Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

Kartlar

ESES Bonus kredi kartına nasıl başvuru yapabilirim?

Tüm DenizBank şubelerinden ve DenizBank İnternet Bankacılığı üzerinden ESES Bonus kredi kartına başvuruda bulunabilirsiniz. İnternet Bankacılığı üzerinden kart başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • Öncelikle Hemen Başvur butonuna tıklayarak başvuru ekranına geçmeniz gerekir.
 • Ardından T.C. kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı girerek başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fenerbahçe Bonus kredi kartı başvurumu nasıl yapabilirim?

Tüm Denizbank şubelerine giderek ve DenizBank İnternet Bankacılığı üzerinden kart başvurusu yapabilirsiniz. İnternet Bankacılığı üzerinden başvuru yapacaksanız;

 • Karşınıza gelen ekranda öncelikle “Kart Sınıfı” bölümünden Classic, Gold ya da Platinum kredi kartlarından birini seçmeniz gerekir.
 • Sonraki Adım butonuna tıklayarak T.C. kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Taraftar kartı nedir?

DenizBank’ın takım tutanlara özel olarak sunduğu taraftar kredi kartları, yaptığınız harcamalarda yalnızca sizin değil takımınızın da kazanmasını sağlar. Kulüp kazançları için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Taraftar kartlarla takımınıza özel sürpriz ve kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

Çiftçi Kart’a nasıl başvuruda bulunabilirim?

Size en yakın DenizBank şubesine çiftçilik belgesi, ekim yaptığınız arazisinin tapu belgesi veya kira belgesi ile giderek Çiftçi Kart’a başvuruda bulunabilirsiniz.

Üretici Kart nedir?

Üretici Kart; çiftçilerin üretim ve hasat dönemlerine, nakit akışlarına ve tarımsal ihtiyaçlarına göre tasarlanan ödeme sistemidir.

Neden kredi kartı kullanmalıyım?

Kredi kartı, günümüzde en sık kullanılan ödeme yöntemlerinden biridir. Kredi kartı ile yaptığınız harcamaları faizsiz bir şekilde, 1 ayı geçirmemek kaydıyla aylık taksitlerle geri ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ile alışverişlerin yanı sıra limitiniz dahilinde nakit avans kullanmanız da mümkündür. Kredi kartları doğru kullanıldıkları takdirde aile bütçenize de katkı sağlar. DenizBank, sunduğu kampanyalarla kredi kartlarını çok daha avantajlı hale getirir. Yaptığınız harcamalardan bonus kazanabilir, bu bonusları diğer alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Neden Trabzonspor Bonus Kredi Kartına başvuruda bulunmalıyım?

DenizBank’ın taraftarlara özel olarak sunduğu bonus özellikli kredi kartları yaptığınız tüm harcamalarda hem size hem de takımınıza kazandırır. Herhangi bir ekstra ücret ödemeden takımınızı desteklemek için Trabzonspor Bonus Kredi Kartına başvuruda bulunabilirsiniz.

DenizBank Net Kart nedir?

Net Kart, DenizBank’ın müşterilerine daha geniş bir alan tanıdığı ve kartın sahipliğini tamamen müşterilere verdiği bireysel bir kredi kartıdır.

DenizBank Platinum kredi kartına nasıl başvuru yapabilirim?

İster size en yakın DenizBank şubesine giderek, isterseniz de AçıkDeniz İnternet Bankacılığı üzerinden DenizBank Platinum kart başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kart başvurunuzu İnternet Bankacılığı üzerinden yapacaksanız T.C. kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı ilgili bölümlere girmeniz yeterlidir.

DenizBank Gold kredi kartına nasıl başvuru yapabilirim?

İster size en yakın DenizBank şubesine giderek, isterseniz de AçıkDeniz İnternet Bankacılığı üzerinden DenizBank Gold kart başvurunuzu yapabilirsiniz.

DenizBank Sanal Kart’a nasıl başvuru yapabilirim?

Size en yakın DenizBank şubesine giderek, DenizBank İnternet Bankacılığı üzerinden, 08502220800 Telefon Bankacılığı aracılığıyla ya da tüm DenizBank ATM’lerinden kart başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

DenizBank Ek Kart’a nasıl başvuru yapabilirim?

Size en yakın DenizBank şubesine giderek, DenizBank İnternet Bankacılığı üzerinden, 08502220800 Telefon Bankacılığı aracılığıyla ya da tüm DenizBank ATM’lerinden kart başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi takımların Taraftar Kartı bulunur?

DenizBank bünyesinde birçok takımın Taraftar Kartına sahiptir. DenizBank GS Bonus, Fenerbahçe Bonu, Trabzonspor Bonus, BJK Bonus, ESES Bonus, Hatayspor Bonus olmak üzere müşterilerine oldukça geniş seçenekler sunar.

