Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Sigorta ve BES

Konut sigortası nedir? Neden konut sigortası tercih edilmeli?

Konut sigortası, evinizde meydana gelen ve maddi zarara uğratan olumsuz olaylara karşı evinizi güvence altına alır, hasarları sizin yerinize öder. Ortaya çıkan maddi hasarlar konut sigortası ödemesinden daha fazla olacağı için buna kıyasla daha düşük tutarlarla ev sigortası satın alınarak gelecek dönemlerde olası her ihtimale karşı cebinizden fazla fiyatın çıkmasını önlemiş olursunuz.

Aracımı nasıl sigortalatabilirim?

Size en yakın Denizbank şubesine gelerek dakikalar içerisinde aracınızın zorunlu trafik sigortasını yaptırabilir ve diğer kasko seçeneklerinden dilediğiniz kapsamlar dahilinde aracınızı koruma altına alabilirsiniz.

BES Nedir?

Bireysel Emeklilik Sistemi, bireylerin emeklilik dönemlerinde rahat etmeleri için çalışma dönemleri boyunca düzenli olarak tasarrufta bulunmasını sağlayan, yasalarla düzenlenmiş, işverenler için vergi avantajı, katılımcılar için ise devlet katkısı sağlayan bir sistemdir. Bireysel emeklilik sisteminde birikimleriniz büyüdükçe fon yatırım getiriniz de büyür.

Kuyumcu Paket Sigortası’ndan kimler faydalanabilir?

Kuyum sektöründe faaliyet gösteren satıcı, toptancı ve perakendeciler Kuyumcu Paket Sigortası yaptırarak risklere karşı iş yerlerini güvence altına alabilir.

Mühendislik sigortası nedir?

Firmanın talebi çerçevesinde yapılan mühendislik sigortası, proje başlangıcında şantiyenin kuruluşu, malzeme dökümü ve sahanın faaliyete geçmesi gibi ilk adımdan son aşamaya kadar geçen süre içerisinde çeşitli risk faktörlerine karşı banka tarafından garanti altına alınması işlemidir.

Nakliyat sigortası nedir?

Özel ya da hükmi şahıslara ait olan kıymetlerin ve emtiaların nakliyesi esnasında oluşabilecek hasarlara teminat veren sigorta ürünüdür.

Mesleki Sorumluluk Sigortası’ndan kimler yararlanabilir?

DenizBank Mesleki Sorumluluk Sigortası’ndan aşağıdaki meslekler yararlanabilir:

 • Doktorlar
 • Mimarlar
 • Mühendisler
 • Güvenlik Şirketleri
 • Yeminli Mali Müşavirler

Ticari araç sigortası fiyatlarını etkileyen faktörler nelerdir?

Ticari araç sigortasının yapıldığı il, zaman ve sürücü puanlarınız fiyatları etkileyen faktörler arasındadır.

İş yeri sigortası nedir?

İşyeri sigortası; sigorta bedeli 2.500.000 YTL’ye kadar olan işletmelerin emtea, 3. şahıs malları, bina, temeller, dekorasyon, demirbaş, makine tesisat, kasa, muhteviyat gibi birçok riskini tek bir poliçe içinde teminat altına alan sigorta paketidir.

Ferdi Kaza Plus Sigortası nedir?

Ferdi Kaza Plus Sigortası; kaza sonucu görülen vefat ya da tam ve daimi sakatlıklarda belirlenen teminatlar kapsamında sigortalıları finansal güvence altına alan sigorta ürünüdür.

Bireysel Emeklilik Planları nedir?

Yoğun bir çalışma hayatının ardından emeklilik döneminizin keyfini çıkarabileceğinizden emin olmak istersiniz. Yaşamın her anında, iyi ve kötü günlerde, bugün ve gelecekte müşterilerinin yanında ve yakınında olan MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş.’nin Bireysel Emeklilik planları, emekli olduğunuz yılları en rahat şekilde geçirmenizi sağlamak için hazırlandı. Birçok tercihe ve çalışma alanına uygun olarak tasarlanan BES Emeklilik planlarını inceleyebilir, size en uygun emeklilik planı ile gelecek hayatınıza şimdiden yatırım yapabilirsiniz.

 • Deniz Plan: Geleceğini kendi tasarlamak isteyen müşteriler için oluşturulan bir plandır. Finansal yatırım stratejisi müşteri ile birlikte oluşturulur ve 5 farklı risk grubu için hazırlanır. Plan, 5 farklı fon çeşidini içermekte olup, hisse ve dövizli emeklilik yatırım fonlarında da işlem yapmak isteyen müşterilerimiz için tasarlanmıştır.
 • Afili Plan: Plan 5 farklı risk grubuna göre hazırlanır ve emeklilik yatırım fonlarında da değerlendirilebilir. Plan içerisinde başlangıç katkı payı zorunluluğu belirlenmemiştir. Katkı payı yatırıldığı takdirde, emeklilik geliriniz de olumlu yönde etkilenecektir.
 • Emeklilik Plus Plan: Bu planda, yönetim gider kesintisi ve ödemeye ara verme kesintisi bulunmaz. Katkı payı bazında en düşük katkı payı 1.000 TL veya 20.000 TL’lik başlangıç kapitali ödemeniz durumunda 100 TL olan plan türüdür.
 • İşletme Plan: 5 farklı risk grubuna göre hazırlanan ve finansal yatırım stratejilerinin müşteri ile birlikte oluşturulduğu plan türüdür. Stratejilerin oluşturulması adına tek yapmanız gereken emekli olduğunuzda ne kadar gelire ihtiyaç duyacağınızı bize söylemek.
 • Üretici Plan: 5 farklı risk grubuna göre hazırlanan ve finansal yatırım stratejilerinin müşteri ile birlikte oluşturulduğu plan türüdür. Asgari katkı payı tutarı 100 TL’dir.
 • Alternatif Güvence Planı: Bu plan kapsamında aylık asgari katkı payı tutarı 150 TL’dir ve faiz içermez.
 • Grup Planları: Bu plan, grup oluşturarak sisteme katılmak isteyen müşteriler için tasarlanmıştır. Çalışanlarınız adına düzenli katkı payı ödeyerek emeklilik dönemi planlamalarına katkıda bulunabilir ve sizinle çalışmalarını bir avantaj olarak sunabilirsiniz.

Garantör hayat sigortası nedir?

DenizBank ve MetLife işbirliği çerçevesinde sunulan, 18 - 70 yaş arasında olan DenizBank müşterilerine özel ferdi hayat sigortası ürünüdür.

Cüzdan Sigortasına Nasıl Sahip Olabilirim?

Size en yakın DenizBank Şubesi'ne gitmeniz yeterli. Poliçeniz başvurduğunuz Şubede anında düzenlenerek size teslim edilir.

Trafik Sigortasına nasıl sahip olabilirim?

Size en yakın DenizBank Şubesi'ne gitmeniz yeterli. Poliçeniz başvurduğunuz Şubede anında düzenlenerek size teslim edilir.

Grup Hayat Sigortası nedir?

DenizBank ticari bankacılık sigorta ürünleri arasında olan toplu poliçe sistemidir. MetLife Emeklilik ortaklığı ile imzalanan sözleşme koşulları dahilinde çalışanlarınız ve aileleri için kaza, sakatlık ya da ölüm gibi ciddi risklere karşı güvence sağlar.

Garantör Hayat Sigortası nedir?

DenizBank ve MetLife işbirliği çerçevesinde sunulan, 18 - 70 yaş arasında olan DenizBank müşterilerine özel ferdi hayat sigortası ürünüdür.

Sağlık Sigortasına nasıl sahip olabilirim?

Size en yakın DenizBank Şubesi'ne gitmeniz yeterli. Poliçeniz başvurduğunuz Şubede anında düzenlenerek size teslim edilir.

Hayvan Hayat Sigortasına nasıl sahip olabilirsiniz?

Size en yakın DenizBank Şubesine gitmeniz yeterli.

Ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Ödeme aracı olarak kredi kartını veya hesaptan otomatik ödeme talimatını seçebilirsiniz.

Bireysel Konut Sigortasına nasıl sahip olabilirim?

Size en yakın DenizBank Şubesi'ne gitmeniz yeterli. Poliçeniz başvurduğunuz Şubede anında düzenlenerek size teslim edilir.

Kimler faydalanabilir?

18-64 yaş arası bireyler bu sigortadan yararlanabilir.

POS Cihazları Sigortasına nasıl sahip olabilirim?

Size en yakın DenizBank Şubesi'ne gitmeniz yeterli.

Zorunlu Deprem Sigortasına nasıl sahip olabilirim?

Size en yakın DenizBank Şubesi'ne gitmeniz yeterli. Poliçeniz başvurduğunuz Şubede anında düzenlenerek size teslim edilir.

Bitkisel Ürün Sigortasına nasıl sahip olabilirsiniz?

Size en yakın DenizBank Şubesine gitmeniz yeterli.

Kimler faydalanabilir?

18-62 yaşlarındaki kişiler sigortadan faydalanabilir.

Sera Sigortasına nasıl sahip olabilirsiniz?

Size en yakın DenizBank Şubesine gitmeniz yeterli.

Bu sigortanın avantajları nelerdir?

 • ABD, Kanada, Japonya hariç ve dahil olmak üzere, seyahat edilecek yere göre 2 farklı fiyat alternatifi,
 • Poliçenin 7 – 365 gün arasında istenilen vadede yapılabilmesi,
 • 4 farklı alternatif ölüm/sürekli sakatlık teminat limiti sunulması,
 • Ürünün Klasik Ferdi kaza teminatının yanında, belirli limitler dahilinde birçok asistans hizmetleri de içermesi.

Dar Kapsamlı Seyahat Sigortası

Yurt dışına çıkışlarda zorunlu tutulan sağlık sigortası ihtiyacını karşılar.

 • Asistance hizmeti
  • Ayakta ve Yatarak (hastanede)Tıbbi Tedavi Teminatı (30.000.-Euro limitli)
  • Sigortalının tıbbi nedenlerle nakli ve seyahati
  • Tıbbi bilgi ve danışmanlık
  • Sigortalının vefatı halinde cenazenin tıbbi şartlara uygun olarak nakli

Geniş Kapsamlı Seyahat Sigortası

Sigortalıyı ve ailesini beklenmedik ve ani kazalar sonucu oluşabilecek yaşam kaybı ve sürekli sakatlık durumuna karşı Ferdi Kaza Sigortası genel şartları dahilinde koruma altına alan, asistance hizmetleri ve seyahatte oluşabilecek riskleri teminat altına alır.

 • Asistance hizmeti
  • Kaza sonucu ölüm teminatı
  • Kaza sonucu sürekli sakatlık
  • Bagaj ve Şahsi Eşya teminatı
  • Rezervasyon iptali
  • Kişisel Sorumluluk

Hayat sigortası nedir? Neden hayat sigortası yaptırmalıyım?

Hayat sigortası, olumsuz durumlara ve risklere karşı kendinizi ve geleceğinizi güvence altına almak için oluşturulmuş destek paketleridir. Hayat sigortası yaptırmak, sakatlık, işsizlik ve ciddi hastalıklar yaşamanız durumunda size, vefat durumunuzda ise yakınlarınıza teminatlar kapsamında maddi destek sağlanması için gereklidir.

DenizBank Sağlığım Tamam Kadın Girişimci Sigortası Anlaşmalı Sağlık Kurumları’na nasıl ulaşabilirim?

Poliçenize özgü anlaşmalı kurumlarımıza AXAFit uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Sağlık sigortasına nasıl sahip olabilirim?

Bu özel sağlık sigortası hizmetinden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken bir DenizBank şubesine gitmek ve başvuru yapmaktır. Sağlık sigortası poliçeniz, şubede hemen düzenlenerek anında size teslim edilir. SGK anlaşmalı tüm özel hastanelerde tüm tedavi masraflarınız DenizBank ayrıcalıkları ile karşılanır.

Kart Borcum Güvende Hayat Sigortası neleri kapsar?

