Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

Kartlar

ESES Bonus kredi kartına nasıl başvuru yapabilirim?

Tüm DenizBank şubelerinden ve DenizBank İnternet Bankacılığı üzerinden ESES Bonus kredi kartına başvuruda bulunabilirsiniz. İnternet Bankacılığı üzerinden kart başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • Öncelikle Hemen Başvur butonuna tıklayarak başvuru ekranına geçmeniz gerekir.
 • Ardından T.C. kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı girerek başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fenerbahçe Bonus kredi kartı başvurumu nasıl yapabilirim?

Tüm Denizbank şubelerine giderek ve DenizBank İnternet Bankacılığı üzerinden kart başvurusu yapabilirsiniz. İnternet Bankacılığı üzerinden başvuru yapacaksanız;

 • Karşınıza gelen ekranda öncelikle “Kart Sınıfı” bölümünden Classic, Gold ya da Platinum kredi kartlarından birini seçmeniz gerekir.
 • Sonraki Adım butonuna tıklayarak T.C. kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Fenerbahçe Üyelik Kredi Kartı’na nasıl başvuru yapabilirim?

Üyelik kontrolleri gereği başvurunuzu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’ndan yapabilirsiniz. Detaylı bilgi almak isterseniz 0 216 970 19 07 ve 0 216 996 19 07 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Taraftar kartı nedir?

DenizBank’ın takım tutanlara özel olarak sunduğu taraftar kredi kartları, yaptığınız harcamalarda yalnızca sizin değil takımınızın da kazanmasını sağlar. Kulüp kazançları için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Taraftar kartlarla takımınıza özel sürpriz ve kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

Çiftçi Kart’a nasıl başvuruda bulunabilirim?

Size en yakın DenizBank şubesine çiftçilik belgesi, ekim yaptığınız arazisinin tapu belgesi veya kira belgesi ile giderek Çiftçi Kart’a başvuruda bulunabilirsiniz.

Üretici Kart nedir?

Üretici Kart; çiftçilerin üretim ve hasat dönemlerine, nakit akışlarına ve tarımsal ihtiyaçlarına göre tasarlanan ödeme sistemidir.

Deniz Bonus Sanal Kart’a nasıl başvuru yapabilirim?

Size en yakın DenizBank şubesine giderek, DenizBank İnternet Bankacılığı üzerinden, 08502220800 Telefon Bankacılığı aracılığıyla ya da tüm DenizBank ATM’lerinden kart başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Deniz Bonus Platinum kredi kartına nasıl başvuru yapabilirim?

İster size en yakın DenizBank şubesine giderek, isterseniz de AçıkDeniz İnternet Bankacılığı üzerinden Deniz Bonus Platinum kart başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kart başvurunuzu İnternet Bankacılığı üzerinden yapacaksanız T.C. kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı ilgili bölümlere girmeniz yeterlidir.

Deniz Bonus Gold kredi kartına nasıl başvuru yapabilirim?

İster size en yakın DenizBank şubesine giderek, isterseniz de AçıkDeniz İnternet Bankacılığı üzerinden Deniz Bonus Gold kart başvurunuzu yapabilirsiniz.

Deniz Bonus Ek Kart’a nasıl başvuru yapabilirim?

Size en yakın DenizBank şubesine giderek, DenizBank İnternet Bankacılığı üzerinden, 08502220800 Telefon Bankacılığı aracılığıyla ya da tüm DenizBank ATM’lerinden kart başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Deniz Bonus nedir? Deniz Bonus’la neler yapabilirim?

DenizBank kredi kartı, DenizBank’ın müşterileri için tasarlamış olduğu ve POS makinesine sahip olan her yerde alışveriş için kullanabileceğiniz bol avantajlı bir kredi kartıdır. Farklı taksit imkânları sunan alışveriş deneyiminin yanı sıra, DenizBank’ın sunduğu kredi kartı, nakit ihtiyaçlarınızı da karşılar ve nakit avans çekebilmenize yardımcı olur. Acil nakit paraya ihtiyacınız olduğunda da Deniz Bonus’unuz elbette yanınızda! Belli bir faiz oranı karşılığında, ATM’lerden dilediğiniz zaman limitinizin karşılığı kadar nakit para çekebilirsiniz.

Kredi kartının kullanıcıya göre belirlenmiş bir limiti bulunur. Bu limit dâhilinde alışverişlerinizi ayrıcalıklı taksit imkânlarıyla yapabilir ve kredi kartınızı en sevdiğiniz ve avantajlı ödeme aracınız olarak kullanabilirsiniz. DenizBank kredi kartını düzenli kullanan ve borcunu geciktirmeyen müşterilerin, kredi puanı yükselir ve birçok Bonus gelir. Limit ayarlamasını ve talebini doğru bir şekilde gerçekleştirdikten sonra elinize ulaşan DenizBank kredi kartı ile alışverişinize başlayabilirsiniz. Biriken Bonus’lar sayesinde de üye iş yerlerinden ayrıcalıklı alışverişler yapabilirsiniz.

DenizBank kredi kartınızı, internet üzerinden yapacağınız harcamalar için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle yoğun iş temposu, vakit azlığı ve kolay kullanım gibi nedenlerden dolayı internet üzerinden alışverişi daha fazla tercih edebilirsiniz. Ayrıca DenizBank avantajlarından ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Neden kredi kartı kullanmalıyım?

Kredi kartı, günümüzde en sık kullanılan ödeme yöntemlerinden biridir. Kredi kartı ile yaptığınız harcamaları faizsiz bir şekilde, 1 ayı geçirmemek kaydıyla aylık taksitlerle geri ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ile alışverişlerin yanı sıra limitiniz dahilinde nakit avans kullanmanız da mümkündür. Kredi kartları doğru kullanıldıkları takdirde aile bütçenize de katkı sağlar. DenizBank, sunduğu kampanyalarla kredi kartlarını çok daha avantajlı hale getirir. Yaptığınız harcamalardan bonus kazanabilir, bu bonusları diğer alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Akdi ve Gecikme Faizi Nasıl Hesaplanır?

Hesaplama detayları için tıklayınız.

Neden Trabzonspor Bonus Kredi Kartına başvuruda bulunmalıyım?

DenizBank’ın taraftarlara özel olarak sunduğu bonus özellikli kredi kartları yaptığınız tüm harcamalarda hem size hem de takımınıza kazandırır. Herhangi bir ekstra ücret ödemeden takımınızı desteklemek için Trabzonspor Bonus Kredi Kartına başvuruda bulunabilirsiniz.

DenizBank Net Kart nedir?

Net Kart, DenizBank’ın müşterilerine daha geniş bir alan tanıdığı ve kartın sahipliğini tamamen müşterilere verdiği bireysel bir kredi kartıdır.

Taraftar Kart nedir?

Bonus özelliğe sahip olan Taraftar Kartlar DenizBank’ın tüm ayrıcalıklarından ve size özel kampanyalarından yararlanabileceğiniz, aynı zamanda yaptığınız harcamalarla hem sizin hem de kulübünüzün kazanmasını sağlayan kredi kartlarıdır. BJK Bonus Kredi Kartına başvurarak siz de bu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Hangi takımların Taraftar Kartı bulunur?

DenizBank bünyesinde birçok takımın Taraftar Kartına sahiptir. DenizBank GS Bonus, Fenerbahçe Bonu, Trabzonspor Bonus, BJK Bonus, ESES Bonus, Çaykur Rizespor Bonus, Mersin idman Yurdu Bonus, Orduspor Bonus, Bursaspor Bonus, KAF KAF Bonus, Manchester United Bonus, Konyaspor Bonus, Akhisar Belediyespor Bonus, Şanlıurfa Bonus, GÖZ GÖZ Bonus, Kayseri Erciyes Bonus, Denizlispor Bonus olmak üzere müşterilerine oldukça geniş seçenekler sunar.

Denizlispor Bonus Kart başvurusunu nasıl yaparım?

Denizlispor Bonus Kart için DenizBank şubelerine gelebilir veya Açıkdeniz İnternet Bankacılığı kullanarak başvuru yapabilirsiniz.

Denizlispor Bonus Kart ile temassız ödeme yapabilir miyim?

Denizlispor Bonus Kart temassız ödeme yeteneğine sahiptir. Altyapısı Visa payWave teknolojisi ile hazırlanan kartınız, 250 TL altındaki ödemelerinizi güvenli şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Çaykur Rizespor Bonus Kart ile temassız ödeme yapabilir miyim?

Çaykur Rizespor Bonus Kart temassız ödeme yeteneğine sahiptir. Altyapısı Visa payWave teknolojisi ile hazırlanan kartınız, 250 TL altındaki ödemelerinizi güvenli şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Akhisar Belediyespor Bonus Kart ile temassız ödeme yapabilir miyim?

Akhisar Belediyespor Bonus Kart temassız ödeme yeteneğine sahiptir. Altyapısı Visa payWave teknolojisi ile hazırlanan kartınız, 250 TL altındaki ödemelerinizi güvenli şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Bursaspor Bonus Kart ile temassız ödeme yapabilir miyim?

Bursaspor Bonus Kart temassız ödeme yeteneğine sahiptir. Altyapısı Visa payWave teknolojisi ile hazırlanan kartınız, 250 TL altındaki ödemelerinizi güvenli şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

DenizBank Taraftar Kartı aldığımda, ne gibi kampanyalara sahip olacağım?

Kampanyalar çoğunlukla takım özelinde değişir. Kartın sunduğu genel ayrıcalıklara ek olarak var olan kampanyaları öğrenmek için tıklayınız.

BJK Bonus Kredi Kartlarına nasıl başvuru yapabilirim?

İster size en yakın DenizBank şubesine giderek isterseniz de İnternet Bankacılığı üzerinden başvuru yapabilirsiniz. İnternet Bankacılığı üzerinden başvuru yapmak için;

 • BJK Bonus kredi kartınızı Classic, Gold ya da Platinum sınıfları arasından tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz kartı “Kart Sınıfı” bölümünden işaretleyebilirsiniz.
 • Sonraki Adım butonuna tıklayarak sonraki sayfaya geçebilir, T.C. kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızla başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Trabzonspor Bonus Kredi Kartına nasıl başvuru yapabilirim?

Tüm DenizBank şubelerinden ve DenizBank İnternet Bankacılığı üzerinden başvuru yapabilirsiniz. İnternet Bankacılığı üzerinden başvuru yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

Öncelikle, açılan sayfada Kart Sınıfı’nı seçmeniz gerekir. Bonus özelliğe sahip olan Classic, Gold ve Platinum sınıflarından birini seçerek sonraki adıma geçebilirsiniz. T.C. kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı ilgili bölümlere girerek başvurunuzu kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Kimler Çiftçi Kart başvurusunda bulunabilir?

Çiftçilik belgesi sahibi tarımsal üretim ve hayvancılık yapan üreticiler Çiftçi Kart’a başvuruda bulunarak kartın sağladığı tüm fırsat ve ayrıcalıklarından faydalanabilir.

Üretici Kart’a nasıl başvuruda bulunabilirim?

 • Üretici Kart’a başvuruda bulunmak için URETICI boşluk T.C. kimlik numarası boşluk Doğum Tarihi (GG/AA/YYYY) yazarak 3280’e SMS gönderebilirsiniz.

Manchester United Bonus Kart ile temassız ödeme yapabilir miyim?

Manchester United Bonus Kart temassız ödeme yeteneğine sahiptir. Altyapısı Visa payWave teknolojisi ile hazırlanan kartınız, 250 TL altındaki ödemelerinizi güvenli şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Mersin İdman Yurdu Bonus Kart ile temassız ödeme yapabilir miyim?

Mersin İdman Yurdu Bonus Kart temassız ödeme yeteneğine sahiptir. Altyapısı Visa payWave teknolojisi ile hazırlanan kartınız, 250 TL altındaki ödemelerinizi güvenli şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

GÖZ GÖZ Bonus Kart ile Temassız Ödeme Yapabilir Miyim?

GÖZ GÖZ Bonus Kart temassız ödeme yeteneğine sahiptir. Altyapısı Visa payWave teknolojisi ile hazırlanan kartınız, 250 TL altındaki ödemelerinizi güvenli şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

KAF KAF Bonus Kart ile Temassız Ödeme Yapabilir Miyim?

KAF KAF Bonus Kart temassız ödeme yeteneğine sahiptir. Altyapısı Visa payWave teknolojisi ile hazırlanan kartınız, 250 TL altındaki ödemelerinizi güvenli şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Kayseri Erciyes Bonus Kart ile Temassız Ödeme Yapabilir Miyim?

Kayseri Erciyes Bonus Kart temassız ödeme yeteneğine sahiptir. Altyapısı Visa payWave teknolojisi ile hazırlanan kartınız, 250 TL altındaki ödemelerinizi güvenli şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Konyaspor Bonus Kart ile temassız ödeme yapabilir miyim?

Konyaspor Bonus Kart temassız ödeme yeteneğine sahiptir. Altyapısı Visa payWave teknolojisi ile hazırlanan kartınız, 250 TL altındaki ödemelerinizi güvenli şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Orduspor Bonus Kart ile temassız ödeme yapabilir miyim?

Orduspor Bonus Kart temassız ödeme yeteneğine sahiptir. Altyapısı Visa payWave teknolojisi ile hazırlanan kartınız, 250 TL altındaki ödemelerinizi güvenli şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Şanlıurfa Bonus Kart ile temassız ödeme yapabilir miyim?