Akdi ve Gecikme Faizi Nasıl Hesaplanır?

Hesaplama detayları için tıklayınız.

DenizBank Ek Kartı’mı ne zaman kullanmaya başlayabilirim?

Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı olarak teslim edilir. Kartınızı teslim aldığınıza dair bilgi kuryeden tarafımıza iletildikten 1 gün sonra kartınız otomatik olarak kullanıma açılır ve SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılır. Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.

DenizBank Sanal Kart güvenli midir?

 • DenizBank Sanal Kart, internette kredi kartları ile ilgili ortaya çıkabilecek güvenlik sorunlarını ortadan kaldırır.
 • DenizBank Sanal Kart'ınızın limitini alışverişlerinizden önce belirleyebilir, isterseniz alışverişinizi tamamlayınca limitinizi tekrar indirebilirsiniz. Bu sayede, sizin bilginiz dışında bir başkası tarafından kartınızın kullanılması önlenmiş olur.
 • DenizBank Sanal Kart plastik kart olarak basılmadığı için 3. şahısların eline geçme riski yoktur.
 • DenizBank Sanal Kart'ınızı sadece internet üzerinden ve telefon ile yapılan işlemlerde kullanabilirsiniz. Bu kanalların dışında sanal kredi kartlarının kullanılamaması, kart bilgilerinin gizliliğini ve dolayısıyla güvenliğini artırır.

DenizBank Gold kredi kartımı ne zaman kullanmaya başlayabilirim?

Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı olarak teslim edilir. Kartınızı teslim aldığınıza dair bilgi kuryeden tarafımıza iletildikten 1 gün sonra kartınız otomatik olarak kullanıma açılır ve SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılır. Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.

DenizBank Platinum kredi kartımı ne zaman kullanmaya başlayabilirim?

Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı olarak teslim edilir. Kartınızı teslim aldığınıza dair bilgi kuryeden tarafımıza iletildikten 1 gün sonra kartınız otomatik olarak kullanıma açılır ve SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılır. Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.

BJK Bonus Kredi Kartlarına nasıl başvuru yapabilirim?

İster size en yakın DenizBank şubesine giderek isterseniz de İnternet Bankacılığı üzerinden başvuru yapabilirsiniz. İnternet Bankacılığı üzerinden başvuru yapmak için;

 • BJK Bonus kredi kartınızı Classic, Gold ya da Platinum sınıfları arasından tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz kartı “Kart Sınıfı” bölümünden işaretleyebilirsiniz.
 • Sonraki Adım butonuna tıklayarak sonraki sayfaya geçebilir, T.C. kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızla başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

DenizBank Taraftar Kartı aldığımda, ne gibi kampanyalara sahip olacağım?

Kampanyalar çoğunlukla takım özelinde değişir. Kartın sunduğu genel ayrıcalıklara ek olarak var olan kampanyaları öğrenmek için tıklayınız.

Trabzonspor Bonus Kredi Kartına nasıl başvuru yapabilirim?

Tüm DenizBank şubelerinden ve DenizBank İnternet Bankacılığı üzerinden başvuru yapabilirsiniz. İnternet Bankacılığı üzerinden başvuru yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

Öncelikle, açılan sayfada Kart Sınıfı’nı seçmeniz gerekir. Bonus özelliğe sahip olan Classic, Gold ve Platinum sınıflarından birini seçerek sonraki adıma geçebilirsiniz. T.C. kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı ilgili bölümlere girerek başvurunuzu kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Kimler Çiftçi Kart başvurusunda bulunabilir?

Çiftçilik belgesi sahibi tarımsal üretim ve hayvancılık yapan üreticiler Çiftçi Kart’a başvuruda bulunarak kartın sağladığı tüm fırsat ve ayrıcalıklarından faydalanabilir.

Üretici Kart’a nasıl başvuruda bulunabilirim?

 • Üretici Kart’a başvuruda bulunmak için URETICI boşluk T.C. kimlik numarası boşluk Doğum Tarihi (GG/AA/YYYY) yazarak 3280’e SMS gönderebilirsiniz.

DenizBank’ta hangi özellikte kredi kartları bulunuyor?

DenizBank; müşterilerine Deniz Bonus, Afili Bonus, Emekli Bonus, D-Şarj Bonus ve Taraftar Bonus kredi kartlarını sunar.

GS Bonus kredi kartına nasıl başvuru yapabilirim?