 • DenizBank kredi kartı sahibi olan sigortalının, sigorta süresi içerisinde vefat etmesi durumunda, lehtara teminat ödemesi gerçekleşir. Sigortalının vefatında, meydana gelen riskin kredi kartı sigortası ve ekte yer alan genel ve özel şartlar dahilinde sigorta kapsamında olması koşulu ile vefatın gerçekleştiği tarih itibariyle, sigorta ettirene sigorta bedeli ödenir.
 • Kredi kartı sahibi olan sigortalının kaza sonucu derhal veya kaza tarihini izleyen 2 yıl içerisinde kalıcı sakatlık yaşaması durumunda teminat devreye girer. Sigortalının kaza sonucunda sürekli tam sakat kalması halinde, sakatlığa yol açan kazanın meydana geldiği tarihteki kredi kartı borç tutarı, MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından DenizBank’a teminat olarak ödenir.
 • Kredi kartı sahibi olan sigortalının, hastalık nedeniyle kalıcı sakatlık yaşaması durumunda teminat devreye girer. Hastalığın başladığı tarihten itibaren, sigortalının 180 gün boyunca kesintisiz olarak herhangi bir meslek ya da işle iştigal etmesine, kâr veya ücret karşılığında herhangi bir girişim yapmasına engel olan, 180 gün sonunda da iyileşme ihtimali bulunmayan, geri dönülmez sakatlık durumunda geçerlidir. Sigortalının hastalık sonucunda sürekli tam sakat kalması halinde, sakatlığa yol açan hastalığın meydana geldiği tarihteki kredi kartı borç tutarı, MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından DenizBank’a teminat olarak ödenir.
 • Özel Emekli Sandığı veya Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamında sigortalı olarak istihdam ilişkisinde bordrolu çalışanların istek dışı işsiz kalması halinde veya istek dışı işsizlik teminatı şartları dışında kalan sigortalının kritik hastalıklara yakalanması halinde, DenizBank’a ait kredi kartı ekstresinde bildirilen, ilgili aya mahsup hesap kesim tarihinde görünen harcamaların TL cinsinden toplam tutarı teminattır. 

Ticari İşletme Sorumluluk Sigortası’na Nasıl Başvurabilirim?

Başvuru talebiniz ile detaylı bilgi için şubelerimize bekliyoruz. Size en yakın şube için tıklayınız .

Yazar Kasa POS Sigortası'na Nasıl Başvurabilirim?

Başvuru talebiniz ile detaylı bilgi için şubelerimize bekliyoruz. Size en yakın şube için tıklayınız.

Ticari Kart Koruma Sigortasına nasıl sahip olabilirim?

MobilDeniz uygulamasından ve size en yakın DenizBank Şubesi'nden başvurabilirsiniz.

Bu Sigortaya Nasıl Sahip Olabilirim?

MobilDeniz'den veya size en yakın DenizBank Şubesi'ne giderek başvurabilirsiniz.

Bu Sigortaya Nasıl Sahip Olabilirim?

MobilDeniz'den veya size en yakın DenizBank Şubesi'ne giderek başvurabilirsiniz.

Anlaşmalı kurumların listesine nereden ulaşabilirim?

Anlaşmalı Sağlık Kurumlarını inceleme için https://www.axasigorta.com.tr/anlasmali-saglik-kurumlari

Eşya Sigortası nasıl yapılır?

Size en yakın DenizBank Şubesi'ne gitmeniz yeterli. Poliçeniz başvurduğunuz Şubede anında düzenlenerek size teslim edilir.

Kasko Sigortası nedir?

Trafikte güvencemiz önemlidir. Bunun için çeşitli önlemler almamız gerekebilir. Bunlar arasında trafik sigortası, kasko gibi seçenekler bulunur. Kasko sigortası, araç sahiplerine araçlarının çeşitli risklere karşı koruma sağlayan bir tür otomobil sigortasıdır. Kasko sigortası, trafik sigortasının ötesine geçer ve aracınıza zarar gelmesi durumunda bu zararları karşılar. Bu tür sigorta poliçeleri, aracın çalınması, hasar görmesi, yangın, cam kırılması, doğal afetler, çarpma ve benzeri olaylara karşı finansal koruma sunar.

Kasko sigortası, genellikle Trafik Sigortasının isteğe bağlı bir tamamlayıcısı olarak sunulur. Trafik Sigortası, yasal bir zorunlulukken, kasko sigortası araç sahibinin tercihine bağlıdır. Kasko sigortası poliçesi satın alındığında, poliçe kapsamına göre aracınıza gelebilecek çeşitli risklere karşı koruma sağlanır.

Kapsamlı kasko sağlayan tam kasko seçeneği, aracınıza neden olabilecek tüm riskleri kapsar. Kapsamlı kasko poliçesi, çalınma, yangın, hırsızlık, doğal afetler, cam kırılması ve çarpma gibi olaylara karşı koruma sağlar. Basit-mini kasko daha sınırlı bir kapsama sahiptir ve genellikle belirli risklere karşı koruma sunar. Örneğin, basit kasko poliçesi sadece çarpma hasarlarını veya yangın hasarlarını kapsayabilir. Kasko sigortası poliçeleri, araç sahibinin ihtiyacına göre farklı ek kapsamlar eklemesine olanak tanır. Bu ek kapsamlar, özel ekipmanların sigortalanması, yol yardımı, araç değiştirme ve daha fazlasını içerebilir. Kasko sigortası, hasarlı aracın onarımını serbestçe seçebilmenize izin verir. Onarım için yetkili bir servis merkezi veya bağımsız bir tamirci seçme özgürlüğünü içerebilir. Kasko sigortası, araç sahiplerine araçlarını beklenmedik olaylara karşı finansal güvence sağlar ve hasar sonucu oluşabilecek yüksek onarım veya değiştirme maliyetlerini azaltır. Her kasko sigortası poliçesi farklı olabilir, bu nedenle poliçenizi dikkatlice incelemek ve ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko sigortası seçmek önemlidir.

Ferdi kaza sigortası nedir?

Kendilerini ve sevdiklerini riskli ve beklenmedik durumlara karşı koruma altına almak isteyenler sıklıkla ferdi kaza sigortası ve ferdi kaza nedir sorularının yanıtını arar. Hayat her zaman planladığınız gibi gitmeyebilir. Ferdi Kaza Sigortası ile kaza sonucu sakat kalmanız veya vefat etmeniz durumunda kendinizi ve sevdiklerinizi finansal güvence altına alabilirsiniz. Hatta kaza sonucu yaralanmanız durumunda, ürün içeriğinde yer alması halinde kaza tedavi teminatından faydalanabilirsiniz.Ferdi kaza sigortası, beklenmedik kazalar ve harici diğer durumlarda meydana gelebilecek sakatlık ya da ölümlere karşı finansal güvence sunan sigorta ürünüdür.

Ferdi Kaza Sigortası: Beklenmedik Durumlara Karşı Sizin ve Ailenizin Koruması

Hayat planladığınız gibi gitmeyebilir. Ancak, beklenmedik durumlara karşı hazırlıklı olabilirsiniz. Ferdi Kaza Sigortası, sizi ve sevdiklerinizi finansal açıdan koruyarak, beklenmedik kazalara karşı güvence sağlar.

Ferdi Kaza Sigortası, bireyleri kazaların finansal etkilerinden koruyan bir sigorta türüdür. Kaza sonucu oluşabilecek yaralanmalar, sakatlıklar veya ölüm gibi durumlarda poliçe kapsamınız doğrultusunda maddi destek sağlar.

Kasko Sigortası genel şartları nelerdir?

Kasko sigortası genel şartları, banka ve farklı ülkeler arasında değişiklik gösterebilir. Ancak genel olarak kasko sigortası poliçelerinde bulunan yaygın şartlar ve kapsamlar olabilir. Kasko sigortası poliçesi, belirli risklere karşı koruma sağlar. Bu kapsam poliçenin ana unsurlarından biridir ve poliçenin teminat seviyesine göre değişebilir. Çarpma hasarı, yangın, hırsızlık, cam kırılması, doğal afetleri gibi kapsamları içerebilir. Kaskonuz araçta meydana gelen çarpma sonucu oluşan hasarları kapsayabilir. Araç çalındığında veya çalınmaya teşebbüs edildiğinde meydana gelen zararları, araçta meydana gelen yangın hasarlarını kapsayabilir. Camların kırılması veya zarar görmesi durumunda oluşan masrafları da içerebilir. Deprem, sel, fırtına, dolu gibi doğal afetler sonucu oluşan hasarlar da yine sigorta kapsamına girebilir. Kasko sigortası genellikle sigorta sahiplerine hasarlı araçlarını onarım için istediği yerde, serbestçe seçme özgürlüğü tanır. Yetkili bir servis merkezi veya bağımsız bir tamirci seçme imkanını içerebilir. Poliçede belirtilen araç değeri, bankanın tazminat ödemesi durumunda temel alınır. Sigorta bedeli, aracın piyasa değeri veya banka ile sigorta sahibi arasında belirlenen bir değer olabilir. Kasko sigortası primi, poliçenin kapsamı, araç özellikleri, sürücü geçmişi ve diğer faktörlere bağlı olarak belirlenir. Primler poliçenin yıllık maliyetini ifade eder. Kasko sigortası poliçesinde, tazminatın ödenmeyeceği veya sınırlı olacağı belirli istisnalar ve hariç tutulan durumlar bulunur. Örneğin, aracın alkollü sürücü tarafından kullanılması durumunda veya sürücü izni olmadan kullanılması gibi durumlar istisnalara örnek olarak verilebilir. Poliçede belirtilen şartlara göre, hasar durumunda nasıl ödeme yapılacağı açıklanır. Ödeme genellikle hasarın tespit edilmesi ve onaylanmasından sonra yapılır. Kasko sigortası poliçesi, belirli bir süre için (genellikle bir yıl) geçerlidir. Poliçenin süresi dolduğunda yenileme yapılması gerekir. Primlerin nasıl ödeneceği (yıllık, aylık vb.) ve prim ödeme koşulları poliçede belirtilir. Kasko sigortası poliçeleri arasında farklılıklar olabilir, bu nedenle poliçenizi dikkatlice incelemek ve bankanızdan şartlar hakkında açıklamalar almak önemlidir. İstediğiniz kapsamı ve ek kapsamları seçmek, aracınızı ve bütçenizi en iyi şekilde korumanıza yardımcı olacaktır.

Ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Ödeme aracı olarak kredi kartını veya hesaptan ödeme talimatını seçerek peşin veya 12 eşit taksite kadar taksitlendirme imkanından faydalanabilirsiniz.

Ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Ödeme aracı olarak kredi kartını veya hesaptan otomatik ödeme talimatını seçebilirsiniz.

Prim ödemelerinizi %25'i peşin kalanı 5 taksit olarak yapabilirsiniz. Denizbank Bonus kredi kartınız ile 8 eşit taksite kadar taksitlendirme imkanından faydalanabilirsiniz.

Ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Ödeme aracı olarak kredi kartını veya hesaptan otomatik ödeme talimatını seçebilirsiniz.

Denizbank Bonus kredi kartınız ile peşin ödeme imkanından faydalanabilirsiniz .

Sağlığım Tamam Ekstra sigortasına nereden başvurabilirim?

Başvuru talebiniz ile detaylı bilgi için şubelerimize bekliyoruz. Size en yakın şube için tıklayınız.

Ödemelerimi Nasıl Yapabilirim?

Prim Ödemelerinizi Denizbank kredi kartınız ile 12 eşit taksite kadar taksitlendirme imkânından faydalanabilirsiniz.

Prim ödemeleri nasıl düzenlenir?

DenizBank kredi kartı hesap kesimi tarihinde görünen borç bakiyesi %1 ile çarpılır. Bunun sonucunda sigortalı için aylık prim tutarı belirlenir. Örnek olarak, 100 TL değerinde kredi kartı borcunuz varsa, vefat, sakatlık, kritik hastalık, işsizlik gibi risklere karşı sadece 1 TL aylık prim ödeyerek borcunuzu güvence altında tutabilirsiniz. DenizBank, kart sigortası ürününü size en iyi şekilde sunabilmek için, global bir marka olan MetLife ile çözüm ortağıdır. Kart Borcum Güvende Hayat Sigortası hakkında detaylı bilgi için hafta için 08.00-24.00, hafta sonu 09.00-18.30 saatleri arasında MetLife Müşteri Hizmetleri birimi ile irtibata geçebilirsiniz.

DenizBank Sağlığım Tamam Kadın Girişimci Sigortası’na Nasıl Başvurabilirim?