Şanlıurfa Bonus Kart temassız ödeme yeteneğine sahiptir. Altyapısı Visa payWave teknolojisi ile hazırlanan kartınız, 250 TL altındaki ödemelerinizi güvenli şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

DenizBank’ta hangi özellikte kredi kartları bulunuyor?

DenizBank; müşterilerine Deniz Bonus, Afili Bonus, Emekli Bonus, D-Şarj Bonus ve Taraftar Bonus kredi kartlarını sunar.

Deniz Bonus’u yurt dışında kullanabilir miyim?

Deniz Bonus Kredi Kartı ile harcama yaparken kazanmak son derece kolaydır. Deniz Bonus ile yurt içi ve yurt dışındaki tüm harcamalarınızdan Bonus kazanabilirsiniz. Ayrıca bu birikmiş Bonus’lar ile de birçok üye iş yerinden bedava alışveriş yapabilir ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. Bonus kredi kartı, ekstra Bonus ve taksit imkânlarından da yararlanmanıza yardımcı olur. Bunun yanı sıra Deniz Bonus kredi kartınız ile Türkiye ve yurt dışında Visa / MasterCard amblemi bulunan birçok iş yerinde, peşin ya da taksitli alışverişlerinizde de Bonus kazanabilirsiniz. Biriktirdiğiniz bu Bonus’ları, dilediğiniz zaman harcayabilir ve bedava alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ayrıca DenizBank, Amerika’da ayrıcalıklı alışveriş deneyimi yaşamanıza da imkân verir. Aynı zamanda giyimden gıdaya, oto aksesuardan elektronik ürüne kadar birçok sektörde indirimli fiyatlarla alışveriş yapılmasını sağlar. DenizBank, dünyanın her köşesinde yanınızda! Tek yapmanız gereken bir tıkla başvurunuzu gerçekleştirmek ve Deniz Bonus kartınızın elinize geçmesini beklemek.

Deniz Bonus Ek Kartı’mı ne zaman kullanmaya başlayabilirim?

Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı olarak teslim edilir. Kartınızı teslim aldığınıza dair bilgi kuryeden tarafımıza iletildikten 1 gün sonra kartınız otomatik olarak kullanıma açılır ve SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılır. Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.

Deniz Bonus Gold kredi kartımı ne zaman kullanmaya başlayabilirim?

Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı olarak teslim edilir. Kartınızı teslim aldığınıza dair bilgi kuryeden tarafımıza iletildikten 1 gün sonra kartınız otomatik olarak kullanıma açılır ve SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılır. Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.

Deniz Bonus Platinum kredi kartımı ne zaman kullanmaya başlayabilirim?

Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı olarak teslim edilir. Kartınızı teslim aldığınıza dair bilgi kuryeden tarafımıza iletildikten 1 gün sonra kartınız otomatik olarak kullanıma açılır ve SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılır. Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.

Deniz Bonus Sanal Kart güvenli midir?

 • Deniz Bonus Sanal Kart, internette kredi kartları ile ilgili ortaya çıkabilecek güvenlik sorunlarını ortadan kaldırır.
 • Deniz Bonus Sanal Kart'ınızın limitini alışverişlerinizden önce belirleyebilir, isterseniz alışverişinizi tamamlayınca limitinizi tekrar indirebilirsiniz. Bu sayede, sizin bilginiz dışında bir başkası tarafından kartınızın kullanılması önlenmiş olur.
 • Deniz Bonus Sanal Kart plastik kart olarak basılmadığı için 3. şahısların eline geçme riski yoktur.
 • Deniz Bonus Sanal Kart'ınızı sadece internet üzerinden ve telefon ile yapılan işlemlerde kullanabilirsiniz. Bu kanalların dışında sanal kredi kartlarının kullanılamaması, kart bilgilerinin gizliliğini ve dolayısıyla güvenliğini artırır.

GS Bonus kredi kartına nasıl başvuru yapabilirim?

DenizBank İnternet Bankacılığı ve tüm DenizBank şubeleri üzerinden GS Bonus kredi kartına başvuru yapabilirsiniz. İnternet Bankacılığı üzerinden başvuru yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • Başvuru ekranından öncelikle “Kart Sınıfı”nı seçmeniz gerekir. Bonus özelliğe sahip olan GS kredi kartınızı Bonus Classic, Bonus Gold ya da Bonus Platinum sınıfları arasından seçebilirsiniz. Her kartın özellikleri farklılık gösterir.
 • “Kart Görseli” bölümünden ise kredi kartınızın üzerindeki Galatasaray görselini yatay ya da dikey olacak şekilde seçebilirsiniz. Bonus Platinum sınıfına ait kartlarda yalnızca yatay tasarımı kullanabilirsiniz.
 • Sonraki Adım butonuna tıklayarak T.C. kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızla birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Üyelik Kredi Kartı için ücret ödemem gerekiyor mu?

Fenerbahçe Üyelik Kredi Kartı için ilk yıl ücret ödemenize gerek yok. İkinci yıldan itibaren ise yıllık 90 TL kart ücreti tahsil edilir.

Fenerbahçe Bonus kredi kartı ile kulübüme bağışta bulunabilir miyim?

Evet. Fenerbahçe Bonus kredi kartları aynı zamanda Fenerbahçe kartlarıdır. Kredi kartı ücretinden ayrı olarak kulübünüze bağışta bulunabilirsiniz.

Başvurum onaylandıktan sonra kartımı nasıl temin edebilirim?

Kredi kartınız, belirttiğiniz adrese güvenliğiniz gereği kapalı teslim edilir. Kartınızı teslim aldığınıza dair bilgi kuryeden tarafımıza iletildikten 1 gün sonra kartınız otomatik olarak kullanıma açılır ve SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılır. Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kart aidatı nedir? Kart aidatı ödemediğimde ne olacak?

Kart aidatı, bankaların hizmet ve maliyet bedellerine karşılık olarak kartı talep ettiğiniz an itibari ile başlayıp ve kartı kullandığınız süre boyunca ödemenizi istediği üyelik bedelidir. DenizBank, Net Kart ile birlikte alışılmış üyelik bedeli anlayışını kaldırarak, ilk asıl kart alma işleminden itibaren kredi kartınıza ait herhangi bir aidat ödemesi talep etmez. Bu sayede, kredi kartınız herhangi bir aidat ödemediğiniz, tamamen sizin olan bir karta dönüşür.

Net Kart’ımı hangi alanlarda kullanabilirim?

Net Kart kullanımı konusunda herhangi bir kısıtlamaya sahip değildir. Yasal zorunlulukları yerine getirdiğiniz sürece Net Kart ile her alanda harcama yapabilirsiniz.

Kart şifremi nasıl alabilirim?

Kart şifrenizi SMS üzerinden kısa sürede alabilirsiniz. SIFRE boşluk belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kart numaranızın son 4 hanesi boşluk kartınızın arkasındaki 3 rakamı yazarak 3280’e SMS gönderebilirsiniz.

Denizlispor Bonus Kart Ödemelerini Nereden Yapabilirim?

Denizlispor Bonus Kart Ödemelerinizi dilerseniz şubeye gelerek veya anlaşmalı ATM noktalarını kullanarak, dilerseniz dijital ödeme yöntemleriyle oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. 

Ödeme Yapılabilen Şube ve ATM Noktaları

 • Tüm DenizBank şubeleri ve internet bankacılığı ATM noktaları.
 • Tüm Garanti Bankası şubeleri ve ATM noktaları.*
 • Tüm PTT şubeleri ve ATM noktaları.*
 • Tüm TekstilBank şubeleri.*
 • Diğer bankalardan yapılan EFT ve 
 • Tüm Pratik Nokta’lardır.*
 • *Bu noktalardan yapacağınız ödemelerin cüzi işlem ücretleri ekstrenize yansıtılır.

Ödeme Yapılabilen Dijital Sistemler

 • DenizBank İnternet Bankacılığı
 • DenizBank Telefon Bankacılığı
 • MobilDeniz uygulaması
 • DenizKartım uygulaması
 • DenizBank hesabından otomatik ödeme talimatı
 • Diğer bankalardan EFT ile ödeme yapılabilir. 

Kart şifremi nasıl alabilirim?

SMS göndererek kart şifrenizi kısa sürede ve kolaylıkla alabilirsiniz. SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli kart şifresi boşluk kart numaranızın son 4 hanesi boşluk ve kartınızın arkasında bulunan 3 rakamı yazarak 3280’e SMS gönderebilir ve şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Fenerbahçe DenizBank Platinum

BSMV dahil yıllık kredi kartı üyelik ücretlerinden bağımsız olarak Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından belirlenen ve kulübe katkı olarak alınan bedel 350 TL’dir.

Fenerbahçe Üyelik Kredi Kartı’na kimler başvurabilir?

 • Fenerbahçe Spor Kulübü’ne üye olanlar ya da kulüpte temsilci olan üyeler, "Hedef 1 Milyon Üye" projesi kapsamında kredi kartına başvuru yapabilir.
 • Kart sahibi olabilmenin ön koşulu kulüp üyeliğinin tamamlanmış ya da onaylanmış olmasıdır.
 • Yalnızca kulüp üyelerinin kullanabildiği kredi kartlarının ek kart özelliği yoktur.

GS Bonus kredi kartımla hangi işlemleri gerçekleştirebilirim?

Bonus özellikli diğer DenizBank kredi kartlarında olduğu gibi kartınızın özelliklerine uygun olarak ister taksitli alışveriş yapabilir, isterseniz de nakit avans çekerek acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Aynı zamanda para çekme, para yatırma, tüm bankacılık ve kart işlemlerinizi de DenizBank ATM’leri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. GS Bonus kredi kartları ile yaptığınız tüm harcamalarla Galatasaray Spor Kulübünün galibiyet ve transferlerinde pay sahibi olabilir, GS zaferlerine katkı sağlayabilirsiniz.

KAF KAF Bonus Kart Ödemelerini Nereden Yapabilirim?

KAF KAF Bonus Kart Ödemelerinizi dilerseniz şubeye gelerek veya anlaşmalı ATM noktalarını kullanarak, dilerseniz dijital ödeme yöntemleriyle oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. 

Ödeme Yapılabilen Şube ve ATM Noktaları

 • Tüm DenizBank şubeleri ve internet bankacılığı ATM noktaları.
 • Tüm Garanti Bankası şubeleri ve ATM noktaları.*
 • Tüm PTT şubeleri ve ATM noktaları.*
 • Tüm ICBC Turkey şubeleri.*
 • Tüm Pratik Nokta’lardır.*

*Bu noktalardan yapacağınız ödemelerin cüzi işlem ücretleri ekstrenize yansıtılır.

Ödeme Yapılabilen Dijital Sistemler

 • DenizBank İnternet Bankacılığı
 • DenizBank Telefon Bankacılığı
 • MobilDeniz uygulaması
 • DenizKartım uygulaması
 • DenizBank hesabından otomatik ödeme talimatı
 • Diğer bankalardan EFT ile ödeme yapılabilir. 

GÖZ GÖZ Bonus Kart Ödemelerini Nereden Yapabilirim?

GÖZ GÖZ Bonus Kart Ödemelerinizi dilerseniz şubeye gelerek veya anlaşmalı ATM noktalarını kullanarak, dilerseniz dijital ödeme yöntemleriyle oturduğunuz yerden yapabilirsiniz.

Ödeme Yapılabilen Şube ve ATM Noktaları

 • Tüm DenizBank şubeleri ve internet bankacılığı ATM noktaları.
 • Tüm Garanti Bankası şubeleri ve ATM noktaları.*
 • Tüm PTT şubeleri ve ATM noktaları.*
 • Tüm ICBC Turkey şubeleri.*
 • Tüm Pratik Nokta’lardır.*

*Bu noktalardan yapacağınız ödemelerin cüzi işlem ücretleri ekstrenize yansıtılır.

Ödeme Yapılabilen Dijital Sistemler

 • DenizBank İnternet Bankacılığı
 • DenizBank Telefon Bankacılığı
 • MobilDeniz uygulaması
 • DenizKartım uygulaması
 • DenizBank hesabından otomatik ödeme talimatı
 • Diğer bankalardan EFT ile ödeme yapılabilir. 

Kayseri Erciyes Bonus Kart Ödemelerini Nereden Yapabilirim?

Kayseri Erciyes Bonus Kart Ödemelerinizi dilerseniz şubeye gelerek veya anlaşmalı ATM noktalarını kullanarak, dilerseniz dijital ödeme yöntemleriyle oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. 

Ödeme Yapılabilen Şube ve ATM Noktaları

 • Tüm DenizBank şubeleri ve internet bankacılığı ATM noktaları.
 • Tüm Garanti Bankası şubeleri ve ATM noktaları.*
 • Tüm PTT şubeleri ve ATM noktaları.*
 • Tüm ICBC Turkey şubeleri.*
 • Tüm Pratik Nokta’lardır.*

*Bu noktalardan yapacağınız ödemelerin cüzi işlem ücretleri ekstrenize yansıtılır.

Ödeme Yapılabilen Dijital Sistemler

 • DenizBank İnternet Bankacılığı
 • DenizBank Telefon Bankacılığı
 • MobilDeniz uygulaması
 • DenizKartım uygulaması
 • DenizBank hesabından otomatik ödeme talimatı
 • Diğer bankalardan EFT ile ödeme yapılabilir. 

Konyaspor Bonus Kart ödemelerini nereden yapabilirim?

Konyaspor Bonus Kart Ödemelerinizi dilerseniz şubeye gelerek veya anlaşmalı ATM noktalarını kullanarak, dilerseniz dijital ödeme yöntemleriyle oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. 