DenizBank İnternet Bankacılığı ve tüm DenizBank şubeleri üzerinden GS Bonus kredi kartına başvuru yapabilirsiniz. İnternet Bankacılığı üzerinden başvuru yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • Başvuru ekranından öncelikle “Kart Sınıfı”nı seçmeniz gerekir. Bonus özelliğe sahip olan GS kredi kartınızı Bonus Classic, Bonus Gold ya da Bonus Platinum sınıfları arasından seçebilirsiniz. Her kartın özellikleri farklılık gösterir.
 • “Kart Görseli” bölümünden ise kredi kartınızın üzerindeki Galatasaray görselini yatay ya da dikey olacak şekilde seçebilirsiniz. Bonus Platinum sınıfına ait kartlarda yalnızca yatay tasarımı kullanabilirsiniz.
 • Sonraki Adım butonuna tıklayarak T.C. kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızla birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Fenerbahçe Bonus kredi kartı ile kulübüme bağışta bulunabilir miyim?

Evet. Fenerbahçe Bonus kredi kartları aynı zamanda Fenerbahçe kartlarıdır. Kredi kartı ücretinden ayrı olarak kulübünüze bağışta bulunabilirsiniz.

Başvurum onaylandıktan sonra kartımı nasıl temin edebilirim?

Kredi kartınız, belirttiğiniz adrese güvenliğiniz gereği kapalı teslim edilir. Kartınızı teslim aldığınıza dair bilgi kuryeden tarafımıza iletildikten 1 gün sonra kartınız otomatik olarak kullanıma açılır ve SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılır. Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kart aidatı nedir? Kart aidatı ödemediğimde ne olacak?

Kart aidatı, bankaların hizmet ve maliyet bedellerine karşılık olarak kartı talep ettiğiniz an itibari ile başlayıp ve kartı kullandığınız süre boyunca ödemenizi istediği üyelik bedelidir. DenizBank, Net Kart ile birlikte alışılmış üyelik bedeli anlayışını kaldırarak, ilk asıl kart alma işleminden itibaren kredi kartınıza ait herhangi bir aidat ödemesi talep etmez. Bu sayede, kredi kartınız herhangi bir aidat ödemediğiniz, tamamen sizin olan bir karta dönüşür.

Net Kart’ımı hangi alanlarda kullanabilirim?

Net Kart kullanımı konusunda herhangi bir kısıtlamaya sahip değildir. Yasal zorunlulukları yerine getirdiğiniz sürece Net Kart ile her alanda harcama yapabilirsiniz.

Kart şifremi nasıl alabilirim?

Kart şifrenizi SMS üzerinden kısa sürede alabilirsiniz. SIFRE boşluk belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kart numaranızın son 4 hanesi boşluk kartınızın arkasındaki 3 rakamı yazarak 3280’e SMS gönderebilirsiniz.

Kart şifremi nasıl alabilirim?

SMS göndererek kart şifrenizi kısa sürede ve kolaylıkla alabilirsiniz. SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli kart şifresi boşluk kart numaranızın son 4 hanesi boşluk ve kartınızın arkasında bulunan 3 rakamı yazarak 3280’e SMS gönderebilir ve şifrenizi belirleyebilirsiniz.

GS Bonus kredi kartımla hangi işlemleri gerçekleştirebilirim?

Bonus özellikli diğer DenizBank kredi kartlarında olduğu gibi kartınızın özelliklerine uygun olarak ister taksitli alışveriş yapabilir, isterseniz de nakit avans çekerek acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Aynı zamanda para çekme, para yatırma, tüm bankacılık ve kart işlemlerinizi de DenizBank ATM’leri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. GS Bonus kredi kartları ile yaptığınız tüm harcamalarla Galatasaray Spor Kulübünün galibiyet ve transferlerinde pay sahibi olabilir, GS zaferlerine katkı sağlayabilirsiniz.

DenizBank Çiftçi Kart şifremi nasıl alabilirim?

Kart şifrenizi SMS üzerinden kısa sürede alabilirsiniz. SIFRE boşluk belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kart numaranızın son 4 hanesi boşluk kartınızın arkasındaki 3 rakamı yazarak 3280’e SMS gönderebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak ve Çiftçi Kart talebinde bulunmak için Tarım Bankacılığı hizmeti veren DenizBank şubelerine başvurabilirsiniz. 0850 222 6 800 numaralı DenizBank Tarım Hattı’mızdan da bilgi alabilirsiniz.

Üretici Kart’a kimler başvurabilir?

Çiftçilik belgesi sahibi bitkisel üretim ve hayvancılık yapan üreticiler Üretici Kart'a başvuruda bulunarak kartın sağladığı tüm fırsat ve ayrıcalıklarından faydalanabilir.

Kredi kartı başvurumu nasıl yapabilirim?