Başvuru talebiniz ile detaylı bilgi için şubelerimize bekliyoruz. Size en yakın şube için tıklayınız.

Hayat sigortasından kimler yararlanabilir?

Hayat sigortaları kendi özelinde yaş gruplarına sahiptir. Bu yaş gruplarına ve genel sigorta şartlarına uyan herkes Hayat Sigortası hizmetinden yararlanabilir.

Yurt Dışı Seyahat Sigortasına nasıl sahip olabilirim?

Size en yakın DenizBank Şubesi'ne gitmeniz yeterli. Poliçeniz başvurduğunuz Şubede anında düzenlenerek size teslim edilir.

Ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Prim Ödemelerinizi Denizbank kredi kartınız ile 12 eşit taksite kadar taksitlendirme imkanından faydalanabilirsiniz.

Prim ödemelerinizi nasıl yapabilirsiniz?

Prim ödemelerinizi, "DenizBank Üretici Kartı" nızı kullanarak, %10'u peşin, kalan %90'lık kısmını da hasat sonunda yapabilirsiniz.

Prim ödemelerinizi nasıl yapabilirsiniz?

Prim ödemelerinizi, "DenizBank Üretici Kartı"nızı kullanarak, %25'i peşin, kalan %75'lik kısmını da 5 eşit taksitte yapabilirsiniz...

Ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Ödeme aracı olarak kredi kartını veya hesaptan otomatik ödeme talimatını seçebilirsiniz.

Prim ödemelerinizi peşin veya 3 eşit taksit ile ödeme imkanına sahip olabilirsiniz.

Prim ödemeleri

Sigorta teminatı ve sigorta primleri TL olarak belirlenmekte ve yıllık olarak ödenmektedir. Prim tutarını ister DenizBank hesabınızdan isterseniz de kredi kartına peşin veya 12 taksit imkânıyla ödeyebilirsiniz

Detaylı bilgi için hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında 0850 222 0 638 (MET) MetLife İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Zorunlu Deprem Sigortası, 1 yıllık bir sigorta olup, poliçe primi peşin olarak tahsil edilir.

DenizBank Bonus ile 2 eşit taksit ile ödeme kolaylığımızdan da faydalanabilirsiniz.

Ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Ödeme aracı olarak kredi kartını veya hesaptan otomatik ödeme talimatını seçebilirsiniz.

Prim ödemelerinizi %25'i peşin kalanı 5 taksit olarak yapabilirsiniz. Denizbank Bonus kredi kartınız ile 9 eşit taksite kadar taksitlendirme imkanından faydalanabilirsiniz.

Prim ödemelerinizi nasıl yapabilirsiniz?

Prim ödemelerinizi, "DenizBank Üretici Kartı"nızı kullanarak, %25'i peşin, kalan %75'lik kısmını da 5 eşit taksitte yapabilirsiniz...

Grup Hayat Sigortasından kimler faydalanabilir?

Haftada en az 30 saat çalışan 18-70 yaş aralığında bulunan tam zamanlı çalışanlar faydalanabilir.

Ödemelerimi Nasıl Yapabilirim?

Prim ödemelerinizi peşin veya taksitli olarak yapabilirsiniz. Denizbank Bonus kredi kartınız ile 9 eşit taksite kadar taksitlendirme imkanından da faydalanabilirsiniz.

Ödemelerimi nasıl yapacağım?

Trafik sigortalarınızı dilerseniz hesaptan otomatik ödeme talimatı tanımlatarak dilerseniz de Denizbank kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Üstelik Denizbank’ta kredi kartınız ile 3 eşit taksitle ödeme kolaylığı da mevcut.

Prim ödemeleri ne şekilde yapılır?

 • Sigortanın teminatı ve sigorta primleri Türk Lirası cinsinden hesaplanır.
 • Ödemeler yıllık olarak yapılır.
 • DenizBank hesabından peşin veya en fazla 12 taksitli ya da tüm banka kartlarına peşin veya en fazla 12 taksite bölünebilir.

Acenteliklerimiz

Axa Sigorta A.Ş.

Sigorta süresi ne kadar?

Eğitim dönemi ve yıllık okul masraflarına göre en uygun teminat tutarını belirleyerek çocuğunuzun eğitimini 4’er yıllık paketler halinde güvence altına alabilir veya 16 yıla kadar poliçe süresini kendiniz belirleyebilirsiniz.

BES nedir?

Bireysel Emeklilik Sistemi, bireylerin emeklilik dönemlerinde rahat etmeleri için çalışma dönemleri boyunca düzenli olarak tasarrufta bulunmasını sağlayan, yasalarla düzenlenmiş, işverenler için vergi avantajı, katılımcılar için ise devlet katkısı sağlayan bir sistemdir. Bireysel emeklilik sisteminde birikimleriniz büyüdükçe fon yatırım getiriniz de büyür.

Prim ödemeleri ne şekilde yapılır?

 • Sigortanın teminatı ve sigorta primleri Türk Lirası cinsinden hesaplanır.
 • Ödemeler yıllık olarak yapılır.
 • Hesaptan ya da kredi kartından peşin ödeme yapılabilir.
 • Kredi kartıyla yapılan ödemeler 9 taksite bölünebilir.

Güncel teminat limitleri ve prim tutarları hakkında bilgi almak için hafta içi 08.30 - 17.30, hafta sonu 09.00 - 18.30 saatleri arasında 0 850 222 0 638 (MET) MetLife iletişim merkezindeki müşteri temsilcileriyle irtibat kurabilirsiniz. Metlife Şikayet Yönetim Sistemi üzerinden de hizmetlerle ilgili şikayet ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Ferdi Kaza Plus Sigortası’ndan kimler faydalanabilir?

Ferdi Plus Kaza Sigortası’ndan 18- 64 yaş arasındaki bireyler faydalanabilir.

İş yeri sigortası neleri kapsar?

İş yeri paket sigortaları demirbaşlar, doğal afetler, hırsızlık, cam kırılması, 3. şahıs sorumluluk gibi isteğe bağlı olarak da değişen teminatları kapsar.

Ticari araç sigortası neleri kapsamalı?

 • Aracın çalınması, çalınmaya teşebbüsü veya bundan doğan zararlar dahil edilmeli.
 • Karayollarında sadece motorlu değil, motorsuz araçlarla çarpışmayı da kabul etmeli.
 • Üçüncü kişilerin sebep olduğu kaza veya çarpışmalar ya da üçüncü şahıslara araca verdiği bilinçli zararlar dahil olmalı.
 • Şoförün iradesi dışında araca cisim çarpması, aracın cisme çarpması, düşme, devrilme ve yuvarlanma gibi riskleri kapsamalı.
 • Aracın teknik, mekanik ya da elektriksel nedenlerle yanması durumunu içermeli.

Emtia sigortası nedir?

Ticarete konu olan, insanların temel ihtiyaçlarını karşılamak için alınıp satılan her türlü mal ve ürün emtiadır. Hammaddeler de emtia sınıfında değerlendirilir. Emtiaların nakliyesi sırasında oluşabilecek muhtemel fiziksel zararlara teminat veren sistem emtia sigortasıdır.

Mühendislik sigortası kapsamında makinelerin çalınması teminat dahilinde midir?

Mühendislik sigortalarında makinelere karşı hırsızlık ya da hırsızlığa teşebbüs kaynaklı hasarlar sigorta teminat kapsamına alınmamaktadır.

Kuyumcu Paket Sigortası teminatları nelerdir?

 • Stok Teminatı
  Ticari faaliyete konu olan stoklar, eşyalar ve banka senetleri yangın, infilak gibi risklere karşı stok teminatı kapsamında güvence altına alınır.
 • Seyahat Riskleri Teminatı
  Sigortalının Türkiye Cumhuriyeti içinde yaptığı ticari amaçlı seyahatlerde yanlarında taşıdığı ticari faaliyet konusu olan stoklar, eşyalar ve banka senetleri seyahat riskleri teminatı kapsamında güvence altına alınır.
 • Çalışma Saatleri Dışında Kasada Bulunmayan Ürünler Teminatı
  Sigortalı, ticari faaliyetlerine konu olan stoklar, eşyalar ve banka senetlerini poliçede belirttiği adreste güvenli bir şekilde saklayamıyorsa, çalışma saatleri dışında poliçe kapsamındaki varlıkları daha güvenli bir yerde saklayabilir. Bu durumda, bu varlıklar da risklere karşı güvence altına alınır.

  Bu teminatlara ek olarak grev, lokavt, halk hareketleri, terör eylemleri, deprem ve kötü niyetli hareketler gibi teminatlar isteğe bağlı olarak poliçeye eklenebilir.

BES Sistemi Neden Güvenli?

Sistem Hazine Müsteşarlığı, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) ve Bağımsız Denetim Kurumları tarafından denetlenir. Emeklilik Gözetim Merkezi ve Takasbank ise günlük olarak denetim ve gözetim işlevini yapar. Fonlarınız emeklilik şirketindeki hesabınızda değil, Takasbank hesabınızda saklanır.

Konut sigortasını kimler yaptırabilir?

Ev sahibi ve kiracılar en yakın DenizBank Şubesi’ne gelerek konut sigortası sorgulama ve hesaplama işlemlerini gerçekleştirerek sigortalarını yaptırabilir.

Ferdi kaza poliçesi nedir?

Ferdi kaza poliçesi; sigorta sözleşmesinin teminatlarını, prim ödeme şartlarını, teminat başlangıç ve bitiş tarihlerini ve diğer koşulları belirten belgedir. Sigortalı ve sigortacının haklarını korumayı amaçlayan poliçeler, sözleşmeyi temsil eden belgelerdir.

Ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Sağlık sigortası ödemelerinizi kredi kartı aracılığı ile veya hesabınızdan ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz. Ödemelerinizi peşin olarak ya da taksit seçeneği ile ödeyebilirsiniz. Özel sağlık sigortası fiyatları sigortalının sağlık geçmişi, poliçenin kapsadığı teminatlar, yaş ve cinsiyet gibi kriterlere göre değişkenlik gösterebilir. DenizBank’ın sunduğu ödeme kolaylıkları ile kolayca ödemelerinizi taksitlendirebilirsiniz.

Hastalık anında ne yapmalıyım?

Beklenmeyen bir hastalık durumunda DenizBank sağlığım tamam sigortası aracılığıyla, SGK ile anlaşması olan geniş kurum ağında olan hastanelerden tüm tedavi hizmetlerini sağlık sigortası kapsamında alabilirsiniz. DenizBank sağlık sigortası, dilediğiniz sağlık kurumunu ve doktoru seçmenizi sağlar. Sigortalıların beklenmeyen kaza ve hastalık durumlarında ortaya çıkacak ayakta ve yatarak tedavi masrafları karşılanır.

Konut sigortası zorunlu mu?

Zorunlu sigortalar kapsamında bulunmasa da kişilerin doğabilecek risklere karşılık evlerini garanti altına almasını sağlayacak faydalı sigortalar arasındadır.

Zorunlu trafik sigortası yaptırmazsam ne olur?

Adı üstünde zorunlu olan bu sigortası yaptırmamanız halinde cezai işlem uygulanarak aracınız trafikten men edilir.

Bireysel Emeklilik Sistemi Nasıl İşliyor?

Bireysel emeklilik sistemine giriş tarihinizden itibaren en az 10 yıl sistemde bulunmanız ve 56 yaşını tamamlamanız durumunda emekliliğe hak kazanırsınız. Sadece bir emeklilik sözleşmesinden emeklilik hakkı kazanmanız emekli olmanız için yeterlidir. Adınıza açılan Bireysel Emeklilik hesabınıza gelecekte almak istediğiniz emekli maaşına veya paraya bağlı olarak belirleyeceğiniz katkı paylarını aylık, yıllık veya seçtiğiniz dönemler içinde yatırabilirsiniz.

Sıfır alınan ya da garantisi devam eden makineler sigorta ettirilmeli mi?

Sıfır alınan ya da garantisi hâlen devam eden makinelerde sadece üretim kaynaklı hasarlar giderilir. Kullanıcı hatası, doğal afet, yangın vb. durumlarda oluşabilecek hasarların giderilmesi için sigorta edilmesi önerilir.

Kıymet sigortası nedir?

