Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

Hesaplar

Vadesiz Altın Hesabı nedir?

Gram bazında altın alarak birikimlerini değerlendirmek ve çalınma ya da kaybolma risklerine karşı bu birikimlerini korumak isteyenler Vadesiz Altın Hesabı açtırır. Hesabınızda, TL ve USD cinsinden alım ve satım yapabilir, altınlarınızı yatırım aracına dönüştürebilirsiniz.

Nasıl işlem yapabilirim?

İşlem yapmaya başlamadan önce vadesiz TL hesabı nedir ve vadesiz TL hesabı ile hangi bankacılık işlemlerini yapabileceğinizi öğrenmeniz gerekir. Vadesiz TL hesabı açtırmak istiyorsanız DenizBank’ın size en yakın şubelerinden birine uğrayarak, kimliğiniz ile birlikte adınıza bir vadesiz TL hesabı açtırabilirsiniz. Tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebileceğiniz bir vadesiz hesap sahibi olmak bu kadar kolay.

Vadeli Hesap ne demek?

Klasik bankacılık sisteminde vade süresi boyunca faiz getirisi uygulanan, vade içerisinde para çekilirse faizden mahrum olunan mevduat hesap türüdür. DenizBank’ın hazırladığı devrim niteliğindeki mevduat ürünleri arasında, dilediğiniz zaman para yatırıp çekebileceğiniz, faiz getirisinden etkilenmeyen, vadesi bozulmayan hesap türleri vardır.

Al - Sat işlemlerimi nasıl yapabilirim?

Kur farklarını takip ederek vadesiz döviz hesabındaki birikiminizi çoğaltabilirsiniz. Aşağı hareketlerde alım yapıp, yukarı hareketlerde satış emri vererek tasarruf edebilirsiniz. Dövizle ilgili tüm al-sat işlemlerinizi şubeler, ATM noktaları, internet bankacılığı, mobil uygulama veya 0 850 222 0 800 telefon bankacılığı yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Vadeli döviz hesabı nedir?

Vadeli döviz hesabı döviz birikimlerinizi güvenli ve karlı bir biçimde değerlendirmenizi sağlar. Seçeceğiniz vade seçeneklerine göre farklı faiz oranları sunarak katlanarak artan bir birikim yapmanızı sağlar.

e-Mevduat hesabı nedir?

E-Mevduat, DenizBank tarafından Bireysel Bankacılık ile tüm bireysel bankacılık müşterilerine özel faiz oranları ile sunulan bir vadeli mevduat ürünüdür. Devrim niteliğindeki bu bankacılık hizmetinden bulunduğunuz her yerde, 7 gün 24 saat kesintisiz yararlanabilir, anında vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz. İnternet Bankacılığı veya MobilDeniz ’de sunulan size özel avantajlı banka faiz oranları ile vadeli e-mevduat hesabını şimdi açarak birikimlerinizden daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

E-mevduat hesabı açmak da kullanmak da çocuk oyuncağı! DenizBank E-Mevduat hesabı açmak için tek ihtiyacınız olan internete bağlanabilen bir bilgisayar ya da akıllı telefondan daha fazlası değil. Başlamak için kullanıcı bilgilerinizle bireysel bankacılık hesabınıza giriş yapın. Birikimlerinizi e-mevduatın avantajlı faiz oranlarıyla değerlendirin, sonra arkanıza yaslanın ve DenizBank güvencesiyle Tık’ır Tık’ır kazanmaya hemen başlayın.

Ara Dönem Ödemeli Artan Faizli Mevduat hesabı nedir?

Ara Dönem Ödemeli Artan Faizli Mevduat Hesabı, vade sonu gelmeden belirlenen ara dönemlerde düzenli faiz getirisi elde etmeyi isteyen müşterilerimize yatırım imkânı sağlayan yıllık vadeli mevduat ürünüdür.

DenizBank Korumalı Mevduat Hesabı Çeşitleri Nedir?

 • Korumalı Döviz Mevduat Hesabı: Siyasi ya da ekonomik temelli sebeplerden dolayı döviz kurunda yaşanması muhtemel dalgalanma risklerine karşı koruma sağlar. Vade sonu geldiği zaman, kurda dalgalanma olsa bile, kurdan kaynaklı zararı, daha önce belirlenen getiri paylaşım oranında mevduat faizi olarak alma hakkınız vardır.
 • Korumalı Borsa Mevduat Hesabı: Siyasi ya da ekonomik temelli sebeplerden dolayı endeks üzerinde yaşanması muhtemel dalgalanma risklerine karşı koruma sağlar. Vade sonu geldiği zaman, BIST endeksinde dalgalanma olsa bile, endeks kaynaklı zararı, daha önce belirlenen getiri paylaşım oranında mevduat faizi olarak alma hakkınız vardır.
 • Korumalı Altın Mevduat Hesabı: Siyasi ya da ekonomik temelli sebeplerden dolayı altın endeksi üzerinde yaşanması muhtemel dalgalanma risklerine karşı koruma sağlar. Vade sonu geldiği zaman, altın endeksinde dalgalanma olsa bile, endeks kaynaklı zararı, daha önce belirlenen getiri paylaşım oranında mevduat faizi olarak alma hakkınız vardır.

Deniz Hesap nedir?

DenizBank’ın esnek koşullara sahip olan vadeli mevduat hesabı ürünüdür. Anlaşmalı olduğunuz vade süresini ve faiz oranlarını kaybetmeden para yatırıp para çekebilir, aynı hesap üzerinden EFT, havale ve virman gibi bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Vadeli altın hesabı nasıl açılır?

DenizBank Vadeli Altın Hesabı’nın avantajlarından faydalanmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. İnternet bankacılığını kullanarak istediğiniz zaman istediğiniz yerde altın hesabı açabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın DenizBank şubesini mesai saatleri içerisinde ziyaret ederek de Vadeli Altın Hesabı açtırabilirsiniz. Eğer daha önceden vadesiz bir altın hesabına sahipseniz, 0850 222 08 00’ı arayıp ek olarak vadeli bir altın hesabı daha açabilirsiniz.

Mevduat Biriken Hesap nedir?

Geleceğe yatırım yapmak isteyen veya düzenli birikim yapma niyetinde olan müşterilerimize avantajlı faiz oranları sayesinde TL, USD ve EUR’ya yatırım yapma imkânı veren bir üründür.

Kazanç Sağlayan Diğer Hesap Türleri Nelerdir?

DenizBank bünyesinde kısa, orta ya da uzun vadede kazanç sağlamak isteyen herkese uygun yatırım ürünleri bulunur. Bunlardan bazıları şunlardır:

 • Vadeli Mevduat Hesabı: TL veya döviz cinsinden risksiz yatırım geliri elde etmek için kullanılır. İstediğiniz vade süresince paranız güvenli kâr sağlar.
 • Kırık Vadeli Mevduat Hesabı: 1 - 3 - 6 ve 12 ay vadelerle, ya da 1-365 gün arasında istediğiniz süre aralığında TL veya döviz cinsinden risksiz yatırım geliri elde etmek için kullanılır. 
 • WEB’de Mevduat Hesabı: İnternet bankacılığı temelinde uygulanan ve kazançlı faiz sağlayan hesaptır. Faiz oranları internete özel avantajlarla sunulur. Türk Lirası, döviz veya altın cinsinden yatırım yapılabilir. Para cinsinde alt limit 1000, altın cinsi için alt limit 10 gramdır.
 • Deniz Hesap: Vadeli hesabınıza dilediğiniz zaman para yatırıp çekmenizi sağlayan Deniz Hesap, faiz kaybı olmadan ve vadeyi bozmadan kâr getirisi sağlamaya devam eder. TL ve döviz cinsinde alt limit 1000’dir. İlk hesap açılışında 1 ay boyunca avantajlı tanışma faizi uygulanır. Tanışma faizinde üst limitler, TL için 100.000, EUR ve USD için 25.000’dir. Diğer hesaplara virman, havale ve EFT yapılabilir. Deniz Hesap için işletim ücreti yoktur. 
 • MevduatFON Hesabı: Birikiminizin bir kısmını avantajlı faiz oranı ile mevduatta, bir kısmını yatırım fonunda değerlendirmenize olanak tanır. Alt limit 10.000 TL’dir ve 3 - 6 - 12 aylık vadelerle kullanılır. 
 • Korumalı Mevduat Hesabı: Farklı piyasalarda yatırım yaparken ana parayı güvenceye alan hesaptır. Endeks ve kur değişimlerinde artı olan farklar hesabınıza yansırken, eksi değişimlerden ana paranız etkilenmez. 6 - 12 ay vadelerle açılabilir. 
 • Ara Dönem Ödemeli Hesap: 12 ay süre ile yapılan vade yatırımının faiz geliri, aylık ya da 3 aylık dönemlerle çekilebilir. Vade boyunca artan faiz oranı avantajından faydalanarak düzenli getiri fırsatı yakalayabilirsiniz.

Tasarruf Hesabı Nedir?

