Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Politikası

DenizBank Finansal Hizmetler Grubu Kurumsal Sosyal Sorumluluk Politikamız

Günümüzde toplumlar,etkileşimde oldukları kurumlardan ticari ve finansal başarıdan çok daha fazlasını bekliyor. İş ortaklarımız, hissedarlarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimiz bizden, sadece sunduğumuz ürün ve hizmetlerle değil, imza attığımız toplumsal projelerle de farklılaşmamızı talep ediyor.

DenizBank olarak bu sorumluluğumuzunfarkındayız. Bu bağlamda,bir yandan sosyal göstergelerin ışığında, farklı alanlarda toplumsal gelişime katkı sağlayacak projeleri hayata geçirirken,diğer yandan kurumsal yönetişim ilkelerimiz doğrultusunda, açık ve şeffaf bir kurum olma prensibi ilefaaliyetlerimizi şekillendiriyoruz.

Taşıdığımız bu önemli sorumluluk çerçevesinde; özellikle eğitim, kültür, sanat ve spor alanında toplumsal bilinci geliştirmeye yönelik projelere destek vererek, Atatürk'ün hedeflediği çağdaş ve ileri Türkiye için var gücümüzle çalışıyoruz. Finansal faaliyetlerimizle ülkemizin ekonomisi ve sürdürülebilir geleceğine sağladığımız katkıyı; eğitim, kültür, sanat ve spora destek vererek toplumsal alana da yaymayı hedefliyoruz.

Kaybolmaya yüz tutmuş kültürel değerlerimizin gün ışığına çıkarılması, zengin kültür ve sanat birikimimizin korunması, yeni girişimlerle geliştirilmesi ve uluslararası alanda kabul gören başarılı kültür-sanat insanlarının desteklenmesi hedefiyle pek çok alanda ülkemizin gelişimine katkı sağlayacak projelere odaklanıyoruz.Toplumumuzun tarih bilincini geliştirmek ve yakın tarihimize ilişkin bilimsel - nesnel araştırmaları geniş kitlelerle paylaşmak üzere hayata geçirdiğimiz DenizKültür yayınlarıyla, sahip olduğumuz ulusal birikimi daha da zenginleştirmeyi ve geleceğe taşımayımisyon ediniyoruz.

Tek başına ekonomik refahın, sosyal refah olmaksızın toplumumuza ve ülkemize fayda sağlayamayacağı gerçeğinden hareketle, sunduğumuz bankacılık hizmetlerine vurmuş olduğumuz 'kalite' damgasını eğitim, kültür,sanat ve spor alanındaki çalışmalarımıza da taşıyor; sürdürülebilir geleceğe giden yola, "Denizcilerimizin" de desteğiyle, kendi taşlarımızı döşüyoruz.Bununla beraber, toplumsal dayanışmanın gerektirdiği her alanda ihtiyaç sahiplerine bağış ve yardımlarımız ile destek olmayı sosyal sorumluluk anlayışımızın temel birprensibi olarak görüyoruz.

DenizBank olarak sosyal sorumluluk, kültür, sanat, eğitim ve spor amaçlı faaliyet gösteren vakıflar, dernekler, eğitim - öğretim kurumları, kamu kurum ve kuruluşları vebu alanlarda kişisel çabalarıyla toplumsal fayda yaratmaya çalışan tüm bireysel ihtiyaç sahiplerine, Yönetim'imizin onayı, Türk Ticaret Kanunu, Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu düzenlemelerinde belirtilen esas ve sınırlar ile kurumsal sosyal sorumluluk politikamız çerçevesinde bağış ve yardımlar yapıyoruz. Yaptığımıztüm bağış ve yardımları bir liste halinde Yıllık Faaliyet Raporu'muzda yayınlıyoruz.

Bu politikanın hazırlanması ve güncellenmesi Yönetim Kurulu yetkisindedir.