Ödeme Yapılabilen Şube ve ATM Noktaları

 • Tüm DenizBank şubeleri ve internet bankacılığı ATM noktaları.
 • Tüm Garanti Bankası şubeleri ve ATM noktaları.*
 • Tüm PTT şubeleri ve ATM noktaları.*
 • Tüm ICBC Turkey şubeleri.*
 • Tüm Pratik Nokta’lardır.*

*Bu noktalardan yapacağınız ödemelerin cüzi işlem ücretleri ekstrenize yansıtılır.

Ödeme Yapılabilen Dijital Sistemler

 • DenizBank İnternet Bankacılığı
 • DenizBank Telefon Bankacılığı
 • MobilDeniz uygulaması
 • DenizKartım uygulaması
 • DenizBank hesabından otomatik ödeme talimatı
 • Diğer bankalardan EFT ile ödeme yapılabilir. 

Manchester United Bonus Kart ödemelerini nereden yapabilirim?

Manchester United Bonus Kart Ödemelerinizi dilerseniz şubeye gelerek veya anlaşmalı ATM noktalarını kullanarak, dilerseniz dijital ödeme yöntemleriyle oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. 

 • Ödeme Yapılabilen Şube ve ATM Noktaları
 • Tüm DenizBank şubeleri ve internet bankacılığı ATM noktaları.
 • Tüm Garanti Bankası şubeleri ve ATM noktaları.*
 • Tüm PTT şubeleri ve ATM noktaları.*
 • Tüm Pratik Nokta’lardır.*

*Bu noktalardan yapacağınız ödemelerin cüzi işlem ücretleri ekstrenize yansıtılır.

 • Ödeme Yapılabilen Dijital Sistemler
 • DenizBank İnternet Bankacılığı
 • DenizBank Telefon Bankacılığı
 • MobilDeniz uygulaması
 • DenizKartım uygulaması
 • DenizBank hesabından otomatik ödeme talimatı
 • Diğer bankalardan EFT ile ödeme yapılabilir. 

Mersin İdman Yurdu Bonus Kart ödemelerini nereden yapabilirim?

Mersin İdman Yurdu Bonus Kart Ödemelerinizi dilerseniz şubeye gelerek veya anlaşmalı ATM noktalarını kullanarak, dilerseniz dijital ödeme yöntemleriyle oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. 

Ödeme Yapılabilen Şube ve ATM Noktaları

 • Tüm DenizBank şubeleri ve internet bankacılığı ATM noktaları.
 • Tüm Garanti Bankası şubeleri ve ATM noktaları.*
 • Tüm PTT şubeleri ve ATM noktaları.*
 • Tüm ICBC Turkey şubeleri.*
 • Tüm Pratik Nokta’lardır.*

*Bu noktalardan yapacağınız ödemelerin cüzi işlem ücretleri ekstrenize yansıtılır.

Ödeme Yapılabilen Dijital Sistemler

 • DenizBank İnternet Bankacılığı
 • DenizBank Telefon Bankacılığı
 • MobilDeniz uygulaması
 • DenizKartım uygulaması
 • DenizBank hesabından otomatik ödeme talimatı
 • Diğer bankalardan EFT ile ödeme yapılabilir. 

Orduspor Bonus Kart ödemelerini nereden yapabilirim?

Orduspor Bonus Kart Ödemelerinizi dilerseniz şubeye gelerek veya anlaşmalı ATM noktalarını kullanarak, dilerseniz dijital ödeme yöntemleriyle oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. 

Ödeme Yapılabilen Şube ve ATM Noktaları

 • Tüm DenizBank şubeleri ve internet bankacılığı ATM noktaları.
 • Tüm Garanti Bankası şubeleri ve ATM noktaları.*
 • Tüm PTT şubeleri ve ATM noktaları.*
 • Tüm ICBC Turkey şubeleri.*
 • Tüm Pratik Nokta’lardır.*

*Bu noktalardan yapacağınız ödemelerin cüzi işlem ücretleri ekstrenize yansıtılır.

Ödeme Yapılabilen Dijital Sistemler

 • DenizBank İnternet Bankacılığı
 • DenizBank Telefon Bankacılığı
 • MobilDeniz uygulaması
 • DenizKartım uygulaması
 • DenizBank hesabından otomatik ödeme talimatı
 • Diğer bankalardan EFT ile ödeme yapılabilir. 

Şanlıurfa Bonus kart ödemelerini nereden yapabilirim?

Şanlıurfa Bonus Kart ödemelerinizi dilerseniz şubeye gelerek veya anlaşmalı ATM noktalarını kullanarak, dilerseniz dijital ödeme yöntemleriyle oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. 

Ödeme Yapılabilen Şube ve ATM Noktaları

 • Tüm DenizBank şubeleri ve internet bankacılığı ATM noktaları.
 • Tüm Garanti Bankası şubeleri ve ATM noktaları.*
 • Tüm PTT şubeleri ve ATM noktaları.*
 • Tüm ICBC Turkey şubeleri.*
 • Tüm Pratik Nokta’lardır.*

*Bu noktalardan yapacağınız ödemelerin cüzi işlem ücretleri ekstrenize yansıtılır.

Ödeme Yapılabilen Dijital Sistemler

 • DenizBank İnternet Bankacılığı
 • DenizBank Telefon Bankacılığı
 • MobilDeniz uygulaması
 • DenizKartım uygulaması
 • DenizBank hesabından otomatik ödeme talimatı
 • Diğer bankalardan EFT ile ödeme yapılabilir. 

DenizBank Çiftçi Kart şifremi nasıl alabilirim?

Kart şifrenizi SMS üzerinden kısa sürede alabilirsiniz. SIFRE boşluk belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kart numaranızın son 4 hanesi boşluk kartınızın arkasındaki 3 rakamı yazarak 3280’e SMS gönderebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak ve Çiftçi Kart talebinde bulunmak için Tarım Bankacılığı hizmeti veren DenizBank şubelerine başvurabilirsiniz. 0850 222 6 800 numaralı DenizBank Tarım Hattı’mızdan da bilgi alabilirsiniz.

Üretici Kart’a kimler başvurabilir?

Çiftçilik belgesi sahibi bitkisel üretim ve hayvancılık yapan üreticiler Üretici Kart'a başvuruda bulunarak kartın sağladığı tüm fırsat ve ayrıcalıklarından faydalanabilir.

Sanal kartımı kullanırken hangi noktalara dikkat etmem gerekiyor?

 • Bonus Sanal Kart fiziksel olarak basılı olmadığından gerçek bir kredi kartı gibi elinize almanız mümkün değildir. İnternet üzerinden satış yapan mağazalardaki alışverişlerinizde işlem başarılı olduğunda kartınıza alışveriş tutarı kadar bir bloke konur. Ancak sonradan bu alışveriş iptal edilse dahi limitiniz blokeye alınmış olabilir. Bunun sebebi karşı bankanın iptal emrini göndermede gecikmesidir. Eğer iptal edilmiş bir işleminiz olmasına rağmen limitiniz blokeye alınmış ise Telefon Bankacılığı'nı arayabilirsiniz. Gerekli araştırma yapılıp karşı banka onayı alındıktan sonra limitinize konulmuş olan bloke kaldırılacaktır.
 • 1 Ekim 2001 tarihinden itibaren Kredi Kartı Güvenlik Kodu'nun internet üzerinden yapılan alışverişlerde mağazalar tarafından sorgulanması ve bankalarca kontrol edilmesi gerekmektedir. Bazı yurt dışı sitelerde Güvenlik Kodu bilgisinin istenmez; Güvenlik Kodu bilgisi olmayan işlemleri kendi güvenliğiniz açısından yapmamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Yurt dışında faaliyet gösteren bazı siteler Türk kredi kartlarına güvenlik gerekçesiyle sınırlandırmalar getirir. Limitinizin yeterli olmasına rağmen alışverişinizi başarı ile sonuçlandıramıyorsanız öncelikle site yöneticileri ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.
 • Deneme amaçlı işlem yapmamanız önerilir.

Deniz Bonus Platinum kredi kartı şifremi nasıl alabilirim?

Kart şifrenizi SMS üzerinden kısa sürede alabilirsiniz. SIFRE boşluk belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kart numaranızın son 4 hanesi boşluk kartınızın arkasındaki 3 rakamı yazarak 3280’e SMS gönderebilirsiniz.

Deniz Bonus kredi kartı şifremi nasıl alabilirim?

Kart şifrenizi SMS üzerinden kısa sürede alabilirsiniz. SIFRE boşluk belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kart numaranızın son 4 hanesi boşluk kartınızın arkasındaki 3 rakamı yazarak 3280’e SMS gönderebilirsiniz.

Deniz Bonus Ek Kart şifremi nasıl alabilirim?

Kart şifrenizi SMS üzerinden kısa sürede alabilirsiniz. SIFRE boşluk belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kart numaranızın son 4 hanesi boşluk kartınızın arkasındaki 3 rakamı yazarak 3280’e SMS gönderebilirsiniz.

Deniz Bonus’la nasıl bonus kazanırım?

DenizBank kredi kartı başvurusu sayesinde birçok kampanya ve indirimden yararlanmaya hak kazanırsınız. DenizBank şubelerinden, İnternet Bankacılığı üzerinden ya da MobilDeniz uygulaması üzerinden yapacağınız Bonus kart başvuru ile yurt içi ve yurt dışındaki birçok alışverişinizde kolaylık elde edebilirsiniz. Bonus kampanya ise giyim, kozmetik, ayakkabı, çanta, akaryakıt, gıda ve elektronik gibi daha birçok sektörde taksit avantajı sağlar. Bu taksitler, üye iş yerlerinde bulunan Bonus özellikli POS cihazları ile gerçekleşir. Üstelik yapacağınız her alışveriş sonunda da sürpriz ilave taksit imkânlarıyla da karşılaşabilirsiniz. Böylece ödeme kolaylığı elde eder ve Deniz Bonus kartınızın tadını sonuna kadar çıkarmış olursunuz.

Aynı zamanda DenizBank’ın belirlediği limitler dâhilinde harcama yapılırsa anında indirim ve Bonus kazanma fırsatı yakalanır. Motorlu taşıtlar vergisi ile ilgili kampanya sayesinde de motorlu taşıtlar verginizi ödemek için birçok taksit avantajı sunulur ve verginizi rahatlıkla ödemeniz kolay hale gelir. Bunun yanı sıra doğal gaz faturalarınıza ayrıcalıklı taksitler yaparak da ödeme rahatlığı elde edersiniz. Ayrıca otomatik ödeme talimatlarınızı verebilirsiniz. Böylece faturalarınızın ödeme gününü kaçırmamış olur ve hayatınıza kolaylık katmış olursunuz.

Kredi kartı başvurumu nasıl yapabilirim?

DenizBank’ta Deniz Bonus, Afili Bonus ve Taraftar Bonus kredi kartlarına başvuru yapabilirsiniz. Tüm kredi kartlarına mobil uygulama, DenizBank şubeleri ve DenizBank İnternet Bankacılığı üzerinden T.C. kimlik ve cep telefonu numaranızı girerek kısa sürede başvuru yapmanız mümkündür.

Arar Bulur özelliği nasıl çalışır?

Sadece DenizBank BankaKartım’da olan Arar Bulur özelliği ile alışverişleriniz sırasında kasada ödeme yaparken ya da ATM’den para çekerken yetersiz bakiye ile karşılaşmaya son.

Arar Bulur özelliği sayesinde, kartınıza tanımladığınız tüm hesaplar taranır, eksik kalan tutar bulunur ve işleminiz sonuçlanırken ihtiyacınız anında karşılanır.

Kartınızın bağlı olduğu ana hesabınız haricinde en az 1, en fazla 3 hesap için “Arar Bulur” özelliği tanımlayabilirsiniz.

Özellik aynı tip döviz hesapları için tanımlanabilir.

Arar Bulur özelliği sayesinde yetersiz bakiye sebebiyle asla kasada kalmazsınız.

Trabzonspor Bonus Kredi Kartı şifremi nasıl alabilirim?

Güvenliğiniz için kapalı olarak teslim edilen kredi kartınız size ulaştıktan 1 gün sonra şifre alarak kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kartınızın otomatik olarak kullanıma açılmasının ardından SMS ile şifre alabilirsiniz. SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli kart şifresi boşluk kredi kartının son 4 hanesi boşluk kartınızın arkasında yazan 3 rakamı yazarak 3280’e SMS gönderebilirsiniz.

Akhisar Belediyespor Bonus Kart ödemelerini nereden yapabilirim?

Akhisar Belediyespor Bonus Kart Ödemelerinizi dilerseniz şubeye gelerek veya anlaşmalı ATM noktalarını kullanarak, dilerseniz dijital ödeme yöntemleriyle oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. 

Ödeme Yapılabilen Şube ve ATM Noktaları

 • Tüm DenizBank şubeleri ve internet bankacılığı ATM noktaları.
 • Tüm Garanti Bankası şubeleri ve ATM noktaları.*
 • Tüm PTT şubeleri ve ATM noktaları.*
 • Tüm ICBC Turkey şubeleri.*
 • Tüm Pratik Nokta’lardır.*

*Bu noktalardan yapacağınız ödemelerin cüzi işlem ücretleri ekstrenize yansıtılır.

Ödeme Yapılabilen Dijital Sistemler:

 • DenizBank İnternet Bankacılığı
 • DenizBank Telefon Bankacılığı
 • MobilDeniz uygulaması
 • DenizKartım uygulaması
 • DenizBank hesabından otomatik ödeme talimatı
 • Diğer bankalardan EFT ile ödeme yapılabilir. 