Tasarruf hesabı, bugünden gelecek için yatırım yapmanıza yardımcı olan mevduat türlerinden biridir. Tasarruf hesabı, hesabın türüne bağlı olarak faizli ya da faizsiz olarak birikimleri hesaba aktarabilir. Faiz türleri hesabın içeriğine göre değişkenlik gösterebilir.

DenizBank Kaptan Hesap nedir?

Kaptan hesap nedir sorusuna verilebilecek en doğru cevap, müşterilerinin yatırımlarını kendilerinden daha çok düşünen hesaptır, şeklinde olacaktır. Sahip olduğu hizmetler, faiz oranları ve avantajlar ile müşterilerine profesyonel bir mevduat hesabı hizmeti verir.

Kimler devlet katkısına başvurabilir?

Devlet katkısından yararlanabilmek için çeyiz hesabı şartları eksiksiz bir şekilde yerine getirilmelidir. Çeyiz hesabına en az üç yıl boyunca kurallara uygun bir şekilde birikim yapan ve 27 yaşını aşmadan ilk evliliğini gerçekleştiren DenizBank müşterileri devlet katkısından yararlanabilir. Bunlara ek olarak mevcut hesabınızın Çeyiz Hesap olarak devam etmesi için aşağıdaki koşulları da sağlamanız gerekir.

 • Aylık düzenli ödeme yapıyorsanız yılda üç kereden, üç ayda bir düzenli ödeme yapıyorsanız yılda bir kereden fazla ödeme aksatılmamalıdır.
 • Bir yılda iki kereden fazla para çekimi yapılmamalıdır.
 • Para çekim işleminde hesapta kalan bakiyenin, çeyiz hesabının açılış tarihinden itibaren yatırılması gereken minimum tutarların toplamından az olmaması gerekir.

Konut Hesabı nedir?

DenizBank konut hesabı; uzun vadede birikim yapmanıza ve tasarruflarınızı artırmaya destek olan, belirlenen koşulların sağlanması durumunda devlet katkısı almanızı sağlayan ürünlerden biridir.

Anında Para Hesabı Nedir?

DenizBank Anında Para Hesabı, acil durumlarda ya da paraya ihtiyacınız olduğu anlarda kullanabileceğiniz kredili mevduat hesabıdır. 12 aya kadar varan taksit seçenekleri ile limitinizden dilediğiniz an nakit işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kurtaran hesap taksitli kullanım özellikleri nelerdir?

Tanımlanan kurtaran hesap limitiniz ile taksitli kredi kullanarak, hesabınızda bakiyeniz olmasa dahi taksitli kullanım imkanından yararlanabilirsiniz. Taksitli kullanım için ayrı bir limit tesis etmeksizin, mevcut kurtaran hesap limitiniz dahilinde kullanım mümkündür. Dilediğiniz DenizBank Şubesi’nden, internet bankacılığından, telefon bankacılığından ve 7/24 internet bankacılığı ATM’lerinden taksitli kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Kurtaran hesap taksitli kullanım tutarı minimum 200 TL olmalıdır. Kullanılan tutar 3, 6, 9, 12 aya varan taksit seçenekleri ile geri ödenebilir. İlk taksit tarihi bir sonraki ayın son iş günü olur.

Taksit tutarının ödenmemesi durumunda taksit tutarı içerisindeki anaparaya kurtaran hesap faizi işletilir.

Ay içerisindeki kullanımlarınızı ve asgari ödeme tutarınızı gösteren ekstreniz bir sonraki ayın ilk haftası DenizBank’ta e-mail adresiniz tanımlıysa oraya gönderilir, değilse belirttiğiniz gönderim yerine ekstreniz iletilir. Ayrıca ekstredeki asgari ödeme tutarının son ödeme tarihine kadar ödemenizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Döviz işlemlerimi nasıl gerçekleştirebilirim?

DenizBank, döviz işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilmeniz için farklı alternatifler sunar. DenizBank İnternet Bankacılığı, MobilDeniz uygulaması, 08502220800 numaralı DenizBank Telefon Bankacılığı, ATM’ler ya da DenizBank şubelerimiz aracılığı ile döviz alım ve satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fiziki Altın Yatırıp Çekme Şartları Nedir?

DenizAltın Merkezi şubelerine getirdiğiniz altınları istediğiniz zaman gram gram biriktirebilir, istediğiniz zaman da çekebilirsiniz. 1 gram ila 100 gram arasında dilediğiniz kadar altını yatırma ya da bozdurma işlemi yapabilirsiniz.

DenizYatırım işlemlerimi nereden yapabilirim?

DenizYatırım ve DenizBank’ın geniş şube ağından deneyimli ve uzman ekibinden mesai saatleri içerisinde iletişime geçerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Elektronik kanallardan online olarak da 7 gün 24 saat boyunca DenizYatırım işlemlerinizi istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

 • DenizBank ve DenizYatırım Şubeleri
 • MobilDeniz
 • DenizTrader (Yalnızca iPhone, iPad, Android ve WP8 işlem sistemlerinde)
 • BorsaOnline Java Uygulaması
 • AçıkDeniz İnternet Şubesi
 • Data Hattı Ekranları (Direct FN, Foreks, Matriks eBroker ve MatriksTrader)

Ticari Kurtaran Hesap’a nasıl başvurabilirim?

DenizBank İnternet Bankacılığı üzerinden Ticari Kurtaran Hesap’a kısa sürede başvurabilirsiniz. T.C. kimlik numaranız ve cep telefonunuzu ilgili bölümlere girdikten sonra telefonunuza gelen güvenlik kodunu yazarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kredili mevduat hesabı nedir?

Kredili mevduat hesabı (KMH), hesabınızda para olmasa dahi limit tutarınız dahilinde nakit para çekebilmenizi sağlayan hesaptır. Kredili mevduat hesabınız ile acil nakit ihtiyaçlarınızı 7/24 karşılayabilir, otomatik ödeme talimatı verdiğiniz fatura ve diğer ödemelerinizi gecikmeye düşmeden gerçekleştirebilirsiniz. DenizBank’ta “Kurtaran Hesap” olarak adlandırılan bu hesabınızdan kullandığınız kredinin geri ödemesini 12 aya varan vade seçenekleri ile yapabilirsiniz.

Kurtaran Hesap nasıl açılır?

DenizBank Kurtaran Hesap açılışı için tüm operatörlerden KURTARAN boşluk T.C. kimlik numarası yazarak 3280’e SMS ile başvurabilirsiniz. Başvuru ardından saniyeler içinde yapılan sorgulama sonucu onaylandığında hesabınız hemen açılır.

Nasıl İşlem Yapabilirim?

 • Size en yakın DenizBank Şubesi’ne uğrayarak Altın Biriken Hesap açtırabilirsiniz.
 • Gerçek kişiler adına açılan mevduatlar , ticari işlemlere konu olmayan mevduatlar, TL, Döviz, kıymetli maden cinsinden mevduatlar, bir mevduat bankasında her bir gerçek kişi için, 150.000 TL' ye kadar sigorta kapsamındadır.
 • Gelir İdaresi Başkanlığı’nın 21.05.2020 tarihli yazısı ile bankalar tarafından fiziki teslimat olmaksızın yapılan kaydi altın satış işlemlerinde KGV (Kambiyo Gider Vergisi) ödenmektedir. 30 Eylül 2020 tarihi itibariyle Kambiyo Gider Vergisi (KGV) oranı % 0.2’dir. İlgili vergi miktarı müşterilerimizin altın alış işlemleri anında hesabına yansıtılmaktadır.
 • Altın Biriken Hesap kapsamında vadesiz hesaptan ya da kredi kartından yapılan altın alım işlemlerinden KGV alınmaktadır. Başlangıç tutarı ile açılan Altın Biriken Hesaplarda işlem anındaki, düzenli ödeme tarihlerinde yapılan altın alım işlemlerinde ise ilgili tarihteki kurlar üzerinden vergi hesaplanarak ilgili ödeme aracına yansıtılmaktadır.

Nasıl İşlem Yapabilirim?

Size en yakın DenizBank Şubesi’ne uğrayarak Enflasyon Korumalı Ara Dönem Ödemeli TL Vadeli Mevduat Hesabı açtırabilirsiniz.

Nasıl İşlem Yapabilirim?

Size en yakın DenizBank Şubesi’ne uğrayarak Enflasyon Endeksli TL Vadeli Mevduat Hesabı açtırabilirsiniz.

Vadeli mevduat hesabı nasıl açtırılır?

DenizBank’ta vadeli mevduat hesabı açtırmak sandığınızdan daha kolay. Telefon bankacılığı, internet bankacılığı veya şubelerimiz aracılığıyla kolaylıkla vadeli mevduat hesabı açtırabilirsiniz. Telefon bankacılığı için 0850 222 0 800’ü arayabilir; internet bankacılığına buradan giriş yapabilirsiniz.

Vadeli Hesap faiz oranları nedir?

DenizBank vadeli hesap türlerinde uygulanan faiz oranları, şube ve web oranları olarak değişkenlik gösterir. Aşağıdaki tablolarda her iki hesap türünde de uygulanan faiz oranlarını görebilirsiniz.