DenizBank’ta Deniz Bonus, Afili Bonus ve Taraftar Bonus kredi kartlarına başvuru yapabilirsiniz. Tüm kredi kartlarına mobil uygulama, DenizBank şubeleri ve DenizBank İnternet Bankacılığı üzerinden T.C. kimlik ve cep telefonu numaranızı girerek kısa sürede başvuru yapmanız mümkündür.

Trabzonspor Bonus Kredi Kartı şifremi nasıl alabilirim?

Güvenliğiniz için kapalı olarak teslim edilen kredi kartınız size ulaştıktan 1 gün sonra şifre alarak kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kartınızın otomatik olarak kullanıma açılmasının ardından SMS ile şifre alabilirsiniz. SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli kart şifresi boşluk kredi kartının son 4 hanesi boşluk kartınızın arkasında yazan 3 rakamı yazarak 3280’e SMS gönderebilirsiniz.

Taraftar Kartı almakla kulübüme ne gibi katkılarda bulunmuş olacağım?

Taraftar Kartlar, sağladığı ayrıcalık ve kampanyaların yanı sıra taraftarların takımı ile arasındaki bağı güçlendirmek konusunda da oldukça faydalıdır. Örneğin, GS Bonus DenizBank kullanıcıları yaptığı her alışverişte, kulüp adına kazanç sağlar. Bu sayede, GS taraftarı harcamasını yaparken, şampiyonluktan transferlere kulüp içi bir çok konuda takımına destek vermiş olur.

DenizBank Platinum kredi kartı şifremi nasıl alabilirim?

Kart şifrenizi SMS üzerinden kısa sürede alabilirsiniz. SIFRE boşluk belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kart numaranızın son 4 hanesi boşluk kartınızın arkasındaki 3 rakamı yazarak 3280’e SMS gönderebilirsiniz.

DenizBank Gold kredi kartı şifremi nasıl alabilirim?

Kart şifrenizi SMS üzerinden kısa sürede alabilirsiniz. SIFRE boşluk belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kart numaranızın son 4 hanesi boşluk kartınızın arkasındaki 3 rakamı yazarak 3280’e SMS gönderebilirsiniz.

DenizBank Sanal kartımı kullanırken hangi noktalara dikkat etmem gerekiyor?

 • DenizBank Sanal Kart fiziksel olarak basılı olmadığından gerçek bir kredi kartı gibi elinize almanız mümkün değildir. İnternet üzerinden satış yapan mağazalardaki alışverişlerinizde işlem başarılı olduğunda kartınıza alışveriş tutarı kadar bir bloke konur. Ancak sonradan bu alışveriş iptal edilse dahi limitiniz blokeye alınmış olabilir. Bunun sebebi karşı bankanın iptal emrini göndermede gecikmesidir. Eğer iptal edilmiş bir işleminiz olmasına rağmen limitiniz blokeye alınmış ise Telefon Bankacılığı'nı arayabilirsiniz. Gerekli araştırma yapılıp karşı banka onayı alındıktan sonra limitinize konulmuş olan bloke kaldırılacaktır.
 • 1 Ekim 2001 tarihinden itibaren Kredi Kartı Güvenlik Kodu'nun internet üzerinden yapılan alışverişlerde mağazalar tarafından sorgulanması ve bankalarca kontrol edilmesi gerekmektedir. Bazı yurt dışı sitelerde Güvenlik Kodu bilgisinin istenmez; Güvenlik Kodu bilgisi olmayan işlemleri kendi güvenliğiniz açısından yapmamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Yurt dışında faaliyet gösteren bazı siteler Türk kredi kartlarına güvenlik gerekçesiyle sınırlandırmalar getirir. Limitinizin yeterli olmasına rağmen alışverişinizi başarı ile sonuçlandıramıyorsanız öncelikle site yöneticileri ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.
 • Deneme amaçlı işlem yapmamanız önerilir.

DenizBank Ek Kart şifremi nasıl alabilirim?

Kart şifrenizi SMS üzerinden kısa sürede alabilirsiniz. SIFRE boşluk belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kart numaranızın son 4 hanesi boşluk kartınızın arkasındaki 3 rakamı yazarak 3280’e SMS gönderebilirsiniz.

Fenerbahçe DenizBank Platinum kulüp üyelik bedeli ücreti nedir?

BSMV dahil yıllık kredi kartı üyelik ücretlerinden bağımsız olarak Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından belirlenen ve kulübe katkı olarak alınan bedel 350 TL’dir.

Ek Kart’ım için ayrı ekstre talebinde bulunabilir miyim?

Evet. DenizBank Ek Kart ekstreniz ister ana kart sahibine isterseniz de belirttiğiniz kendi adresinize gönderilir.

Fenerbahçe DenizBank Gold kulüp üyelik bedeli ücreti nedir?