Taraftar Kartı almakla kulübüme ne gibi katkılarda bulunmuş olacağım?

Taraftar Kartlar, sağladığı ayrıcalık ve kampanyaların yanı sıra taraftarların takımı ile arasındaki bağı güçlendirmek konusunda da oldukça faydalıdır. Örneğin, GS Bonus DenizBank kullanıcıları yaptığı her alışverişte, kulüp adına kazanç sağlar. Bu sayede, GS taraftarı harcamasını yaparken, şampiyonluktan transferlere kulüp içi bir çok konuda takımına destek vermiş olur.

Çaykur Rizespor Bonus Kart ödemelerini nereden yapabilirim?

Çaykur Rizespor Bonus Kart Ödemelerinizi dilerseniz şubeye gelerek veya anlaşmalı ATM noktalarını kullanarak, dilerseniz dijital ödeme yöntemleriyle oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. 

Ödeme Yapılabilen Şube ve ATM Noktaları

 • Tüm DenizBank şubeleri ve internet bankacılığı ATM noktaları.
 • Tüm Garanti Bankası şubeleri ve ATM noktaları.*
 • Tüm PTT şubeleri ve ATM noktaları.*
 • Tüm ICBC Turkey şubeleri.*
 • Tüm Pratik Nokta’lardır.*

*Bu noktalardan yapacağınız ödemelerin cüzi işlem ücretleri ekstrenize yansıtılır.

Ödeme Yapılabilen Dijital Sistemler

 • DenizBank İnternet Bankacılığı
 • DenizBank Telefon Bankacılığı
 • MobilDeniz uygulaması
 • DenizKartım uygulaması
 • DenizBank hesabından otomatik ödeme talimatı
 • Diğer bankalardan EFT ile ödeme yapılabilir. 

Bursaspor Bonus Kart ödemelerini nereden yapabilirim?

Bursaspor Bonus Kart Ödemelerinizi dilerseniz şubeye gelerek veya anlaşmalı ATM noktalarını kullanarak, dilerseniz dijital ödeme yöntemleriyle oturduğunuz yerden yapabilirsiniz.

Ödeme Yapılabilen Şube ve ATM Noktaları

 • Tüm DenizBank şubeleri ve internet bankacılığı ATM noktaları.
 • Tüm Garanti Bankası şubeleri ve ATM noktaları.*
 • Tüm PTT şubeleri ve ATM noktaları.*
 • Tüm ICBC Turkey şubeleri.*
 • Tüm Pratik Nokta’lardır.*

*Bu noktalardan yapacağınız ödemelerin cüzi işlem ücretleri ekstrenize yansıtılır.

Ödeme Yapılabilen Dijital Sistemler

 • DenizBank İnternet Bankacılığı
 • DenizBank Telefon Bankacılığı
 • MobilDeniz uygulaması
 • DenizKartım uygulaması
 • DenizBank hesabından otomatik ödeme talimatı
 • Diğer bankalardan EFT ile ödeme yapılabilir. 

BJK Bonus Kredi Kartı ödemelerimi nereden yapabilirim?

Size en yakın DenizBank şubesine giderek;

 • Tüm DenizBank şubeleri ve İnternet Bankacılığı ATM'lerinden,
 • Tüm pratik noktalardan,
 • Tüm Garanti Bankası şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm PTT şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm ICBC TURKEY şubelerinden yapabilirsiniz.

Oturduğu yerden ödeme yapmak isteyenler;

 • MobilDeniz uygulamasından,
 • EFT ile diğer bankalardan,
 • Otomatik ödeme talimatıyla DenizBank hesabınızdan,
 • 08502220800 Telefon Bankacılığı'ndan,
 • DenizKartım uygulamasından,
 • www.denizbank.com İnternet Bankacılığı'ndan ödeme yapabilir.

Kart ödemelerimi nasıl gerçekleştirebilirim?

Dilerseniz size en yakın DenizBank şubesine giderek;

 • Tüm DenizBank şubeleri ve Internet Bankacılığı ATM'lerinden,
 • Tüm pratik noktalardan,
 • Tüm Garanti Bankası şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm PTT şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm ICBC TURKEY şubelerinden yapabilirsiniz.

Dilerseniz oturduğunuz yerden;

 • MobilDeniz uygulamasından,
 • EFT ile diğer bankalardan,
 • Otomatik ödeme talimatıyla DenizBank hesabınızdan,
 • 08502220800 Telefon Bankacılığı'ndan,
 • DenizKartım uygulamasından,
 • www.denizbank.com İnternet Bankacılığı'ndan yapabilirsiniz.

Kredi kartı başvurum onaylandı. Kartımı ne zaman alabilirim?

Başvurunuzun onaylanmasının ardından en geç 2 hafta içinde kartınız belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Deniz Bonus ile nasıl temassız ödeme yaparım?

DenizBank bünyesinde bulunan tüm kredi kartları, en son teknolojiyi kullanarak siz değerli müşterilerin beğenisine sunulur. Yenilikçi DenizBank kredi kartları, alışverişlerinizi daha hızlı ve daha kolay bir hale getirmeyi amaçlar.

Bu kolaylıklar arasında en dikkat çekenlerden biri olan temassız ödeme işlemi de DenizBank’ın sunduğu teknolojik bir yenilik olarak göze çarpar. Kartınızın ön yüzünde temassız dalga işareti vardır. Temassız kartınızı, temassız özellikli POS cihazlarına yaklaştırarak ödemenizi son derece hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kartınızı kaldırdığınızda ise işlem yaptığınız ekranda alışverişinizin başarılı olduğuna dair bir yazı görürsünüz. DenizBank tarafından belirlenen tutarlardaki tüm harcamalarınızı temassız kartınız ile şifrenizi girmeden kolaylıkla ve güvenle yapabilirsiniz. Ancak belirlenen tutarın üzerinde yapılan alışverişlerinizde kart şifrenizi girerek alışverişe devam etmeniz gerekir. İster mağazada ister restoranda isterseniz de markette kolaylıkla temassız özellikli Deniz Bonus kredi kartınızı kullanabilirsiniz.

Ek Kart’ım için ayrı ekstre talebinde bulunabilir miyim?

Evet. Deniz Bonus Ek Kart ekstreniz ister ana kart sahibine isterseniz de belirttiğiniz kendi adresinize gönderilir.

Kart ödemelerimi nasıl gerçekleştirebilirim?

İster DenizBank şubelerine giderek;

 • Tüm DenizBank şubeleri ve Internet Bankacılığı ATM'lerinden,
 • Tüm pratik noktalardan,
 • Tüm Garanti Bankası şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm PTT şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm ICBC Turkey şubelerinden yapabilirsiniz.

İsterseniz de oturduğunuz yerden;

 • EFT ile diğer bankalardan,
 • Otomatik ödeme talimatıyla DenizBank hesabınızdan,
 • 08502220800 Telefon Bankacılığı'ndan,
 • www.denizbank.com İnternet Bankacılığı'ndan yapabilirsiniz.

Kart ödemelerimi nasıl gerçekleştirebilirim?

İster DenizBank şubelerine giderek;

 • Tüm DenizBank şubeleri ve Internet Bankacılığı ATM'lerinden,
 • Tüm pratik noktalardan,
 • Tüm Garanti Bankası şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm PTT şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm ICBC Turkey şubelerinden yapabilirsiniz.

İsterseniz de oturduğunuz yerden;

 • EFT ile diğer bankalardan,
 • Otomatik ödeme talimatıyla DenizBank hesabınızdan,
 • 08502220800 Telefon Bankacılığı'ndan,
 • www.denizbank.com İnternet Bankacılığı'ndan yapabilirsiniz.

Üretici Kart’ın avantajları nelerdir?

 • Üreticiler, geri ödemelerini ürünlerinin hasat zamanında yapabilir.
 • ATM ve POS gibi elektronik bankacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 • Üretici Kart’lar, nakit taşıma riskini ortadan kaldırır. Kartınızı ihtiyaç duydukça kullanabilirsiniz.
 • DenizBank, Üretici Kart’lar için erken ödeme imkanı tanır. Üreticiler, bu sayede faiz maliyetlerinin düşürebilir.
 • DenizBank, Üretici Kart’lar için uygun kredilendirme koşulları sunar.
 • Anlaşmalı iş yerlerinde Üretici Kart’ın sağladığı vadeli ve faizsiz alışveriş olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Şanlıurfa Bonus ile ilgili Yasal Bilgiler

 • Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı teslim edilmektedir. Kartınızı teslim aldığınıza dair bilgi kuryeden tarafımıza iletildikten 1 gün sonra, kartınız otomatik olarak kullanıma açılacak ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.*Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz. Örnek: SIFRE 1234 1234567).
 • Kart şifrenizi sizin için hatırlanması zor, doğum tarihiniz gibi üçüncü kişiler tarafından tahmin edilmesi kolay rakamlardan seçmeyiniz. Kartınızı ve kartınızın kullanılması için gerekli şifre bilgilerinizi güvenli bir şekilde korumanız, üçüncü kişilerce paylaşmamanız ve başkaları tarafından kullanılmasına engel olacak önlemleri almanız gerekmektedir.
 • Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 08502220800 Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber veriniz.
 • Kayıp/çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlusunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup yapılan harcamaların tamamından sorumlu olacaksınız. Kayıp/çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir, dilerseniz bankamız aracılığıyla bu ürüne sahip olmak için 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.
 • İletişim bilgileri değişikliklerini en geç 15 gün içerisinde şubelerimiz, 08502220800 veya www.denizbank.com aracılığıyla güncellemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan bilgilendirmeler elinize ulaşmayabilir.
 • Banka, müşterinin kartıyla yurt dışında yaptığı harcamaları ve diğer dövizli işlemleri hesabına kayıt ettiği tarihte kendi döviz satış kuru veya bu tür harcamalar için tespit edeceği aylık ortalama kur üzerinden Türk lirasına çevirir. Yurt dışı kredi kartı işlemlerinde bankanın kurumlarla anlaşması USD döviz cinsi olarak yapılmıştır. Yurt dışı kaynaklı harcamalar, orijinal döviz cinsi ne olursa olsun, uluslararası kart çıkaran kuruluşlar olan Visa International ve/veya MasterCard International’ın, uyguladığı dönüşüm kurları esas alınarak önce USD’ye çevrilir ve uyguladıkları %3’e varan komisyonu da içerecek şekilde bankaya USD olarak yansıtılır. Banka tarafından, bu uluslararası kart çıkaran kuruluşlarca yansıtılan işlem bedelleri Müşteri tercihlerine göre USD veya TL olarak hesap özetine yansıtılır, Müşteri borcunu TL veya USD olarak ödeyebilir. Visa/MasterCard tarafından USD’ye çevrilen ve takastan bankaya iletilen tutarın TL’ye çevriminde işlemin takastan geldiği günkü bankanın cari döviz satış kuru kullanılacaktır. Ancak Türkiye’ de bulunan yabancı havayollarında yapılan harcamalar, satış belgesinde Türk lirası olarak düzenlenmekle beraber ABD Doları olarak hesap özetinde yer alabilir. Müşterinin yurt içinde ve yurt dışındaki harcamaları, nakit avans çekişleri ile ilgili otorizasyon masrafları da hesap özetinde (yurt içi otorizasyon masrafları Türk lirası, yurt dışı otorizasyon masrafları ABD Doları hesap özetinde) yer alır.

Orduspor Bonus ile ilgili Yasal Bilgiler

 • Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı teslim edilmektedir. Kartınızı teslim aldığınıza dair bilgi kuryeden tarafımıza iletildikten 1 gün sonra, kartınız otomatik olarak kullanıma açılacak ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.*Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz. Örnek: SIFRE 1234 1234567).
 • Kart şifrenizi sizin için hatırlanması zor, doğum tarihiniz gibi üçüncü kişiler tarafından tahmin edilmesi kolay rakamlardan seçmeyiniz. Kartınızı ve kartınızın kullanılması için gerekli şifre bilgilerinizi güvenli bir şekilde korumanız, üçüncü kişilerce paylaşmamanız ve başkaları tarafından kullanılmasına engel olacak önlemleri almanız gerekmektedir.
 • Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 08502220800 Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber veriniz.
 • Kayıp/çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlusunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup yapılan harcamaların tamamından sorumlu olacaksınız. Kayıp/çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir, dilerseniz bankamız aracılığıyla bu ürüne sahip olmak için 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.
 • İletişim bilgileri değişikliklerini en geç 15 gün içerisinde şubelerimiz, 08502220800 veya www.denizbank.com aracılığıyla güncellemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan bilgilendirmeler elinize ulaşmayabilir.
 • Banka, müşterinin kartıyla yurt dışında yaptığı harcamaları ve diğer dövizli işlemleri hesabına kayıt ettiği tarihte kendi döviz satış kuru veya bu tür harcamalar için tespit edeceği aylık ortalama kur üzerinden Türk lirasına çevirir. Yurt dışı kredi kartı işlemlerinde bankanın kurumlarla anlaşması USD döviz cinsi olarak yapılmıştır. Yurt dışı kaynaklı harcamalar, orijinal döviz cinsi ne olursa olsun, uluslararası kart çıkaran kuruluşlar olan Visa International ve/veya MasterCard International’ın, uyguladığı dönüşüm kurları esas alınarak önce USD’ye çevrilir ve uyguladıkları %3’e varan komisyonu da içerecek şekilde bankaya USD olarak yansıtılır. Banka tarafından, bu uluslararası kart çıkaran kuruluşlarca yansıtılan işlem bedelleri Müşteri tercihlerine göre USD veya TL olarak hesap özetine yansıtılır, Müşteri borcunu TL veya USD olarak ödeyebilir. Visa/MasterCard tarafından USD’ye çevrilen ve takastan bankaya iletilen tutarın TL’ye çevriminde işlemin takastan geldiği günkü bankanın cari döviz satış kuru kullanılacaktır. Ancak Türkiye’ de bulunan yabancı havayollarında yapılan harcamalar, satış belgesinde Türk lirası olarak düzenlenmekle beraber ABD Doları olarak hesap özetinde yer alabilir. Müşterinin yurt içinde ve yurt dışındaki harcamaları, nakit avans çekişleri ile ilgili otorizasyon masrafları da hesap özetinde (yurt içi otorizasyon masrafları Türk lirası, yurt dışı otorizasyon masrafları ABD Doları hesap özetinde) yer alır.