Şube Oranları / Tablo - 1

Web Oranları / Tablo - 2

Kurtaran hesap başvurusunu nasıl yapabilirim?

Başvurularınızı en yakın DenizBank Şubesi’ne giderek yapabilirsiniz ya da İnternet bankacılığı veya MobilDeniz’den şifreniz ile giriş yaptıktan sonra "İşlemler" menüsünden "Başvurular" sekmesine tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz SMS ile cep telefonunuzdan kolayca başvuru oluşturabilirsiniz. SMS ile başvurmak için telefonunuzun mesaj kısmına “KURTARAN” yazıp boşluk bırakın ve “T.C. kimlik numaranızı” da mesaja ekleyerek 3280’e göndermek yeterli olacaktır.

Başvuru sonucunuz 5 dakika içerisinde cep telefonunuza gönderilir. Başvurunuzun olumlu olması durumunda size özel olarak tanımlanan kurtaran hesap limitiniz cep telefonunuza SMS mesajı olarak gönderilir.

Tüm bu işlemlerden sonra da yapmanız gereken şey size en yakın DenizBank Şubesi’ne nüfus cüzdanı, yerleşim belgeniz veya faturanızla giderek başvurunuzu tamamlamak olacaktır.

Anında Para Hesabı nasıl açılır?

DenizBank Anında Para Hesap açılışı için tüm operatörlerden ANINDA boşluk T.C. kimlik numarası yazarak 3280’e SMS ile başvurabilirsiniz. Başvuru ardından saniyeler içinde yapılan sorgulama sonucu onaylandığında 5.000 TL’ye kadar limitli hesabınız hemen açılır.

Kurtaran hesap taksitli kullanım özellikleri nelerdir?

Hesabınızda para olsa bile “Kurtaran Hesap” limitinizden taksitli kullanım yapabilirsiniz. Kurtaran hesabınızın taksitli kullanımı için sizden ayrı bir limit tesis edilmez; kullanım mevcut “Kurtaran Hesap” limiti dahilinde yapılır ve 3, 6, 9 ya da 12 ay taksit seçenekleri ile geri ödenebilir. Minimum kullanım tutarı 200 TL olan Taksitli Kurtaran Hesabınızın ilk taksit tarihi bir sonraki ayın son iş gününe kesilir. Ay içerisindeki kullanımlarınızı ve asgari ödeme tutarınızı gösteren ekstreniz ise bir sonraki ayın ilk haftasında size gönderilir. Taksit tutarının ödenmemesi durumunda taksit tutarı içerisindeki anaparaya kredili mevduat faizleri işletilir.

Hesabınıza ay sonlarında faiz yansıyor olacaktır.

Parite işlemlerimi nasıl yapabilirim?

Parite avantajlarından faydalanmak için haftanın 5 günü 24 saat boyunca ister bilgisayarınızdan ister mobil cihazlarınızdan piyasalara bağlanarak birikimlerinizi yönetebilirsiniz. Dilerseniz DenizBank döviz yatırımı uzmanlarından destek talep edebilir, telefon bankacılığından yardım alabilirsiniz.

Döviz kurlarını görüntülemek için tıklayınız.

Kredi başvuru evrakları nelerdir?

Tüzel kişilerden alınacak başvuru evrakları (varsa kefil için de):

 • Ortaklara ve kefillere ait nüfus cüzdanı fotokopisi,
 • İmza sirküleri,
 • Varsa oda kayıt belgesi,
 • Ticaret sicil gazetesi (kuruluş ve son gazete),
 • Vergi levhası,
 • Son 2 yıla ait bilanço ve gelir tablosu,
 • Varsa ortaklara ve şirkete ait mal varlığı dökümü (tapu fotokopileri).

Şahıs firmalarından alınacak başvuru evrakları (varsa kefil için de):

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi,
 • İmza beyannamesi,
 • Varsa oda kayıt belgesi, 
 • Son 2 yıla ait vergi levhası,
 • Son 2 yıla ait hesap defteri veya bilanço ve gelir tablosu, 
 • Varsa mal varlığı dökümü (tapu fotokopileri).

DenizYatırım bireysel hizmetleri nelerdir?

 • Pay senetleri ve vadeli işlem ve opsiyon piyasası işlemleri
 • Kaldıraçlı alım satım işlemleri (KAS)
 • Yatırım danışmanlığı
 • Açığa satış ve ödünç menkul kıymet işlemleri
 • Sermaye piyasası aracı alımı  (Hisse Senedi Alım) Kredisi
 • Özel sektör tahvil ve bono işlemleri
 • Yatırım fonları
 • Halka arz aracılık
 • Devlet tahvili ve hazine bonosu işlemleri
 • Yurt dışı türev işlemler
 • GİP, PÖİP, varant ve sertifika işlemleri
 • Repo ve ters repo işlemleri
 • Uluslararası vadeli işlem kontratları
 • Uluslararası fark kontratları (CFD)
 • Uluslararası hisse senetleri ve borsa yatırım fonları (ETF)
 • Bireysel portföy yöneticiliği
 • DenizYatırım Kurumsal Hizmetleri Nelerdir?
 • Uluslararası satış işlemleri
 • Birincil ve ikincil halka arzlar
 • Blok satışlar
 • Özel sektör tahvil ve bono ihraçlarına aracılık
 • Değerleme raporları ve danışmanlığı
 • Gelişen işletmeler piyasası (GİP)
 • Sermaye piyasası danışmanlığı
 • Piyasa yapıcılığı
 • Piyasa danışmanlığı
 • Aktif-pasif yönetimi
 • Elektronik ürün senedi (ELÜS)

DenizAltın Külçe Ürünlerini Yatırıp Çekme Şartları Nedir?

İstanbul Altın Rafinerisi tarafından üretilen külçe altınlarda ambalajların deforme olmaması ve güvenlik kontrollerinin uygunluğu temel şarttır.

Parite işlemlerimi nasıl yapabilirim?

Parite işlemleriniz için DenizBank şubelerimizden yararlanabilirsiniz.

Anında Para Hesabı’nı Nasıl Kullanabilirim?

Anında Para Hesabı, kişiye özel şekillerde oluşturulur. Limitinizi ve taksit seçenekleriniz kendi ödeme planınıza bağlı olarak belirleyebilirsiniz. Talep ettiğiniz takdirde hesabınızı yalnızca taksitli olarak da kullanabilirsiniz.

Konut hesabından kimler faydalanır?

18 yaşından büyük Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları konut hesabı açabilir. Aynı zamanda, 07.04.2015 tarihinden önceye ait kat mülkiyeti ya da müstakil tapulu farklı bir konut sahibi olmamanız da aranan şartlar arasında bulunur.

Devlet katkısı nasıl hesaplanır?

Devlet katkısı hesaplaması yapılırken evlilik tarihinizdeki anapara birikimi esas alınır. Hesabınıza işlenen faizler devlet katkısı hesaplamasına dahil edilmez. Devlet katkısı ödemesi evlilik tarihinizdeki birikim tutarının %25’ini ve azami 9.000,00 TL’yi geçmez. Birikim süresi ve birikim tutarına göre devlet katkı payı değişkenlik gösterir.

Hesaptaki bakiyemi ne zaman ve hangi şartlar altında çekebilirim?

Gecelik Vadeli mevduat bakiyesi, gecelik ve hafta sonu boyunca vadeli hesap olarak değerlendirilir. Vadesiz hesaptaki bakiyenizi 7/24 ATM’lerden çekebilirsiniz. Kaptan hesapta kalacak vadesiz bakiye düzenlemelerini iyi yapmanız gerekir. Çünkü gecelik vadeli mevduata bağlı bakiye hafta sonu ve tatil günlerinde çekilemez. Vadesiz hesapta ise minimum bakiye 7/24 çekilebilir.

Tasarruf Ettiren Hesap İçerisine Ne Gibi Yatırımlarda Bulunabiliriz?

Türk Lirası, Euro, Dolar, tam, yarım ve çeyrek altın olarak Tasarruf Ettiren Hesap’a düzenli yatırımlarda bulunabilirsiniz.

En Kârlı Biriktiren Hesap Hangisidir?

DenizBank biriktiren mevduat hesapları, geleceğe kâr odaklı yatırım yapmak isteyen herkese açıktır. Vade seçeneklerini çoğaltan, para yatırıp çekme kurallarını esneten, hesabınızın güvenliğini ve işlemlerin bireysel olarak kolayca yapılabilmesini ön plânda tutan ürün stratejimiz sayesinde bugün, binlerce müşterimiz farklı yatırım araçlarıyla faiz ya da kur/endeks getirisi elde etmekten memnundur. Siz de kişisel ihtiyaçlarınıza ve imkânlarınıza en uygun olan hesap türünü seçmek için DenizBank şubelerine gelebilir, müşteri temsilcilerimizin desteği ile birikimlerinizi doğru yönde nasıl değerlendirebileceğiniz hakkında danışmanlık alabilirsiniz.

Mevduat Biriken Hesap nasıl açtırabilirim?