Kıymetli evrak, maden, para ve bunlara benzer değerli şeylerin taşınmaları sırasında oluşabilecek risk ve tehlikeler teminat altına alınır. Sigorta poliçesinin geçerli olabilmesi için sigorta sahibiyle birlikte taşınıyor olması ya da taşıyıcı araçta bulunan sorumlu kişiye teslim edilmiş olması ile olağan yöntemlerle taşınması gereklidir.

İş yeri sigortası fiyatları nelerdir?

İşyeri sigortası fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için size en yakın DenizBank şubesine gidebilirsiniz.

Ferdi Kaza Plus Sigortası neleri kapsar?

 • Kaza Sonucu Vefat
  Sigorta süresi içinde gerçekleşen kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren en geç bir sene içinde vefatı ifade eder. Kaza sonucu vefatınız durumunda seçmiş olduğunuz paket dahilindeki tazminat tutarı yakınlarınıza ödenir.
 • Kaza Sonucu Tam ve Daimi Sakatlık
  Sigorta süresi içinde gerçekleşen kaza sonucu derhal veya kaza tarihinden itibaren iki sene içinde kalıcı olarak sakat kalmanızı ifade eder. Kaza sonucu kalıcı sakat kalmanız durumunda, seçmiş olduğunuz teminat tutarı dahilindeki tazminat tutarı tarafınıza ödenir.
 • Diş Sağlığı Paketi
  MetLife Emeklilik, müşterilerine Ferdi Kaza Plus Sigortası kapsamında özel olarak sunulan Diş Sağlığı Paketi kaza sonucu oluşan ve/veya acil olarak müdahale edilmesi gereken diş rahatsızlıklarında, ağrıyı veya tıbbi tehlikeyi ortadan kaldırıp hastayı stabil hale getirinceye kadar gereken acil müdahale işlemlerini kapsar. Bu hizmetlerin dışında kalan her türlü diş tedavisi, ilgili olaya bağlı acil tedavinin devamında gerekecek tüm tedaviler ve kronik enfeksiyonlu dişler (önceden gelen rahatsızlık veya çürük nedeniyle) kapsam dışındadır.

  Ek olarak, yılda birer kez olmak üzere diş taşı temizliği, teşhis/planlama ve ağız hijyeni eğitimi hizmetleri acil durumlardan bağımsız olarak sağlanır.

BES neden güvenli?

Sistem Hazine Müsteşarlığı, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) ve Bağımsız Denetim Kurumları tarafından denetlenir. Emeklilik Gözetim Merkezi ve Takasbank ise günlük olarak denetim ve gözetim işlevini yapar. Fonlarınız emeklilik şirketindeki hesabınızda değil, Takasbank hesabınızda saklanır.

Acenteliklerimiz

Axa Sigorta A.Ş.

Acenteliklerimiz

Axa Sigorta A.Ş.

Acenteliklerimiz

Axa Sigorta A.Ş

Acenteliklerimiz

Axa Sigorta A.Ş

Acenteliklerimiz

Axa Sigorta A.Ş

Acenteliklerimiz

Axa Sigorta A.Ş.

Acenteliklerimiz?

Axa Sigorta A.Ş

Hasar Anında Ne Yapmalıyım?

Poliçeniz ile ilgili hasar ihbarlarınızda; vefat ve sürekli sakatlık tazminatı için 0 850 250 99 99, diğer teminatlara ilişkin hasarlar için ise 0 216 524 33 98 numaralı telefondan dosya açtırılmalıdır.

Hasar anında ne yapmalısınız?

Büyükbaş Hayvan Hayat Sigortasında, teminat kapsamındaki herhangi bir riskin gerçekleşmesi halinde, sigorta ettiren/sigortalı tarafından en geç 24 saat içinde doğrudan ya da acente aracılığı ile TARSİM ÇAĞRI MERKEZİNE (0850 250 82 77) hasar ihbarı yapılır. Ayrıca; “TARSİM MOBİL” uygulaması ile sigortalı/sigorta ettiren tarafından zamandan ve mekandan bağımsız olarak hasar ihbarları doğrudan yapılabilmektedir.

Büyükbaş Hayvan Hayat Sigortasında; Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) tarafından görevlendirilen Tarım Sigortaları Havuzu Veteriner Hekim eksper hasar ihbarı yapılan hayvanı en kısa süre içerisinde görüp, gerekli incelemesini yaparak, Devlet Destekli Hayvan Hayat Sigortası-Büyükbaş-Hasar Tespit Raporunu düzenler. Hasar dosyası tamamlanarak, kesinleşmiş olan tazminat miktarları, en geç 30 gün içinde yine Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) tarafından sigortalıya banka kanalıyla ödenir.

Ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Ödeme aracı olarak kredi kartını seçebilirsiniz.

Prim ödemeleri

Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası’na en yakın DenizBank şubesinden veya MetLife acentelerinden sahip olabilir, poliçenizin prim ödemesini ilk yıl peşin veya yıllık olarak, kredi kartınıza 12 taksit fırsatıyla yapabilirsiniz. Seçtiğiniz sigorta paketinin primini poliçenizin ilk yılında peşin ödemeniz durumunda 39%’a varan indirim avantajından faydalanabilirsiniz.

Vergi Avantajı: Ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan düşürerek vergi avantajından faydalanabilirsiniz. Vergi avantajından faydalanmayı unutmayın!

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimize hafta içi her gün 08.00-24.00 saatlerinde ulaşabilirsiniz. Temsilcilerimize hafta sonu ise 09:00-18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

https://www.metlife.com.tr/destek-merkezi/sikayet-yonetim-sistemi/

Hasar anında ne yapmalısınız?

En geç 5 iş günü içerisinde, DenizBank Şubenize hasar başvurusunda bulunmanız yeterli.

Hasar tespitleri Tarım Sigortaları Havuzu İşletmesi A.Ş. (TARSİM) tarafından görevlendirilen eksperler tarafından yapılacak ve kesinleşen tazminat miktarı en geç 30 gün içinde size ödenecektir.

Hasar anında ne yapmalısınız?

En geç 24 saat içerisinde, DenizBank Şubenize hasar başvurusunda bulunmanız yeterli.

Hasar tespitleri Tarım Sigortaları Havuzu İşletmesi A.Ş. (TARSİM) tarafından görevlendirilen eksperler tarafından yapılacak ve kesinleşen tazminat miktarı en geç 30 gün içinde size ödenecektir.

Hasar anında ne yapmalıyım?

 • 7 gün 24 saat boyunca poliçeniz ile ilgili hasar ihbarınızı;
 • Axa Sigorta A.Ş; Acil Yardım ve hasar destek hattı 0850-250 99 99

Hayat sigortaları hangi durumları kapsar?

Hayat sigortaları teminatlarına göre farklı kapsamlara sahiptir. Farklı sigorta ürünlerinde vefat, kaza sonucu sakatlık, tedavi masrafı, tehlikeli hastalık, günlük hastane masrafları gibi farklı teminatlar bulunur. Seçeceğiniz sigorta paketine göre teminatlara sahip olursunuz.

DenizBank Sağlığım Tamam Kadın Girişimci Sigortası Özel Şart ve Formları

Hasar Anında Ne Yapmalıyım?

7 gün 24 saat boyunca poliçeniz ile ilgili hasar ihbarınızı CPP Group Acil Yardım ve hasar destek hattı 0 (212) 370 24 25 nolu telefonu arayarak yapabilirsiniz.

Kasko Sigortası zorunlu mudur?

Kasko sigortası zorunlu değildir. Kasko sigortası, trafik sigortasının (zorunlu trafik sigortası) aksine bir araç sahibinin veya sürücünün tercihine bağlı bir sigorta türüdür. Trafik sigortası birçok ülkede yasal bir zorunluluktur ve araç sahiplerinin bu sigortayı yaptırmadan trafiğe çıkmaları yasaktır. Trafik sigortası, araç sahiplerinin trafikte diğer kişilere ve araçlara verebileceği zararları karşılamak için tasarlanmıştır. Kasko sigortası ise aracınıza gelebilecek zararları karşılamayı amaçlar. Çalınma, yangın, çarpma, cam kırılması, doğal afetler ve benzeri olaylara karşı koruma sağlar. Ancak kasko sigortası, yasal bir zorunluluk değildir ve araç sahibinin tercihine bağlıdır. Araç sahipleri, araçlarını daha kapsamlı bir şekilde korumak ve hasar sonucu oluşabilecek mali yükü azaltmak istediklerinde kasko sigortası satın alabilirler.

Ticari araç sigortaları kaç yılda bir yapılır?

Ticari araç sigortaları genellikle yılda bir kez yapılmaktadır. Sigorta poliçeleri genellikle bir yıllık dönemler için düzenlenmektedir. Bu dönem sonunda müşteri, kurum ya da işletme sahibi, sigorta poliçesini yenileme veya başka bir sigorta şirketiyle anlaşma yapma seçeneğine sahiptir. Sigorta poliçelerinin yılda bir kez yenilenmesi, sigorta şirketlerine müşterinin aracının değerini, kullanımını ve sigorta riskini değerlendirme fırsatı tanımaktadır. Sigorta primleri ve koşulları yılda bir kez gözden geçirilir. Teknoloji ve kanunlar hızla değiştiği için sigorta kapsamına alınan yeni gelişmeler olabilir. Müşterinin değişen ihtiyaçlarına ve aracın durumuna uygun bir şekilde güncellenmesi bu nedenle önemlidir. Ancak, bazı durumlarda, sigorta şirketleri müşterilere poliçelerini daha kısa süreli periyotlarla da sigortalayabilir. Özellikle büyük ticari filo sahipleri veya belirli sektörlerde faaliyet gösteren işletmeler için, belirli şartlara dayalı olarak daha kısa süreli poliçeler hazırlayabilir. Onlar için özel anlaşmalar yapılabilir.

Ticari araç sahipleri, araçları için uygun bir sigorta poliçesi seçerken dikkatlice değerlendirme yapmalı ve ihtiyaçlarına uygun kapsama sahip bir poliçe seçmelidir. Ayrıca, poliçe yenileme sürecinde, mevcut poliçenin koşullarını ve primlerini gözden geçirmek, ihtiyaçlarınıza uygun şekilde güncelleme yapmak önemlidir.

Kredi Kartı Sigortası nedir?

Kredi Kartı Sigortası, kredi kartı sahiplerinin bir kaza, hastalık, işsizlik veya diğer acil durumlar nedeniyle kredi kartı borçlarında ödeme yapamaması durumunda poliçe şartları kapsamında kredi kartı borcunu öder. Kredi kartı sigortası için ödenen primler, sigorta poliçesinin türüne, sigorta şirketine ve kredi kartı sahibinin yaşına göre değişebilir.

Kredi kartı sigortası poliçeleri, belirli bir tür riski veya olayı kapsar. Ancak, her poliçe farklıdır ve hangi olayların kapsam dahilinde olduğunu ve hangilerinin dışında olduğunu belirleyen ayrıntılara sahiptir. Kredi kartı sigortası genellikle kişisel tercihlere bağlıdır ve kredi kartı sahipleri bu sigortayı satın almak veya iptal etmek konusunda sigorta şirketlerinin belirlediği seçeneklere göre tercihte bulunabilir.

DenizBank kredi kartları için sunulan Kart Borcum Güvende Hayat Sigortası, MetLife Emeklilik ve Hayat tarafından kredi kartı sahiplerinin belirli risklere karşı finansal olarak korunmasını sağlayan kredi kartı sigortası ürünüdür.

Ferdi Kaza Sigortası kimler için geçerlidir?

Ferdi Kaza Sigortası, kişisel tercihlere göre düzenlenir. Ürün özelinde sigortaya giriş yaş aralığı farklılaşabilmektedir, ancak genel olarak 18-64 yaş aralığındaki kişiler bu sigortayı yaptırabilir. Yalnızca kendiniz için değil, aile bireyleriniz için de Ferdi Kaza Sigortası yaptırabilirsiniz.

Kart Borcum Güvende Hayat Sigortası nedir?

Kart Borcum Güvende Hayat Sigortası, özellikle DenizBank kredi kartlarına yönelik olarak sunulan bir üründür.

Kart Borcum Güvende Hayat Sigortası kart sahiplerini çeşitli risklere karşı korumayı amaçlar:

Vefat veya kaza ya da hastalık sonucunda gelişen sürekli sakatlık durumlarında,

Bordrolu çalışan meslek gruplarında olan kişilerin istemdışı işsizlik durumunda,

İş sahibi veya emekli gibi bordrosuz kişilerin kritik hastalıklara yakalanması durumlarında ,

kredi kartı borcunun ödenmesini sağlar.