Mersin İdman Yurdu Bonus ile ilgili Yasal Bilgiler

 • Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı teslim edilmektedir. Kartınızı teslim aldığınıza dair bilgi kuryeden tarafımıza iletildikten 1 gün sonra, kartınız otomatik olarak kullanıma açılacak ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.*Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.
 •  SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz. Örnek: SIFRE 1234 1234567).
 •  Kart şifrenizi sizin için hatırlanması zor, doğum tarihiniz gibi üçüncü kişiler tarafından tahmin edilmesi kolay rakamlardan seçmeyiniz. Kartınızı ve kartınızın kullanılması için gerekli şifre bilgilerinizi güvenli bir şekilde korumanız, üçüncü kişilerce paylaşmamanız ve başkaları tarafından kullanılmasına engel olacak önlemleri almanız gerekmektedir.
 •  Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 08502220800 Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber veriniz.
 •  Kayıp/çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlusunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup yapılan harcamaların tamamından sorumlu olacaksınız. Kayıp/çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir, dilerseniz bankamız aracılığıyla bu ürüne sahip olmak için 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.
 •  İletişim bilgileri değişikliklerini en geç 15 gün içerisinde şubelerimiz, 08502220800 veya www.denizbank.com aracılığıyla güncellemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan bilgilendirmeler elinize ulaşmayabilir.
 •  Banka, müşterinin kartıyla yurt dışında yaptığı harcamaları ve diğer dövizli işlemleri hesabına kayıt ettiği tarihte kendi döviz satış kuru veya bu tür harcamalar için tespit edeceği aylık ortalama kur üzerinden Türk lirasına çevirir. Yurt dışı kredi kartı işlemlerinde bankanın kurumlarla anlaşması USD döviz cinsi olarak yapılmıştır. Yurt dışı kaynaklı harcamalar, orijinal döviz cinsi ne olursa olsun, uluslararası kart çıkaran kuruluşlar olan Visa International ve/veya MasterCard International’ın, uyguladığı dönüşüm kurları esas alınarak önce USD’ye çevrilir ve uyguladıkları %3’e varan komisyonu da içerecek şekilde bankaya USD olarak yansıtılır. Banka tarafından, bu uluslararası kart çıkaran kuruluşlarca yansıtılan işlem bedelleri Müşteri tercihlerine göre USD veya TL olarak hesap özetine yansıtılır, Müşteri borcunu TL veya USD olarak ödeyebilir. Visa/MasterCard tarafından USD’ye çevrilen ve takastan bankaya iletilen tutarın TL’ye çevriminde işlemin takastan geldiği günkü bankanın cari döviz satış kuru kullanılacaktır. Ancak Türkiye’ de bulunan yabancı havayollarında yapılan harcamalar, satış belgesinde Türk lirası olarak düzenlenmekle beraber ABD Doları olarak hesap özetinde yer alabilir. Müşterinin yurt içinde ve yurt dışındaki harcamaları, nakit avans çekişleri ile ilgili otorizasyon masrafları da hesap özetinde (yurt içi otorizasyon masrafları Türk lirası, yurt dışı otorizasyon masrafları ABD Doları hesap özetinde) yer alır.

Manchester United Bonus ile ilgili Yasal Bilgiler

 • Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı teslim edilmektedir. Kartınızı teslim aldığınıza dair bilgi kuryeden tarafımıza iletildikten 1 gün sonra, kartınız otomatik olarak kullanıma açılacak ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.*Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz. Örnek: SIFRE 1234 1234567).
 • Kart şifrenizi sizin için hatırlanması zor, doğum tarihiniz gibi üçüncü kişiler tarafından tahmin edilmesi kolay rakamlardan seçmeyiniz. Kartınızı ve kartınızın kullanılması için gerekli şifre bilgilerinizi güvenli bir şekilde korumanız, üçüncü kişilerce paylaşmamanız ve başkaları tarafından kullanılmasına engel olacak önlemleri almanız gerekmektedir.
 • Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 08502220800 Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber veriniz.
 • Kayıp/çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlusunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup yapılan harcamaların tamamından sorumlu olacaksınız. Kayıp/çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir, dilerseniz bankamız aracılığıyla bu ürüne sahip olmak için 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.
 • İletişim bilgileri değişikliklerini en geç 15 gün içerisinde şubelerimiz, 08502220800 veya www.denizbank.com aracılığıyla güncellemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan bilgilendirmeler elinize ulaşmayabilir.
 • Banka, müşterinin kartıyla yurt dışında yaptığı harcamaları ve diğer dövizli işlemleri hesabına kayıt ettiği tarihte kendi döviz satış kuru veya bu tür harcamalar için tespit edeceği aylık ortalama kur üzerinden Türk lirasına çevirir. Yurt dışı kredi kartı işlemlerinde bankanın kurumlarla anlaşması USD döviz cinsi olarak yapılmıştır. Yurt dışı kaynaklı harcamalar, orijinal döviz cinsi ne olursa olsun, uluslararası kart çıkaran kuruluşlar olan Visa International ve/veya MasterCard International’ın, uyguladığı dönüşüm kurları esas alınarak önce USD’ye çevrilir ve uyguladıkları %3’e varan komisyonu da içerecek şekilde bankaya USD olarak yansıtılır. Banka tarafından, bu uluslararası kart çıkaran kuruluşlarca yansıtılan işlem bedelleri Müşteri tercihlerine göre USD veya TL olarak hesap özetine yansıtılır, Müşteri borcunu TL veya USD olarak ödeyebilir. Visa/MasterCard tarafından USD’ye çevrilen ve takastan bankaya iletilen tutarın TL’ye çevriminde işlemin takastan geldiği günkü bankanın cari döviz satış kuru kullanılacaktır. Ancak Türkiye’ de bulunan yabancı havayollarında yapılan harcamalar, satış belgesinde Türk lirası olarak düzenlenmekle beraber ABD Doları olarak hesap özetinde yer alabilir. Müşterinin yurt içinde ve yurt dışındaki harcamaları, nakit avans çekişleri ile ilgili otorizasyon masrafları da hesap özetinde (yurt içi otorizasyon masrafları Türk lirası, yurt dışı otorizasyon masrafları ABD Doları hesap özetinde) yer alır.

Konyaspor Bonus ile ilgili Yasal Bilgiler

 • Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı teslim edilmektedir. Kartınızı teslim aldığınıza dair bilgi kuryeden tarafımıza iletildikten 1 gün sonra, kartınız otomatik olarak kullanıma açılacak ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz. Örnek: SIFRE 1234 1234567).
 • Kart şifrenizi sizin için hatırlanması zor, doğum tarihiniz gibi üçüncü kişiler tarafından tahmin edilmesi kolay rakamlardan seçmeyiniz. Kartınızı ve kartınızın kullanılması için gerekli şifre bilgilerinizi güvenli bir şekilde korumanız, üçüncü kişilerce paylaşmamanız ve başkaları tarafından kullanılmasına engel olacak önlemleri almanız gerekmektedir.
 • Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 08502220800 Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber veriniz.
 • Kayıp/çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlusunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup yapılan harcamaların tamamından sorumlu olacaksınız. Kayıp/çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir, dilerseniz bankamız aracılığıyla bu ürüne sahip olmak için 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.
 • İletişim bilgileri değişikliklerini en geç 15 gün içerisinde şubelerimiz, 08502220800 veya www.denizbank.com aracılığıyla güncellemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan bilgilendirmeler elinize ulaşmayabilir.
 • Banka, müşterinin kartıyla yurt dışında yaptığı harcamaları ve diğer dövizli işlemleri hesabına kayıt ettiği tarihte kendi döviz satış kuru veya bu tür harcamalar için tespit edeceği aylık ortalama kur üzerinden Türk lirasına çevirir. Yurt dışı kredi kartı işlemlerinde bankanın kurumlarla anlaşması USD döviz cinsi olarak yapılmıştır. Yurt dışı kaynaklı harcamalar, orijinal döviz cinsi ne olursa olsun, uluslararası kart çıkaran kuruluşlar olan Visa International ve/veya MasterCard International’ın, uyguladığı dönüşüm kurları esas alınarak önce USD’ye çevrilir ve uyguladıkları %3’e varan komisyonu da içerecek şekilde bankaya USD olarak yansıtılır. Banka tarafından, bu uluslararası kart çıkaran kuruluşlarca yansıtılan işlem bedelleri Müşteri tercihlerine göre USD veya TL olarak hesap özetine yansıtılır, Müşteri borcunu TL veya USD olarak ödeyebilir. Visa/MasterCard tarafından USD’ye çevrilen ve takastan bankaya iletilen tutarın TL’ye çevriminde işlemin takastan geldiği günkü bankanın cari döviz satış kuru kullanılacaktır. Ancak Türkiye’ de bulunan yabancı havayollarında yapılan harcamalar, satış belgesinde Türk lirası olarak düzenlenmekle beraber ABD Doları olarak hesap özetinde yer alabilir. Müşterinin yurt içinde ve yurt dışındaki harcamaları, nakit avans çekişleri ile ilgili otorizasyon masrafları da hesap özetinde (yurt içi otorizasyon masrafları Türk lirası, yurt dışı otorizasyon masrafları ABD Doları hesap özetinde) yer alır.

Kayseri Erciyes Bonus ile ilgili Yasal Bilgiler

 • Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı teslim edilmektedir. Kartınızı teslim aldığınıza dair bilgi kuryeden tarafımıza iletildikten 1 gün sonra, kartınız otomatik olarak kullanıma açılacak ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.*Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz. Örnek: SIFRE 1234 1234567).
 • Kart şifrenizi sizin için hatırlanması zor, doğum tarihiniz gibi üçüncü kişiler tarafından tahmin edilmesi kolay rakamlardan seçmeyiniz. Kartınızı ve kartınızın kullanılması için gerekli şifre bilgilerinizi güvenli bir şekilde korumanız, üçüncü kişilerce paylaşmamanız ve başkaları tarafından kullanılmasına engel olacak önlemleri almanız gerekmektedir.
 • Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 08502220800 Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber veriniz.
 • Kayıp/çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlusunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup yapılan harcamaların tamamından sorumlu olacaksınız. Kayıp / çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir, dilerseniz bankamız aracılığıyla bu ürüne sahip olmak için 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.
 • İletişim bilgileri değişikliklerini en geç 15 gün içerisinde şubelerimiz, 08502220800 veya www.denizbank.com aracılığıyla güncellemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan bilgilendirmeler elinize ulaşmayabilir.
 • Banka, müşterinin kartıyla yurtdışında yaptığı harcamaları ve diğer dövizli işlemleri hesabına kayıt ettiği tarihte kendi döviz satış kuru veya bu tür harcamalar için tespit edeceği aylık ortalama kur üzerinden Türk lirasına çevirir. Yurt dışı kredi kartı işlemlerinde bankanın kurumlarla anlaşması USD döviz cinsi olarak yapılmıştır. Yurt dışı kaynaklı harcamalar, orijinal döviz cinsi ne olursa olsun, uluslararası kart çıkaran kuruluşlar olan Visa International ve/veya MasterCard International’ın, uyguladığı dönüşüm kurları esas alınarak önce USD’ye çevrilir ve uyguladıkları %3’e varan komisyonu da içerecek şekilde bankaya USD olarak yansıtılır. Banka tarafından, bu uluslararası kart çıkaran kuruluşlarca yansıtılan işlem bedelleri Müşteri tercihlerine göre USD veya TL olarak hesap özetine yansıtılır, Müşteri borcunu TL veya USD olarak ödeyebilir. Visa/MasterCard tarafından USD’ye çevrilen ve takastan Bankaya iletilen tutarın TL’ye çevriminde işlemin takastan geldiği günkü Bankanın cari döviz satış kuru kullanılacaktır. Ancak Türkiye’ de bulunan yabancı havayollarında yapılan harcamalar, satış belgesinde Türk lirası olarak düzenlenmekle beraber ABD Doları olarak hesap özetinde yer alabilir. Müşterinin yurt içinde ve yurt dışındaki harcamaları, nakit avans çekişleri ile ilgili otorizasyon masrafları da hesap özetinde (yurt içi otorizasyon masrafları Türk lirası, yurt dışı otorizasyon masrafları ABD Doları hesap özetinde) yer alır.