Size en yakın Denizbank şubesine gelerek veya Açıkdeniz internet bankacılığı hizmetinden hesap açtırabilirsiniz.

Vadeli altın hesabı nedir?

Altın birikimlerinizi en güvenli ve en karlı şekilde yapmak için DenizBank’ın avantajlı dünyasına adım atın. DenizBank vadeli altın hesabı sayesinde birikimlerinizi çalınma, kaybolma ve sahtecilik gibi risklerden uzak ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca altının gramajının az olması, düşük ayarlı ya da eski tarihli olması gibi durumlarla karşılaşmaz ve işçilik masrafı ödemezsiniz. Minimum 1 gram olmak üzere altınlarınızı gram cinsinden alıp satarak birikiminizde esnek koşullardan faydalanabilirsiniz. Altının anlık değer değişimlerine karşı İnternet Şubesi’ni kullanarak dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman alım-satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca vadeli altın hesabında altının yükselen değerinden faydalanmakla kalmayıp avantajlı faiz oranlarıyla birikiminizi katlayabilirsiniz.

Vadeli hesap nedir?

Vadeli mevduat hesabında Türk Lirası, Amerikan Doları ve Euro cinsindeki birikimlerinizi en güvenli ve karlı şekilde değerlendirebilirsiniz.

Şubelerimizden gerçekleştireceğiniz vadeli mevduat işlemlerinde altın ya da diğer para birimlerinin yüksek faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

İnternet şubesinden açacağınız Web’de Mevduat Hesabı ile Türk Lirası yatırımlarınızda esnek vade seçenekleri ve yıllık %14,80’e varan yüksek faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Fırsatlarla dolu Vadeli Altın Hesabı’na çalınma, kaybolma ve sahtecilik gibi risklerden uzak ve güvenli bir şekilde yatırım yapabilirsiniz. Bu şekilde altınlarınızı hem güvenle koruyabilir hem de altının değer artışı ve faiz gelirlerinden kazanç sağlayabilirsiniz.

Deniz Hesap faiz oranı nedir?

Deniz Hesap’ta 3 tür faiz oranı uygulanır. İlk hesap açılışında uygulanan Tanışma Faizi TL için %11.25, USD için %2.10, EUR için %0.15’tir. 1 aylık sürenin sonunda Standart Faiz uygulamasına geçilir. Standart Faiz oranları TL için %9.50, USD için %0.60, EUR için %0.10’dur. Bakiyeniz üst limit sınırı aşarsa, sadece aşan kısma özel olarak Limit Aşım Faizi geçerlidir. Limit Aşım Faizi oranları TL için %4.75, USD için %0.35, EUR için %0.05’tir.

DenizBank Korumalı Mevduat Hesabının Özellikleri Nelerdir?

 • Korumalı mevduat hesapları borsa, döviz ya da emtia fark etmeksizin 6 ya da 12 aylık vadelerde açılır. 
 • DenizBank tarafından dönemlik periyotlarla belirlenen çeşitli endeks tiplerindeki korumalı mevduat hesaplarının türleri, yatırımcılara şubeler aracılığı ile duyurulur.
 • Para birimi dönemsel endeksin türüne bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. TL, EURO ya da USD cinsinden korumalı mevduat hesabı açılabilir.
 • Stopaj kesintisi vade sonu getirisi üzerinden yapılır. 6 ay ila 1 yıl arası Türk Lirası vadeli mevduatlar için %12, YP mevduatlar için %15, 1 yıldan uzun vadeye bırakılan TL mevduatlarda %10, YP mevduatlarda %13 olarak stopaj kesintisi alınır.
 • Vadeli mevduat hesaplarında 150.000 Türk Lirası, TMSF (Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu) güvencesiyle korunur. 

Ara Dönem Ödemeli Mevduat Hesabını nasıl kullanabilirim?

En az 1 yıllık Denizbank Ara Dönem Ödemeli Mevduat Hesabı açarak aylık ya da 3 aylık dönemlerde biriken faizinizi vadesiz hesabınız aracılığıyla kullanabilirsiniz.

e- Mevduat için minimum para miktarı nedir?

E-mevduat hesabı açabilmek için hesabınızda bulunması gereken minimum para miktarı 1.000 TL’dir. Altın içinse 10 gram ve üzeridir. Vadeli E-Mevduat hesabınızı DenizBank İnternet Bankacılığı veya MobilDeniz’den size özel faiz oranlarıyla açabilir, standart vadeli faiz oranları ile kıyaslandığında daha yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Gerçek kişiler adına açılan mevduatlar, ticari işlemlere konu olmayan mevduatlar, TL, döviz, kıymetli maden cinsinden mevduatlar, bir mevduat bankasında her bir gerçek kişi için 100.000 TL' ye kadar sigorta kapsamındadır.

Vadeli döviz hesabı nasıl açılır?

Size en uygun vade ve faiz seçeneklerine sahip vadeli döviz hesabınızı istediğiniz zaman istediğiniz yerden açabilirsiniz. Bunun için dilerseniz İnternet Şube’yi veya MobilDeniz uygulamasını kullanabilir; dilerseniz 0850 222 0 800’ü arayarak telefon bankacılığından yararlanabilir ya da size en yakın DenizBank şubesine uğrayarak hesabınızı açtırabilirsiniz.

Döviz birikimlerinizi şubeye gitmeden değerlendirebilirsiniz. Dolar ve Euro cinsindeki vadeli mevduat hesaplarınız için İnternet Şubesi’ne özel farklı vade ve tutar dilimlerinde belirlenmiş avantajlı faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. İnternet Şube’den vadeli döviz hesabı başvurusu yapmak için başvuru formunu doldurun; sonrasında size ulaşalım ve işleminizi gerçekleştirelim.

Vadesiz TL hesabımın IBAN/Hesap bilgilerini nasıl öğrenebilirim?

Vadesiz hesap ya da IBAN bilgilerinizi cep veya internet şubemiz üzerinden öğrenebileceğiniz gibi, çağrı merkezimizden bize ulaşarak da öğrenebilirsiniz.

Vadesiz Altın Hesabımı nasıl açtırabilirim?

Size en yakın DenizBank şubesine giderek ya da DenizBank İnternet Bankacılığı üzerinden Altın Hesap açtırabilirsiniz.

DenizBank Altın Hesap işlemlerimi nasıl gerçekleştirebilirim?

Hem DenizBank şubelerinden hem de DenizBank İnternet Bankacılığı aracılığıyla Altın Hesap işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şubelerimizden mesai saatleri içinde, İnternet Bankacılığı’ndan ise günün her saati işlem yapabilirsiniz.

Mevduat hesap kapamalarında dikkat edilecek noktalar nelerdir?

Herhangi bir sebepten vadesiz TL hesabınızı kapatmaya karar verirseniz, DenizBank şubelerine giderek, yapmak istediğiniz işlem ile ilgili bir yazılı talimat verebilirsiniz. Ayrıca, hesap kapatma işlemini gerçekleştirebilmek için vadesiz TL hesabınıza ait hesap cüzdanınızı tarafımıza iletmeniz gerekir. Hesap cüzdanınızı ibraz etmemeniz halinde, hesap cüzdanında belirtilen bakiyeli hesabınızı kapattığınız için, hesap cüzdanınız hükümsüz hale gelecektir.

Vadeli Hesap faiz hesaplama nasıl yapılır?

Hesaplama araçlarımızı kullanarak vadeli hesabınızın size ne kadar zamanda ne kadar kâr getireceğini öğrenebilirsiniz. Modül üzerine ilgili parametreleri girerek hızlı ve kolay şekilde sonuca ulaşabilir, detaylı bilgi ve canlı destek için iletişim merkezimizle irtibata geçebilirsiniz.

Vadeli Mevduat Hesaplama Aracı

Vadeli döviz hesabı açma alt limiti nedir?

Birikimlerinizden farklı vade ve faiz seçenekleriyle maksimum kazanç elde etmenizi sağlayan vadeli döviz hesap açma alt limiti her döviz cinsi için 1.000’dir.

DenizBank müşterisiyim, nasıl e-mevduat hesabı nasıl açabilirim?

DenizBank müşterisiyseniz E-Mevduat hesabı açmak ve hemen faiz geliri elde etmek için İnternet Bankacılığı veya MobilDeniz’de kullanıcı adı ve parola bilgileri ile anında giriş yapabilirsiniz. Henüz İnternet Bankacılığı veya MobilDeniz kullanıcısı değilseniz TCKN, kredi kartı veya banka kartınızla hemen kullanıcı adınızı oluşturabilir, size avantajlı faiz oranları sunan E-Mevduat hesabınızı anında açabilirsiniz.

Ara Dönem Ödemeli Mevduat Hesabına nasıl başvurabilirim?

Size en yakın Denizbank şubesi ya da internet bankacılığı aracılığıyla ara dönem ödemeli mevduat hesabı açtırabilirsiniz.

DenizBank Korumalı Mevduat Hesabını Nasıl Açarım?