Kredi kartı borcunuzun yüzde birine denk gelen prim ödemeleri sayesinde, yukarda bahsedilen durumlardan biri oluştuğunda risk gerçekleşmeden önce kesilen son ekstre tarihindeki toplam kart borcunuz sigorta şirketi tarafından poliçeniz kapsamında tazminat olarak ödenir. Kart Borcum Güvende Hayat Sigortası isteğe bağlıdır, kart sahipleri istedikleri zaman sigorta şirketinin belirlediği şartlara göre poliçeyi iptal edebilirler.

Sera Sigortası nedir?

Sera sigortası, tarımsal üretiminizde, sera koşullarının olumsuz etkilerinden kaynaklanan riskleri azaltmak için tasarlanmış bir sigorta türüdür. Bu sigorta, özellikle sera tarımı yapan çiftçiler için önemli bir koruma sağlar.

Sera tarımı, modern tarımın önemli bir parçası haline gelmiştir ve dünya genelinde gıda üretiminde önemli bir rol oynamaktadır. Ancak, sera tarımı da çeşitli risklerle karşı karşıyadır. Şiddetli hava koşulları, hastalıklar, zararlılar ve diğer doğal afetler, çiftçilerin ürünlerini ve yatırımlarını tehdit edebilir. İşte burada devreye sera sigortası giriyor. Sera sigortası, çiftçilere bu risklere karşı koruma sağlayan bir güvence sunar. Doğal afetlerden kaynaklanan zararlar, hastalıkların etkileri ve diğer beklenmedik olaylar nedeniyle oluşabilecek maddi kayıplar, sera sigortası tarafından telafi edilebilir.

Sigortamı gününden önce yenilersem mevcut poliçem biter mi?

Araç sahipleri sigorta süresi bitmeden poliçelerini yenileme imkanına sahiptir. Ancak, bu durumda süresi bitene kadar mevcut trafik sigortası devam eder. Poliçenin süresi dolduğunda yenilenen sigorta devreye girmektedir. Zorunlu trafik sigortası birçok riske karşı önlem almanızı sağlar. Bir kazada ortaya çıkan zararın önüne geçmek ya da azaltılmak amacıyla, sigorta sahibinin üstlendiği zorunlu harcamalar, teminat limitleri dahilinde DenizBank ve anlaşmalı sigorta şirketi tarafından poliçe kapsamında karşılanır. Hak sahibinin aracında meydana gelen değer kaybı dahil olmak üzere uğradığı maddi zararları sigorta eksperi tespit eder. Bu tespitler sonucunda belirlenen tutar veya zarar sigorta poliçesi tarafından karşılanır.

Üçüncü kişinin trafik kazası sebebiyle bedenen eski haline dönmesi için protez organ masrafları dahil olmakla birlikte tüm tedavi giderleri sağlık giderleri teminatıyla karşılanmaktadır. Anlaşmalı sigorta şirketi ve DenizBank tarafından gerçekleştirilen aktarımın ardından bu teminatın ödeme sorunluluğu Sosyal Güvenlik Kurumu’na geçmektedir.

DenizBank ve anlaşmalı olduğu sigorta şirketi, üçüncü kişinin trafik kazası nedeniyle oluşacak sakatlık gibi durumunda ileride uğrayacağı maddi zararları tazmin eder. Bunu yapmak için hastaneden alınacak özürlü sağlık kurulu raporu ile sakatlık oranının sürekli olup olmadığı ya da oranı belirlenir. Sonrasındaki bakıcı giderleri -teminat limitleri ile sınırlı olmak kaydıyla- yine sigorta tarafından karşılanmaktadır.

Sigorta şirketi, üçüncü kişinin ölümü sebebiyle ölenin desteğinden yoksun kalacak yakınlarının destek zararlarını karşılamakla yükümlü tutulur.

Trafik sigortası primlerinin belirlenmesi ve süresi Hazine Müsteşarlığı tarafından yürütülmektedir. Ödenecek prim tutarının hesaplanmasında aracın bir önceki yıl hasarsızlık kademesi, aracın kullanıldığı ilin trafik yoğunluğu, sigorta yapılacak yıl için belirlenen prim tutarı, aracın kullanım tarzı gibi değişkenler göz önünde bulundurulmaktadır.

Primleri birbirinden ayıran temel fark hasarsızlık kademesi indirimlerinden oluşmaktadır. Kullandığınız ya da aldığınız araç ile poliçenizin geçerli olduğu bir önceki yıl bir kaza yapmadıysanız poliçe fiyatınıza belli bir oranda indirim yapılabilmektedir. Ancak önceki yıl bir kazaya karıştıysanız ve bu kazada hatalı taraf siz gözüküyorsanız tarafınıza hasarsızlık indirimi yansıtılmamaktadır.

Kasko Sigortası ne işe yarar?

Kasko sigortası, araç sahiplerine araçlarını çeşitli risklere karşı koruma sağlayan bir tür otomobil sigortasıdır. Kasko sigortası, aracınıza gelebilecek çeşitli zararları karşılamayı amaçlar ve genellikle trafik sigortasının ötesine geçer. Bu sigorta, aracınıza meydana gelen çarpma veya çarpma sonucu oluşan hasarları karşılar. Başka bir araçla veya sabit bir nesneyle çarpma sonucu oluşan zararları içerir. Kasko sigortası, aracınızın çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi durumunda meydana gelen zararları karşılar. Yangın gibi afetlere, cam kırılmalarına, çatlamalarına, deprem, sel, fırtına, dolu gibi doğal afetlerin yol açtığı hasarları kapsar. Çevresel faktörlerden kaynaklanan zararları karşılayabilir. Örneğin, ağaç dalının düşmesi sonucu oluşan hasarlar bu kapsam altında olabilir. Kasko sigortası, aracınıza gelebilecek beklenmedik ve yüksek maliyetli hasarları karşılayarak aracınızı ve bütçenizi korur. Ancak her kasko sigortası poliçesi farklı olabilir, bu nedenle poliçenizi dikkatlice incelemek ve ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko sigortası seçmek önemlidir.

Hayat sigortası seçerken neye göre karar vermeliyim?

İhtiyaçlarınızı, planlarınızı ve bütçenizi göz önünde bulundurarak, size en uygun hayat sigortasını seçmek için DenizBank’ın hazırladığı farklı hayat sigortası seçenleri hakkında internetten, şubelerden ve Metlife acentalarından bilgi alabilirsiniz.

Hasar anında ne yapmalıyım?

7 gün 24 saat boyunca poliçeniz ile ilgili hasar ihbarınızı;

Axa Sigorta A.Ş; Acil Yardım ve hasar destek hattı 0850-250 99 99

Hasar anında ne yapmalıyım?

7 gün 24 saat boyunca poliçeniz ile ilgili hasar ihbarınızı CPP Group Acil Yardım ve hasar destek hattı 0 (216) 665 25 25 nolu telefonu arayarak yapabilirsiniz.

Hasar anında ne yapmalıyım ?

7 gün 24 saat boyunca poliçeniz ile ilgili hasar ihbarınızı;

Axa Sigorta A.Ş; Acil Yardım ve hasar destek hattı 0850-250 99 99 nolu telefonu arayarak yapabilirsiniz.

Hasar anında ne yapmalıyım?

7 gün 24 saat boyunca poliçeniz ile ilgili hasar ihbarınızı;

 • Axa Sigorta A.Ş; Acil Yardım ve hasar destek hattı 0850-250 99 99 nolu telefonu arayarak yapabilirsiniz.

Hasar anında ne yapmalıyım?

 • 7 gün 24 saat boyunca poliçeniz ile ilgili hasar ihbarınızı;
 • Axa Sigorta A.Ş; Acil Yardım ve hasar destek hattı 0850-250 99 99

Hastalık anında ne yapmalıyım ?

SGK ile anlaşmalı geniş kurum ağında olan tüm hastanelerden tedavi hizmeti alınabilir.

Bireysel Emeklilik Sistemi nasıl işliyor?

Bireysel emeklilik sistemine giriş tarihinizden itibaren en az 10 yıl sistemde bulunmanız ve 56 yaşını tamamlamanız durumunda emekliliğe hak kazanırsınız. Sadece bir emeklilik sözleşmesinden emeklilik hakkı kazanmanız emekli olmanız için yeterlidir. Adınıza açılan Bireysel Emeklilik hesabınıza gelecekte almak istediğiniz emekli maaşına veya paraya bağlı olarak belirleyeceğiniz katkı paylarını aylık, yıllık veya seçtiğiniz dönemler içinde yatırabilirsiniz.

Ferdi Kaza Plus Sigortası prim ödemelerimi nasıl yapabilirim?

TL cinsinden belirlenen sigorta teminatı ve sigorta primleri yıllık olarak ödenir. Prim tutarını ister DenizBank hesabınızdan isterseniz de kredi kartına peşin veya 12 taksit imkânıyla ödeyebilirsiniz.

İş yeri sigortalarına nasıl başvurabilirim?

Size en yakın DenizBank şubesine giderek ihtiyaçlarınıza uygun iş yeri paket sigortasına başvuruda bulunabilirsiniz.

Tekne sigortası nedir?

Tekne kadar değerli olan iç ve dış donanımları da kapsayan poliçelerle, hem mekanik hem elektronik tüm ekipmanları, önceden belirlenemeyen, aniden meydana gelen, doğal afet ve dış risk faktörlerine karşı sigortalayan sistemdir.

Hasar sonrası sigorta süresi ne kadardır?

Hasar durumu tam ise, makine kullanılmaz duruma gelmiş ise sigorta teminatı sonlandırılır. Kısmen hasar gören makineler için sigorta bedeli, hasarın meydana geldiği tarihin baz alınmasıyla hesaplanarak ödeme yapılan tutara göre azalır.

BES’teki Haklarım Neler?

Sistem içerisinde cayma, ödemeye ara verme, fon, plan ve katkı payı değişikliği, birikimlerin aktarımı ve sistemden ayrılma gibi haklarınız bulunmaktadır.

Kaza durumunda ne yapmam gerekir?

Denizbank ve Axa Sigorta iş birliği dahilinde nerede olursanız olun, 7/24 Axa Sigorta destek hattını arayarak yardım alabilirsiniz.

Konut sigortasının avantajları nelerdir?

Ortaya çıkan hasarlar yüzünden konutunuzun oturulmaz bir hale gelmesi durumunda konutunuz koruma altına alınırken sizlere otelde konaklama imkanı sunar.

Hane halkının sağlığını ilgilendiren durumlarda, konutunuza doktor ve ambulans yollama hizmeti bu sigorta kapsamına girer.

Assistance hizmeti, Acil Yardım’ı arayarak su ve elektrik tesisatçı çağırmaktan, çilingir hizmetine kadar geniş seçeneklere sahip birçok hizmetten hiçbir ücret ödemeden ev sigortanız sayesinde yararlanabilirsiniz.

Hangi durumlarda ferdi kaza sigortamdan faydalanabilirim?

Trafik ve ev kazaları ile diğer beklenmedik kazalarda gerçekleşen vefat, kalıcı sakatlık ve yaralanmalarda ferdi kaza sigortasından yararlanabilirsiniz. Sigorta kapsamında belirtilen süreler dahilinde poliçede belirtilen teminat tutarını almaya hak kazanırsınız.

Sigorta acenteliklerimiz nedir?

DenizBank, Axa Sigorta A.Ş güvencesi ile sizlere sağlık sigortası hizmetini sunar.

Teminat kapsamında olan tedavi giderleri nelerdir?

Reçeteli ilaçlar, protezler, cerrahi işlemler, fizik tedavi, doktor masrafları ve tetkikler teminat kapsamındadır. Poliçe kapsamı dışında kalan giderler ise bitkisel ilaçlar ve kozmetik amaçlı kullanılan ürünlerdir.

Sigortalı araç dahilinde bulunan iç aksesuarlar teminat altına alınır mı?

Sigorta yaptırdığınız araçlar içinde değerli iç aksesuar bulunuyorsa, ek olarak bildirmediğiniz sürece teminat kapsamına alınmaz.