KAF KAF Bonus ile ilgili Yasal Bilgiler

 • Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı teslim edilmektedir. Kartınızı teslim aldığınıza dair bilgi kuryeden tarafımıza iletildikten 1 gün sonra, kartınız otomatik olarak kullanıma açılacak ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.*Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz. Örnek: SIFRE 1234 1234567).
 • Kart şifrenizi sizin için hatırlanması zor, doğum tarihiniz gibi üçüncü kişiler tarafından tahmin edilmesi kolay rakamlardan seçmeyiniz. Kartınızı ve kartınızın kullanılması için gerekli şifre bilgilerinizi güvenli bir şekilde korumanız, üçüncü kişilerce paylaşmamanız ve başkaları tarafından kullanılmasına engel olacak önlemleri almanız gerekmektedir.
 • Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 08502220800 Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber veriniz.
 • Kayıp/çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlusunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup yapılan harcamaların tamamından sorumlu olacaksınız. Kayıp/çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir, dilerseniz bankamız aracılığıyla bu ürüne sahip olmak için 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.
 • İletişim bilgileri değişikliklerini en geç 15 gün içerisinde şubelerimiz, 08502220800 veya www.denizbank.com aracılığıyla güncellemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan bilgilendirmeler elinize ulaşmayabilir.
 • Banka, müşterinin kartıyla yurt dışında yaptığı harcamaları ve diğer dövizli işlemleri hesabına kayıt ettiği tarihte kendi döviz satış kuru veya bu tür harcamalar için tespit edeceği aylık ortalama kur üzerinden Türk lirasına çevirir. Yurt dışı kredi kartı işlemlerinde bankanın kurumlarla anlaşması USD döviz cinsi olarak yapılmıştır. Yurt dışı kaynaklı harcamalar, orijinal döviz cinsi ne olursa olsun, uluslararası kart çıkaran kuruluşlar olan Visa International ve/veya MasterCard International’ın, uyguladığı dönüşüm kurları esas alınarak önce USD’ye çevrilir ve uyguladıkları %3’e varan komisyonu da içerecek şekilde bankaya USD olarak yansıtılır. Banka tarafından, bu uluslararası kart çıkaran kuruluşlarca yansıtılan işlem bedelleri Müşteri tercihlerine göre USD veya TL olarak hesap özetine yansıtılır, Müşteri borcunu TL veya USD olarak ödeyebilir. Visa/MasterCard tarafından USD’ye çevrilen ve takastan bankaya iletilen tutarın TL’ye çevriminde işlemin takastan geldiği günkü bankanın cari döviz satış kuru kullanılacaktır. Ancak Türkiye’ de bulunan yabancı havayollarında yapılan harcamalar, satış belgesinde Türk lirası olarak düzenlenmekle beraber ABD Doları olarak hesap özetinde yer alabilir. Müşterinin yurt içinde ve yurt dışındaki harcamaları, nakit avans çekişleri ile ilgili otorizasyon masrafları da hesap özetinde (yurt içi otorizasyon masrafları Türk lirası, yurt dışı otorizasyon masrafları ABD Doları hesap özetinde) yer alır.

GÖZ GÖZ Bonus ile ilgili Yasal Bilgiler

 • Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı teslim edilmektedir. Kartınızı teslim aldığınıza dair bilgi kuryeden tarafımıza iletildikten 1 gün sonra, kartınız otomatik olarak kullanıma açılacak ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.*Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz. Örnek: SIFRE 1234 1234567).
 • Kart şifrenizi sizin için hatırlanması zor, doğum tarihiniz gibi üçüncü kişiler tarafından tahmin edilmesi kolay rakamlardan seçmeyiniz. Kartınızı ve kartınızın kullanılması için gerekli şifre bilgilerinizi güvenli bir şekilde korumanız, üçüncü kişilerce paylaşmamanız ve başkaları tarafından kullanılmasına engel olacak önlemleri almanız gerekmektedir.
 • Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 08502220800 Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber veriniz.
 • Kayıp / çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlusunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup yapılan harcamaların tamamından sorumlu olacaksınız. Kayıp / çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir, dilerseniz bankamız aracılığıyla bu ürüne sahip olmak için 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.
 • İletişim bilgileri değişikliklerini en geç 15 gün içerisinde şubelerimiz, 08502220800 veya www.denizbank.com aracılığıyla güncellemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan bilgilendirmeler elinize ulaşmayabilir.
 • Banka, Müşterinin kartıyla yurt dışında yaptığı harcamaları ve diğer dövizli işlemleri hesabına kayıt ettiği tarihte kendi döviz satış kuru veya bu tür harcamalar için tespit edeceği aylık ortalama kur üzerinden Türk lirasına çevirir. Yurt dışı kredi kartı işlemlerinde Bankanın kurumlarla anlaşması USD döviz cinsi olarak yapılmıştır. Yurt dışı kaynaklı harcamalar, orijinal döviz cinsi ne olursa olsun, uluslararası kart çıkaran kuruluşlar olan Visa International ve/veya MasterCard International’ın, uyguladığı dönüşüm kurları esas alınarak önce USD’ye çevrilir ve uyguladıkları %3’e varan komisyonu da içerecek şekilde BANKA’ya USD olarak yansıtılır. Banka tarafından, bu uluslararası kart çıkaran kuruluşlarca yansıtılan işlem bedelleri Müşteri tercihlerine göre USD veya TL olarak hesap özetine yansıtılır, Müşteri borcunu TL veya USD olarak ödeyebilir. Visa/MasterCard tarafından USD’ye çevrilen ve takastan Bankaya iletilen tutarın TL’ye çevriminde işlemin takastan geldiği günkü Bankanın cari döviz satış kuru kullanılacaktır. Ancak Türkiye’ de bulunan yabancı havayollarında yapılan harcamalar, satış belgesinde Türk lirası olarak düzenlenmekle beraber ABD Doları olarak hesap özetinde yer alabilir. Müşterinin yurt içinde ve yurt dışındaki harcamaları, nakit avans çekişleri ile ilgili otorizasyon masrafları da hesap özetinde (yurt içi otorizasyon masrafları Türk lirası, yurt dışı otorizasyon masrafları ABD Doları hesap özetinde) yer alır.

DenizBank’ın GS Bonus kredi kartı kampanyaları nelerdir?

 • indirimkartımda.com, size özel kampanyalar sunar. Site üzerinden hem indirimli GS formalarını hem de çeşitli ürünleri avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.
 • indirimkartımda.com üzerinden satışa sunulan Galatasaray formaları, Denizbank Galatasaray Bonuslulara özel peşin fiyatına 12 taksit avantajına sahiptir.
 • Ayrıcalıklı fiyat ve vade farksız 12 taksit imkanından faydalanmak için DenizBank GS Bonus sahibi olmanız ve indirimkartımda.com’da alışveriş yapmak içinse siteye üye olmanız gerekir. Üye olarak size özel fırsatlardan da anında haberdar olabilirsiniz.
 • DenizBank, kampanyaları ile ilgili olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kart ödemelerini nereden yapabilirim?

Dilerseniz DenizBank şubelerine giderek;

 • Tüm DenizBank şubeleri ve Denizbank ATM'lerinden,
 • Tüm pratik noktalardan,
 • Tüm Garanti Bankası şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm PTT şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm ICBC TURKEY şubelerinden ödeme yapabilirsiniz.

Dilerseniz oturduğunuz yerden;

 • MobilDeniz uygulamasından,
 • EFT ile diğer bankalardan,
 • Otomatik ödeme talimatıyla DenizBank hesabınızdan,
 • 08502220800 Telefon Bankacılığı'ndan,
 • DenizKartım uygulamasından,
 • www.denizbank.com İnternet Bankacılığı'ndan ödeme yapabilirsiniz.

Fenerbahçe DenizBank Gold

BSMV dahil yıllık kredi kartı üyelik ücretlerinden bağımsız olarak Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından belirlenen ve kulübe katkı olarak alınan bedel 100 TL’dir.

Denizlispor Bonus ile ilgili Yasal Bilgiler

 • Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı teslim edilmektedir. Kartınızı teslim aldığınıza dair bilgi kuryeden tarafımıza iletildikten 1 gün sonra, kartınız otomatik olarak kullanıma açılacak ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.* Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz. Örnek: SIFRE 1234 1234567).
 • Kart şifrenizi sizin için hatırlanması zor, doğum tarihiniz gibi üçüncü kişiler tarafından tahmin edilmesi kolay rakamlardan seçmeyiniz. Kartınızı ve kartınızın kullanılması için gerekli şifre bilgilerinizi güvenli bir şekilde korumanız, üçüncü kişilerce paylaşmamanız ve başkaları tarafından kullanılmasına engel olacak önlemleri almanız gerekmektedir.
 • Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 08502220800 Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber veriniz.
 • Kayıp / çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlusunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup yapılan harcamaların tamamından sorumlu olacaksınız. Kayıp / çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir, dilerseniz bankamız aracılığıyla bu ürüne sahip olmak için 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.
 • İletişim bilgileri değişikliklerini en geç 15 gün içerisinde şubelerimiz, 08502220800 veya www.denizbank.com aracılığıyla güncellemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan bilgilendirmeler elinize ulaşmayabilir.
 • Banka, Müşterinin kartıyla yurt dışında yaptığı harcamaları ve diğer dövizli işlemleri hesabına kayıt ettiği tarihte kendi döviz satış kuru veya bu tür harcamalar için tespit edeceği aylık ortalama kur üzerinden Türk lirasına çevirir. Yurt dışı kredi kartı işlemlerinde Bankanın kurumlarla anlaşması USD döviz cinsi olarak yapılmıştır. Yurt dışı kaynaklı harcamalar, orijinal döviz cinsi ne olursa olsun, uluslararası kart çıkaran kuruluşlar olan Visa International ve/veya MasterCard International’ın, uyguladığı dönüşüm kurları esas alınarak önce USD’ye çevrilir ve uyguladıkları %3’e varan komisyonu da içerecek şekilde bankaya USD olarak yansıtılır. Banka tarafından, bu uluslararası kart çıkaran kuruluşlarca yansıtılan işlem bedelleri Müşteri tercihlerine göre USD veya TL olarak hesap özetine yansıtılır, Müşteri borcunu TL veya USD olarak ödeyebilir. Visa/MasterCard tarafından USD’ye çevrilen ve takastan Bankaya iletilen tutarın TL’ye çevriminde işlemin takastan geldiği günkü Bankanın cari döviz satış kuru kullanılacaktır. Ancak Türkiye’ de bulunan yabancı havayollarında yapılan harcamalar, satış belgesinde Türk lirası olarak düzenlenmekle beraber ABD Doları olarak hesap özetinde yer alabilir. Müşterinin yurt içinde ve yurt dışındaki harcamaları, nakit avans çekişleri ile ilgili otorizasyon masrafları da hesap özetinde (yurt içi otorizasyon masrafları Türk lirası, yurt dışı otorizasyon masrafları ABD Doları hesap özetinde) yer alır.

ESES Bonus kart ödemelerimi nereden yapabilirim?

DenizBank şubelerine giderek;

 • Tüm DenizBank şubeleri ve İnternet Bankacılığı ATM'lerinden,
 • Tüm Pratik Noktalardan,
 • Tüm Garanti Bankası şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm PTT şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm ICBC TURKEY şubelerinden ödeme yapabilirsiniz.

İsterseniz oturduğunuz yerden;

 • MobilDeniz uygulamasından,
 • EFT ile diğer bankalardan,
 • Otomatik ödeme talimatıyla DenizBank hesabınızdan,
 • 08502220800 Telefon Bankacılığı'ndan,
 • DenizKartım uygulamasından,
 • www.denizbank.com İnternet Bankacılığı'ndan ödeme yapabilirsiniz.

ÇAYKUR Rizespor Bonus ile ilgili Yasal Bilgiler

 • Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı teslim edilmektedir. Kartınızı teslim aldığınıza dair bilgi kuryeden tarafımıza iletildikten 1 gün sonra, kartınız otomatik olarak kullanıma açılacak ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.*Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz. Örnek: SIFRE 1234 1234567).
 • Kart şifrenizi sizin için hatırlanması zor, doğum tarihiniz gibi üçüncü kişiler tarafından tahmin edilmesi kolay rakamlardan seçmeyiniz. Kartınızı ve kartınızın kullanılması için gerekli şifre bilgilerinizi güvenli bir şekilde korumanız, üçüncü kişilerce paylaşmamanız ve başkaları tarafından kullanılmasına engel olacak önlemleri almanız gerekmektedir.
 • Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 08502220800 Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber veriniz.
 • Kayıp / çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlusunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup yapılan harcamaların tamamından sorumlu olacaksınız. Kayıp / çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir, dilerseniz bankamız aracılığıyla bu ürüne sahip olmak için 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.
 • İletişim bilgileri değişikliklerini en geç 15 gün içerisinde şubelerimiz, 08502220800 veya www.denizbank.com aracılığıyla güncellemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan bilgilendirmeler elinize ulaşmayabilir.
 • Banka, müşterinin kartıyla yurt dışında yaptığı harcamaları ve diğer dövizli işlemleri hesabına kayıt ettiği tarihte kendi döviz satış kuru veya bu tür harcamalar için tespit edeceği aylık ortalama kur üzerinden Türk lirasına çevirir. Yurt dışı kredi kartı işlemlerinde bankanın kurumlarla anlaşması USD döviz cinsi olarak yapılmıştır. Yurt dışı kaynaklı harcamalar, orijinal döviz cinsi ne olursa olsun, uluslararası kart çıkaran kuruluşlar olan Visa International ve/veya MasterCard International’ın, uyguladığı dönüşüm kurları esas alınarak önce USD’ye çevrilir ve uyguladıkları %3’e varan komisyonu da içerecek şekilde bankaya USD olarak yansıtılır. Banka tarafından, bu uluslararası kart çıkaran kuruluşlarca yansıtılan işlem bedelleri Müşteri tercihlerine göre USD veya TL olarak hesap özetine yansıtılır, Müşteri borcunu TL veya USD olarak ödeyebilir. Visa/MasterCard tarafından USD’ye çevrilen ve takastan Bankaya iletilen tutarın TL’ye çevriminde işlemin takastan geldiği günkü Bankanın cari döviz satış kuru kullanılacaktır. Ancak Türkiye’ de bulunan yabancı havayollarında yapılan harcamalar, satış belgesinde Türk lirası olarak düzenlenmekle beraber ABD Doları olarak hesap özetinde yer alabilir. Müşterinin yurt içinde ve yurt dışındaki harcamaları, nakit avans çekişleri ile ilgili otorizasyon masrafları da hesap özetinde (yurt içi otorizasyon masrafları Türk lirası, yurt dışı otorizasyon masrafları ABD Doları hesap özetinde) yer alır.