DenizBank’ta korumalı mevduat hesabınızın olması için bankamız duyurularını takip etmeli, duyuru yapılan dönemde en yakın şubeye gelerek başvuruda bulunmalısınız. Ayrıca iletişim merkezimizdeki müşteri temsilcilerimizle telefon ile görüşerek de içerik ve koşullar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Deniz Hesap hesaplama nasıl yapılır?

DenizBank Vadeli Mevduat Hesaplama Aracı kullanarak internet üzerinden işlem yapabileceğiniz gibi, şubelerimize gelerek müşteri temsilcilerimizden ya da 0 850 222 0 800 numaralı telefon bankacılığından destek alabilirsiniz.

Birikimimi hangi vadelerde değerlendirebilirim?

DenizBank’ın avantajlı dünyasından faydalanmak için birikiminizi 1, 3, 6 ve 12 ay vadeli mevduat hesaplarına yatırabilirsiniz. Daha esnek koşullarda yatırım yapmak istiyorsanız 1 günden 365 güne kadar istediğiniz süreyi seçerek birikiminizi Kırık Vadeli Mevduat Hesabı’na yatırabilirsiniz.

Vade süresi ne kadardır?

Vade süresi tüm döviz cinsleri için 3 yıldır.

Minimum Düzeyde Nasıl Birikime Başlayabilirim?

Tasarruf Ettiren Hesap tasarruf mevduatında, vadesiz hesabınız ya da kredi kartınız içerisinden 50 TL, 25 USD/EURO veya 0.5 gr altından başlayan tutarlarla, haftalık veya aylık dönemler halinde birikim yapabilirsiniz. Çeyrek altının yanı sıra yarım ve tam altın bazında da hesabınıza yatırımlarda bulunabilirsiniz.

Nasıl işlem yapabilirim?

Çeyiz hesabı açtırmak istiyorsanız, size en yakın DenizBank şubesine uğrayarak bir Çeyiz Hesap açtırabilirsiniz.

Ortak konut hesabı açtırabilir miyim?

Konut hesapları yalnızca bireysel açılabilir.

Anında Para Hesabı’nın Limitleri ve Taksit Seçenekleri Nelerdir?

Anında Para Hesabı’nın minimum tutarı 300 Türk Lirası, maksimum tutarı ise 15.000 Türk Lirası’dır. Kullandığınız miktarın 3, 6, 9 veya 12 ay taksit seçenekleri ile geri ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Taksit ödeme tarihi ise, kullandığınız ayın son günü olarak belirlenir.

Kurtaran hesap limiti neye göre belirlenir?

Kurtaran hesap limitiniz belirlenirken, özellikle mevcut müşterilerin DenizBank ile olan ilişkileri göz önünde bulundurularak gelir belgeleri doğrultusunda limit tanımlanır.

Döviz kuru hesaplama araçları nasıl kullanılır?

Güncel kur bilgileri ile döviz alım/satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesaplama aracına döviz cinsini ve tutarını girdikten sonra farklı kurlar üzerinden otomatik hesaplama yapabilirsiniz.

Gram Altını Nakit Paraya Çevirebilir miyim?

DenizBank’ta altın yatırımı fırsatlarını değerlendirirken sıkıntıya düşmeden dilediğiniz çevirme işlemini kolay şekilde yapabilirsiniz. Kaydi olarak mevduata dönüştürdüğünüz gram altın ürünlerini özel günlerde hediye edebileceğiniz şekilde geri alabilirsiniz. Bunun için DenizAltın Merkezi şubesine gelerek talebinizi bildirmeniz yeterlidir.

DenizYatırım ile yurt dışı işlemleri gerçekleştirebilir miyim?

DenizYatırım ile birçok ülke borsasında yurt dışı işlem yapma imkanı bulabilir, uluslararası pay piyasaları, vadeli işlem ve opsiyon piyasaları, Eurobond gibi yatırım ürünlerinde de D-Trade platformumuz üzerinden işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz . Size en yakın olan DenizYatırım veya DenizBank Şubesi’ne giderek müşteri temsilcisinden yardım alabilir, hesabınızı oluşturabilirsiniz. DenizBank güvencesiyle alım satım işlemlerine başlamanız için hesap açılış limitiniz 10.000 USD’dir.

Ticari Kurtaran Hesap hareketlerimi nereden takip edebilirim?

Hesap hareketlerinizi, limit ve borçlarınızı DenizBank İnternet Bankacılığı üzerinden takip edebilir ya da DenizBank şubelerinden hesabınızla ilgili bilgi alabilirsiniz.

DenizBank faiz oranları nasıldır? Nereden ulaşabilirim?

DenizBank faiz oranları, piyasa ile orantılı biçimde ilerler. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Altın hesabında vade süreleri nelerdir?

Vadeli altın hesabını dilerseniz 1 ve 3 ay vadeli, dilerseniz 400 güne kadar istediğiniz vadede açtırabilirsiniz. Minimum 10 gramla açtırabileceğiniz vadeli altın hesabında, 1 gram ve katları olacak şekilde birikiminize ekleme yapabilirsiniz. İnternet Bankacılığı üzerinden birkaç dokunuşla vadeli altın hesabı açmak için tıklayın.

Kurtaran Hesap başvurusu nasıl yapılır?

Başvurularınızı en yakın DenizBank Şubesi’ne giderek yapabilirsiniz ya da İnternet bankacılığı veya MobilDeniz’den şifreniz ile giriş yaptıktan sonra "İşlemler" menüsünden "Başvurular" sekmesine tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz SMS ile cep telefonunuzdan kolayca başvuru oluşturabilirsiniz. SMS ile başvurmak için telefonunuzun mesaj kısmına “KURTARAN” yazıp boşluk bırakın ve “T.C. kimlik numaranızı” da mesaja ekleyerek 3280’e göndermek yeterli olacaktır. Başvuru sonucunuz 5 dakika içerisinde cep telefonunuza gönderilir. Başvurunuzun olumlu olması durumunda size özel olarak tanımlanan kurtaran hesap limitiniz cep telefonunuza SMS mesajı olarak gönderilir. Tüm bu işlemlerden sonra da yapmanız gereken şey size en yakın DenizBank Şubesi’ne nüfus cüzdanı, yerleşim belgeniz veya faturanızla giderek başvurunuzu tamamlamak olacaktır.

Vade faiz hesaplama nasıl yapılır?

Tercih edeceğiniz vade sürelerine bağlı olarak alacağınız faiz oranları değişiklik gösterir. Vade hesaplama için tıklayın.

Kurtaran hesabı faizi hesabıma ne zaman yansır?

Hesabınıza ay sonlarında faiz yansıyor olacaktır.

Kurtaran Hesap Ekstre Özeti Bilgileri Nelerdir?

Kurtaran Hesap Ekstre (Hesap Özeti) Bilgileri

Kurtaran Hesap (KMH-Kredili Mevduat Hesabı): Acil nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz ve belirli bir limit dahilinde mevduat hesabınızdan var olan tutardan daha fazlasını kullanmasına izin veren bir Kredili Mevduat Hesabıdır.

Hesap Adı: Kredili Mevduat Hesabınızın türünü gösterir.

Müşteri Numarası: Bankamızda size özel verilen ve tanınmanızı sağlayan numaradır.

Şube: Hesabınızın bulunduğu şubenin kodunu ve adını gösterir.

Vergi Numarası: DenizBank sisteminde kayıtlı olan vergi kimlik numaranızı gösterir.

İşlem Tarihi: İşlemin yapıldığı tarihi gösterir.

Valör: İşlemin geçerli olduğu tarihi gösterir.

Açıklama: İşlem türünü ve ilgili açıklamayı içerir.

İşlem Tutarı: Yapılan her bir işlemin tutarını gösterir.

B/A: ”B” borç kayıtlarını göstermektedir. Borç kayıtları Kurtaran Hesabınızdan yaptığınız kullanımlar olup eksi (-) bakiye olarak yansımaktadır. ”A” ise alacak kayıtlarını göstermektedir. Kurtaran Hesabınıza yaptığınız ödemeler olup (+) bakiye olarak yansımaktadır.
Risk Bakiyesi: Bu hesap özetinin düzenlediği tarih itibarıyla Kurtaran Hesabınızın toplam bakiyesini gösterir. Bakiyenin (-) olması hesap özetinin düzenleme tarihi itibarıyla kredi kullanmakta olduğunuzu gösterir.

Limit: Tarafınıza tahsis edilmiş ve kullanımınıza sunulan Kurtaran Hesap, Okul KMH ve/veya projeler için tahsis edilen limittir.

Kullanılabilir Limit: Limitinizin, hesap özetinin düzenlendiği tarih itibarıyla kullanabileceğiniz kısmını gösterir.

Akdi Faiz Oranı (Aylık): Hesabınızın eksi bakiyeye geçmesi durumunda uygulanan aylık kredi faiz oranı / oranlarını gösterir. Bu oran / oranlar üzerinden hesaplanacak faiz tutarına vergi eklenecektir.

Hesap Kesim Tarihi: Her ayın son işgünü olarak belirlenmiştir.

