya da hesaptan otomatik ödeme talimatı ile yapılabilir.
 • 1-5 ay vade aralığında taksitli ödeme imkanı sunar.
 • İş yeri paket sigortasının başlangıçta %6 peşin ödenmesi ile sigorta sahipleri indirim hakkı kazanır.

Hangi acentelerle çalışabilirim?

Acentelerimiz arasında Axa Sigorta A.Ş sigorta şirketi bulunmaktadır.

Olası hasar anında ne yapmalıyım?

7 gün 24 saat boyunca poliçenizdeki teminatları kapsayan durumlar ile ilgili hasar ihbarınızı Axa Sigorta A.Ş Acil Yardım ve hasar destek hattı olan 0850-250 99 99 nolu telefonu arayarak yapabilirsiniz.

Ferdi kaza sigortası ürünleriyle ilgili nasıl bilgi alabilirim?

Hafta içi 08.00-00.00, hafta sonu ise 09.00-18.30 saatleri arasında Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimizle görüşerek hem ürünler hakkında bilgi alabilir hem de sorunlarınızı belirtebilirsiniz.

Hasar bildirimlerimi nasıl yapabilirim?

AXA Sigorta Hasar İletişim Merkezi’nin 0850 250 99 99 numaralı telefonunu arayarak 7/24 poliçenizle ilgili hasar başvurusunda bulunabilirsiniz.