Bursaspor Bonus ile ilgili Yasal Bilgiler

 • Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı teslim edilmektedir. Kartınızı teslim aldığınıza dair bilgi kuryeden tarafımıza iletildikten 1 gün sonra, kartınız otomatik olarak kullanıma açılacak ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.*Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz. Örnek: SIFRE 1234 1234567).
 • Kart şifrenizi sizin için hatırlanması zor, doğum tarihiniz gibi üçüncü kişiler tarafından tahmin edilmesi kolay rakamlardan seçmeyiniz. Kartınızı ve kartınızın kullanılması için gerekli şifre bilgilerinizi güvenli bir şekilde korumanız, üçüncü kişilerce paylaşmamanız ve başkaları tarafından kullanılmasına engel olacak önlemleri almanız gerekmektedir.
 • Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 08502220800 Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber veriniz.
 • Kayıp / çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlusunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup yapılan harcamaların tamamından sorumlu olacaksınız. Kayıp / çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir, dilerseniz bankamız aracılığıyla bu ürüne sahip olmak için 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.
 • İletişim bilgileri değişikliklerini en geç 15 gün içerisinde şubelerimiz, 08502220800 veya www.denizbank.com aracılığıyla güncellemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan bilgilendirmeler elinize ulaşmayabilir.
 • Banka, Müşterinin kartıyla yurtdışında yaptığı harcamaları ve diğer dövizli işlemleri hesabına kayıt ettiği tarihte kendi döviz satış kuru veya bu tür harcamalar için tespit edeceği aylık ortalama kur üzerinden Türk lirasına çevirir. Yurtdışı kredi kartı işlemlerinde Bankanın kurumlarla anlaşması USD döviz cinsi olarak yapılmıştır. Yurtdışı kaynaklı harcamalar, orijinal döviz cinsi ne olursa olsun, uluslararası kart çıkaran kuruluşlar olan Visa International ve/veya MasterCard International’ın, uyguladığı dönüşüm kurları esas alınarak önce USD’ye çevrilir ve uyguladıkları %3’e varan komisyonu da içerecek şekilde BANKA’ya USD olarak yansıtılır. Banka tarafından, bu uluslararası kart çıkaran kuruluşlarca yansıtılan işlem bedelleri Müşteri tercihlerine göre USD veya TL olarak hesap özetine yansıtılır, Müşteri borcunu TL veya USD olarak ödeyebilir. Visa/MasterCard tarafından USD’ye çevrilen ve takastan Bankaya iletilen tutarın TL’ye çevriminde işlemin takastan geldiği günkü Bankanın cari döviz satış kuru kullanılacaktır. Ancak Türkiye’ de bulunan yabancı havayollarında yapılan harcamalar, satış belgesinde Türk lirası olarak düzenlenmekle beraber ABD Doları olarak hesap özetinde yer alabilir. Müşterinin yurtiçinde ve yurtdışındaki harcamaları, nakit avans çekişleri ile ilgili otorizasyon masrafları da hesap özetinde (yurtiçi otorizasyon masrafları Türk lirası, yurtdışı otorizasyon masrafları ABD Doları hesap özetinde) yer alır.

Taraftar Kart alırken nelere dikkat etmeliyim?

Taraftar kartlarına yönelik başvurularınızda önemle dikkat etmeniz gereken nokta kart sınıfınızdır. Başvuru esnasında seçeceğiniz kart sınıfı, taraftar kartının kampanya, avantaj ve ödeme gibi kategorilerini etkileyecektir. DenizBank taraftar kartları Bonus Classic, Bonus Gold ve Bonus Platinum olmak üzere üç ayrı sınıfa sahiptir.

Akhisar Belediyespor Bonus ile ilgili Yasal Bilgiler

 • Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı teslim edilmektedir. Kartınızı teslim aldığınıza dair bilgi kuryeden tarafımıza iletildikten 1 gün sonra, kartınız otomatik olarak kullanıma açılacak ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.*Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz. Örnek: SIFRE 1234 1234567).
 • Kart şifrenizi sizin için hatırlanması zor, doğum tarihiniz gibi üçüncü kişiler tarafından tahmin edilmesi kolay rakamlardan seçmeyiniz. Kartınızı ve kartınızın kullanılması için gerekli şifre bilgilerinizi güvenli bir şekilde korumanız, üçüncü kişilerce paylaşmamanız ve başkaları tarafından kullanılmasına engel olacak önlemleri almanız gerekmektedir.
 • Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 08502220800 Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber veriniz.
 • Kayıp / çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlusunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup yapılan harcamaların tamamından sorumlu olacaksınız. Kayıp / çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir, dilerseniz bankamız aracılığıyla bu ürüne sahip olmak için 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.
 • İletişim bilgileri değişikliklerini en geç 15 gün içerisinde şubelerimiz, 08502220800 veya www.denizbank.com aracılığıyla güncellemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan bilgilendirmeler elinize ulaşmayabilir.
 • Banka, Müşterinin kartıyla yurt dışında yaptığı harcamaları ve diğer dövizli işlemleri hesabına kayıt ettiği tarihte kendi döviz satış kuru veya bu tür harcamalar için tespit edeceği aylık ortalama kur üzerinden Türk lirasına çevirir. Yurt dışı kredi kartı işlemlerinde Bankanın kurumlarla anlaşması USD döviz cinsi olarak yapılmıştır. Yurt dışı kaynaklı harcamalar, orijinal döviz cinsi ne olursa olsun, uluslararası kart çıkaran kuruluşlar olan Visa International ve/veya MasterCard International’ın, uyguladığı dönüşüm kurları esas alınarak önce USD’ye çevrilir ve uyguladıkları %3’e varan komisyonu da içerecek şekilde bankaya USD olarak yansıtılır. Banka tarafından, bu uluslararası kart çıkaran kuruluşlarca yansıtılan işlem bedelleri Müşteri tercihlerine göre USD veya TL olarak hesap özetine yansıtılır, Müşteri borcunu TL veya USD olarak ödeyebilir. Visa/MasterCard tarafından USD’ye çevrilen ve takastan Bankaya iletilen tutarın TL’ye çevriminde işlemin takastan geldiği günkü bankanın cari döviz satış kuru kullanılacaktır. Ancak Türkiye’ de bulunan yabancı havayollarında yapılan harcamalar, satış belgesinde Türk lirası olarak düzenlenmekle beraber ABD Doları olarak hesap özetinde yer alabilir. Müşterinin yurt içinde ve yurt dışındaki harcamaları, nakit avans çekişleri ile ilgili otorizasyon masrafları da hesap özetinde (yurt içi otorizasyon masrafları Türk lirası, yurt dışı otorizasyon masrafları ABD Doları hesap özetinde) yer alır.

Net Kart ile ilgili yasal zorunluluklar nelerdir?

Net Kart, genel bir kredi kartının sahip olduğu yasal zorunlulukların birçoğuna sahiptir. Bu konu ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilmek için tıklayın.

Paracard ile www.indirimkartimda.com’da nasıl alışveriş yaparım?

DenizBank müşterilerine özel bir indirim sitesi olan www.indirimkartimda.com alışverişleri için siteye üye olmanız yeterlidir.

Paracard şifre ve bakiye sorgulama işlemlerini nasıl yaparım?

 • DenizBank müşterisi olup da farklı bir banka kartı ya da kredi kartı sahibiyseniz, yeni Paracard şifreniz mevcut kartınızın şifresi ile aynıdır. Tarafınıza SMS ile bilgilendirme yapıldıktan sonra kişisel şifrenizi tanımlayabilirsiniz. 
 • Yeni şifre tanımlama işlemleri için, 0 850 222 0 800 telefon bankacılığını arayabilir veya internet bankacılığını kullanabilirsiniz.,
 • Yeni şifrenizi SMS ile oluşturmak isterseniz, ‘SIFRE boşluk 4 haneli yeni şifre boşluk kartınızın son 4 rakamı’ yazarak 3280’e SMS gönderebilirsiniz.
 • Hesap bakiyeniz için, ‘HESAP boşluk kartınızın son 4 rakamı’ yazarak 3280’den SMS ile sorgulama yapabilirsiniz. 

Net Kart için başvuru yapmak istiyorum. Herhangi bir özel koşul bulunuyor mu? Başvurumu nasıl yapabilirim?

Net Kart’ın sıradan bir kredi kartından farkı, aidatsız olmasıdır. Bu sebeple başvuru esnasında herhangi bir özel koşul bulunmaz. DenizBank Net Kart’a başvurmak için, internet üzerinden cep telefonlarınızı yanınızda bulundurarak, DenizBank şubeleri aracılığı ile de TC Kimlik kartınız ile beraber kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Kartım kaybolursa ya da çalınırsa ne yapmam gerekir?

Kartınızın kaybolması, çalınması ve şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ya da kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 08502220800 DenizBank Telefon Bankacılığı’nı arayarak bildirimde bulunabilirsiniz.

Kayıp ve çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlu olursunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup yapılan harcamaların tamamından sorumlu olursunuz.

Fenerbahçe DenizBank Classic

BSMV dahil yıllık kredi kartı üyelik ücretlerinden bağımsız olarak Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından belirlenen ve kulübe katkı olarak alınan bedel 35 TL’dir.

Fenerbahça Üyelik Kredi Kartı ile hangi indirim ve kampanyalardan yararlanabilirim?

 • Fenerbahçe Kolejleri’nde %10 indirim imkanından yararlanabilirsiniz.
 • Fenerbahçe Spor Okulları’nda %20 indirim imkanından faydalanabilirsiniz.
 • Hillside City Club üyeliklerinde %20 indirim hakkı elde edebilirsiniz.
 • Hillside Beach Club iskelesinde günlük ziyaretlerde kişi başı %20 indirimden yararlanabilirsiniz.
 • Hillside Beach Club’ta 2015 yılı boyunca konaklamada %15 indirim kazanabilirsiniz.
 • Sanda Day Spa ve Sanda Nature Spa’da %10 indirimden yararlanabilirsiniz.
 • Reina’da %25 indirim elde edebilirsiniz.
 • Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından sunulan Sadakat Programı kapsamındaki anlaşmalı iş yerlerinde, Fenerium’larda, Şükrü Saracoğlu Stadı içindeki anlaşmalı cafe, restaurant, spor mağazaları ve Fenerbahçe markalarında size özel indirim ve avantajlardan yararlanabilirsiniz.
 • Fenerbahçe’nin üye iş yerlerinde geçerli tüm indirim oranları ve avantajlarına fenerbahce.org üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • DenizBank her türlü kart özelliği ve kampanyayı değiştirme ve sona erdirme hakkını saklı tutar.

Üretici Kart limitim nasıl belirleniyor?

Üretici Kartların limiti üreticilerin tarımsal faaliyetlerinin büyüklüğüne ve çeşidine göre (bitkisel, hayvansal vb.) belirlenir.

Kart ödemelerimi nasıl gerçekleştirebilirim?

İster DenizBank şubelerine giderek;

 • Tüm DenizBank şubeleri ve Internet Bankacılığı ATM'lerinden,
 • Tüm pratik noktalardan,
 • Tüm Garanti Bankası şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm PTT şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm ICBC Turkey şubelerinden yapabilirsiniz.

İsterseniz de oturduğunuz yerden;

 • EFT ile diğer bankalardan,
 • Otomatik ödeme talimatıyla DenizBank hesabınızdan,
 • 08502220800 Telefon Bankacılığı'ndan,
 • www.denizbank.com İnternet Bankacılığı'ndan yapabilirsiniz.

Kartım çalındı/kayboldu. Ne yapmam gerekir?

Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 08502220800 Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber vermeniz gerekir. Kayıp ya da çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlu olursunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup yapılan harcamaların tamamından sorumlu olursunuz. Kayıp ya da çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir, dilerseniz bankamız aracılığıyla bu ürüne sahip olmak için 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığı’nı arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Deniz Bonus Ek Kart limitimi artırabilir miyim?

Ek kartınızın bağlı olduğu ana kart limiti, ek kartınız için de geçerlidir. Limit artış işlemlerinizi bu ana kart üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede ek kartınızın da limiti artmış olur.

Deniz Bonus kredi kartı ayrıcalıkları nelerdir?