Asgari Ödeme Tutarı: Hesap kesim tarihinden sonra Kurtaran Hesabınızdan kullanılan kredi tutarına işleyen faiz tutarı ile kullanılan anapara ve tahakkuk eden vergi ve fon tutarının Banka tarafından belirlenen yüzde oranına tekabül eden tutarı içermektedir.

Son Ödeme Tarihi: Asgari ödeme tutarının son ödeme tarihini gösterir.

Gecikme Faiz Oranı: Hesap özetinizde belirtilen Kurtaran Hesabınızın asgari ödeme tutarının son ödeme tarihinde asgari ödemenin gerçekleşmemesi durumunda sadece kullanmış olunan anapara tutarına gecikme faizi işler.

Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu (KKDF): Aylık işleyen faiz tutarı üzerinden tahsil edilir.

Banka ve Sigorta Muamele Vergisi (BSMV): Aylık işleyen faiz tutarı üzerinden tahsil edilir.

Hesap özetinizde yazılı olan bilgiler farklılık ya da yanlışlık varsa lütfen size en yakın DenizBank şubesinden ya da 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığından bilgilerinizi güncelleyiniz.

Vadeli altın hesabı faiz oranları nedir?

DenizBank altınlarınızdan gelir elde etmek için avantajlı fırsatlarla karşınıza çıkıyor. İnternet Şubesi’nden açtıracağınız altın hesabında %0,75’e varan faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Farklı tutar ve vadelere göre değişen altın faiz getirisi hesaplama için tıklayın.

Hesap ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Günü gelen ödemelerinizi ister İnternet Bankacılığı üzerinden isterseniz de DenizBank ATM’lerinden yapabilirsiniz.

DenizYatırım kurumsal finansmanın sağladığı hizmetler nelerdir?

 • Pay halka arzı
 • Bono-tahvil ihracı
 • Sermaye artışına aracılık
 • Şirket değerlemesi
 • Özelleştirme danışmanlığı (ÖİB ve alıcılara)
 • Şirketlerin yeniden yapılandırılması
 • İhtiyaca göre finansal danışmanlık

Gram Altın Avantajları Nelerdir?

DenizBank, İAR (İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş.) çözüm ortaklığında 22 veya 24 ayar saflığında üretilen külçe altın sunar. 1 gram, 5 gram, 10 gram, 20 gram, 50 gram ve 100 gram olarak değişen ağırlıktaki külçeler özel olarak ambalajlanır. İşlenmemiş olan bu altınlarda işçilik kaybı yaşanmaz. Uluslararası geçerliliği olan üretici sertifikası ile güvenli bir yatırım aracıdır. Emtia çeşitleri arasında nakite çevirmesi en kolay olan ürünlerden biridir.

Dolar veya euro alım/satım işlemleri için bu dövizlerle ilgili hesabım olmasına gerek var mı?

Evet. Farklı para birimleriyle ilgili işlemler için vadeli ya da vadesiz mevduat hesabı açtırmanız gerekir. Döviz hesaplarınızı ister DenizBank şubelerinden isterseniz de İnternet Bankacılığı üzerinden açtırabilirsiniz.

Limitimi Şube Dışında Nasıl Kullanabilirim?

Limitinizi şube dışında İnternet Bankacılığı’ndan, DenizBank ATM’lerinden ve Telefon Bankacılığı’ndan kullanabilmeniz için bankamızda vadesiz hesabınız bulunmalı ve hesabınıza ilişkin bilgi ve belgelerinizde eksiklik olmaması gerekmektedir.

Ödemelerimi hangi sıklıkla yapmalıyım?

Konut hesabınız için düzenli ödemelerinizi, belirlenen alt ve üst sınırlar arasında aylık ya da 3 aylık olacak şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca, 36 ay boyunca düzenli ödeme yapmanız gerekir.

DenizBank Kaptan Hesap’ın sunduğu avantajlar nelerdir?

Kaptan Hesap, sürekli kontrol gerektiren yatırımlar için oldukça kullanışlıdır. Değişikliklere uygun ilerleyişi sayesinde 7/24 müşteri odaklı, hayatı kolaylaştırmaya yönelik bir hizmet sunar. Kısa veya uzun vadeli borçlanmaları, döviz işlemlerini ve çeşitli planlamaları yapmaya yardımcıdır. Kaptan Hesap aynı zamanda hoş geldin faizi ile yeni müşterilere avantajlı fırsatlar sunar. Başka bir avantaj ise verilebilen otomatik ödeme talimatları sayesinde müşterilerin yoğunluğunun azalmasıdır.

Tasarruf Ettiren Hesap İçerisinden Para Girdisi ve Çıktısı Yapabilir Miyim?

Birikimlerinizin bulunduğu Tasarruf Ettiren Hesap içerisinden dilediğiniz zaman en yakın ATM ve DenizBank şubelerinden para çekebilir ve para yatırımı gerçekleştirebilirsiniz.

Vade süresince ara ödeme yapabilir miyim?

Birikimlerinizi daha da hızlı çoğaltmak için dilerseniz vade süresince, yalnızca düzenli ödeme günlerinizde ve bankamızın belirlemiş olduğu aralıkta olması kaydı ile ara ödeme de yapabilirsiniz.

Ara Dönem Ödemeli Artan Faizli Mevduat Hesabının faiz oranı nedir?

Her faiz ödeme döneminde faiz oranı önceden belirlenmiş olan bir "Artış Oranı" kadar artırılır. Her ödeme gününde artan faiz oranı sayesinde her dönem daha yüksek bir faiz oranından getiri elde edersiniz.

DenizBank müşterisi değilim, nasıl e-mevduat hesap açabilirim?

DenizBank müşterisi değilseniz Dijital Deniz’in avantajlarla dolu dünyasıyla tanışmak için hemen başvurabilirsiniz. Başvurunuzu tamamladıktan sonra adresinizde yapılacak ziyaret sonrasında İnternet Bankacılığı veya MobilDeniz’den özel oranlı vadeli E-Mevduat hesabınızı hemen açabilir, anında faiz geliri kazanmaya başlayabilirsiniz.

Vadeli döviz hesabı faiz oranları nedir?

Ayrıcalıklarla dolu DenizBank’ta vadeli döviz hesabınız varsa farklı vade seçeneklerine özel farklı faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. En güncel faiz oranları hakkında bilgi alabilir ve vadeli döviz faiz hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

En kârlı vadeli hesap hangisidir?

DenizBank vadeli mevduat hesapları, kâr odaklı yatırım yapmak isteyen herkese açıktır. Vade seçeneklerini çoğaltan, para yatırıp çekme kurallarını esneten, hesabınızın güvenliğini ve işlemlerin bireysel olarak kolayca yapılabilmesini ön plânda tutan ürün stratejimiz sayesinde bugün, binlerce müşterimiz farklı yatırım araçlarıyla faiz ya da kur/endeks getirisi elde etmekten memnundur. Siz de kişisel ihtiyaçlarınıza ve imkânlarınıza en uygun olan hesap türünü seçmek için DenizBank şubelerine gelebilir, müşteri temsilcilerimizin desteği ile birikimlerinizi doğru yönde nasıl değerlendirebileceğiniz hakkında danışmanlık alabilirsiniz.

Vadesiz TL hesabı için hesap işletim ücreti öder miyim?

Vadesiz TL hesabı açan DenizBank müşterileri herhangi bir hesap işletim ücreti ödemezler. Hiçbir ek ücret ödemeden vadesiz TL hesabınızı güvenle kullanabilirsiniz. Birikimlerinizi DenizBank güvencesi ile vadesiz TL hesabınızda tutabilir, istediğiniz zaman çekebilirsiniz.

Vadesiz Altın Hesabımla hangi para birimlerinde mevduat işlemleri yapabilirim?

Altın Hesap’ta mevduat işlemlerinizi TL ve USD cinsinden yapabilirsiniz.

Altın Hesap için hesap işletim ücreti ödemem gerekiyor mu?

Hayır. Altın Hesap açtırırken hesap işletim ücreti ödemeniz gerekmez. Hesap işletim ücretinin yanı sıra alım ve satım işlemleriniz için komisyon ya da masraf ödemenize de gerek yoktur. Aynı zamanda, bu işlemlerden kazanç elde etmeniz durumunda vergi kesintisi de yapılmaz.

Hesap hareketlerimi nasıl takip edebilirim?

Vadesiz TL hesabınıza ait tüm hesap hareketlerinizi, DenizBank internet ve mobil şubesi üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca ATM’ler aracılığıyla da hesap hareketlerinizi gözlemleyebilir, rahatlıkla hesabınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vadeli döviz hesabımı kapatırken nelere dikkat etmeliyim?

Mevduat hesap kapamalarınızda, şubemize yazılı olarak talimat iletmeniz ve hesap cüzdanınızı tarafımıza ibraz etmeniz gerekmektedir. Hesap cüzdanınızı ibraz etmemeniz halinde, hesap cüzdanında belirtilen bakiyeli hesabınızı kapattığınız için hesap cüzdanınız hükümsüz hale gelecektir.

e-Mevduat hesabına nasıl para yatırılır / nasıl para çekilir?