BSMV dahil yıllık kredi kartı üyelik ücretlerinden bağımsız olarak Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından belirlenen ve kulübe katkı olarak alınan bedel 100 TL’dir.

BJK Bonus Kredi Kartı ödemelerimi nereden yapabilirim?

Size en yakın DenizBank şubesine giderek;

 • Tüm DenizBank şubeleri ve İnternet Bankacılığı ATM'lerinden,
 • Tüm pratik noktalardan,
 • Tüm Garanti Bankası şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm PTT şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm ICBC TURKEY şubelerinden yapabilirsiniz.

Oturduğu yerden ödeme yapmak isteyenler;

 • MobilDeniz uygulamasından,
 • EFT ile diğer bankalardan,
 • Otomatik ödeme talimatıyla DenizBank hesabınızdan,
 • 08502220800 Telefon Bankacılığı'ndan,
 • DenizKartım uygulamasından,
 • www.denizbank.com İnternet Bankacılığı'ndan ödeme yapabilir.

Kart ödemelerimi nasıl gerçekleştirebilirim?

Dilerseniz size en yakın DenizBank şubesine giderek;

 • Tüm DenizBank şubeleri ve Internet Bankacılığı ATM'lerinden,
 • Tüm pratik noktalardan,
 • Tüm Garanti Bankası şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm PTT şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm ICBC TURKEY şubelerinden yapabilirsiniz.

Dilerseniz oturduğunuz yerden;

 • MobilDeniz uygulamasından,
 • EFT ile diğer bankalardan,
 • Otomatik ödeme talimatıyla DenizBank hesabınızdan,
 • 08502220800 Telefon Bankacılığı'ndan,
 • DenizKartım uygulamasından,
 • www.denizbank.com İnternet Bankacılığı'ndan yapabilirsiniz.

Kredi kartı başvurum onaylandı. Kartımı ne zaman alabilirim?

Başvurunuzun onaylanmasının ardından en geç 2 hafta içinde kartınız belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Kart ödemelerimi nasıl gerçekleştirebilirim?

İster DenizBank şubelerine giderek;

 • Tüm DenizBank şubeleri ve Internet Bankacılığı ATM'lerinden,
 • Tüm pratik noktalardan,
 • Tüm Garanti Bankası şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm PTT şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm ICBC Turkey şubelerinden yapabilirsiniz.

İsterseniz de oturduğunuz yerden;

 • EFT ile diğer bankalardan,
 • Otomatik ödeme talimatıyla DenizBank hesabınızdan,
 • 08502220800 Telefon Bankacılığı'ndan,
 • www.denizbank.com İnternet Bankacılığı'ndan yapabilirsiniz.

Kart ödemelerimi nasıl gerçekleştirebilirim?

İster DenizBank şubelerine giderek;

 • Tüm DenizBank şubeleri ve Internet Bankacılığı ATM'lerinden,
 • Tüm pratik noktalardan,
 • Tüm Garanti Bankası şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm PTT şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm ICBC Turkey şubelerinden yapabilirsiniz.

İsterseniz de oturduğunuz yerden;

 • EFT ile diğer bankalardan,
 • Otomatik ödeme talimatıyla DenizBank hesabınızdan,
 • 08502220800 Telefon Bankacılığı'ndan,
 • www.denizbank.com İnternet Bankacılığı'ndan yapabilirsiniz.

Üretici Kart’ın avantajları nelerdir?

 • Üreticiler, geri ödemelerini ürünlerinin hasat zamanında yapabilir.
 • ATM ve POS gibi elektronik bankacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 • Üretici Kart’lar, nakit taşıma riskini ortadan kaldırır. Kartınızı ihtiyaç duydukça kullanabilirsiniz.
 • DenizBank, Üretici Kart’lar için erken ödeme imkanı tanır. Üreticiler, bu sayede faiz maliyetlerinin düşürebilir.
 • DenizBank, Üretici Kart’lar için uygun kredilendirme koşulları sunar.
 • Anlaşmalı iş yerlerinde Üretici Kart’ın sağladığı vadeli ve faizsiz alışveriş olanaklarından yararlanabilirsiniz.

ESES Bonus kart ödemelerimi nereden yapabilirim?

DenizBank şubelerine giderek;

 • Tüm DenizBank şubeleri ve İnternet Bankacılığı ATM'lerinden,
 • Tüm Pratik Noktalardan,
 • Tüm Garanti Bankası şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm PTT şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm ICBC TURKEY şubelerinden ödeme yapabilirsiniz.