İş yeri sigortası nasıl hesaplanır?

İşyeri sigortası hesaplama araçlarından yararlanarak kısa sürede prim ödemelerinizi hesaplayabilirsiniz.

Sigorta süresi ne kadardır?

Ferdi Kaza Plus Sigorta süresi 1 yıldır. Sigorta ve teminatlar hakkında detaylı bilgi almak için Müşteri Hizmetleri temsilcilerimize hafta içi her gün 08:00-24:00, hafta sonu ise 09:00-18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

BES’teki haklarım neler?

Sistem içerisinde cayma, ödemeye ara verme, fon, plan ve katkı payı değişikliği, birikimlerin aktarımı ve sistemden ayrılma gibi haklarınız bulunmaktadır.

Konut Sigortasına Nasıl Sahip Olurum?

Bunun için tek yapmanız gereken size en yakın DenizBank Şubesi’ne gitmek. Gideceğiniz şubede poliçeniz anında düzenlenir ve sizlere hemen teslim edilir.

Devlet katkısı nedir?

Bireysel Emeklilik hesabına yatırılan her katkı payı için %30 ilave devlet katkısı kazanılır. Bir katılımcının yararlanabileceği maksimum devlet katkısı, bir takvim yılı içerisinde belirlenen yıllık asgari brüt ücretin %30’unu aşamaz. Bu limiti aşan katkı / ek katkı payları için ödendiği yılları takip eden takvim yıllarında da devlet katkısı hesaplaması ve ödemesi yapılır.

Devlet katkısı, düzenli veya toplu olarak yatırdığınız tüm katkı paylarının %30’u oranında size ödenir. Örneğin, aylık 200 TL katkı payı ödüyorsanız her ay 60 TL, 1.000 TL ödüyorsanız her ay 300 TL Devlet Katkısı ödenir. Katkı payınızı ne kadar yüksek tutarsanız o kadar yüksek devlet katkı payından yararlanırsınız. Bireysel Emeklilik sözleşmelerinde devlet katkısı için kademeli hak ediş uygulanır. Buna göre, 1 Ocak 2013 tarihinden sonra en az 3 yıl sistemde kalanlar devlet katkısı ve varsa getirilerin %15’ine, en az 6 yıl sistemde kalanlar %35’ine, en az 10 yıl sistemde kalanlar %60’ına, emeklilik hakkı kazananlarla vefat veya maluliyet nedeniyle sistemden ayrılanlarsa tamamına hak kazanır

Trafik Sigortası ve Kasko arasındaki fark nedir?

Trafik sigortası birçok ülkede, araç sahiplerinin yasal olarak zorunlu olduğu bir sigorta türüdür. Trafik sigortası, araç sahiplerinin trafikte diğer kişilere verebileceği zararları karşılar ve zorunludur. Kasko Sigortası ise trafik sigortasının ötesine geçen, isteğe bağlı bir sigorta türüdür. Kasko sigortası, aracınızın kendi hasarlarına veya hırsızlık, yangın, cam kırılması gibi olaylara karşı koruma sağlar. Kasko, aracınıza gelebilecek zararları kapsar. Bu, kaza sonucu oluşan araç hasarı, çalınma, yangın, cam kırılması, doğal afetler gibi olayları içerebilir.

Trafik sigortası yasalar gereği zorunlu olan bir sigorta çeşidi iken kasko isteğe bağlıdır. Bu bağlamda trafik sigortası olası bir kaza durumunda karşı tarafın hasarını karşılarken kasko hem sizin hem karşı tarafın hasarını karşılayan bir araç sigortası türüdür. Kasko trafik sigortasına ek olarak yangın, hırsızlık, sel, su baskını ve deprem gibi birçok farklı kazaya karşı da aracınızı güvence altına alır. Trafik sigortası sizin için karşı tarafın masrafını karşılarken kaskonuz olması halinde hem kendi aracınızı hem kusurluysanız karşı tarafın masraflarını sigortalatmış olursunuz.

Kasko Sigortası neleri karşılar?

Kasko sigortası, aracınıza gelebilecek çeşitli risklere karşı koruma sağlar. Çarpma, hırsızlık, yangın, camların kırılması, çevresel zararlar oto galerilerde meydana gelen zararları karşılayabilir. Kasko sigortası, aracınıza gelebilecek beklenmedik ve yüksek maliyetli hasarları karşılayarak aracınızı ve bütçenizi korur. Ancak her kasko sigortası poliçesi farklı olabilir, bu nedenle poliçenizi dikkatlice incelemek ve ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko sigortası seçmek önemlidir. Poliçenizin ayrıntıları ve hangi riskleri kapsadığı bankanın poliçe şartlarına bağlı olarak değişebilir.

Trafik sigortası yaptırmamanın cezaları nelerdir?

Trafik sigortası zorunludur. Trafik sigortası yaptırmamak ciddi sonuçlar doğurabilir ve trafikte ceza ile karşılaşmanıza neden olabilir. Trafik sigortası, diğer sürücüler, yayalar ve araç sahipleri için güvenliği sağlamak amacıyla zorunlu tutulmuştur. Trafik sigortası yaptırmamanın olası cezaları olabilir. Birçok ülkede ve bölgede trafik sigortası yaptırmamanın cezası para cezası olarak belirlenmiştir. Trafik sigortası yaptırmamanın sonucunda aracınızın trafiğe çıkartılması yasaklanabilir. Bu durumda, aracınızı kullanmanız yasaklanabilir ve trafiğe çıkartıldığında ciddi cezalara neden olabilir. Trafik sigortasının zorunlu olması, sürücülerin ve diğer yol kullanıcılarının güvenliğini sağlamak amacıyla yapılmış bir düzenlemedir. Bu nedenle, trafik sigortası yaptırmamak ciddi sonuçlara yol açabilir ve bu konuda dikkatli olunması önemlidir. İlgili cezalar kamu otoritesi tarafından dönemsel olarak güncellenebilir veya artırılabilir.

Sera Sigortası genel şartları nelerdir?

Sera sigortasında şiddetli yağışlar, fırtınalar, dolu, yangın gibi olumsuz olayları içerir. Denizbank üzerinden yapacağınız sera sigortasının primini %25 peşin, kalan %75 i 5 eşit taksit ile ödeyebilirsiniz. Sera sigortası poliçesinin hangi koşullarda geçerli olduğu net bir şekilde Denizbank müşteri temsilcilerinden öğrenebilirsiniz. Hangi durumların sigorta kapsamı dışında olduğu ve hangi koşullarda zararların telafi edileceği açıkça belirtilir. Poliçenizde hasar durumunda neler yapılması gerektiği, gerekli belgelerin neler olduğu, tazminatın nasıl hesaplanacağı gibi konular belirtilir. Sigorta poliçesinde belirtilen sigorta süresi ve poliçenin ne şartlar altında iptal edilebileceği gibi bilgiler de bulunur. Sigorta poliçesinin süresi genellikle yıllık olarak belirlenir ve yenileme seçenekleri de sunulur. Bu genel şartlar, sigorta poliçesinin ana hatlarını oluşturur. Her sigorta poliçesi, sizlere özel koşullara ve gereksinimlere göre şekillendirilebilir, bu nedenle her poliçenin detayları farklılık gösterebilir.

Kart Borcum Güvende Hayat Sigortası neleri kapsar?

Kart Borcum Güvende Hayat Sigortası, kredi kartlarına yönelik bir sigorta ürünüdür ve çeşitli risklere karşı finansal koruma sağlar. DenizBank kredi kartı sahibi olan sigortalının, sigorta süresi içerisinde vefat etmesi, kaza ya da hastalık sonucunda gelişen sürekli sakatlık yaşaması, bordrolu çalışan ise istemdışı işsiz kalması, iş sahibi veya emekli gibi bordrosuz bir kişi ise kritik hastalıklara yakalanması risklerine karşı kredi kartı borcuna poliçe şartları kapsamında güvence sağlar.

Tazminat olarak ödenecek kredi kartı borcu, risk gerçekleşme tarihinden önce oluşmuş son ekstre tarihindeki borcun gecikme faizleri, kredi kartı ücretleri, nakit çekimler ve kuyumcu alışverişleri hariç Türk Lirası cinsinden toplam tutarıdır. Risk gerçekleşme tarihi; vefat teminatı için sigortalının vefat tarihi, sakatlık teminatı için sigortalının sakatlığına yol açan hastalık veya kaza tarihi, işsizlik teminatı için işsizlik bildiriminin sigortalıya resmi olarak yapıldığı tarihi, kritik hastalıklar teminatı için hastalık teşhis tarihini ifade eder. Kredi kartı sahibi olan sigortalının vefatı durumunda kredi kartı borcu bankaya ödenir.

Kredi kartı sahibi olan sigortalının kaza sonucu derhal veya kaza tarihini izleyen 2 yıl içerisinde kalıcı sakatlık yaşaması durumunda kaza sonucu sakatlık teminatı devreye girer. Sigortalının kaza sonucunda sürekli tam sakat kalması halinde, borç tutarının tamamı tazminat olarak ödenir. Kısmi sakatlık halinde ise tazminat sakatlık orana göre ödenmektedir. Kredi kartı sahibi olan sigortalının, hastalık nedeniyle kalıcı tam sakatlık yaşaması durumunda Devlet veya Üniversite hastanelerinden alınacak “Engelli Sağlık Kurulu Raporu”nda özür oranının %60 ve üzerinde olması durumunda borcun tamamı tazminat olarak ödenmektedir. Özel Emekli Sandığı veya Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamında sigortalı olarak istihdam ilişkisinde bordrolu çalışanların istemdışı işsiz kalması halinde veya istemdışı işsizlik teminatı şartları dışında kalan sigortalının kritik hastalıklara yakalanması halinde borç tutarının tamamı tazminat olarak ödenir.

Kart Borcum Güvende Hayat Sigortasından kimler faydalanabilir?

18 yaşını doldurmuş olan tüm DenizBank banka ve kredi kartı sahipleri Kart Borcum Güvende Hayat Sigortasından faydalanabilir. Teminat imkânı, kredi kartınının borç bakiyesi tutarındadır. Vefat durumunda, hastalık ya da kaza sonucu meydana gelen kalıcı sakatlık, işsizlik veya kritik hastalıklarda, teminat 50.000 TL’ye kadar borç bakiyesi kadardır. DenizBank kredi kartını aktif olarak kullandığınız sürece sigortanız 69 yaşınız tamamlanıncaya kadar devam eder.

Sera Sigortası kapsamında teminata alınabilen riskler nelerdir?

Sera sigortası kapsamında teminata alınabilen riskler şu şekildedir;

Doğal afetler; Şiddetli yağışlar, fırtınalar, dolu yağışları, hortumlar, aşırı sıcaklık veya don gibi doğal afetlerden kaynaklanan zararlar, sera yapılarına ve bitkilere zarar verebilir ve üretimi olumsuz etkileyebilir. Sera yapılarınız bu sigorta kapsamında teminat altına alınabilir.

Yangın: Sera tesisleri, yangın riski altındadır ve bu tür olaylar ciddi hasarlara yol açabilir. Elektrik arızaları, yanlış kullanım veya diğer nedenlerden kaynaklanan yangınlar, sera yapısına ve bitkilere zarar verebilir. Bu nedenle, yangın riski de genellikle sera sigortası kapsamında teminat altına alınır.

Su Baskını ve Sulama Sorunları: Sera alanlarında su baskını, sulama sistemlerinde arızalar veya sulama eksiklikleri gibi suyla ilgili sorunlar, bitkilerin büyümesini ve verimini olumsuz etkileyebilir. Bu tür olaylar, sera sigortası kapsamında teminata alınabilir.

Trafik sigortalarında tavan fiyat neye göre belirlenir?

Trafik sigortasında tavan primleri il il, hem araç kullanım tarzlarına hem de sürücülerin hasar geçmişine göre SEDDK (Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından belirlenmektedir.

Trafik Sigortası nedir?