E-mevduat hesabınıza para yatırmak son derece kolaydır. İnternet Bankacılığı veya MobilDeniz hesabınıza giriş yaparak istediğiniz zaman vadeli E-Mevduat hesabınıza para yatırma işlemini yapabilir, birikimlerinizden daha fazla kazanmaya hemen başlayabilirsiniz. Şubeye gelmeden bankacılık işlemlerinizi kolayca yapmak için size özel sunulan avantaj ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

DenizBank Bireysel Bankacılık hizmetleri ile E-Mevduat hesabınıza para yatırmak gibi, hesabınızdan para çekmek de kolaydır. İnternet Bankacılığı, Telefon Bankacılığı, ATM bankacılığı ve DenizBank tarafından sunulan diğer para çekme yöntemlerini kullanarak istediğiniz zaman vadeli E-Mevduat hesabınızdan para çekebilirsiniz.

Hesabımı vade süresinden önce kapatabilir miyim?

Hesabınızı vadeden önce kapatırsanız, hesaba vadesiz mevduata verilen faiz oranı uygulanır ve dönemsel olarak ödenen faizler anaparadan düşülmek suretiyle tahsil edilir.

Mevduat hesap kapamalarında nelere dikkat etmeliyim?

Mevduat hesap kapamalarınızda, şubemize yazılı olarak talimat iletmeniz ve hesap cüzdanınızı bankamıza ibraz etmeniz gerekmektedir. Hesap cüzdanınızı ibraz etmemeniz durumunda, hesap cüzdanınızda belirtilen bakiyeli hesabınızı kapattığınız için hesap cüzdanınız hükümsüz hale gelecektir.

Kredi kartına verilen düzenli ödeme talimatı nasıl işliyor?

Kredi kartınızdan verilen talimatlarda düzenli ödeme tutarı, kredi kartınızın ekstre kesim gününde tahsil edilir, tahsil edilen bu tutar kredi kartınızın son ödeme gününe kadar geçici bir hesapta bekletilir. Bu nedenle kredi kartınızın son ödeme gününe kadar Mevduat Biriken Hesap’ta izlenemez. Son ödeme gününde ise ilgili tutar geçici hesaptan alınarak otomatik olarak Mevduat Biriken Hesap bakiyenize aktarılır.

DenizBank Tasarruf Ettiren Hesap Güvenli mi?

Gerçek kişiler adına açılan mevduatlar, ticari işlemlere konu olmayan mevduatlar, TL, Döviz, kıymetli maden cinsinden mevduatlar, bir mevduat bankasında her bir gerçek kişi için, 150.000 TL' ye kadar sigorta kapsamındadır. Böylelikle Tasarruf Ettiren Hesap içerisinde gönül rahatlığı ile birikimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mevduatım Kaptan Hesap’ta sigortalı mıdır?

Vadeli mevduat hesaplarında 150.000 TL’lik kısım Tasarruf Mevduatı Sigortası Fonu güvencesi altındadır. Ticari işlemle ilgili olmayan mevduat işlemleri, 150.000 TL’ye kadar sigorta kapsamındadır.

Ödemelerimi aksatırsam ne olur?

Belirlenen dönem içerisinde aylık ödemelerin üç, 3 aylık ödemlerin ise bir defadan fazla aksatılmaması gerekir. Ödemelerin düzenli yapılmaması hem devlet katkısından yararlanamamanıza hem de hesabınızın kapatılmasına neden olur.

Anında Para Hesabı’na Nasıl Başvurabilirim?

Cep telefonunuzdan kolay ve hızlı bir şekilde ANINDA yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı 3280’e gönderebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için DenizBank Telefon Bankacılığı’na bağlanabilir, DenizBank İnternet Bankacılığı’nı ziyaret edebilir veya size en yakın DenizBank şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Vadeli ve vadesiz döviz hesabı arasındaki fark nedir?

Döviz hesapları, ülkemizde genellikle Dolar ve Euro üzerinden açılır. Faiz kazancının yerine birikimlerini değerlendirmek isteyenler ve sık sık döviz alım/satım işlemleri gerçekleştirenler vadeli döviz hesaplarını tercih eder. Vadesiz döviz hesabında ise birikimleriniz belli faiz oranları üzerinden değerlenir ve size kazanç sağlar.

Şirket alım, satım, ortaklık ve birleşme (M&A) danışmanlığını neden DenizYatırım ekibinden almalıyım?

Çünkü;

 • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyerek onları anlarız ve aynı dili konuşuruz.
 • Tecrübeli ve profesyonel ekibimizle her zaman en iyi hizmeti değerli müşterilerimize sunarız.
 • Hizmet anlayışımızda kaliteden ödün vermeyerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarız.
 • DenizBank’ın desteği ile en hızlı şekilde müşterilerimize çözümler sunarız.
 • Sektör ve işlem büyüklüğü ne olursa olsun değer yaratacağımız her işte olmaktan mutluluk duyarız.

POS KMH nedir? Özellikleri nelerdir?

 • POS KHM, KOBİ’lerin POS cihazları üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde kredi kullanabilmesini sağlar. Blokeli çalışan KOBİ üye iş yeri müşterilerimiz, POS KMH ile istekleri zaman POS hesabındaki blokeli bakiyeyi nakit kredi olarak kullanabilir. Kredi teminatı olarak da blokede bekleyen POS cirosunu gösterebilirsiniz.
 • Hesaplarınızda bulunan POS blokelerinin %85'ine kadar nakit kredi kullanımı sağlar.
 • Kredi limiti POS cirosuna göre belirlendiği için POS ciro performansınıza göre kredi limitinizi artırmanız mümkündür.
 • Günü geldiğinde blokesi çözülen cironuz otomatik olarak kredi riskinizi kapatır.
 • Ek ödemeler ile kredinizin istediğiniz kadarını, istediğiniz zaman kapatabilirsiniz.

Başka bir bankaya döviz cinsinden para transferi yapabilir miyim?

Evet. Öncelikle İnternet Bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden Transfer İşlemleri menüsünü seçmeniz gerekir. Karşınıza çıkan Swift adımı ile farklı bir bankaya döviz transfer edebilirsiniz.

Konut hesabımdan nakit çekim yapabilir miyim?

Konut hesabınızdan aynı dönem içinde maksimum iki kere para çekimi yapabilirsiniz.

Tasarruf Ettiren Hesap’ta İşlem Yapmaya Nasıl Başlayabilirim?

Tasarruf Ettiren Hesap’a sahip olmak ve işlem yapmaya başlamak için DenizBank İnternet Bankacılığı’nı ziyaret edebilir ya da size en yakın DenizBank Şubesi’ne uğrayarak geleceğinize şimdiden yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

Mevduat Biriken Hesabımı dondurabilir miyim?

Mevduat Biriken Hesap, düzenli bir yatırım ürünü olduğu için tahsilatlar vade süresince talimatınız doğrultusunda gerçekleşir ve vade süresince hesap dondurulamaz. Diğer taraftan hesaba üst üste 3 ay ödeme yapılmaz ise hesap birikim özelliğini kaybedeceğinden, Biriken Hesabınızdaki mevduat bakiyeniz vadesiz hesabınıza aktarılarak, Biriken Hesabınız kapatılır.

Hesabımın herhangi bir güvencesi bulunmakta mıdır?

Vadeli mevduat hesaplarının 150.000 TL’si Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu güvencesi altındadır. Gerçek kişiler adına açılan mevduatlar , ticari işlemlere konu olmayan mevduatlar, TL, Döviz, kıymetli maden cinsinden mevduatlar, bir mevduat bankasında her bir gerçek kişi için, 150.000 TL'ye kadar sigorta kapsamındadır. Bu sigorta fonu sayesinde mevduat hak sahiplerinin maruz kalacağı kayıpların devlet veya bu amaçla kurulmuş bir kurum tarafından kısmen ya da tamamen ödenmesinin garanti edilir.

e-Mevduat faiz oranları nedir?

İnternet Bankacılığı veya MobilDeniz’den açacağınız TL/USD/EUR/Altın cinsi vadeli mevduat hesaplarınız için özel belirlenmiş, avantajlı banka faiz oranları geçerlidir. E-mevduat banka faiz oranları, piyasa koşullarına göre değişmektedir. En güncel faiz oranlarını öğrenmek için İnternet Bankacılığı veya MobilDeniz hesabınıza giriş yapabilir ya da E-mevduat sayfasında yayınlanan güncel faiz oranlarını (belirtilen faiz oranları yıllık, brüt ve basit faiz oranlarıdır) anında görüntüleyebilirsiniz.

DenizBank İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık ile birikimlerinizden ne kadar kazanç elde edeceğinizi öğrenmek için uzun ve yorucu vadeli mevduat hesaplama işlemleri yapmanız gerekmez. İnternet Bankacılığı veya MobilDeniz hesabınıza giriş yaparak E-Mevduat hesabınızdaki birikimleriniz için faiz hesaplama işlemini tek tıkla kolayca yapabilir, elde edebileceğiniz vadeli mevduat gelirlerini anında görebilirsiniz. İster 1.000 TL ister 100.000 TL; Dijital Deniz dünyasında size özel sunulan ayrıcalıklı fırsatlarla mevduat faiz hesaplama, faiz oranları, kredi faiz oranları ve daha fazlasına tek tıkla ulaşabilirsiniz.