İsterseniz oturduğunuz yerden;

 • MobilDeniz uygulamasından,
 • EFT ile diğer bankalardan,
 • Otomatik ödeme talimatıyla DenizBank hesabınızdan,
 • 08502220800 Telefon Bankacılığı'ndan,
 • DenizKartım uygulamasından,
 • www.denizbank.com İnternet Bankacılığı'ndan ödeme yapabilirsiniz.

Taraftar Kart alırken nelere dikkat etmeliyim?

Taraftar kartlarına yönelik başvurularınızda önemle dikkat etmeniz gereken nokta kart sınıfınızdır. Başvuru esnasında seçeceğiniz kart sınıfı, taraftar kartının kampanya, avantaj ve ödeme gibi kategorilerini etkileyecektir. DenizBank taraftar kartları Bonus Classic, Bonus Gold ve Bonus Platinum olmak üzere üç ayrı sınıfa sahiptir.

Net Kart ile ilgili yasal zorunluluklar nelerdir?

Net Kart, genel bir kredi kartının sahip olduğu yasal zorunlulukların birçoğuna sahiptir. Bu konu ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilmek için tıklayın.

Net Kart için başvuru yapmak istiyorum. Herhangi bir özel koşul bulunuyor mu? Başvurumu nasıl yapabilirim?

Net Kart’ın sıradan bir kredi kartından farkı, aidatsız olmasıdır. Bu sebeple başvuru esnasında herhangi bir özel koşul bulunmaz. DenizBank Net Kart’a başvurmak için, internet üzerinden cep telefonlarınızı yanınızda bulundurarak, DenizBank şubeleri aracılığı ile de TC Kimlik kartınız ile beraber kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Kartım kaybolursa ya da çalınırsa ne yapmam gerekir?

Kartınızın kaybolması, çalınması ve şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ya da kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 08502220800 DenizBank Telefon Bankacılığı’nı arayarak bildirimde bulunabilirsiniz.

Kayıp ve çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlu olursunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup yapılan harcamaların tamamından sorumlu olursunuz.

Üretici Kart limitim nasıl belirleniyor?

Üretici Kartların limiti üreticilerin tarımsal faaliyetlerinin büyüklüğüne ve çeşidine göre (bitkisel, hayvansal vb.) belirlenir.

Kart ödemelerimi nasıl gerçekleştirebilirim?

İster DenizBank şubelerine giderek;

 • Tüm DenizBank şubeleri ve Internet Bankacılığı ATM'lerinden,
 • Tüm pratik noktalardan,
 • Tüm Garanti Bankası şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm PTT şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm ICBC Turkey şubelerinden yapabilirsiniz.

İsterseniz de oturduğunuz yerden;

 • EFT ile diğer bankalardan,
 • Otomatik ödeme talimatıyla DenizBank hesabınızdan,
 • 08502220800 Telefon Bankacılığı'ndan,
 • www.denizbank.com İnternet Bankacılığı'ndan yapabilirsiniz.

Kartım çalındı/kayboldu. Ne yapmam gerekir?

Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 08502220800 Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber vermeniz gerekir. Kayıp ya da çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlu olursunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup yapılan harcamaların tamamından sorumlu olursunuz. Kayıp ya da çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir, dilerseniz bankamız aracılığıyla bu ürüne sahip olmak için 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığı’nı arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kredi kartım teslim edildi. Ne zaman kullanmaya başlayabilirim?

Kredi kartınız tarafınıza teslim edildikten 1 gün sonra otomatik olarak açılır. Kullanıma hazır olduktan sonra size SMS ile bilgi verilir.

Trabzonspor Bonus Kredi Kartı ile hangi kampanyalardan yararlanabilirim?

 • Trabzonspor Bonus Kartlara özel Trabzon Chef Edwards'ta %5 indirim elde edebilirsiniz.
 • Trabzonspor Bonus Kartlara özel Trabzon Nihat Usta'da %10 indirim kazanabilirsiniz.
 • Trabzonspor Bonus Kartlara özel Trabzon Akçay Döner’de %10 indirim elde edebilirsiniz.
 • Trabzonspor Bonus Kartlara özel Trabzon Bordo Mavi Balık’ta %10 indirimden yararlanabilirsiniz.
 • Trabzonspor Bonus Platinum kartınızla, Güllük Körfezi içinde 150 yata güvenli bağlama yeri ve kaliteli marinacılık hizmeti sunan Port Iasos Marina Güllük’te tekne bağlama hizmetinde %10 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.
 • Trabzonspor Bonus Kartlılar, indirimkartimda.com üzerinden favori takımlarının formalarını indirimli satın alabilir.
 • DenizBank kampanyaları ile ilgili olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BJK Bonus Kredi Kartları ile hangi kampanyalardan yararlanabilirim?