Trafik sigortası, bir araç sahibinin veya sürücünün, trafikteki diğer kişilere ve araçlara verilebilecek zararlara karşı finansal koruma sağlayan bir sigorta türüdür. Birçok ülkede, araç sahiplerinin trafik sigortası yaptırmaları yasal bir zorunluluktur. Bu nedenle trafik sigortası yaptırmamak yasal yaptırımlara neden olabilir. Trafik sigortası olmadan araç kullanmak ceza gerektiren bir suç olabilir. Trafik kazaları her zaman meydana gelebilir ve kazaya karışan kişiler veya araçlar zarar görebilir. Trafik sigortası, sizin veya aracınızın başkalarına veya onların araçlarına verdiği zararı karşılamak için tasarlanmıştır. Bu, diğer insanların maddi zararlarını karşılamak ve hukuki sorumluluğunuzu yerine getirmek anlamına gelir. Trafik sigortası, kendi aracınıza gelebilecek zararları da kapsayabilir. Çalınma, yangın, hırsızlık, doğal afetler gibi olaylardan kaynaklanabilecek hasarları karşılayabilir. Bu, aracınızın onarım veya değiştirme maliyetlerini azaltabilir. Trafik kazaları ve ilişkili maddi zararlar beklenmedik ve yüksek maliyetli olabilir. Trafik sigortası, bu tür beklenmedik mali yükleri hafifletir ve finansal güvence sağlar. Aksi takdirde, kazanın neden olduğu maddi zararları kendi cebinizden karşılamak zorunda kalabilirsiniz. Bu sigorta çeşidi trafikteki diğer insanların güvenliğini sağlamak ve trafik kurallarına uyma zorunluluğunu teşvik eder. Bu, toplumun genel güvenliği ve düzenini korumak için önemlidir. Trafik sigortasının önemi, kazaların ve beklenmedik olayların finansal etkilerini azaltarak hem bireylerin hem de toplumun genel güvenliğini korumaya yardımcı olur. Bu nedenle araç sahipleri için trafik sigortası yaptırmak önemlidir ve yasal bir gerekliliktir.

Araç sahipleri için en önemli sigorta trafik sigortasıdır. Çünkü trafik sigortası olmadan araç kullanımı hem yasaktır hem de sürücüye güvence sağlar. Trafik sigortası, trafik kazası, hırsızlık ve doğal afetleri gibi öngürülemez zararlara karşı aracınızda oluşacak zararlar için sizi, aracınızı ve karşı tarafı sigorta kapsamına alan bir poliçe türüdür. Aynı zamanda 3. kişilere karşı mali sorumluluk doğuran zararları da kapsayabilir. Araç sigortaları genellikle birkaç çeşide ayrılır. Zorunlu ve isteğe bağlı poliçe çeşitleri mevcuttur. Bunlar kasko, ticari kaskoi filo kasko ve zorunlu trafik sigortası gibi farklı özelliklere göre çeşitlendirilmiştir.

Sigorta prim ödemelerimi nasıl yapabilirim?

İş yeri sigortası prim ödemeleri opsiyoneldir. Sigorta sahipleri isterlerse %25 peşin ve kalanı 5 taksitli, isterlerse indirim avantajı da sağlayan %6 peşin olarak ödeme yapabilir. Ödemelerinizi kredi kartı ya da hesaptan otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Dört Dörtlük Asistans Hizmeti nedir?

DenizBank’ın müşterilerine özel hazırladığı ferdi kaza sigortası ile ücretsiz danışmanlık hizmetinden de yararlanabilirsiniz. 7/24 ulaşabileceğiniz Dört Dörtlük Asistans Hizmeti kapsamında tıbbi danışmanlık, hasta nakil yardımı, organizasyon hizmeti ve seyahat yardımı alabilirsiniz.

Konut sigortası nasıl hesaplanır ve fiyatları nelerdir?

Konut sigortası hesaplama işlemi için eviniz hakkında bazı bilgileri bilmeniz gerekir. Metrekaresi, bina inşa bedeli, eşya bedeli ve sigortanıza dahil edeceğiniz teminatlar doğrultusunda hesaplama işlemi gerçekleştirilir. Konut sigortası fiyatları, sigorta poliçesinin kapsamına göre değişir. Poliçeye eklenen teminatlar sigorta fiyatını artıracaktır. Buna ek olarak konutun yaşı, konumu gibi durumlar da fiyatın belirlenmesinde etkin rol oynar. Konu dahilinde detaylı bilgi almak için size en yakın olan DenizBank Şubesi’ne gidebilirsiniz.

Ödemeleri nasıl yapabilirim?

Ödeme işlemlerinizi kredi kartınızı kullanarak veya hesaptan otomatik ödeme talimatınızı seçerek gerçekleştirebilirsiniz. Prim ödemelerinizi %25’i peşin kalanı da 5 taksit olarak yapabilir, DenizBank Bonus kredi kartınız ile de 9 eşit taksitlendirme seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

İş yeri paket sigortaları kapsamında hangi sigortalardan faydalanabilirim?

 • İş Yerim Güvende
  Küçük ya da büyük ölçekli işletmeler bina ve bina içindeki varlıklarını doğal afetler ve hırsızlık gibi risklere karşı güvence altına alır.
 • POS Cihazları Sigortası
  İş yerlerinde bulunan mobil ve masaüstü POS cihazları ferdi kaza ve hırsızlık gibi risklere karşı güvence altına alınır.
 • Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortası
  Otel ve tatil köyleri su baskınlarından yangınlara, catering hizmetlerinden hırsızlığa kadar geniş teminat aralığına sahip olan sigortadan yararlanabilir.
 • Eczane Paket Sigortası
  Eczane Paket Sigortası yalnızca bina ve demibaşlarınızı değil tahsil için biriktirilen kupürleri de güvence altına alır.
 • Akaryakıt İstasyon Paket Sigortası
  Akaryakıt istasyonunuzu çevre kirliliği, makine kırılması ve yangın gibi risklere karşı Akaryakıt İstasyonu Paket Sigortası ile koruma altına alabilirsiniz.
 • Yazarkasa POS Cihazı Sigortası
  İş yerlerinde bulunan yazarkasa POS cihazları elektronik cihaz risklerine karşı güvence altına alınır.

Ferdi kaza sigorta süresi ne kadardır?

Sigorta süresi ürüne göre en az 1 en fazla 5 yıldır.

Trafik Sigortası genel şartları nelerdir?

Trafik sigortası genel şartları, bir ülkenin yasalarına ve sigorta şirketlerinin politikalarına göre değişebilir, bu nedenle her ülkede ve her sigorta şirketinde farklılık gösterebilir. Poliçe sahibinin veya araç sahibinin yasal olarak zorunlu olduğu sorumlulukları karşılamak için tasarlanmıştır. Genel şartlar, poliçenin hangi tür zararları karşılayacağını ve ne kadarlık bir teminatın sağlanacağını belirler. Poliçenin ne kadar süreyle geçerli olduğu belirtilir. Poliçe süresi sona erdiğinde, yenilenmesi veya yeni bir poliçe alınması gerekir. Sigorta primleri, poliçe sahibinin aracının türü, kullanım sıklığı, sürücü geçmişi ve ülke gibi faktörlere bağlı olarak belirlenir. Genel şartlar, prim ödeme yöntemlerini ve prim tutarlarının nasıl hesaplandığını açıklar. Trafik sigortası genellikle zararların belirli bir sınıra kadar karşılanacağını belirtir. Bu sınırlar, poliçenin türüne ve ülkenin yasalarına bağlı olarak değişebilir. Genel şartlar, trafik sigortasının hangi tür olayları kapsadığını ve hangi tür zararların tazmin edilmeyeceğini belirler. Örneğin, kendi aracınıza verilen zararlar, trafik sigortası kapsamında genellikle dahil edilmez. Sigorta muafiyetleri, poliçe sahibinin belirli bir tutarı veya oranı karşılamak zorunda olduğu zararı belirtir. Muafiyet, poliçe primini etkileyebilir. Trafik kazası veya hasar durumunda, poliçe sahibinin veya araç sahibinin sigorta şirketine ne kadar sürede bildirim yapması gerektiği bildirim yükümlülüğünde belirlenir. Genel şartlar, prim ödeme süresini ve gecikme durumunda uygulanan cezaları açıklayacaktır. Poliçenin nasıl iptal edilebileceği ve hangi durumlarda poliçenin ihlal edilebileceği konusunda genel şartları ihlal durumları bilgisinden öğrenebilirsiniz. Bir zarar durumunda tazminat prosedürlerine uygunluk gerekebilir. Trafik sigortası genel şartları, poliçeyi satın alan kişi veya kuruluşun haklarını ve yükümlülüklerini netleştirir. Poliçeyi satın almadan önce bu genel şartları dikkatlice incelemek önemlidir ve sigorta şirketinizden herhangi bir belirsizlik durumunda açıklamalar istemek akıllıca olacaktır.

Sera Sigortası fiyatları nedir ?

Sera Sigortası fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu faktörler arasında sigorta kapsamı, sigorta bedeli, risk faktörleri, çiftçinin tarihçesi ve sigorta şirketinin politikaları yer alır. Örneğin, daha geniş bir kapsam sunan bir sigorta poliçesi daha yüksek bir prim gerektirebilir. Ayrıca, sigortalanan alanın büyüklüğü, içinde yetiştirilen bitki türleri ve toplam hasat değeri gibi faktörler de primin belirlenmesinde etkilidir. Bölgenin iklim koşulları, geçmişte meydana gelen doğal afetlerin sıklığı ve şiddeti gibi risk faktörleri de primi etkileyebilir. Denizbank şubelerine gelerek sizlere en uygun sera sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Kart Borcum Güvende Hayat Sigortası teminat süresi ne kadardır?

Kart Borcum Güvende Hayat Sigortası yıllık olarak düzenlenir ve sigortalı 69 yaşını tamamlayana dek yenilenir.

Trafik Sigortası sorgulama nasıl yapılır?

Trafik sigortası sorgulama işlemi, bir kişinin veya araç sahibinin aracının trafik sigortası poliçesinin geçerli olup olmadığını ve poliçenin süresinin ne kadar olduğunu kontrol etmek için yapılır. Trafik sigortası sorgulama işlemi genellikle çevrimiçi veya telefon üzerinden yapılabilir.

Trafik sigortası poliçesi belgenizi inceleyerek, poliçenizin geçerlilik süresini ve sigorta şirketinin iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. Bu bilgileri belgenin üzerinde veya içinde bulabilirsiniz. Trafik sigortası sorgulama işlemi, aracınızın trafikte yasal olarak kullanılabilir olup olmadığını ve gerektiğinde poliçenizi güncelleme veya yenileme ihtiyacını belirlemenize yardımcı olur. Unutmayın ki trafik sigortası sorgulama işlemi ülkenize ve bölgenize bağlı olarak farklılık gösterebilir, bu nedenle resmi kaynakları kullanarak doğru bilgilere eriştiğinizden emin olun.

Eşya Sigortası avantajları nelerdir?

Eşya Sigortası eşyalarınızın kaybolması, çalınması, zarar görmesi durumunda eşyaların onarılması veya yeniden satılması için gerekli mali kaynaklardır. Eşya sigortası, yangın, hırsızlık, su basmaları ve diğer beklenmedik olaylara karşı koruma sağlar. Bu tür olaylar, eşyalarınızı kaybetme veya hasar görme riskini azaltır. Bazı Eşya Sigortası poliçeleri, eşyalarınızı taşıma veya seyahat sırasında oluşabilecek hasar veya kayıplara karşı koruma sağlar. Eşyalarınızı sigortalatmak size iç huzur ve güven verecektir. Olası kayıp yaşadığınız anlarda stresinizi azaltacak, psikolojinize de yardımcı olacaktır.

Sigorta prim ödemelerimi nasıl gerçekleştirebilirim?

Sigorta primlerini yıllık ödeyebilirsiniz. İster DenizBank hesabınızdan peşin veya en fazla 12 taksitli ya da tüm banka kartlarına peşin veya en fazla 12 taksitli ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz.

İş yeri paket sigortalarının avantajları nelerdir?

 • İhtiyaçlarınız doğrultusunda seçtiğiniz ve sektörünüze uygun iş yeri paket sigortası, tek poliçede birçok farklı teminatı kapsar.
 • İsteğe bağlı ek teminatlarla poliçe kapsamı genişletilebilir.
 • İş yeri paket sigortası ödemeleri kredi kartı ya da hesaptan otomatik ödeme talimatı ile yapılabilir.
 • 1-5 ay vade aralığında taksitli ödeme imkanı sunar.
 • İş yeri paket sigortasının başlangıçta %6 peşin ödenmesi ile sigorta sahipleri indirim hakkı kazanır.