DenizBank vadesiz TL hesap kartım ile hangi işlemleri yapabilirim?

DenizBank üzerinden açacağınız bir vadesiz TL hesabı ile bankamatik kartı talep edebilirsiniz. Banka kartınız ile tüm DenizBank ATM’lerinden 7 gün 24 saat para çekebilir, nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Hesabınıza para yatırabilir, hesap hareketlerinizi gözlemleyebilirsiniz. Fatura, kira, aidat gibi düzenli ödemelerinize ait talimat verebilir, yorulmadan bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca banka kartınız ile alışveriş yapabilirsiniz.

Vadesiz Altın Hesabımla faiz geliri elde edebilir miyim?

DenizBank Altın Hesap’ları için faiz işletilmez. Faize gerek kalmadan, altın değer kazandıkça birikimleriniz de değerlenir.

DenizBank aracılığıyla fiziki altın temin edebilir miyim?

DenizBank, fiziki altın alım ya da teslimatı yapmamaktadır.

e-Mevduat için minimum vade nedir?

e-mevduat hesaplarında TL birikimleri için minimum vade süresi 4-7 gün, Amerikan Doları ve Euro İçin 15-22 gündür. En güncel vade bilgileri ve size özel fırsatları hakkında bilgi almak için DenizBank internet Bankacılığı ya da MobilDeniz hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Denizbank Ara Ödemeli Mevduat Hesabını açmak için gerekli belgeler nelerdir?

Bankamız müşterileri herhangi bir belgeye gerek duymaksızın ister şubelerimizden ister internet bankacılığından hesap açtırabilirler.

Bankamız müşterisi değilseniz;

 • Kimlik belgesi: Nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport
 • Adres belgesi: Üzerinize kayıtlı bir fatura ya da yerleşim yeri belgesi ile Denizbank şubelerimize gelerek hesap açtırabilirsiniz.

Kısmi tahsilat nedir?

Kısmı tahsilat, düzenli ödeme tutarının tahsil edilemediği durumlarda, minimum düzenli ödeme tutarından düşük olmamak kaydıyla gerçekleşen ödeme türüne denir. Hesabınızdaki mevcut tutar veya kredi kartınızdaki kullanılabilir limit çerçevesinde kısmi tahsilat yapılır. Kısmi tahsilat şeklinde yapılan ödemeler de “düzenli ödeme” olarak dikkate alınır.

Konut hesabım için devlet katkısını ne zaman alabilirim?

36 ay boyunca belirlenen şartlara uygun olarak düzenli ödeme yapmanız halinde devlet katkısı alabilirsiniz. DenizBank şubelerine konut tapunuz ile başvurmanız halinde talebiniz bakanlığa iletilir. Talebinizin uygun bulunması halinde hesaplanan devlet katkısı konut hesabınıza yatırılır.

Swift işleminin ardından döviz transferi ne kadar sürede gerçekleşir?

Döviz transferleri, farklı para birimlerinde değişiklik gösterir. 16.00’a kadar verdiğiniz talimatlar 1 gün, 16.00’dan sonra yaptığınız transferler ise 2 gün valörlü gerçekleşir. Dolar ve euro dışında kalan diğer para birimlerinde ise 16.00’dan önce yaptığınız transferler 2 gün, 16.00’dan sonra yapılan işlemler ise 3 gün valörlü gerçekleşir.

Swift işlemi için ücret ödemem gerekiyor mu?

Evet. Swift işlemlerinin masrafı 48 TL’dir.

Birden fazla konut için devlet katkısı alabilir miyim?

Hayır. Devlet katkısı yalnızca tek konut için geçerlidir. Birden fazla konut hesabınız olması halinde bu hesaplar birleştirilmez.

Hesabımın herhangi bir güvencesi bulunmakta mıdır?

Vadeli mevduat hesaplarının 150.000 TL’si Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu güvencesi altındadır. Bu sigorta fonu sayesinde mevduat hak sahiplerinin maruz kalacağı kayıpların devlet veya bu amaçla kurulmuş bir kurum tarafından kısmen ya da tamamen ödenmesinin garanti edilir.

Hangi döviz cinsinden hesap açabilirim?

TL, Dolar, Euro ve Altın cinsinden Ara Ödemeli Artan Faizli Mevduat Hesabı açabilirsiniz.

MobilDeniz uygulaması ile neler yapabilirim?

e-mevduat hesabı açmak DenizBank'ın ürün ve hizmetlerine akıllı telefonunuzla erişmek için Mobil Bankacılık uygulaması olan MobilDeniz'i de kullanabilirsiniz. IOS ve Android telefonlarla uyumlu olan MobilDeniz uygulaması ile bankacılık işlemlerinizi her zaman, her yerden, hızlı ve kolayca gerçekleştirmenizi sağlar. App Store ve Google Play'den MobilDeniz uygulamasını indirdikten sonra İnternet Bankacılığı kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamayı hemen kullanmaya başlayabilir, Beni Hatırla özelliği ile kullanıcı adınızı girmeden de sisteme giriş yapabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyacım var. Vadesiz Altın Hesabımı kullanabilir miyim?

Altın Hesap’la istediğiniz an, istediğiniz tutarda nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

DenizBank İnternet Bankacılığı üzerinden yapacağım alım ve satım işlemleri için günlük limit nedir?

İnternet Bankacılığı aracılığıyla yapacağınız günlük alım ve satım işlemlerinin 3000 gramı geçmemesi gerekir.

Mevduat Biriken Hesapta ilk yıl geçtikten sonra faiz oranı ne kadar olur?

Takip eden bir yıllık dönem başlarında belirlenen yeni avantajlı faiz oranı üzerinden faiz işlemeye devam eder. DenizBank, takip eden yılların faiz oranlarının, dört büyük özel bankanın 365 gün vadeli mevduat için ilan ettiği en yüksek faiz oranları ortalamasının TL’de % 0.50, YP’de ise % 0.25 üzerinde olmasını taahhüt eder.

Hangi konutlar için devlet katkısı alabilirim?

Kat mülkiyeti, müstakil taşınmazlar ve kat irtifakı tapusu olan konutlar için devlet katkısı alabilirsiniz.

Yaptığım Swift işlemlerinin dekontunu alabilir miyim?

İşlemi gerçekleştirdiğiniz hesabınızın bulunduğu DenizBank şubemize giderek dekontunuzu temin edebilirsiniz.

Döviz hesabımdan yapacağım Swift işlemlerinde limit nedir?

Hesabınızda bulunan 1 TL - 50.000 TL karşılığı döviz için işlem yapabilirsiniz.

Konut hesabımı kapatabilir miyim?

Konut hesabınızı istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Bununla birlikte, 36 aydan önce kapatılan hesaplarda faiz tutarı anaparadan düşüldükten sonra kalan tutar vadesiz hesabınıza aktarılır. 36 aydan fazla ödeme yaptıktan sonra hesabınızı kapatmanız durumunda ise faizlerle birlikte birikiminiz vadesiz hesabınıza aktarılır.

Mevduat Biriken Hesabımı istediğim zaman kapatabilir miyim?

Hesabınızı kapatmanız mümkündür ancak hesabınızı 3 yıllık vade süresi öncesinde kapatmanız durumunda, hesaba tahakkuk etmiş ve anaparaya eklenmiş faiz tutarları geri alınır. Biriken tutar ilişkili hesabınıza aktarılır.

Altın fiyatları nasıl belirlenir?

Altın fiyatları uluslararası dinamiklere bağlı olarak belirlenir. USD/ONS ve USD/TL kuru altının TL cinsinden fiyatını belirleyen ana etmenlerdir. Uluslararası piyasalardaki bu kurların yanı sıra spekülatif işlemler, Merkez Bankası, dövizlerdeki değişimler, arz/talep gibi faktörler de altın fiyatları üzerinde belirleyicidir.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) nedir?

Birikim sahiplerinin haklarını tüm usulsüzlüklerden korumayı amaçlayan devlet kurumudur. DenizBank Altın Hesap’ınızda bulunan birikimlerinizin 100.000 TL’yi geçmesi durumunda, hesabınız devlet koruması altına girer.

Konut hesabımı nereden açtırabilirim?

Konut hesabınızı tüm DenizBank şubelerini ziyaret ederek açtırabilirsiniz.

Mevduat Biriken Hesap Faiz Oranları

DÖVİZ CİNSİ VADE BAŞLANGIÇ TUTARI
ALT LİMİT
DÜZENLİ ÖDEME
ALT LİMİT
DÜZENLİ ÖDEME
ÜST LİMİT
FAİZ ORANI
(İLK YIL)
TRY 3 YIL 250 250 3.000 15,00%
USD 3 YIL 50 50 3.000 2,30%
EUR 3 YIL 50 50 3.000 1,00%