 • BJK Bonus Kredi Kartı sahipleri indirimkartimda.com üzerinden yapacağı forma ve diğer ürün alışverişlerinde indirim elde eder.
 • BJK Bonus’a özel, Vodafone Park’daki Black Cup Cafe’de %20 indirimden yaralanabilirsiniz.
 • BJK Bonus Platinum kartlar, Güllük Körfezi içinde 150 yata güvenli bağlama yeri ve kaliteli marinacılık hizmeti sunan Port Iasos Marina Güllük’te tekne bağlama hizmetinde %10 indirim fırsatı sunar.
 • DenizBank kampanyaları ile ilgili olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Taraftar Kart ücretleri takımlara göre değişir mi? Ücretler ne kadardır?

DenizBank Taraftar Kart ücretleri, kulüplerle yapılan anlaşmalara bağlı olarak takımdan takıma farklılıklar gösterir. İlk yıl ücreti, üyelik ücreti, ek kart ücreti, yenileme ücreti arasında farklılıklar bulunurken, seçtiğiniz kart sınıfına göre de ücretler de değişiklikler görülür. Taraftar Kart ücretleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Fenerbahçe DenizBank Classic kulüp üyelik bedeli ücreti nedir?

BSMV dahil yıllık kredi kartı üyelik ücretlerinden bağımsız olarak Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından belirlenen ve kulübe katkı olarak alınan bedel 35 TL’dir.

DenizBank Ek Kart limitimi artırabilir miyim?

Ek kartınızın bağlı olduğu ana kart limiti, ek kartınız için de geçerlidir. Limit artış işlemlerinizi bu ana kart üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede ek kartınızın da limiti artmış olur.

DenizBank Gold kredi kartı ile hangi avantajlardan yararlanabilirim?

 • Bonus’un tüm avantajlarından yararlanabileceğiniz DenizBank Gold kartlarla ekstreniz 2.000 TL’yi geçtiğinde %25 daha fazla bonus kazanabilirsiniz.
 • Yurt içi ve yurt dışında yapacağınız 750 TL’ye kadar olan alışverişlerde temassız işlem özelliğinden yararlanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde alışverişlerinizi şifre girmeden gerçekleştirebilir, zamandan kazanabilirsiniz.
 • DenizBank Gold kart limitinizin %100’üne kadar nakit avans ya da taksitli nakit avans kullanabilir, acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Üretici Kart kampanyaları nelerdir?

www.denizbank.com sitesinden ya da www.denizbank.com/kampanya/uretici-kart-kampanyalari web sitesinden Üretici Kart güncel kampanyalara ulaşabilirsiniz.

Kart şifremi nasıl belirlerim?

Cep telefonunuzun SMS bölümünden; ŞİFRE boşluk belirlediğiniz 4 haneli kart şifresi boşluk kredi kartınızın arkasında yazan 3 rakamı yazarak 3280’e kısa mesaj şeklinde gönderebilirsiniz. Şifrenizi belirledikten sonra aynı gün kredi kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kart ödemelerimi nasıl gerçekleştirebilirim?

İster DenizBank şubelerine giderek;

 • Tüm DenizBank şubeleri ve Internet Bankacılığı ATM'lerinden,
 • Tüm pratik noktalardan,
 • Tüm Garanti Bankası şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm PTT şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm ICBC Turkey şubelerinden yapabilirsiniz.

İsterseniz de oturduğunuz yerden;

 • EFT ile diğer bankalardan,
 • Otomatik ödeme talimatıyla DenizBank hesabınızdan,
 • 08502220800 Telefon Bankacılığı'ndan,
 • www.denizbank.com İnternet Bankacılığı'ndan yapabilirsiniz.

Kartım çalındı/kayboldu. Ne yapmam gerekir?

Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 08502220800 Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber vermeniz gerekir.

Kayıp ya da çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlu olursunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup yapılan harcamaların tamamından sorumlu olursunuz. Kayıp ya da çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir, dilerseniz bankamız aracılığıyla bu ürüne sahip olmak için 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığı’nı arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kart ödemelerimi nasıl yapabilirim?

İsterseniz size en yakın DenizBank şubesine giderek;

 • Tüm DenizBank şubeleri ve Denizbank ATM'lerinden,
 • Tüm pratik noktalardan,
 • Tüm Garanti Bankası şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm PTT şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm ICBC TURKEY şubelerinden ödeme yapabilirsiniz.

İsterseniz oturduğunuz yerden;

 • MobilDeniz uygulamasından,
 • EFT ile diğer bankalardan,
 • Otomatik ödeme talimatıyla DenizBank hesabınızdan,
 • 08502220800 Telefon Bankacılığı'ndan,
 • DenizKartım uygulamasından,
 • www.denizbank.com İnternet Bankacılığı'ndan ödeme yapabilirsiniz.