Hangi acentelerle çalışabilirim?

Acentelerimiz arasında Axa Sigorta A.Ş sigorta şirketi bulunmaktadır.

Olası hasar anında ne yapmalıyım?

7 gün 24 saat boyunca poliçenizdeki teminatları kapsayan durumlar ile ilgili hasar ihbarınızı Axa Sigorta A.Ş Acil Yardım ve hasar destek hattı olan 0850-250 99 99 nolu telefonu arayarak yapabilirsiniz.

Ferdi kaza sigortası ürünleriyle ilgili nasıl bilgi alabilirim?

Hafta içi 08.00-00.00, hafta sonu ise 09.00-18.30 saatleri arasında Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimizle görüşerek hem ürünler hakkında bilgi alabilir hem de sorunlarınızı belirtebilirsiniz.

Hasar bildirimlerimi nasıl yapabilirim?

AXA Sigorta Hasar İletişim Merkezi’nin 0850 250 99 99 numaralı telefonunu arayarak 7/24 poliçenizle ilgili hasar başvurusunda bulunabilirsiniz.

Neden Eşya Sigortası yaptırmalıyız?

Eşya Sigortası yaptırmak önemlidir çünkü kişisel veya iş yeri eşyalarınızı çeşitli risklere karşı koruma sağlar ve bir dizi fayda sunar. Eşya Sigortası eşyalarınızın başına gelecek beklenmedik olaylara karşı eşyalarınızı korur. Bu tür olaylar, eşyalarınızın kaybı veya hasar görmesi riskini azaltır. Eşyalarınızın kaybolması, çalınması veya zarar görmesi durumunda maddi koruma sağlar. Sigorta şirketi, eşyalarınızın onarılması veya yeniden satın alınması için gerekli mali kaynakları temin eder. Eşya Sigortası poliçeleri genellikle kişiselleştirilebilir. Özellikle korumak istediğiniz bir eşya varsa onun için ayrı bir kapsam belirleyebilirsiniz. Poliçe sahibi, hangi riskleri kapsamasını istediğini ve sigorta bedelini belirleyebilir. Bazı Eşya Sigortası poliçeleri, eşyalarınızı taşıma veya seyahat sırasında oluşabilecek hasar veya kayıplara karşı koruma sağlar.

Eşya Sigortası için gerekli belgeler nelerdir?

Size en yakın DenizBank Şubesi'ne Eşya Sigortası için gittiğinizde sizden bazı gerekli belgeler istenir. Bu belgeler kimlik, ikametgah, gelir beyanı gibi belgeler olabilir. Ek olarak istenen belgeler için en doğru bilgiyi şubelerimizden edinebilirsiniz.

Ferdi Kaza Sigortası neleri kapsar?

DenizBank müşterilerine sunulan MetLife Emeklilik ferdi kaza sigortası poliçeleri, geniş bir kapsam sunar. Ani kazaların neden olduğu sakatlıklar ve ölüm durumlarında poliçenizdeki şartlar kapsamında finansal destek sağlar. Hızlı bir şekilde veya bir yıl içinde gerçekleşen ölüm durumlarında, poliçede belirtilen tutara kadar ödeme yapılır. Kaza sonrası en geç iki yıl içinde meydana gelen kalıcı sakatlıklarda, poliçede belirtilen oranda ödeme yapılır. Poliçede kaza sonucu tedavi teminatı yer alıyorsa yaralanan sigortalılar, en geç 30 gün içinde tedaviye başladıklarında tedavi masrafları için poliçe kapsamı dahilinde ödeme alabilirler. Tedavi masrafları, poliçede belirtilen limit dahilinde bir yıl boyunca karşılanır. Depremden kaynaklanan riskler ferdi kaza sigortası genel şartlarında aksine sözleşme yoksa kapsam dışında tutulmaktadır. Ancak ürün özelinde deprem riski özel şartlar ile kapsam içine alınabilmektedir. DenizBank aracılığı ile satın alabileceğiniz MetLife ferdi kaza sigortaları ile ayrıca, ücretsiz tıbbi danışmanlık, nakil ve organizasyon hizmetleri gibi farklı asistans hizmetleri de poliçe şartlarınız kapsamında sunulmaktadır.

Konut Sigortası zorunlu mudur?

Konut Sigortası, genellikle zorunlu bir sigorta türü değildir. Birçok ülkede veya bölgede, ev sahipleri için Konut Sigortası yasal olarak zorunlu tutulmaz. Ancak bazı özel durumlarda veya finansal kurumlarla yapılan anlaşmalara bağlı olarak konut sigortası zorunlu hale gelebilir.

Trafik Sigortası'nda kazanın bildirilme süresi ne kadardır?

Trafik sigortası poliçelerinde kaza bildirme süresi, bankanın poliçe şartlarına göre değişebilir. Genellikle kaza sonrası belirli bir süre içinde bildirilmesi gerekmektedir. Bildirim süresini kaçırmanız, bankanın tazminat ödemesini reddetmesine veya kapsamı sınırlamasına neden olabilir. Bu nedenle kaza sonrası olabildiğince hızlı bir şekilde bildirimde bulunmak önemlidir.

Konut Sigortası ile DASK arasındaki fark nedir?

Konut Sigortası ve DASK (Doğal Afet Sigortaları Kurumu), farklı amaçları ve kapsamları olan iki farklı sigorta türüdür. Konut Sigortası, ev sahiplerini evlerini ve içerisindeki eşyaları çeşitli risklere karşı koruma altına alır. Bu sigorta, yangın, hırsızlık, sel, deprem, fırtına gibi olaylara karşı mülkü ve eşyaları korur. Ayrıca, sorumluluk sigortası ile üçüncü şahıslara karşı maddi zararlara karşı da koruma sağlar. DASK, Türkiye'de yaşayan konut sahiplerini deprem nedeniyle oluşabilecek zararlara karşı koruma altına alır. DASK, deprem sonucu oluşan bina hasarlarını ve dolaylı olarak içerisinde bulunan eşyaları kapsar.

Neden Ferdi Kaza Sigortası?

Kişisel güvenlik ve finansal koruma sağlar

Seyahat edenler için uluslararası koruma sağlar

Diğer sigorta poliçelerini tamamlar

Ferdi Kaza Sigortası iptal edilebilir mi?

Ferdi kaza sigortası, bir sigorta sözleşmesi olduğundan, sözleşme koşullarına bağlı olarak iptal edilebilir. Ancak iptal süreci, yerel yasal düzenlemelere ve sigorta şirketinin politikalarına bağlı olarak değişiklilk gösterir. Birçok sigorta poliçesi, başlama tarihinden itibaren belirli bir süre içinde poliçeyi iptal etme ve ödenen primin tamamını geri alma hakkı verir. Bu süre "cayma dönemi" olarak adlandırılır ve genellikle poliçenin ilk 15 ila30 günü için geçerlidirancak bu süre sonunda da istenildiği an poliçe iptal edilerek, gün esaslı prim kesintisinden kalan poliçe primi size iade edilir. İptal dönemi içinde poliçeyi iptal etmek, sigorta primlerinizi geri almanıza veya ödemeleri durdurmanıza olanak tanır. Ferdi kaza sigortası poliçenizi iptal etmek için sigorta şirketinizle iletişime geçmelisiniz. Sigorta şirketi, poliçe iptali ve ödenen primin geri alınması sürecini size açıklayacak ve sizden bazı belge veya bilgi talep edebilecektir.

Konut Sigortası yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz?

DenizBank’ta konut sigortası yaptırırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar olabilir. Konut sigortası poliçenizin kapsamını ve teminatlarını dikkatlice inceleyin. Hangi risklere karşı koruma sağladığını ve hangi riskleri kapsamadığını anlamak önemlidir. Poliçe primleri, evinizin değerine, konumuna ve seçtiğiniz teminatlara göre değişebilir. Poliçe primlerini ve maliyeti dikkatlice değerlendirin ve bütçenize uygun bir sigorta seçin. Poliçenizde belirtilen kendi katkı payını göz önünde bulundurun. Kendi katkı payı, bir hasar durumunda ödemeniz gereken miktarı ifade eder. Daha yüksek bir kendi katkı payı, aylık primleri düşürebilir, ancak hasar durumunda daha fazla ödeme yapmanız gerekebilir. İhtiyaçlarınıza ve konutunuzun özelliklerine bağlı olarak ek teminatlar veya ek kapsamlar eklemeyi düşünün. Örneğin, sel veya deprem sigortası gibi ek teminatlar ekleyerek geniş bir koruma sağlayabilirsiniz. Sigorta şirketinin (Denizbank, sigorta şirketi olarak Axa Sigorta ile iş birliği içerisindedir) güvenilirliği ve müşteri hizmetleri de önemlidir. Sigorta şirketinin hızlı ve etkili bir şekilde hasar işlemlerini yönetip yönetmediğini araştırın. Sigorta poliçenizin ve şartlarının tamamını dikkatlice okuyun. Herhangi bir belirsizlik veya terim hakkında sorularınız varsa, sigorta acentesi veya şirketi ile iletişime geçin ve açıklama isteyin.

Konut Sigortası fiyatları neye göre belirlenir?

Konut sigortası fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak belirlenir ve her sigorta şirketi farklı değerlendirme yöntemleri kullanabilir. Evinizin değeri, büyüklüğü, yapısı ve inşaat malzemeleri, sigorta fiyatlarını belirleyen en önemli faktörlerden biridir. Daha büyük veya daha değerli bir evin sigorta primi genellikle daha yüksek olacaktır. Evinizin konumu da sigorta fiyatlarını etkiler. Eviniz riskli bir bölgede (örneğin, sel veya deprem bölgesi) bulunuyorsa, primler daha yüksek olabilir. Ayrıca, bölgesel iklim koşulları da fiyatları etkileyebilir.

Ferdi Kaza Sigortası kaç yıl sürer?

Ferdi Kaza Sigortası poliçeleri genellikle bir yıl için düzenlenir. Ancak bir yıldan kısa süreli ya da bir yıldan uzun süreli ferdi kaza sigortaları da yapılabilmektedir. Poliçede belirtilmiş olan sürenin sonunda sunulmuş olan teminatlar sona erer, teminatların devam ettirilmesi için poliçenin yenilenmesi veya yeni bir poliçe yapılması gerekir.

Ferdi Kaza Sigortası ve Hayat Sigortası arasındaki fark nedir?

Ferdi Kaza Sigortası ve Hayat Sigortası farklı amaçları olan ayrı sigorta ürünleridir. Ferdi Kaza Sigortası, kaza sonucu meydana gelen tıbbi tedavi masraflarını karşılar, geçici veya kalıcı sakatlık durumlarında tazminat öder ve beklenmedik bir ölüm durumunda sigortalının mirasçılarına veya belirlediği kişilere poliçe şartları kapsamında tazminat öder. Hayat Sigortaları ise, birikim ve koruma amaçlarına yönelik olarak farklı ürünleri içermektedir. Hayat Sigortalarında sunulan vefat teminatı, kaza ile bağlantısı olup olmadığına bakmaksızın sigortalının ölümü durumunda mirasçılarına veya belirlediği kişilere poliçe şartları kapsamında tazminat ödemesi yapar. Ferdi Kaza Sigortası genellikle yıllık olarak düzenlenir ve süre sonunda yenilenebilir. Hayat sigortalarında ise sigorta süresi poliçenin alınma amacı ve ürün türüne bağlı olarak belirlenir, genellikle daha uzun vadeli bir sigorta türüdür.

Konut Sigortası fiyatları nasıl belirlenir?

Konut sigortası fiyatları, sigorta yaptırmak istediğiniz evin yapısına, büyüklüğüne, bulunduğu konumun değerine, eşya değerine bağlı olarak değişebilir. Bunun gibi birçok farklı faktör de sigorta fiyatlarına etki edebilir. Konut sigortası sizi, evinizi, eşyalarınızı ve sevip değer verdiklerinizi korumak için önemlidir.

Ferdi Kaza Sigortası prim tutarı ve başvuru süreci nasıldır?

Ferdi Kaza Sigortası prim tutarları ve sigorta başvuru süreci hakkında bilgi almak için en yakın DenizBank Şubesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Güvencenizi sağlamak için hemen başvurun.