Deniz Bonus kredi kartı ile Amerika’dan ayrıcalıklı alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. DenizAmerikada, sadece DenizBank kredi kartı müşterilerinin yararlanabildiği avantajlı bir online alışveriş keyfi sunar. DenizAmerikada, Amerika'nın önde gelen mağazalarından giyim, ayakkabı, çanta, gıda, elektronik cihaz, araba parçası, aksesuar, kitap, CD ve DVD gibi daha birçok ürünü hızla ve kolaylıkla sipariş vermenizi sağlar. Aynı zamanda satın almak istediğiniz tüm siparişlerinizi evinize kadar teslim ederek benzersiz bir hizmet kalitesi sunar. Amerika'da yayınlanan dergi ve her türlü süreli yayınlara sahip olmanıza da yardımcı olur. Bu sayede Türkiye’de bulamadığınız ürünleri bulabilirsiniz. Aynı zamanda Türkiye’de yüksek fiyatlı olan ürünleri daha uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz. Adresinize kadar teslim edilen siparişleriniz DenizBank güvencesiyle korunur. Amerika’daki tüm internet sitelerinden de güvenle alışveriş yapabilirsiniz. DenizAmerikada, kolay ve sorunsuz online alışveriş imkanı sunar. Ürünleri internet sitelerinden satın alırken ise teslimat adresi olarak DenizAmerikada'nın Amerika'da tahsis ettiği adresi vermeniz yeterli olur. Paketler bu adreste teslim alınır ve Türkiye'ye gönderilir. Bunun yanı sıra alışveriş yapmak istediğiniz internet sitesi, Amerika'daki bankalardan alınmış kredi kartları dışındaki kartları kabul etmiyorsa da DenizAmerikada en büyük yardımcınız olur. DenizBank’ın sunduğu "benim için al" hizmeti sayesinde ürünleriniz adınıza alınır ve mevcut DenizBank kredi kartınızla ödeme imkânı sağlanır. Aynı zamanda kargo masrafı yapmamanız için aldığınız ürünleri 1 ay boyunca Amerika'da bulunan depoda tutar. Böylece farklı tarihlerdeki alışverişlerinizi tek seferde Türkiye adresine göndererek masraflarınızı daha da azaltır.

Kredi kartım teslim edildi. Ne zaman kullanmaya başlayabilirim?

Kredi kartınız tarafınıza teslim edildikten 1 gün sonra otomatik olarak açılır. Kullanıma hazır olduktan sonra size SMS ile bilgi verilir.

Trabzonspor Bonus Kredi Kartı ile hangi kampanyalardan yararlanabilirim?

 • Trabzonspor Bonus Kartlara özel Trabzon Chef Edwards'ta %5 indirim elde edebilirsiniz.
 • Trabzonspor Bonus Kartlara özel Trabzon Nihat Usta'da %10 indirim kazanabilirsiniz.
 • Trabzonspor Bonus Kartlara özel Trabzon Akçay Döner’de %10 indirim elde edebilirsiniz.
 • Trabzonspor Bonus Kartlara özel Trabzon Bordo Mavi Balık’ta %10 indirimden yararlanabilirsiniz.
 • Trabzonspor Bonus Platinum kartınızla, Güllük Körfezi içinde 150 yata güvenli bağlama yeri ve kaliteli marinacılık hizmeti sunan Port Iasos Marina Güllük’te tekne bağlama hizmetinde %10 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.
 • Trabzonspor Bonus Kartlılar, indirimkartimda.com üzerinden favori takımlarının formalarını indirimli satın alabilir.
 • DenizBank kampanyaları ile ilgili olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BJK Bonus Kredi Kartları ile hangi kampanyalardan yararlanabilirim?

 • BJK Bonus Kredi Kartı sahipleri indirimkartimda.com üzerinden yapacağı forma ve diğer ürün alışverişlerinde indirim elde eder.
 • BJK Bonus’a özel, Vodafone Park’daki Black Cup Cafe’de %20 indirimden yaralanabilirsiniz.
 • BJK Bonus Platinum kartlar, Güllük Körfezi içinde 150 yata güvenli bağlama yeri ve kaliteli marinacılık hizmeti sunan Port Iasos Marina Güllük’te tekne bağlama hizmetinde %10 indirim fırsatı sunar.
 • DenizBank kampanyaları ile ilgili olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Taraftar Kart ücretleri takımlara göre değişir mi? Ücretler ne kadardır?

DenizBank Taraftar Kart ücretleri, kulüplerle yapılan anlaşmalara bağlı olarak takımdan takıma farklılıklar gösterir. İlk yıl ücreti, üyelik ücreti, ek kart ücreti, yenileme ücreti arasında farklılıklar bulunurken, seçtiğiniz kart sınıfına göre de ücretler de değişiklikler görülür. Taraftar Kart ücretleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Üretici Kart kampanyaları nelerdir?

www.denizbank.com sitesinden ya da www.denizbank.com/kampanya/uretici-kart-kampanyalari web sitesinden Üretici Kart güncel kampanyalara ulaşabilirsiniz.

Kart şifremi nasıl belirlerim?

Cep telefonunuzun SMS bölümünden; ŞİFRE boşluk belirlediğiniz 4 haneli kart şifresi boşluk kredi kartınızın arkasında yazan 3 rakamı yazarak 3280’e kısa mesaj şeklinde gönderebilirsiniz. Şifrenizi belirledikten sonra aynı gün kredi kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kartım çalındı/kayboldu. Ne yapmam gerekir?

Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 08502220800 Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber vermeniz gerekir.

Kayıp ya da çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlu olursunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup yapılan harcamaların tamamından sorumlu olursunuz. Kayıp ya da çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir, dilerseniz bankamız aracılığıyla bu ürüne sahip olmak için 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığı’nı arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Deniz Bonus kredi kartı ödeme noktaları nerede bulunur?

Kredi kartı ödeme noktası bulmak Deniz Bonus kart sahipleri için oldukça önemsiz bir meseledir. DenizBank, kredi kartı borcunuzu hızlı ve kolay bir şekilde ödeyebilmeniz için birçok seçenek sunar.

Kredi kartı borcunuzu, isterseniz şubelere giderek isterseniz de DenizBank ATM'lerini kullanarak kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Bunun yanı sıra tüm Garanti Bankası şube ve ATM'lerinden de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda PTT şube ve ATM'lerinden ya da tüm ICBC TURKEY şubelerinden de kredi kartı ödemesi yapabilirsiniz. DenizBank, sunduğu birçok ödeme seçeneği ile müşterilerini memnun ederken oturduğunuz yerden ödeme yapma ayrıcalığını da beraberinde getirir. MobilDeniz uygulamasından, EFT ile diğer bankalardan ya da otomatik ödeme talimatı ile DenizBank hesabınızdan da kredi kartı ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda telefon ve internet bankacılığından ya da akıllı telefonunuza yüklediğiniz MobilDeniz uygulamasından da ödeme yapabilirsiniz.

Kart ödemelerimi nasıl gerçekleştirebilirim?

İster DenizBank şubelerine giderek;

 • Tüm DenizBank şubeleri ve Internet Bankacılığı ATM'lerinden,
 • Tüm pratik noktalardan,
 • Tüm Garanti Bankası şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm PTT şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm ICBC Turkey şubelerinden yapabilirsiniz.

İsterseniz de oturduğunuz yerden;

 • EFT ile diğer bankalardan,
 • Otomatik ödeme talimatıyla DenizBank hesabınızdan,
 • 08502220800 Telefon Bankacılığı'ndan,
 • www.denizbank.com İnternet Bankacılığı'ndan yapabilirsiniz.

Deniz Bonus Gold kredi kartı ile hangi avantajlardan yararlanabilirim?

 • Bonus’un tüm avantajlarından yararlanabileceğiniz Deniz Bonus Gold kartlarla ekstreniz 2.000 TL’yi geçtiğinde %25 daha fazla bonus kazanabilirsiniz.
 • Yurt içi ve yurt dışında yapacağınız 120 TL’ye kadar olan alışverişlerde temassız işlem özelliğinden yararlanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde alışverişlerinizi şifre girmeden gerçekleştirebilir, zamandan kazanabilirsiniz.
 • Deniz Bonus Gold kart limitinizin %100’üne kadar nakit avans ya da taksitli nakit avans kullanabilir, acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Kart ödemelerimi nasıl yapabilirim?

İsterseniz size en yakın DenizBank şubesine giderek;

 • Tüm DenizBank şubeleri ve Denizbank ATM'lerinden,
 • Tüm pratik noktalardan,
 • Tüm Garanti Bankası şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm PTT şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm ICBC TURKEY şubelerinden ödeme yapabilirsiniz.

İsterseniz oturduğunuz yerden;

 • MobilDeniz uygulamasından,
 • EFT ile diğer bankalardan,
 • Otomatik ödeme talimatıyla DenizBank hesabınızdan,
 • 08502220800 Telefon Bankacılığı'ndan,
 • DenizKartım uygulamasından,
 • www.denizbank.com İnternet Bankacılığı'ndan ödeme yapabilirsiniz.

ESES Bonus kredi kartı ile hangi indirim ve kampanyalardan yararlanabilirim?

 • ESES Bonus’lulara özel olarak sunulan Eskişehir Rixos’da SPA’da %20, konaklamada %10 ve restaurantta ise %5 indirim avantajından faydalanabilirsiniz.
 • ESES Bonus kredi kartı kullanıcıları dönem dönem düzenlenen tüm kampanyalardan ve avantajlı indirimlerden yararlanabilir.

Ek Paracard çıkartabilir miyim?

Ek Paracard çıkartmak mümkündür. DenizBank şubelerine gelerek veya çağrı merkezini arayarak ek kart talebinde bulunabilir, ATM para çekme ve alışveriş limitlerini öğrenebilirsiniz. Dilerseniz AçıkDeniz internet şubeden limitleri kendiniz belirleyebilirsiniz.

Kart limitimin tamamını alışveriş ve nakit avans çekiminde kullanabilir miyim?

Üretici Kart’lar diğer kredi kartlarından farklı olarak tasarlanmış bir üründür. Kapalı devre özelliği olan kartınızı sadece anlaşmalı iş yerlerinde ve kampanya dahilindeki akaryakıt, gübre gibi tarımsal ürünler sağlayan alışverişlerinizde kullanabilir, kartınızdan nakit avans çekebilirsiniz.

Ekstrenize yansıyan borç olmasa ve limitiniz yeterli görünse de daha önce ileri vadeli işlem yaptıysanız bu işlem tutarı kadar limit bloke edilir. Bu nedenle, herhangi bir alışveriş işleminizde kartınız yetersiz bakiye uyarısı verebilir. Ayrıca limitinizin bir kısmı sigorta masrafı olarak kesileceğinden kalan limit üzerinden tarım ürünü alışverişlerinizi gerçekleştirebilir ve nakit çekim yapabilirsiniz.

Kartım çalındı/kayboldu. Ne yapmam gerekir?

Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 08502220800 Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber vermeniz gerekir.

Kayıp ya da çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlu olursunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup yapılan harcamaların tamamından sorumlu olursunuz. Kayıp ya da çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir, dilerseniz bankamız aracılığıyla bu ürüne sahip olmak için 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığı’nı arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fenerbahçe Bonus kredi kartı ile hangi kampanyalardan yararlanabilirim?

 • http://www.fenerbahce.com.tr/site/companies internet sitesi üzerinden tüm indirimleri inceleyebilirsiniz. Üye iş yerleri ile yapılan kampanyaların duyurulduğu internet sitesi sayesinde kampanyalardan öncelikli yararlanma imkanı bulabilirsiniz.
 • Fenerbahçe DenizBank Bonuslulara özel indirimkartımda.com üzerinden Fenerbahçe forması satın almak isterseniz peşin fiyatına 12 taksit avantajından faydalanabilirsiniz.
 • Avantajlı fiyatlar ve vade farksız 12 taksit imkanından faydalanmak için Fenerbahçe DenizBank Bonus sahibi olmanız gerekmektedir.
 • indirimkartımda.com’da alışveriş yapmak için siteye üye olmanız gerekmektedir. Üye olarak size özel fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

Nakit Avans ve Taksitli Nakit Avans nedir?

Nakit avans; limitiniz doğrultusunda DenizBank kredi kartınızdan acil durumlarda kullanabileceğiniz ve nakit ihtiyacınızı karşılamanızı sağlayan üründür.

Taksitli nakit avans ise, kart limitiniz kadar anında kullanabileceğiniz ve 12 aya kadar vade ile ödeyebileceğiniz nakit avans çeşididir.

Kredi kartı ödemelerimi nasıl yapabilirim?

DenizBank şubeleri, ATM’ler, DenizBank İnternet Bankacılığı, tüm PTT şubeleri ve diğer bankalardan EFT ile kredi kartı ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üretici Kart vade tarihimi uzatabilir miyim?

Kart vade tarihleri üreticilerin yılda 1 kez yaptığı hasada göre belirlenir. Bu nedenle, Üretici Kart vade tarihi değiştirilemez ya da uzatılamaz.

Üretici Kart’a bloke konma nedenleri nelerdir?

 • Üretici Kart ödemelerinin vadesi gelmesine rağmen yapılmaması bloke nedenlerinden biridir.
 • Üretici Kart’ı ödenmiş olsa bile diğer tarım kredilerinin gecikmesi sonucu kartınız bloke olabilir.
 • Sistemin otomatik yönettiği blokeler dışında DenizBank’ın kart sahibi hakkında tespit ettiği herhangi bir olumsuzluk durumunda da Üretici Kart’a manuel olarak bloke konur.
 • Detaylı bilgi almak ve Üretici Kart talebinde bulunmak için Tarım Bankacılığı hizmeti veren DenizBank Şubeleri’ne başvurabilir, 0850 222 68 00 numaralı DenizBank Tarım Hattı’mızdan bilgi alabilirsiniz.