ESES Bonus kredi kartı ile hangi indirim ve kampanyalardan yararlanabilirim?

 • ESES Bonus’lulara özel olarak sunulan Eskişehir Rixos’da SPA’da %20, konaklamada %10 ve restaurantta ise %5 indirim avantajından faydalanabilirsiniz.
 • ESES Bonus kredi kartı kullanıcıları dönem dönem düzenlenen tüm kampanyalardan ve avantajlı indirimlerden yararlanabilir.

Kart limitimin tamamını alışveriş ve nakit avans çekiminde kullanabilir miyim?

Üretici Kart’lar diğer kredi kartlarından farklı olarak tasarlanmış bir üründür. Kapalı devre özelliği olan kartınızı sadece anlaşmalı iş yerlerinde ve kampanya dahilindeki akaryakıt, gübre gibi tarımsal ürünler sağlayan alışverişlerinizde kullanabilir, kartınızdan nakit avans çekebilirsiniz.

Ekstrenize yansıyan borç olmasa ve limitiniz yeterli görünse de daha önce ileri vadeli işlem yaptıysanız bu işlem tutarı kadar limit bloke edilir. Bu nedenle, herhangi bir alışveriş işleminizde kartınız yetersiz bakiye uyarısı verebilir. Ayrıca limitinizin bir kısmı sigorta masrafı olarak kesileceğinden kalan limit üzerinden tarım ürünü alışverişlerinizi gerçekleştirebilir ve nakit çekim yapabilirsiniz.

Kartım çalındı/kayboldu. Ne yapmam gerekir?

Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 08502220800 Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber vermeniz gerekir.

Kayıp ya da çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlu olursunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup yapılan harcamaların tamamından sorumlu olursunuz. Kayıp ya da çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir, dilerseniz bankamız aracılığıyla bu ürüne sahip olmak için 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığı’nı arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fenerbahçe Bonus kredi kartı ile hangi kampanyalardan yararlanabilirim?

 • http://www.fenerbahce.com.tr/site/companies internet sitesi üzerinden tüm indirimleri inceleyebilirsiniz. Üye iş yerleri ile yapılan kampanyaların duyurulduğu internet sitesi sayesinde kampanyalardan öncelikli yararlanma imkanı bulabilirsiniz.
 • Fenerbahçe DenizBank Bonuslulara özel indirimkartımda.com üzerinden Fenerbahçe forması satın almak isterseniz peşin fiyatına 12 taksit avantajından faydalanabilirsiniz.
 • Avantajlı fiyatlar ve vade farksız 12 taksit imkanından faydalanmak için Fenerbahçe DenizBank Bonus sahibi olmanız gerekmektedir.
 • indirimkartımda.com’da alışveriş yapmak için siteye üye olmanız gerekmektedir. Üye olarak size özel fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

Nakit Avans ve Taksitli Nakit Avans nedir?

Nakit avans; limitiniz doğrultusunda DenizBank kredi kartınızdan acil durumlarda kullanabileceğiniz ve nakit ihtiyacınızı karşılamanızı sağlayan üründür.

Taksitli nakit avans ise, kart limitiniz kadar anında kullanabileceğiniz ve 12 aya kadar vade ile ödeyebileceğiniz nakit avans çeşididir.

Kredi kartı ödemelerimi nasıl yapabilirim?

DenizBank şubeleri, ATM’ler, DenizBank İnternet Bankacılığı, tüm PTT şubeleri ve diğer bankalardan EFT ile kredi kartı ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üretici Kart vade tarihimi uzatabilir miyim?

Kart vade tarihleri üreticilerin yılda 1 kez yaptığı hasada göre belirlenir. Bu nedenle, Üretici Kart vade tarihi değiştirilemez ya da uzatılamaz.

Üretici Kart’a bloke konma nedenleri nelerdir?

 • Üretici Kart ödemelerinin vadesi gelmesine rağmen yapılmaması bloke nedenlerinden biridir.
 • Üretici Kart’ı ödenmiş olsa bile diğer tarım kredilerinin gecikmesi sonucu kartınız bloke olabilir.
 • Sistemin otomatik yönettiği blokeler dışında DenizBank’ın kart sahibi hakkında tespit ettiği herhangi bir olumsuzluk durumunda da Üretici Kart’a manuel olarak bloke konur.
 • Detaylı bilgi almak ve Üretici Kart talebinde bulunmak için Tarım Bankacılığı hizmeti veren DenizBank Şubeleri’ne başvurabilir, 0850 222 68 00 numaralı DenizBank Tarım Hattı’mızdan bilgi alabilirsiniz.